משיכה מינית

סימנים שבהכרח יגרמו לכם להרים גבה

במאמר הבא נדגים ונראה הכל על משיכה מינית והסימנים לכך

כשיש אינטראקציה וחשים תשוקה מינית, גבר ואישה, נוצר מתח מיני, בלי כל פעילות מינית נראית לעין, כאשר הוא מתייחס לכל היבט שמוביל לסקס, לעומת בעצם לעשות אותו בפועל. ניצן לראות זאת לפעמים במקומות עבודה, שיש קולגות עם חיבור סודי ביניהם, ואין בני הזוג מעוניינים ששאר העובדים יתוודעו לסוד שהם חולקים, יש מי שיפלרטט למהדרין ויש מי שירגיש נבוך, משום שלא התכתב עם המתח המיני שלהם. בוודאי יצא לכם לחוות מתח מיני בימי התיכון שלכם, בצבא או במקום העבודה שלכם. ולמי שכבר שכח, בשל הזמן הרב שחלף מאז, נדון במאמר זה על משיכה מינית סימנים.

האם יש משיכה מינית סימנים בדמות של התרחבות האישונים?

אין כל עוררין על כך, כי קיימת משיכה מינית סימנים בדמות של התרחבות האישונים. איבדתם אותנו? הסירו כל דאגה מעל לבכם, מיד ההסבר יגיע. בני אדם בעלי נטייה לקשר בין אישונים מורחבים לבין ביקור אצל רופא העיניים, שימוש בטיפה המרה או בסמים, אך האמת היא שהרחבה של אישונים מתרחשת כחלק אינטגרלי של סימני משיכה מינית. קצת ביולוגיה – האישונים שלכם ממוקמים הישר במרכז של קשתיות העיניים שלכם, והם מאפשרים לאור לעבור דרכם. על מנת לסייע לעיניים שלכם להיטיב את המיקוד ולהסתגל לקרני האור, האישונים שלכם נאלצים בעל כורחם להתרחב. ברם, תגובות פיסיולוגיות, כגון – התרגשות מינית או משיכה מינית אמונות על שחרור של דופמין וכן אוקסיטוצין הישר אל המוח שלכם, משמע – ההורמונים שאחראיים ושעשויים אף להשפיע על גודל העישונים שלכם. כמו כן, התגובה הבלתי מילולית הזאת זהה לכל ספיגה של השפתיים או של הפות בקרב הנשים, או לזקפה בקרב הגברים, בעוד נפתחים כלי דם בשביל לאפשר לדם לזרום פנימה ולעצור, שבשלב הבא העצבים יהיו קצת יותר רגישים. הדבר משול לכך שהעור שלכם אינו מסוגל באמת לעקוץ שמישהו שהנכם מסמפתים נוגע בכם, כי אז האישונים שלכם פשוט יתרחבו בתהליך של עיבוד המשיכה המינית.

האם משיכה מינית סימנים קיימת כאשר הטמפרטורות בגוף בסימני עלייה?

יודעי דבר מדווחים, כי משיכה מינית סימנים קיימת כשטמפרטורת הגוף בסימני עלייה. הסתבכתם פה? הנה ההבהרה שלנו – מונחים שכיחים, כמו למשל – חיבוק חם, חום התשוקה או סקס מהביל מתייחסים לסימני המשיכה המינית העוצמתיים שהזכרנו, הווה אומר – עלייה בטמפרטורת הגוף בעוד הנכם נמצאים בקרבת פלוני אלמונים שאתם חשים משיכה מינית אליו. הדבר איננו שונה מהצורה שבה הדם עולה על פני עור הגוף שלכם בעוד הסמקתם, עלייה של טמפרטורת הגוף בהכרח מסבה לאותה תגובה פיסית, אחד לאחד, אך אחריה מגיעה הזיעה, וזאת בעקבות עלייה מהירה בקצב הלב שלכם. לפעמים מתרחשת הזעה בגוף שלכם בשל חוויה של חרדות, מאמצים פיסיים, סטרס או מתחים, אך יש לומר בפה מלא, כי עלייה בטמפרטורת הגוף היא סימן מובהק, או תוצר לוואי של תגובה למשיכה מינית.

האם כאשר אתם מסמיקים זה בהכרח מעיד על משיכה מינית סימנים?

אי אפשר להגיד בוודאות, כי כל פעם שאתם מסמיקים זה בוודאות מעיד על משיכה מינית סימנים. לפעמים תסמיקו בעקבות הרגשה של השפלה, עלבון או כעס, אבל הקונטקסט הנ"ל מאוד בר חשיבות. התגובה שלכם, הסמקה, שאיינה רצונית או נשלטת, והיא בהחלט רגשית, עשויה להוות אינדיקציה לכך שאתם נמשכים למישהו. הסמקה מהפנים מתרחשת בעיקר בזמני התרגשות או בזמני פרץ אדרנלין, ממש כמו אחרי חוויית האורגזמה, משום שהם המקור הראשי להבעת רגש ולסוג של תקשורת. הסמקה הינה סוג של תגובה כנה מאוד, שהנכם עשויים לתפעל אותה בעודכם חשים "שתפסו" אתכם מתרגשים מינית ממישהו.

מה אומרים החלפת מבטים עמוקים בתור משיכה מינית סימנים?

יודעי דבר או שניים, מצהירים בריש גלי, כי החלפת מבטים עמוקים משמעה משיכה מינית סימנים. החלפת מבטים עמוקים מתרחשת כאשר יש משיכה מינית באוויר, וסתם ללא כל סיבה נראית לעין. לרוב, יצירת קשר עין עמוק עשוי להיראות לכם קמעה מביך, כך שתסיטו לאלתר את מיקוד העין שלכם בתוך מספר רגעים. באם מצאתם את המיועדים שלכם, קשר עין שכזה עשוי להסתמן כקשר מאוד חזק רגשי בינכם לבין בני הזוג הפוטנציאליים שלכם.

משיכה מינית

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

זוגיות בתקופת המונדיאל

זוגיות בתקופת המונדיאל

פורסם בתאריך: 14/06/2010 22:04:05

זה קורה כל ארבע שנים, ולחודש בלבד, אך הנה שוב הזוגיות עומדת למבחן! איך שורדים את המונדיאל ושומרים על זוגיות תקינה?

בניית זוגיות יציבה ובריאה

בניית זוגיות יציבה ובריאה

פורסם בתאריך: 09/01/2011 12:35:44

זוגיות בריאה היא זוגיות של קבלה והדדיות, אכפתיות ורגישות, חופש ורומנטיות - איך עושים את זה נכון ובונים זוגיות יציבה?

מכתבי אהבה ראשונים

מכתבי אהבה ראשונים

פורסם בתאריך: 16/04/2012 11:15:44

הכתיבה משחררת תמיד אמרו לי. כל מה שיושב לך על הלב פשוט תשפכי על הדף. אל תחזרי לקרוא את מה שכבר יצא לך מהלב.

נפרדתם? לעשות את זה חכם

נפרדתם? לעשות את זה חכם

פורסם בתאריך: 08/02/2011 11:34:11

פרידה זה לא כיף. באמצעות כמה חוקים בלתי כתובים צלחו את ים הסוף הזה, פחות שפופים, דואבים ועל סף התפרקות.

עסקי שידוכים

עסקי שידוכים

פורסם בתאריך: 08/03/2010 14:42:32

אם עסקי שידוכים היו יכולים להביא הכנסה לכולנו, אחוז האנשים הנמצאים מתחת לקו העוני בארץ היה יורד פלאים.

איך לאהוב אבל לא לחנוק

איך לאהוב אבל לא לחנוק

פורסם בתאריך: 20/11/2011 14:47:47

זכיתם בזוגיות עם אהבת חייכם ואתם רוצים לאהוב מכל הלב אבל מפחדים ליצור סלידה ודחייה מהצד השני.

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר