שכחת סיסמא?
 

נמסטה

נמסטה - 02/05/2010 16:05:43
הגב על מאמר זה
הכל התחיל בהודו עם אותה מילה קסומה, שהפכה את החופשה לאגדה אחת גדולה ובסיומה גם לב שבור ומשאלה שעדיין מלווה.
כבר בכניסה להוסטל התנוססה לה המילה, נמסטה , כל כך קסומה ונעימה. זו היתה עוד חופשה, במטרה לצאת קצת מהשגרה ולהשתחרר מהלחצים והשחיקה בעבודה. לא ידעתי שגם אמצא פה אהבה. מישהו הסביר לי כי נמסטה היא ברכת שלום, שמשמעותה הוא "אני מצניע עצמי לפניך", מעין מחווה לאור הפנימי של כל היצורים החיים.

זה היה ביום השני לחופשה, שבו הוא הגיע, האור הפנימי של חיי. נמסטה היתה המילה הראשונה ששמעתי מפיו כשנפגשנו, מבטינו נפגשו ומאז לא היינו צריכים יותר מילים. אלו היו שבועיים קסומים ומלאי חיים, בהם בילינו כל רגע ורגע יחד, בלתי ניתנים להפרדה, נאחזים בכל דקה שנותרה עד לסיום החופשה.

ואז הגיעה השעה, הרגע ממנו כל כך חששתי לאורך כל אותה התרגשות עצומה. נמסטה היתה גם המילה האחרונה ששמעתי ממנו, לפני שנסעתי לשדה התעופה, בדרכי חזרה לחיי במציאות העגומה. חודש שלם התהלכתי בלי חשק לכלום, געגועים עזים הציפו אותו כל פעם כשנזכרתי באותם רגעים, ולחשתי לעצמי נמסטה בתקווה להפיח בזיכרונות קצת רוח חיים.

עד היום לפני השינה, מלווה אותי אותה משאלה, לחזור לאותם רגעים קסומים, ולשמוע אותו אומר את אותה מילה קסומה... נמסטה כמו ששמעתי בפעם הראשונה.

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • לרכוש מנוי באתר הכרויות - במאמר זה אסביר לכם את דעתי למה כדאי לרכוש מנוי באתר הכירויות ומהם ההבדלים בין אתר היכרויות חינמי לאתר בתשלום.
  • איך להשיג דייט שני? - לא צריך להקסים בחורה בכדי להשיג איתה דייט שני. טקטיקה פשוטה שיש לנקוט בדייט הראשון ומשיגים דייט שני ללא מאמץ.
  • דייטבר - דייט הוא אינו מפגש רגיל, ודורש את התנאים האופטימאליים בהתאם למאפייניו הייחודיים. אז מדוע דייטבר הוא המקום המתאים?
  • דייט בריבוע - עם כל כך הרבה אתרי הכירויות, נראה כי יש כל כך הרבה דגים בים, שלא יודעים איך לבחור. מותר לתפוס שתי ציפורים במכה?
  • חוקי המשיכה - באהבה אין חוקים. האומנם? מדענים רבים עמלו בכדי לגלות מהו המגנט שמחבר זוגות יחד והאם יש חוקיות בענייני אהבה?
  • נענע - אין כמו לשתות כוס תה עם נענע בערב סגריר של חורף קר, מחובקים על הספה, מלטפים ואוהבים. אך מה אם הוא לא "כוס התה" שלך?


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©