מקומות מקוריים לחתונה

המקומות שבהם לא חשבתם להתחתן - לא עוד אולם אירועים או גן אירועים

נולדתם, גדלתם, התבגרתם, הבנתם את הצורך שלכם באהבה והתחלתם לחפש. חיפשתם בים, במועדון, בפאב ואפילו הכרתם את הנכדה של ציפורה השכנה. ואז החלטתם (בחכמה רבה) להיכנס לאתר הכרויות. הכרתם - התאהבתם ועכשיו החלטתם להתחתן. השאלות הן: איפה? ואיך?

לאחר המרוץ המפרך של התבגרות, הבנה וקבלה של הצורך הטבעי של האדם לאהוב ולהיות נאהב, ולאחר שהכרתם כבר חצי מדינה בכל מקום אפשרי עלי אדמות ולבסוף החלטתם (בתבונה רבה) להרחיב את החיפושים גם לאתר הכרויות וסוף כל סוף מצאתם את בן/בת הזוג היחידים שרק איתם תהיו מוכנים לחיות את חייכם לעולם ועד – החלטתם להתחתן.
הרבה זוגות שמחליטים להתחתן עושים זאת באופן המקובל: אולם אירועים, גן אירועים בקיבוץ משהו, על שפת הים בזמן השקיעה ו..זהו.
בכל מקרה, יש זוגות שרוצים והצליחו להיות יצירתיים במקום, באופי ובאופן החתונה שלהם.
והנה כמה דוגמאות:

חתונה מהאגדות
כלומר, תבחרו את האגדה שבה אתם רוצים לחיות ותתחתנו ככה! אלדין, היפה והחיה, סינדרלה, שלגייה ושבעת הגמדים, היפיפייה הנרדמת, בת הים הקטנה ואם מתחשק לכם להיות אפילו מיסטר ומיסיס קלאוס - אתם יכולים..
תמיד אפשר להחליף את חליפת החתן בתחפושת של ייצור שעיר ודוחה ואחרי שבירת הכוס להוריד את התחפושת ולגלות נסיך יפה תואר לבוש בחליפתו הטובה ביותר. או ללבוש איזה מכנסיים רחבים ומוזרים (ולא בטוח עד כמה הם נוחים) של אלדין, או להתלבש כמו נסיך מהאגדות ולהגיע לחתונה רכובים על סוס לבן.
עם זאת, אין אחת שלא אהבה להתחפש לנסיכה מהאגדות בפורים של כיתה ב´ - מהסיבה הפשוטה שכל אחת אוהבת סיפורי אגדות ובעיקר את ה"הפי אנד" שקוראים בספר בדיוק אחרי החתונה.
חוץ מזה, תמיד יכול להיות נחמד לקחת את האורחים, ה"שושבינים" ולהלביש אותם כמו שבעת הגמדים. חברים טובים יכנסו לאווירה בשבילכם.

מי אמר שאתם חייבים לעמוד על הארץ הקדושה? מעכשיו חתונה באוויר
למי מאיתנו שאוהבים את האוויר הפתוח, עננים בצורות של ארנב קטן וחמוד, חתונה קטנה ואינטימית, וכדורים פורחים - זאת החתונה בשבילכם.
כבר סופר בספרי ההיסטוריה על זוג אוהב שרצה להתחתן בכדור פורח. ב5 בבוקר הם עלו על הכדור הם, רב ו3 עדים, וריחפו להם מעל עיר הולדתו של החתן. החליפו שבועות וטבעות והקשיבו לשיר ולאחר הנחיתה שברו את הכוס. האירוע היה מתועד ומצולם בווידיאו שהוקרן בערב לכל המוזמנים - חברים וקרובי משפחה.
הם מספרים שאת הטקס החליטו לעשות בכדור פורח בכדי לשמור על האינטימיות של הרגע ומכיוון שהאמא של החתן נפטרה 10 שנים לפני החתונה וכך הם הרגישו שהיא איתם. בהצלחה.

אהבה כמו במלחמה או מלחמה כמו באהבה?
מלחמה היא בדרך כלל אירוע שזוגות מאוד לא אוהבים - פרידה מרגשת על הרציף, חתן צעיר לבוש מדים מנופף לכלתו הדומעת... אבל לא כל הזוגות מוצאים את המלחמה כדבר עוכר זוגיות.
ואם נעביר דף בדפי ההיסטוריה נמצא עמוד עם תמונות מהממות של חייל-חתן המציל את כלתו בשדה הקרב מהחיילים שרודפים אותם – צילום שנראה אותנטי לגמרי אלמלא השמלה הלבנה וההינומה של הכלה ותמונה של החתן והכלה מתנשקים על רקע חיילים המנופפים בנשקם. החתן והכלה מאמינים שהמלחמה דווקא מקרבת לבבות (או לפחות את הלבבות שלהם..). לאחר התמונות קרב על הפריים הנכון חזרו בני הזוג לאולם האירועים שם חיכו להם שאר בני המשפחה וחברים למשך החגיגות. הכלה הכריזה שהיא אוהבת את בעלה, הוא חברה לקרבות ובן זוגה לחיים ועוד הוסיפה שאם מישהו רק יחשוב על פלישה לבית שלהם, הם ילחמו בו זה לצד זה עד נשמת אפם האחרונה.
לדעתי, אי אפשר לטעון לחוסר מקוריות בעניין הזה..

"מים רבים לא יכבו את האהבה..."
לזוגות שחולים על מים ובטוחים שבגלגול הקודם שלהם היו דגים: זוהי החתונה המושלמת בשבילכם.
כל מה שאתם צריכים זה כמה בלוני חמצן, כמה צוללים מוסמכים, שנורקל ומסכה לאורחים שלא היו דגים פעם ומזרוני ים עם חלון שקוף לילדים שרוצים גם לראות את הטקס. הא, כן, וגם כתובה שעברה למינציה, חופה מעוצבת, כוס חד-פעמית עטופה בנייר כסף ומישהו שיסכים לחתן אתכם שם למטה..
הזוג המדובר התחתן בתוך מימי הים האדום, במפרץ אילת, עם הרבה אהבה לבעלי חיים ולצלילה. הם התחייבו לא לסגור את מכלי החמצן זה לזו (משעשע), לא לקחת ציוד אחד לשני ולא לברוח מתחת למים. הם התחייבו לא לפגוע בחיים במים ולא להרחיף חול – זה מה שתמצאו אם תמשיכו לדפדף בדפי ההיסטוריה עוד כמה עמודים קדימה ותקראו לעומק.
בני הזוג עוד מספרים כי הייתה עוגה במסיבה היבשה שהתקיימה יום קודם בסימן ים - בצבע תכלת עם גלים, דגים וברווזוני גומי. לפחות הם הצליחו לבטא את עצמם לעומק בחתונה שלהם.

כוח הכבידה לא חל עליכם?
אוהבים מדע בדיוני? שונאים את כוח הכבידה? רוצים להתחתן על הירח? או על כוכב צדק? או סתם בחללית? אז תקראו טוב טוב את הקטע הבא:
זוג שמעדיף להיות 2 טיפות מים על הירח נסע יחד עם מספר מצומצם של חברים וקרובי משפחה למרכז החלל על שם קדני בקייפ קנוורל שבפלורידה, ועלו על מטוס של חברת ´אפס כבידה´ – החברה היחידה בארה"ב שיש לה רישיון להפעלת טיסות מסחריות תוך ביטול כוח המשיכה. זה עובד כך: מטוס הבויאנג 727 מבצע 15 צלילות מגובה של 36 אלף רגל ל24 אלף רגל וחזרה. עבור יושבי המטוס - קפיצות גובה כאלה מדמות את התחושה המתקבלת במצב של חוסר כבידה.
כל זה ועוד: הטבעת נישואין שהחתן ענד על אצבעה של כלתו עשויה משבר של מטאור שהתרסק על פני כדור ארץ לפני 30 אלף שנה. הכלה לבשה שמלה גדולה ומנופחת שהסתירה מתחת לים המלמלה הלבנה – זוג מכנסיים לשמירה על הצניעות בזמן הריחוף. את הטקס ניהל אסטרונאוט מוסמך ומוכר והמטוס כולו צופה בשכבות של ריפוד על הקירות והדפנות. מטורף? משוגע? חכו..יש עוד

האורך כן קובע (!)
רוצים חתונה מיוחדת? ממש מיוחדת? שוברת שיאים? שוברת שיאי גינס? אז הנה דוגמא לזוג שהחליטו ללכת על זה וללכת על זה בגדול.
הם בחרו להגדיל (ולא ב1.90) את השמלה, או יותר נכון, את שובל של השמלה. זה לא היה פשוט, והחתן גייס את כל משפחתו לעזרה: את השובל וורדי המשי שתפורים עליה – תפרה הדודה של החתן שהיא תופרת במקצועה, בני משפחה אחרים לקחו חלק בבחירת הדוגמא, קניית הבדים, הכנת פיסות תחרה, עיצוב פרחי המשי ותפירת 608 קריסטלים על השמלה.
וכשהגיע היום, התאספו למעלה מ200 אורחים וקרובי משפחה ועמלו 3 שעות כדי לפרוש את השמלה ברחבה הענקית שבה התקיים הטקס.
אורך שובל השמלה עלה על 2 קילומטרים והיא מועמדת לכניסה מפוארת לספר השיאים של גינס. אגב, השיא הקודם עמד על שמלת כלולות באורך של 1,579 מטר בלבד. צנוע.

חתונה זה לא פיקניק (או שכן?)
לפני כשנתיים היה תאריך מיוחד: 07.07.2007. ובכן, המון זוגות רצו להתחתן באותו התאריך שכן, הוא נחשב לתאריך (או מספר) עתיר מזל וקרה ונשארו זוגות בלי אולם/גן אירועים/כל מקום אחר להתחתן בו.
הגדילה רשת פארקי השעשועים ("סיקס פלאגס") לעשות והחליטה לצ´פר את הזוגות שנותרו בחוץ בפתרון קולקטיבי מקורי. הנהלת האתר הותירה לכל זוג להזמין 20 אורחים, והכומר (רוב ברקר) חיתן את הזוגות תוך שהם ישובים בקרוניות של רכבת ההרים. מיד אחרי החלפת הטבעות יצאו החתנים והכלות לסיבוב מסמר שיער, שאחריו הכריז עליהם הכומר ברקר כעל בעלים ונשים.
עדיין יש למה לצפות!

מממ... שוקולד
מי לא אוהב אוכל? יותר מזה, מי לא אוהב שוקולד? השאלה היא, רוצים להתחתן בתוך שוקולד?
הנה דוגמא לזוג שבאמת אוהבים שוקולד: זוג שגרתי למדיי התחתן בתוך אמבטיית שוקולד (לא שגרתי בכלל!). השניים צללו בטי-שירטס אדומות לתוך האמבטיה, המעוטרת בכדורי קצפת. הרב שחיתן אותם, מצידו, הקפיד להישאר לבוש ומהוגן.


לסיכום
נו? הצלחתם לבחור לכם רעיון מקורי לעוד כמה חודשים? או שיש לכם בעצם רעיון מקורי משלכם? אם בחרתם - שיהיה במזל טוב!
אם לא, לא נורא. אם יש לכם רעיון מקורי כתבו לנו אותו, נשמח לשמוע.
עד הפעם הבאה, שניפגש בברית!

מקומות מקוריים לחתונה

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

אהבה לפי גלגל המזלות

אהבה לפי גלגל המזלות

פורסם בתאריך: 12/08/2014 12:41:08

מה מעניק גלגל המזלות בפועל? גלגל המזלות מעניק לא מעט אפשרויות על מנת להבין את האהבה הגדולה ביותר.

מזל בתולה (23 באוג – 22 בספ)

מזל בתולה (23 באוג – 22 בספ)

פורסם בתאריך: 14/11/2009 06:55:36

הבתולה חלק ממזלות האדמה. היא פרפקציוניסטית, מחושבת ומסודרת. איך היא מסתדרת עם כל שאר המזלות?

חיפוש אחר האהבה

חיפוש אחר האהבה

פורסם בתאריך: 26/02/2012 14:38:01

נמצאים בחיפוש אחר האהבה? לפעמים זה ממש מתסכל לחפש, לחפש ולא למצוא כלום. איך מתמודדים עם זה?

ולנטיין יום לאהבה

ולנטיין יום לאהבה

פורסם בתאריך: 14/02/2013 16:52:50

כיצד ניתן לקחת יום ולהפוך אותו מיוחד? כיצד ניתן לתת לאהבה מקום ראוי? כמה טיפים לתשומת לבכם.

איך תדעי שזה זה

איך תדעי שזה זה

פורסם בתאריך: 11/02/2013 11:31:48

אימי תמיד היתה אומרת, מסתבר שאין שום דבר בטוח עד שהתחושות והאהבה הופכים אותו לאחד כזה.

אהבה או נוחיות?

אהבה או נוחיות?

פורסם בתאריך: 14/10/2013 09:46:02

האם גם אתן ניהלתן מערכת יחסים שלא ידעתם לאן היא הולכת? האם אנחנו יחד מאהבה או נוחיות? איך מתמודדים עם זה?

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר