מסיבת הפתעה לבן או בת הזוג

מסיבת הפתעה

מסיבות הפתעה הם משהו אוניברסאלי שניתן למצוא ברחבי העולם. יש משהו מאוד נעים בעובדה כי אנשים השקיעו למענכם כה רבות והצליחו לכנס קבוצה גדולה של חבריכם מבלי שתדעו בכדי לחגוג ולשמוח בשמחתכם. לא הכרתי עוד בנאדם אחד שלא שמח מהעובדה שארגנו עבורו מסיבת הפתעה. זכרו, אפילו אם בן הזוג מעדיף משהו מצומצם ואינטימי, עדיין אפשר לארגן את המסיבה, פשוט בפורמט שונה שמתאים לרצונותיו. בואו נעבור ביחד על האפשרויות העומדות בפניכם במידה ואתם רוצים לארגן לבן/בת הזוג מסיבת הפתעה.

מסיבת הפתעה קלאסית.

סגנון זה של מסיבה משתלב עם האמירה שאם כבר עושים משהו אז עד הסוף. כבר החלטתם לארגן מסיבת הפתעה? אז תעשו אותה הכי גדולה שאפשר. מסיבות הפתעה מהסוג הזה מתאימות לרוב במידה ומדובר בגיל מיוחד. לדוגמא אדם שמגיע לגיל עגול כמו 30. היא מתאימה גם לחגוג יומולדת בשנה בה האדם עבר שינוי משמעותי למשל סיום צבא, סיום תואר וכדומה.
אז איך מארגנים כזו מסיבה? קודם כל, סודיות היא דבר ראשון במעלה! אבל, מכיוון שסביר להניח כי בני הזוג יצפו כי במידה ואתם שקטים אז כנראה אתם מארגנים משהו, יש ליצור פעולת הסחה. גרמו להם שמתוכנן להם משהו אחר, למשל משהו משותף ביניכם ואז כשהם מגיעים למקום עצמו הם יופתעו לגלות את גודלו של האירוע.

מסיבת הפתעה מצומצמת.

במידה ואתם מעוניינים לעשות מסיבה בעלת אלמנט ההפתעה, אך עקב אילוצים מסוימים לא ניתן לארגן כמות גדולה של אנשים, אפשר תמיד לעשות משהו מצומצם יותר.
אספו את משפחתו הקרובה, או חבריהם הקרובים של בני הזוג והפתיעו אותם במפגש נעים ומצומצם. הפתעה משעשעת ונעימה באותה מידה יכולה להיות לקיחה של בני הזוג לצימר מבודד במטרה לחגוג בזוגיות את המאורע. כשהם מגיעים הם מופתעים ושמחים לגלות שמלבדכם נמצאים שם גם חבריהם הקרובים ואתם חוגגים את סוף-השבוע כולם ביחד. הפורמט הזה ספציפית, מומלץ במידה ויש גם עוד זוגות בחבר´ה.

מסיבת הפתעה אינטימית.

בסופו של דבר אנו רוצים לחגוג לבני הזוג שלנו בצורה שתעשה להם הרגשה טובה ולא תגרום להם לחוסר נעימות. לכן, אם מדובר בבני זוג שלא נהנים מהסתודדות עם קבוצות גדולות, או אפילו מצומצמות של אנשים, אזי נעשה להם משהו מצומצם.
זה שהעניין מצומצם לא אומר שאי-אפשר לעשות אותו בפורמט הפתעה. בני הזוג שלכם חוזרים לביתם ביום-הולדתם, אחרי יום עבודה מעייף ופתאום הם מוצאים את הבית מסודר בצורה רומנטית. אתם ממתינים להם שם עם ארוחה טובה ולאחר מכן ממשיכים עם החגיגות אל תוך הליל.

מסיבת הפתעה לבן/בת הזוג מקנה לכם אפשרות להראות להם את אהבתכם. ספרו לנו על רעיונות שלכם למסיבת הפתעה שכזו.

מסיבת הפתעה לבן או בת הזוג

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

"להתאהב בכל יום מחדש" - פרק ב´ כמו שלא הכרתם

פורסם בתאריך: 12/01/2015 09:58:07

אהבה אחרי גירושין יכולה להיות פרק חדש ומסעיר בחיים, תלוי בתבלינים. בואו ביימו לכם אהבה מהסרטים והתחילו פרק ב´ מרתק וחלומי.

חתונה יהודית

חתונה יהודית

פורסם בתאריך: 30/03/2011 13:47:51

אחרי שהכרנו את בן/בת הזוג המושלמים שלנו, הגיע הזמן להתחתן. איך עושים את זה נכון? המדריך לחתונה יהודית מושלמת.

איך מתמודדים עם בדידות

איך מתמודדים עם בדידות

פורסם בתאריך: 13/11/2011 14:33:14

לכל תופעה בחיינו קיים צד שלילי וחיובי, גם לבדידות. כיצד מתמודדים עם בדידות וכיצד אפשר אפילו ליהנות ממנה?

תמונה באתרי הכרויות

תמונה באתרי הכרויות

פורסם בתאריך: 18/04/2012 16:04:58

תמונה באתרי הכרויות זה דבר חשוב . למה אתם שואלים ? ובכן , תמונה יכולה להוביל אתכם למציאת זוגיות נכונה ואהבה .

לאן לא ללכת בדייט ראשון

לאן לא ללכת בדייט ראשון

פורסם בתאריך: 12/11/2013 13:26:16

הרבה מאד מהצלחת הדייט היא המיקום, לאן כדאי ולאן לא כדאי ללכת בפגישה ראשונה

לוק פור לאב

לוק פור לאב

פורסם בתאריך: 14/04/2010 11:41:01

ערב אחד נכנסתי לאתר היכרויות כלשהו והתחלתי לצ´וטט. פתאום צץ לו איזה אחד עם כינוי קצת גרנדיוזי לדעתי "לוק פור לאב"...

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר