שכחת סיסמא?
 

נענע

נענע - 21/04/2010 17:56:45
הגב על מאמר זה
אין כמו לשתות כוס תה עם נענע בערב סגריר של חורף קר, מחובקים על הספה, מלטפים ואוהבים. אך מה אם הוא לא "כוס התה" שלך?
כל רווק ורווקה, כשמגיע החורף, מחפשים לעצמם שידוך "חם" לימי החורף הקרירים. כמובן שאם זה לטווח ארוך יותר זה מבורך, אולם ימים אלו יותר קריטיים מאחרים. אין כמו לפנטז על שתיית כוס תה עם נענע בערב סגרירי של חורף קר, מחובקים ומלוטפים על הספה ליד האח הבוער (גם אם זה קיים רק בסרטים הוליוודים קיטשיים!).

וכך גם אני בערב סגרירי, החלטתי לשדרג את חיי הרווקות במעין תוכנית של "הכן עצמך לחורף". בשיחה מהירה ועניינית, עם ידיד של אחותי השדכנית, הזמנתי אותו אלי הביתה לכוס תה עם נענע.

כמובן שתה עם נענע זה לא הכרחי, אך זה כל מה שנשאר בבית לרווקה שכמותי. הגיעה השעה המיוחלת, כוסות התה הונחו על השולחן וכמובן נענע לתפארת.

ואז צלצל הפעמון ובפתח הדלת הופיע הבחור הלא נכון... כלומר, לא "כוס התה" שלי, עם נענע או בלי. הפגישה היתה שיממון, רציתי רק לסיים אותה וללכת לישון, ולאחר סיבוב אחד של תה עם נענע המצאתי תירוץ וסיימתי את הבאסה. ממש יום לאחר הפגישה כבר התאוששתי מהאכזבה, והתחלתי לחפש אחר השידוך הבא. נכנסתי לאתרי הכרויות רבים, ומיד מצאתי את הבחור המתאים.

ואני מזמינה גם אתכם להיכנס לאתר זיגוטה ולמצוא כוס תה עם נענע המתאימה לכם...

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • נמסטה - הכל התחיל בהודו עם אותה מילה קסומה, שהפכה את החופשה לאגדה אחת גדולה ובסיומה גם לב שבור ומשאלה שעדיין מלווה.
  • דייט בריבוע - עם כל כך הרבה אתרי הכירויות, נראה כי יש כל כך הרבה דגים בים, שלא יודעים איך לבחור. מותר לתפוס שתי ציפורים במכה?
  • חוקי המשיכה - באהבה אין חוקים. האומנם? מדענים רבים עמלו בכדי לגלות מהו המגנט שמחבר זוגות יחד והאם יש חוקיות בענייני אהבה?
  • תפוז - לפעמים כשאנחנו מתכתבים עם אחרים באתרי הכירויות יוצא לנו לתהות מדוע בחרו כינוי כזה או אחר. לפעמים לא צריך ללכת רחוק מדי.
  • לצאת לעצמאות - חופשי זה לא תמיד לגמרי לבד. בעזרת האיזון הנכון אפשר למצוא את המתכון, איך יוצאים לעצמאות ולחופש ונשארים בתוך הקשר?
  • שייבה - שייבה היא מילת הקסם שתציל אתכם מכל מצב, גם כאשר אתם נמצאים בבליינד דייט מזעזע, שנראה כי אין ממנו כל מוצא.


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©