משיכה מינית

סימנים שבהכרח יגרמו לכם להרים גבה

במאמר הבא נדגים ונראה הכל על משיכה מינית והסימנים לכך

כשיש אינטראקציה וחשים תשוקה מינית, גבר ואישה, נוצר מתח מיני, בלי כל פעילות מינית נראית לעין, כאשר הוא מתייחס לכל היבט שמוביל לסקס, לעומת בעצם לעשות אותו בפועל. ניצן לראות זאת לפעמים במקומות עבודה, שיש קולגות עם חיבור סודי ביניהם, ואין בני הזוג מעוניינים ששאר העובדים יתוודעו לסוד שהם חולקים, יש מי שיפלרטט למהדרין ויש מי שירגיש נבוך, משום שלא התכתב עם המתח המיני שלהם. בוודאי יצא לכם לחוות מתח מיני בימי התיכון שלכם, בצבא או במקום העבודה שלכם. ולמי שכבר שכח, בשל הזמן הרב שחלף מאז, נדון במאמר זה על משיכה מינית סימנים.

האם יש משיכה מינית סימנים בדמות של התרחבות האישונים?

אין כל עוררין על כך, כי קיימת משיכה מינית סימנים בדמות של התרחבות האישונים. איבדתם אותנו? הסירו כל דאגה מעל לבכם, מיד ההסבר יגיע. בני אדם בעלי נטייה לקשר בין אישונים מורחבים לבין ביקור אצל רופא העיניים, שימוש בטיפה המרה או בסמים, אך האמת היא שהרחבה של אישונים מתרחשת כחלק אינטגרלי של סימני משיכה מינית. קצת ביולוגיה – האישונים שלכם ממוקמים הישר במרכז של קשתיות העיניים שלכם, והם מאפשרים לאור לעבור דרכם. על מנת לסייע לעיניים שלכם להיטיב את המיקוד ולהסתגל לקרני האור, האישונים שלכם נאלצים בעל כורחם להתרחב. ברם, תגובות פיסיולוגיות, כגון – התרגשות מינית או משיכה מינית אמונות על שחרור של דופמין וכן אוקסיטוצין הישר אל המוח שלכם, משמע – ההורמונים שאחראיים ושעשויים אף להשפיע על גודל העישונים שלכם. כמו כן, התגובה הבלתי מילולית הזאת זהה לכל ספיגה של השפתיים או של הפות בקרב הנשים, או לזקפה בקרב הגברים, בעוד נפתחים כלי דם בשביל לאפשר לדם לזרום פנימה ולעצור, שבשלב הבא העצבים יהיו קצת יותר רגישים. הדבר משול לכך שהעור שלכם אינו מסוגל באמת לעקוץ שמישהו שהנכם מסמפתים נוגע בכם, כי אז האישונים שלכם פשוט יתרחבו בתהליך של עיבוד המשיכה המינית.

האם משיכה מינית סימנים קיימת כאשר הטמפרטורות בגוף בסימני עלייה?

יודעי דבר מדווחים, כי משיכה מינית סימנים קיימת כשטמפרטורת הגוף בסימני עלייה. הסתבכתם פה? הנה ההבהרה שלנו – מונחים שכיחים, כמו למשל – חיבוק חם, חום התשוקה או סקס מהביל מתייחסים לסימני המשיכה המינית העוצמתיים שהזכרנו, הווה אומר – עלייה בטמפרטורת הגוף בעוד הנכם נמצאים בקרבת פלוני אלמונים שאתם חשים משיכה מינית אליו. הדבר איננו שונה מהצורה שבה הדם עולה על פני עור הגוף שלכם בעוד הסמקתם, עלייה של טמפרטורת הגוף בהכרח מסבה לאותה תגובה פיסית, אחד לאחד, אך אחריה מגיעה הזיעה, וזאת בעקבות עלייה מהירה בקצב הלב שלכם. לפעמים מתרחשת הזעה בגוף שלכם בשל חוויה של חרדות, מאמצים פיסיים, סטרס או מתחים, אך יש לומר בפה מלא, כי עלייה בטמפרטורת הגוף היא סימן מובהק, או תוצר לוואי של תגובה למשיכה מינית.

האם כאשר אתם מסמיקים זה בהכרח מעיד על משיכה מינית סימנים?

אי אפשר להגיד בוודאות, כי כל פעם שאתם מסמיקים זה בוודאות מעיד על משיכה מינית סימנים. לפעמים תסמיקו בעקבות הרגשה של השפלה, עלבון או כעס, אבל הקונטקסט הנ"ל מאוד בר חשיבות. התגובה שלכם, הסמקה, שאיינה רצונית או נשלטת, והיא בהחלט רגשית, עשויה להוות אינדיקציה לכך שאתם נמשכים למישהו. הסמקה מהפנים מתרחשת בעיקר בזמני התרגשות או בזמני פרץ אדרנלין, ממש כמו אחרי חוויית האורגזמה, משום שהם המקור הראשי להבעת רגש ולסוג של תקשורת. הסמקה הינה סוג של תגובה כנה מאוד, שהנכם עשויים לתפעל אותה בעודכם חשים "שתפסו" אתכם מתרגשים מינית ממישהו.

מה אומרים החלפת מבטים עמוקים בתור משיכה מינית סימנים?

יודעי דבר או שניים, מצהירים בריש גלי, כי החלפת מבטים עמוקים משמעה משיכה מינית סימנים. החלפת מבטים עמוקים מתרחשת כאשר יש משיכה מינית באוויר, וסתם ללא כל סיבה נראית לעין. לרוב, יצירת קשר עין עמוק עשוי להיראות לכם קמעה מביך, כך שתסיטו לאלתר את מיקוד העין שלכם בתוך מספר רגעים. באם מצאתם את המיועדים שלכם, קשר עין שכזה עשוי להסתמן כקשר מאוד חזק רגשי בינכם לבין בני הזוג הפוטנציאליים שלכם.

משיכה מינית

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

להרפות או לאהוב?

להרפות או לאהוב?

פורסם בתאריך: 11/12/2013 16:34:48

מתי ראוי לעזוב? האם צריך להישאר ולא לוותר על הקשר? הכול תלוי ביכולת שלכם להבין את האהבה.

מסיבת הפתעה

מסיבת הפתעה

פורסם בתאריך: 10/06/2012 17:54:31

למרות שהרבה אנשים אומרים כי הם מעדיפים להימנע ממסיבה ביום-הולדתם, מסיבת הפתעה לבן/ת הזוג תשמח אותם עד מאוד.

חתונה בחו"ל

חתונה בחו"ל

פורסם בתאריך: 18/07/2011 10:28:51

האפשרות להינשא בחו"ל מאפשרת להתחתן במקומות אקזוטיים ומיוחדים. האפשרויות רחבות כיד הדמיון. למי זה מתאים?

מה חשוב לגברים בקשר

מה חשוב לגברים בקשר

פורסם בתאריך: 27/07/2014 16:38:27

גברים ונשים ומה שביניהם. מה חשוב לגברים בקשר ובמה הם כל כך שונים מנשים? האם ניתן להבין אותם, את הלך המחשבה ומה הם רוצים מאיתנו הנשים ומהקשר...?

זוגי

זוגי

פורסם בתאריך: 07/03/2010 09:52:15

"בן זוגי הכין לי אתמול ארוחה מהסרטים" - מה בן זוגך עשה בשבילך? כל הזמן תחרויות והשוואות...

למצוא זוגיות

למצוא זוגיות

פורסם בתאריך: 15/01/2012 15:13:11

מגיל צעיר מרבית האנשים אינם נהנים לשהות לבד ומחפשים חברה של אנשים איתה הם יוכלו ליהנות, אז מה הוא סוד האהבה?

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר