שכחת סיסמא?
 

מסיבת הפתעה לבן או בת הזוג

מסיבת הפתעה - 10/06/2012 17:54:31
הגב על מאמר זה
למרות שהרבה אנשים אומרים כי הם מעדיפים להימנע ממסיבה ביום-הולדתם, מסיבת הפתעה לבן/ת הזוג תשמח אותם עד מאוד.
מסיבת הפתעה לבן או בת הזוגמסיבות הפתעה הם משהו אוניברסאלי שניתן למצוא ברחבי העולם. יש משהו מאוד נעים בעובדה כי אנשים השקיעו למענכם כה רבות והצליחו לכנס קבוצה גדולה של חבריכם מבלי שתדעו בכדי לחגוג ולשמוח בשמחתכם. לא הכרתי עוד בנאדם אחד שלא שמח מהעובדה שארגנו עבורו מסיבת הפתעה. זכרו, אפילו אם בן הזוג מעדיף משהו מצומצם ואינטימי, עדיין אפשר לארגן את המסיבה, פשוט בפורמט שונה שמתאים לרצונותיו. בואו נעבור ביחד על האפשרויות העומדות בפניכם במידה ואתם רוצים לארגן לבן/בת הזוג מסיבת הפתעה.

מסיבת הפתעה קלאסית.

סגנון זה של מסיבה משתלב עם האמירה שאם כבר עושים משהו אז עד הסוף. כבר החלטתם לארגן מסיבת הפתעה? אז תעשו אותה הכי גדולה שאפשר. מסיבות הפתעה מהסוג הזה מתאימות לרוב במידה ומדובר בגיל מיוחד. לדוגמא אדם שמגיע לגיל עגול כמו 30. היא מתאימה גם לחגוג יומולדת בשנה בה האדם עבר שינוי משמעותי למשל סיום צבא, סיום תואר וכדומה.
אז איך מארגנים כזו מסיבה? קודם כל, סודיות היא דבר ראשון במעלה! אבל, מכיוון שסביר להניח כי בני הזוג יצפו כי במידה ואתם שקטים אז כנראה אתם מארגנים משהו, יש ליצור פעולת הסחה. גרמו להם שמתוכנן להם משהו אחר, למשל משהו משותף ביניכם ואז כשהם מגיעים למקום עצמו הם יופתעו לגלות את גודלו של האירוע.

מסיבת הפתעה מצומצמת.

במידה ואתם מעוניינים לעשות מסיבה בעלת אלמנט ההפתעה, אך עקב אילוצים מסוימים לא ניתן לארגן כמות גדולה של אנשים, אפשר תמיד לעשות משהו מצומצם יותר.
אספו את משפחתו הקרובה, או חבריהם הקרובים של בני הזוג והפתיעו אותם במפגש נעים ומצומצם. הפתעה משעשעת ונעימה באותה מידה יכולה להיות לקיחה של בני הזוג לצימר מבודד במטרה לחגוג בזוגיות את המאורע. כשהם מגיעים הם מופתעים ושמחים לגלות שמלבדכם נמצאים שם גם חבריהם הקרובים ואתם חוגגים את סוף-השבוע כולם ביחד. הפורמט הזה ספציפית, מומלץ במידה ויש גם עוד זוגות בחבר´ה.

מסיבת הפתעה אינטימית.

בסופו של דבר אנו רוצים לחגוג לבני הזוג שלנו בצורה שתעשה להם הרגשה טובה ולא תגרום להם לחוסר נעימות. לכן, אם מדובר בבני זוג שלא נהנים מהסתודדות עם קבוצות גדולות, או אפילו מצומצמות של אנשים, אזי נעשה להם משהו מצומצם.
זה שהעניין מצומצם לא אומר שאי-אפשר לעשות אותו בפורמט הפתעה. בני הזוג שלכם חוזרים לביתם ביום-הולדתם, אחרי יום עבודה מעייף ופתאום הם מוצאים את הבית מסודר בצורה רומנטית. אתם ממתינים להם שם עם ארוחה טובה ולאחר מכן ממשיכים עם החגיגות אל תוך הליל.

מסיבת הפתעה לבן/בת הזוג מקנה לכם אפשרות להראות להם את אהבתכם. ספרו לנו על רעיונות שלכם למסיבת הפתעה שכזו.

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • קמצנות בקשר - קמצנות בקשר היא מחלה שמכרסמת לאיטה באהבה ובמערכת היחסים שלנו. מה עושים במידה ועולים גילויי קמצנות מהצד השני?
  • לא משנה הגיל העיקר האהבה - נו טוב, כמעט שכתבתי לא משנה הגיל העיקר התרגיל, אלא שלא מדובר כאן בתרגיל ,אלא במציאת אהבה.
  • עובדות מוזרות על נשיקות - חושבים שאתם יודעים כמה דברים על נשיקות? אתם כנראה יודעים. אבל ספק אם אתם מכירים את העובדות הבאות
  • לא משנה גיל העיקר האהבה - נו טוב, כמעט שכתבתי לא משנה הגיל העיקר התרגיל, אלא שלא מדובר כאן בתרגיל ,אלא במציאת אהבה.
  • איך לבשל לה - תמיד רציתם לבשל לה ולהרשים אותה, אבל לא ידעתם איך בדיוק? היכנסו ולמדו איך עושים זאת נכון.
  • דיאטה בזוגיות - שיגעון התזונה הגיע גם לעולם הזוגיות. יש שאומרים שיותר נוח לקיים דיאטה בזוגיות מאשר בנפרד.


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©