שכחת סיסמא?
 

משחקים באהבה

משחקים באהבה - 10/07/2011 12:46:21
הגב על מאמר זה
משחקים באהבה הם חלק מרכזי בחיי האהבה של זוגות רבים, אבל איך זה באמת מתבטא בזוגיות שלהם?
משחקים באהבהמשחקים באהבה - חלק מהעניין

צורת התקשורת של בני האדם מורכבת ממכלול של דברים, גם באהבה הצורך לתקשר גורר אחריו דפוסי התנהגות שונים ויש כאלה שיגידו שזה מגוחך אך אל לנו לשפוט כולנו היינו ונהיה בצב דומה למצב זה.
דרך לרכישת תשומת לב היא משחקים באהבה, בכדי למשוך את בני המין השני לעיתים משתמשים במשחקים למשיכה או בכדי שיבחינו בנו, וישנם משחקים אפילו בין בני זוג במערכות יחסים.

מתי משתמשים במשחקים באהבה

ישנן דרכים רבות להסתכל על משחקים באהבה, כל אחד מסווג את המושג על פי עולם המושגים המוכר לו ומשליך זאת על דברים שהוא מכיר או חווה וראה בעבר ואנשים שונים יגדירו את המושג בצורה אחרת.

קיימות מספר פרשנויות לגבי המושג משחקים באהבה, אם ניקח לדוגמא גברים שאינם מעוניינים בקשר רגשי ולא רוצים להרגיש מחויבות כלשהי ´משחקים´ עם בחורות, גם אם הדבר נעשה במכוון וגם לא ניתן להבחין במשחקי אהבה ברורים.

נבחן פרשנות נוספת שאם נקרא את המילה בהטיה אחרת נוכל להסיק שישנם משחקים רבים באהבה, אך גם פרשנות זאת ניתן לפרש למספר אופנים ואחר מהם הוא משחק בין שני אנשים שזה עתה הכירו ואומנם לא ניתן לקרוא לאופי הדברים משחק אבל אכן זה מה שמתרחש.
נסביר את האמור לעיל על ידי דוגמא של זוג שהכירו ויצאו לפגישה ומיד אחרי זה מגיע המשחק כלשוננו, מי יתקשר ראשון ומראים לצד השני חוסר להיטות ואף נוהגים בסבלנות ובאיפוק למרות הרגשות.

נבחן מצד אחר את צירוף המילים משחקים באהבה והפעם ניכנס לחדרי חדרים, בני זוג רבים משחקים משחקי אהבה על מנת להגביר ולהלהיט את התשוקה, המשחקים יכולים להיות סתם דברים נעימים או אפילו אביזרים שונים, הכל בהתאם לרצונות והעדפות של שני בני הזוג.
גם משחקי חיזור נכנסים תחת משחקי אהבה, מחזרים מוצאים דרכים מקוריות לחיזור אחר בנות הזוג או בחורה שהם מתעניינים בה, המשחקים יכולים לכלול המון דברים ישירים ועקיפין ושוב, כמו שנאמר קודם לכן הכל בעיני המתבונן.

משחקים באהבה מעולם אחר

אם ניקח את עולם האינטרנט והבידור נוכל להשליך את צירוף המילים הנ"ל למשחקי אהבה באינטרנט ובמחשב, בדרך כלל משחקים אלו מלווים בגרפיקה נעימה עם הרבה לבבות ונוצרת תחושה של משהו קליל שגורם להנאה.

גם כאן ניתן לשחק באהבה ולהפוך אתה מווירטואלית לאמיתית, מגוון אתרי האינטרנט מציעים מגוון אפשרויות ליצירת קשר עם אנשים באמצעות אתרי היכרויות, צ´טים למיניהם שמאפשרים לשחק את האם שמהעבר השני.

בדרך כלל ובלא מודע כאשר נפתח בשיחה עם אנשים שאיננו מכירים נהפוך מהר מאוד לשחקנים מיומנים שמשחקים את המשחק כל אחד בתורו וכמו שנאמר זהו האופי שלנו כבני אדם, תמיד נחפש הרפתקאות שימשכו אותנו אל הלא נודע, תמיד נשתעשע ונשתף פעולה בדברים שעושים לנו טוב.

נשמח מאוד אם תספרו לנו כאן באמצעות התגובות מה דעתכם על האהבה, והאם גם נתקלתם במושג משחקים באהבה ואין אתם מפרשים אותו מבחינתכם?

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • דייטים חמים של קיץ - אנשים מחפשים כל הזדמנות אפשרית בשביל להכיר אנשים חדשים איתם הם יכולים להתיידד. הקיץ הוא הזמן האולטימטיבי לכך.
  • ממוקדי דייטים או זוגיות? - אתרי הכרויות הם כלי מצוין למציאת קשר זוגי, אך השימוש בכלי זה עושה את ההבדל בין לחפש דייטים לבין למצוא זוגיות.
  • חתונה בחו"ל - האפשרות להינשא בחו"ל מאפשרת להתחתן במקומות אקזוטיים ומיוחדים. האפשרויות רחבות כיד הדמיון. למי זה מתאים?
  • כלה להשגה - אם אינך מצליחה לשכנע את בן הזוג שלך להתחתן, כדאי שתקראי את זה. אספנו עבורך מספר דרכים שיגרמו לו להציע לך נישואין.
  • אז מהי הנשיקה שלך? - אחד הריגושים החזקים ביותר בזוגיות היא הנשיקה, ובעיקר הנשיקה הראשונה. אז איך מנשקים וגורמים לצד השני להתרגש?
  • לפגוש את האקס - כל בחורה שחוותה פרידה כואבת - הרצון לפגוש את האקס הוא הדבר האחרון שבא לה לעשות. איך בכל זאת עושים את זה?


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©