מתנות מקוריות לבן או בת הזוג

מה קונים ומפתיעים

ככה אנחנו, בני האדם הזוגיים והרומנטיים, תמיד אוהבים להפתיע, להתחדש, לתת משהו שלא ציפו לו ולצפות למבט ההפתעה שיהיה לבן/בת הזוג בעיניים. אז אם להפתיע אז כמובן במתנות מקוריות! ליקטנו עבורכם מספר מתנות מקוריות שדורשות חשיבה (כמו כל דבר טוב בחיים, צריך להשקיע) אך לא ברמת בגרות מתמטיקה 5 יחידות.

חמשת החושים

ישנם חמישה חושים שכולנו מכירים: ראייה, שמיעה, ריח, טעם ומישוש. במתנה זו אני נפתיע את כל החושים! אך חשוב לזכור – אל תכניסו למתנה משהו שמשלב יותר מחוש אחד אם הוא לא מושקע מספיק ורק כדי לצאת ידי חובה. ונתחיל. ראייה: קנו או הכינו משהו שבן/בת הזוג יוכלו לראות ויהנו מהיופי (הצעה: תמונה של שניכם במקום שהייתם בו לאחרונה, או ציור מיוחד). שמיעה: קנו או הכינו דיסק/קלטת (למי שעדיין יש טייפ בבית) עם משהו מיוחד שבן/בת הזוג יאהבו לשמוע כל פעם מחדש (הצעה: דיסק חדש של זמר אהוב, לצרוב דיסק עם השיר שלצליליו רקדתם בפעם הראשונה, וליצירתיים שבינינו – הקליטו את הקול שלכם מברך את בן/בת הזוג ואת הזוגיות שלכם והקדישו שיר). ריח: קנו משהו עם ריח טוב שלא יימאס להריח. (הצעה: בושם אהוב, תחליב רחצה, שמן ארומטי, קרם גוף ועוד..). טעם: קנו או הכינו מאכל טעים במיוחד שבן/בת הזוג אוהבים לאכול (הצעה: המיסו שוקולד ואז ייצקו אותו לתבנית בצורה מסויימת, הניחו לו להתקרר ולאחר מכן חרטו עם סכין על השוקולד כל המ שעולה ברוחכם). מישוש: חישבו על משהו נעים ורך שתמיד כיף לחוש אותו (הצעה: דובי רך ונעים, כרית עם קלקר בפנים או הזמנה למאסג´ מפנק).

אלבום תמונות

זה נשמע נדוש אך יכול להיות יפה ומאגניב. מתנה זו דורשת הרבה השקעה וקשר טוב עם ההורים של בן/בת הזוג. קחו אלבום תמונות וחלקו אותו לשניים – עד חצי האלבום. בצד אחד שלו התחילו את ´הסיפור שלו´ ומהצד השני התחילו את ´הסיפור שלה´. חלקו את העמודים כך שבעמוד הראשון מכל צד תהייה תמונה שלכם כתינוקות, בעמוד השני מכל צד תמונה מהגן, בעמוד השלישי מכל צד תמונה מבית הספר, בעמוד הרביעי תמונה מהתיכון או סיום התיכון, בעמוד החמישי תמונה מהצבא וכן הלאה. באמצע האלבום בדיוק שימו תמונה של שניכם וכיתבו ´הסיפור שלנו´. ´וכך אנו מתחילים את דרכנו המשותפת יחד..´

ותוספת למתנה בצורת בלונים

אין אדם שלא אוהב את צורת הבלונים וצבעם המקסים. בלונים תמיד מוסיפים ומקשטים כל אירוע. זו הפתעה מדליקה. אם אתם מכינים את המתנה שלכם לחגיגת חצי שנה יחד, קחו 6 בלונים. אם המתנה היא לחגיגות השנה קחו 12 בלונים וכן הלאה. הצעה 1: בתוך כל בלון הכניסו פתק מקופל ובו ברכה, היגד, משפט טיפשי שצחקתם עליו, מקומות שהייתם בהם יחד או כל דבר אחר שאתם יכולים לחשוב עליו. לאחר שהכנסתם את הפתק, נפחו את הבלון (באוויר או בהליום) וקישרו אותו. הצעה 2: על כל פתק רישמו משהו כך שאם נקרא את הפתקים על פי הסדר נקבל סיפור על איך הכרתם או מה קרה מאז שהכרתם ועד שיצאתם לדייט ראשון – לפי נקודת מבטך. בהצעה זו תצטרכו למספר את הבלונים ולבקש מבן/בת הזוג לפוצץ אותם על פי הסדר. בן/בת זוגכם יצטרכו לפוצץ את הבלונים כדי לגלות את מה שכתבתם.

כל אחד יכול להפתיע ולרגש אם הוא רק מתאמץ מספיק! שיהיה בהצלחה!
הכנתם מתנה מיוחדת ומקורית? רוצים להתגאות ולשתף אותנו? ספרו לנו!

מתנות מקוריות לבן או בת הזוג

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

הלילה הראשון שלנו ביחד

הלילה הראשון שלנו ביחד

פורסם בתאריך: 28/03/2010 15:56:26

אתם לא רוצים לפשל בלילה הראשון שלכם ביחד. מה לא לומר כדי לעבור בהצלחה את הלילה הראשון יחד. טיפים ועצות.

"אני עשיתי את זה?!" – מצחיק ומשעשע מתמיד

פורסם בתאריך: 01/03/2015 13:49:44

כשתכנית טלוויזיה איכותית סוגרת את השאלטר, תמיד כיף להיזכר בתכניות שאהבנו. מסע בזמן וחגיגה של ממש.

איך להגיד שאנחנו לא מעונינים?

איך להגיד שאנחנו לא מעונינים?

פורסם בתאריך: 02/02/2010 10:15:48

חשוב לא לעשות זאת מתוך אימפולס. תרשו לעצמכם יום אחד נוסף של מחשבות. איך עושים את זה נכון?

מה חשוב לגברים בקשר

מה חשוב לגברים בקשר

פורסם בתאריך: 27/07/2014 16:38:27

גברים ונשים ומה שביניהם. מה חשוב לגברים בקשר ובמה הם כל כך שונים מנשים? האם ניתן להבין אותם, את הלך המחשבה ומה הם רוצים מאיתנו הנשים ומהקשר...?

מתי יודעים שהקשר נגמר

מתי יודעים שהקשר נגמר

פורסם בתאריך: 05/12/2011 11:55:51

קשר חסר אהבה מרגיש כמו מסטיק לעוס שכבר נגמר לו כל הטעם, מתי יודעים שהאהבה עברה?

דייטים חמים של קיץ

דייטים חמים של קיץ

פורסם בתאריך: 01/08/2011 11:51:40

אנשים מחפשים כל הזדמנות אפשרית בשביל להכיר אנשים חדשים איתם הם יכולים להתיידד. הקיץ הוא הזמן האולטימטיבי לכך.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר