איך מתגברים על האקס?

תוהים מה הדרך הטובה ביותר לעשות זאת?

פירטנו לכם כאן כמה טיפים והמלצות שכדאי מאוד ליישם

אחרי תקופה ארוכה של זוגיות הבנתם באופן הדדי כי אתם לא מתאימים אחד לשנייה, ולכן החלטתם להיפרד כל אחד כדרכו כידידים – כשבפועל מדובר על מהלך קשה וכואב במיוחד לשניכם. כיוון שהזוגיות הייתה אמיתית וטובה נשארים בלב הרבה מאוד רגשות, וגם הראש גדוש בזיכרונות נעימים על תקופה מופלאה. יחד עם זאת חשוב לזכור כי אסור לאף אחד מכם להיתקע בעבר, ולחשוב כיצד ממשיכים הלאה ואיך למעשה אפשר להתגבר על האקס המיתולוגי מבלי להותיר משקעים מאחור.

תוהים מה הדרך הטובה ביותר לעשות זאת? פירטנו לכם כאן כמה טיפים והמלצות שכדאי מאוד ליישם,
גם בתקופה רגישה כזאת שהכל מאוד טרי ועצוב בשבילכם.
זכרו כי רק באמצעות הסתכלות קדימה וחשיבה חיובית תוכלו לנצח את הרגשות שמציפים אתכם, וכך תעשו טוב גם לעצמכם וגם לאקס המיתולוגי שלכם.

לא נשארים לבד בבית

כלל ראשון וחשוב – לא להישאר לבד בבית עם המחשבות והזיכרונות מהאקס, אלא לנצל את השעות הפנויות כדי לבלות בחוץ עם חברים ואנשים קרובים. זוהי הזדמנות נהדרת לחדש קשרים ישנים עם ברים וקולגות מהעבר, ולמלא את הזמן בכמה שיותר מפגשים חברתיים כיפיים שישכיחו לכמה זמן את המחשבות על האקס. לא הצלחתם לקבוע עם חברים? נצלו את הזמן כדי להיפגש עם בני משפחה קרובים, אין ספק שבילוי מפנק אצל ההורים/אחים יהיה הפתרון המושלם להתגברות על הגעגועים לאקס שלכם.

מוחקים הודעות ישנות

כמו כל זוג אחר גם אתם לא הפסקתם להתכתב בווטסאפ באופן יומיומי עם הודעות כתובות ומוקלטות, תמונות וסרטונים ולכן כדאי שתפטרו מאותם זיכרונות לאלתר ועדיף שכמה יותר מהר. למרות שהכל ביניכם הסתיים בצורה חיובית והדדית, ההודעות שנשארו בטלפון שלכם יגרמו לכם געגועים גדולים יותר ומהר מאוד תמצאו את עצמכם מבזבזים זמן בקריאת כל ההודעות וקושי גדול להתגבר על הרגשות ומה שהיה ביניכם פעם.

מחליפים את שומר המסך בטלפון/מחשב

שומר המסך בטלפון שלכם מזכיר לכם כל הזמן את האקס בגלל תמונה שמופיעה בו? זו ההזדמנות למחוק את התמונה משם, ולמנוע מזיכרונות ורגשות להקשות עליכם את תהליך הפרידה וההתגברות על האקס. תוכלו להעלות בשומר המסך תמונה אחרת שלכם עם חברים, משפחה או אפילו חיית מחמד וגם שומר מסך ללא תמונה יכול להיות אפשרות מצוינת. נוסף לטלפון, זכרו להחליף את שומרי המסך בכל המכשירים הדיגיטליים שברשותכם כמו גם את השומר מסך במחשב שבעבודה.

מאחסנים תמונות משותפות

בכל רחבי הדירה נמצאות תמונות משותפות שלכם עם האקס בזמנים מאושרים? כדאי שתיקחו את כל התמונות ותאחסנו אותם רחוק מעיניכם, כי כמו שהפתגם המפורסם אומר – רחוק מהעין רחוק מהלב. כמובן הימנעו מלקרוע, לזרוק או חלילה לשרוף את התמונות אחרי הכל מדובר על תמונות שישמשו אתכם עוד כמה שנים טובות למזכרת מיוחדת שתרצו לשתף עם הילדים/נכדים.

מתחילים לצאת לדייטים

אחת מהדרכים היעילות ביותר להתגברות על האקס היא פשוט לצאת לדייטים עם בני זוג, ועדיף כמה שיותר מוקדם למרות שאינכם מרגישים פנויים באופן רגשי להכיל זוגיות חדשה. זכרו כי דייטים לא מוכרחים להיות רק לצורך זוגיות ואהבה, אלא ניתן למצוא לא מעט אתרי היכרויות שמציעים היכרויות לסטוצים, קשרי ידידות וחברות והיכרות לבילויים יחד.

איך מתגברים על האקס?

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

להתאהב בצרפת

להתאהב בצרפת

פורסם בתאריך: 20/01/2015 15:37:03

האירועים בצרפת בשבועיים האחרונים לא הותירו אותנו אדישים. אנו מביאים שני סיפורי אהבה רומנטיים שיאירו מעט ויחממו את הלב.

זכר אלפא

זכר אלפא

פורסם בתאריך: 24/03/2010 12:57:08

בקהילות אנושיות, זכר אלפא מסמל גבר עוצמתי, במעמד חברתי גבוה, נראה היטב, בנוי לתפארת מדינת ישראל, בעל בטחון עצמי מופרז.

אטרף מבנות

אטרף מבנות

פורסם בתאריך: 22/03/2010 09:12:06

האם אטרף הוא בהכרח דבר רע? ישנם סוגים שונים של "הכרויות אטרף". מה הם אותם סוגים?

האם אתה אוהב אותי

האם אתה אוהב אותי

פורסם בתאריך: 29/04/2013 16:11:14

את השאלה הזו כולם שמעו לא פעם, מדוע נשים צריכות את החיזוק והאם מדובר רק בהן?

איך להכיר אנשים חדשים

איך להכיר אנשים חדשים

פורסם בתאריך: 14/05/2013 13:28:34

תמיד תהיתם כיצד אחרים פוגשים אנשים חדשים כל כך בקלות? בואו לגלות איך גם אתם יכולים לעשות זאת

למה לא לעבור לגור יחד

למה לא לעבור לגור יחד

פורסם בתאריך: 16/04/2010 18:47:57

לגור יחד? לפעמים עדיף ביחד אבל כל אחד לחוד. מה עשוי להיות מעיק בלגור יחד? מסתבר שלא מעט דברים.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר