משחקים באהבה

חלק מרכזי בחיי האהבה של זוגות רבים

משחקים באהבה - חלק מהעניין

צורת התקשורת של בני האדם מורכבת ממכלול של דברים, גם באהבה הצורך לתקשר גורר אחריו דפוסי התנהגות שונים ויש כאלה שיגידו שזה מגוחך אך אל לנו לשפוט כולנו היינו ונהיה בצב דומה למצב זה.
דרך לרכישת תשומת לב היא משחקים באהבה, בכדי למשוך את בני המין השני לעיתים משתמשים במשחקים למשיכה או בכדי שיבחינו בנו, וישנם משחקים אפילו בין בני זוג במערכות יחסים.

מתי משתמשים במשחקים באהבה

ישנן דרכים רבות להסתכל על משחקים באהבה, כל אחד מסווג את המושג על פי עולם המושגים המוכר לו ומשליך זאת על דברים שהוא מכיר או חווה וראה בעבר ואנשים שונים יגדירו את המושג בצורה אחרת.

קיימות מספר פרשנויות לגבי המושג משחקים באהבה, אם ניקח לדוגמא גברים שאינם מעוניינים בקשר רגשי ולא רוצים להרגיש מחויבות כלשהי ´משחקים´ עם בחורות, גם אם הדבר נעשה במכוון וגם לא ניתן להבחין במשחקי אהבה ברורים.

נבחן פרשנות נוספת שאם נקרא את המילה בהטיה אחרת נוכל להסיק שישנם משחקים רבים באהבה, אך גם פרשנות זאת ניתן לפרש למספר אופנים ואחר מהם הוא משחק בין שני אנשים שזה עתה הכירו ואומנם לא ניתן לקרוא לאופי הדברים משחק אבל אכן זה מה שמתרחש.
נסביר את האמור לעיל על ידי דוגמא של זוג שהכירו ויצאו לפגישה ומיד אחרי זה מגיע המשחק כלשוננו, מי יתקשר ראשון ומראים לצד השני חוסר להיטות ואף נוהגים בסבלנות ובאיפוק למרות הרגשות.

נבחן מצד אחר את צירוף המילים משחקים באהבה והפעם ניכנס לחדרי חדרים, בני זוג רבים משחקים משחקי אהבה על מנת להגביר ולהלהיט את התשוקה, המשחקים יכולים להיות סתם דברים נעימים או אפילו אביזרים שונים, הכל בהתאם לרצונות והעדפות של שני בני הזוג.
גם משחקי חיזור נכנסים תחת משחקי אהבה, מחזרים מוצאים דרכים מקוריות לחיזור אחר בנות הזוג או בחורה שהם מתעניינים בה, המשחקים יכולים לכלול המון דברים ישירים ועקיפין ושוב, כמו שנאמר קודם לכן הכל בעיני המתבונן.

משחקים באהבה מעולם אחר

אם ניקח את עולם האינטרנט והבידור נוכל להשליך את צירוף המילים הנ"ל למשחקי אהבה באינטרנט ובמחשב, בדרך כלל משחקים אלו מלווים בגרפיקה נעימה עם הרבה לבבות ונוצרת תחושה של משהו קליל שגורם להנאה.

גם כאן ניתן לשחק באהבה ולהפוך אתה מווירטואלית לאמיתית, מגוון אתרי האינטרנט מציעים מגוון אפשרויות ליצירת קשר עם אנשים באמצעות אתרי היכרויות, צ´טים למיניהם שמאפשרים לשחק את האם שמהעבר השני.

בדרך כלל ובלא מודע כאשר נפתח בשיחה עם אנשים שאיננו מכירים נהפוך מהר מאוד לשחקנים מיומנים שמשחקים את המשחק כל אחד בתורו וכמו שנאמר זהו האופי שלנו כבני אדם, תמיד נחפש הרפתקאות שימשכו אותנו אל הלא נודע, תמיד נשתעשע ונשתף פעולה בדברים שעושים לנו טוב.

נשמח מאוד אם תספרו לנו כאן באמצעות התגובות מה דעתכם על האהבה, והאם גם נתקלתם במושג משחקים באהבה ואין אתם מפרשים אותו מבחינתכם?

משחקים באהבה

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

אהבה לפי גלגל המזלות

אהבה לפי גלגל המזלות

פורסם בתאריך: 12/08/2014 12:41:08

מה מעניק גלגל המזלות בפועל? גלגל המזלות מעניק לא מעט אפשרויות על מנת להבין את האהבה הגדולה ביותר.

לערוך מסיבת רווקות

לערוך מסיבת רווקות

פורסם בתאריך: 03/03/2019 16:34:45

לפניך כל הסיבות שבגינן כדאי ומוטב לך לערוך מסיבת רווקות. לאחר שתקראי את כולן, סמני לך את הסיבה החביבה עליך ומיד לאחר מכן הרימי טלפון לחברות הכי טובות.

קלאב 50

קלאב 50

פורסם בתאריך: 12/05/2010 15:33:54

האהבה פורחת לא רק כשצעירים. אם גם אתם מחפשים אהבה, לא ראשונה או שנייה, אל תהססו למועדון להצטרף ולעשות פשוט כיף.

מה נשתנה?

מה נשתנה?

פורסם בתאריך: 01/04/2010 23:35:58

מה נשתנה הלילה הזה מכל הלילות? איך נמנעים מערב שכולו מרור.

שימו V על האקס!

שימו V על האקס!

פורסם בתאריך: 07/09/2011 11:42:48

לשכוח את האקסית זה קשה, אבל יש דרכים להתמודד אם זה ואפילו די בקלות אז איך עושים את זה נכון?

כלה להשגה

כלה להשגה

פורסם בתאריך: 06/07/2011 16:55:21

אם אינך מצליחה לשכנע את בן הזוג שלך להתחתן, כדאי שתקראי את זה. אספנו עבורך מספר דרכים שיגרמו לו להציע לך נישואין.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר