משחקים באהבה

חלק מרכזי בחיי האהבה של זוגות רבים

משחקים באהבה - חלק מהעניין

צורת התקשורת של בני האדם מורכבת ממכלול של דברים, גם באהבה הצורך לתקשר גורר אחריו דפוסי התנהגות שונים ויש כאלה שיגידו שזה מגוחך אך אל לנו לשפוט כולנו היינו ונהיה בצב דומה למצב זה.
דרך לרכישת תשומת לב היא משחקים באהבה, בכדי למשוך את בני המין השני לעיתים משתמשים במשחקים למשיכה או בכדי שיבחינו בנו, וישנם משחקים אפילו בין בני זוג במערכות יחסים.

מתי משתמשים במשחקים באהבה

ישנן דרכים רבות להסתכל על משחקים באהבה, כל אחד מסווג את המושג על פי עולם המושגים המוכר לו ומשליך זאת על דברים שהוא מכיר או חווה וראה בעבר ואנשים שונים יגדירו את המושג בצורה אחרת.

קיימות מספר פרשנויות לגבי המושג משחקים באהבה, אם ניקח לדוגמא גברים שאינם מעוניינים בקשר רגשי ולא רוצים להרגיש מחויבות כלשהי ´משחקים´ עם בחורות, גם אם הדבר נעשה במכוון וגם לא ניתן להבחין במשחקי אהבה ברורים.

נבחן פרשנות נוספת שאם נקרא את המילה בהטיה אחרת נוכל להסיק שישנם משחקים רבים באהבה, אך גם פרשנות זאת ניתן לפרש למספר אופנים ואחר מהם הוא משחק בין שני אנשים שזה עתה הכירו ואומנם לא ניתן לקרוא לאופי הדברים משחק אבל אכן זה מה שמתרחש.
נסביר את האמור לעיל על ידי דוגמא של זוג שהכירו ויצאו לפגישה ומיד אחרי זה מגיע המשחק כלשוננו, מי יתקשר ראשון ומראים לצד השני חוסר להיטות ואף נוהגים בסבלנות ובאיפוק למרות הרגשות.

נבחן מצד אחר את צירוף המילים משחקים באהבה והפעם ניכנס לחדרי חדרים, בני זוג רבים משחקים משחקי אהבה על מנת להגביר ולהלהיט את התשוקה, המשחקים יכולים להיות סתם דברים נעימים או אפילו אביזרים שונים, הכל בהתאם לרצונות והעדפות של שני בני הזוג.
גם משחקי חיזור נכנסים תחת משחקי אהבה, מחזרים מוצאים דרכים מקוריות לחיזור אחר בנות הזוג או בחורה שהם מתעניינים בה, המשחקים יכולים לכלול המון דברים ישירים ועקיפין ושוב, כמו שנאמר קודם לכן הכל בעיני המתבונן.

משחקים באהבה מעולם אחר

אם ניקח את עולם האינטרנט והבידור נוכל להשליך את צירוף המילים הנ"ל למשחקי אהבה באינטרנט ובמחשב, בדרך כלל משחקים אלו מלווים בגרפיקה נעימה עם הרבה לבבות ונוצרת תחושה של משהו קליל שגורם להנאה.

גם כאן ניתן לשחק באהבה ולהפוך אתה מווירטואלית לאמיתית, מגוון אתרי האינטרנט מציעים מגוון אפשרויות ליצירת קשר עם אנשים באמצעות אתרי היכרויות, צ´טים למיניהם שמאפשרים לשחק את האם שמהעבר השני.

בדרך כלל ובלא מודע כאשר נפתח בשיחה עם אנשים שאיננו מכירים נהפוך מהר מאוד לשחקנים מיומנים שמשחקים את המשחק כל אחד בתורו וכמו שנאמר זהו האופי שלנו כבני אדם, תמיד נחפש הרפתקאות שימשכו אותנו אל הלא נודע, תמיד נשתעשע ונשתף פעולה בדברים שעושים לנו טוב.

נשמח מאוד אם תספרו לנו כאן באמצעות התגובות מה דעתכם על האהבה, והאם גם נתקלתם במושג משחקים באהבה ואין אתם מפרשים אותו מבחינתכם?

משחקים באהבה

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

אהבה חמה בחורף קר

אהבה חמה בחורף קר

פורסם בתאריך: 23/12/2012 16:40:57

סוף הקיץ הוא הזמן המתאים ביותר למציאת זוגיות. גלו כיצד גם אתם יכולים למצוא אהבה חמה בחורף קר ומאיים.

האם כדאי לחזור אחרי פרידה

האם כדאי לחזור אחרי פרידה

פורסם בתאריך: 05/03/2012 10:55:45

בפרידה, נראה שזהו, נגמר הקשר לתמיד. אבל פעמים רבות יש אפשרות לתת לקשר עוד צ´אנס.האם כדאי לחזור אחרי פרידה?

המכתב שלא נכתב

המכתב שלא נכתב

פורסם בתאריך: 25/06/2013 14:04:37

לכל אחד יש את הכמיהה לכתוב מכתב מדהים של פעם בחיים, מכתב שלא נכתב ולא דומה כלל לאף מכתב שכבר נכתב.

צימר בצפון

צימר בצפון

פורסם בתאריך: 22/11/2010 19:55:50

צימר - רק מלהגיד את המושג הזה מתחילים לנשום. מחפשים צימרים בצפון? איך לבחור נכון צימר בצפון, הכל בכתבה שלפניכם.

ולנטיין יום לאהבה

ולנטיין יום לאהבה

פורסם בתאריך: 14/02/2013 16:52:50

כיצד ניתן לקחת יום ולהפוך אותו מיוחד? כיצד ניתן לתת לאהבה מקום ראוי? כמה טיפים לתשומת לבכם.

גן העדן של הפנויים

גן העדן של הפנויים

פורסם בתאריך: 16/05/2010 09:08:14

הפנויים יכולים לעבור את החיים ללא מודעות לקשייהם במערכות יחסים, כי הם תמיד יכולים לחתוך את הקשר ולברוח. באמת גן עדן?

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר