שכחת סיסמא?
 

ממוקדי דייטים או ממוקדי זוגיות?

ממוקדי דייטים או זוגיות? - 24/07/2011 10:45:40
הגב על מאמר זה
אתרי הכרויות הם כלי מצוין למציאת קשר זוגי, אך השימוש בכלי זה עושה את ההבדל בין לחפש דייטים לבין למצוא זוגיות.
ממוקדי דייטיםרבים מהפנויים ופנויות המשתמשים באתרי הכרויות לצורך הכרות, עסוקים ב"לחפש" ולא ב"למצוא".

אתרי הכרויות ו"זיגוטה" בפרט, הם כלים מצוינים למציאת קשר זוגי, אך אופן השימוש בכלים הללו והיכולת להתנהל בהם, עושים את ההבדל בין לחפש דייטים לבין למצוא זוגיות.

ייצוג עצמי נכון באתר, תמונה טובה, מסרים נכונים והגדרות נכונות לחיפוש בני זוג, יקבעו בסופו של דבר את התוצאות. השיחה הטלפונית הראשונה תיקבע האם יהיה המשך לקשר או לא. כדאי לזכור: אין הזדמנות שנייה לרושם הראשוני.

בגלל ה"שפע המדומה" של היצע באתר, רבים יוצאים לדייט ועוד דייט... ומה שחשוב להם , זה כמה שיותר דייטים. "תפסת מרובה – לא תפסת" כבר אמרו חכמינו. אם בדייט הראשון אין משהו דוחה או מפריע מאד, אין תחליף לדייט שני. הדייט הראשון כמעט אף פעם לא מתנהל באופן טבעי. כל צד מעט מתרגש, רוצה להרשים את הצד השני ואז מדברים יותר מדי או מעט מדי ולא תמיד לעניין.
בפגישה שנייה הצדדים נינוחים יותר כיוון שכבר יודעים לקראת מה הם באים. לא פלא שרבים מצליחים לצאת לדייטים אך לא מצליחים ליצור זוגיות. ליצור לזוגיות – זו מטרה וככל מטרה, צריך להגדיר אותה.

ה"לא מודע" שלנו קולט בתמונות. איזו תמונה של זוגיות נציב בדמיון שלנו, לשם ה"לא מודע" יכוון אותנו – בדומה ל- GPS. מטרה לא מוגדרת מניבה תוצאה לא מוגדרת ולכן יוצאים לדייטים ואם מגיעים לתוצאה, התוצאה לרוב, לא כשזאת כפי שרצינו.

ראשית עלינו להגדיר לעצמנו: איך אני רואה את עצמי בזוגיות, לאיזו מטרה אני רוצה זוגיות – האם לחברות, בילוי, סקס, נישואין...
למה אני רוצה להיות בזוגיות: כדי לא להיות לבד או כדי שיהיה לי כייף...
מה הנכונות שלי לתרום לזוגיות, על מה אוכל להתפשר ועל מה לא אוכל להתפשר, וכדומה...

כדאי לזכור שזוגיות לא "קונים", זוגיות "בונים". אין זוגיות מתאימה מן המוכן, יש צורך להתאים עצמנו לזוגיות מתוך רצון טוב, תקשורת טובה, פרגון, חברות, סבלנות וסובלנות ובעיקר, קבלה של אחד את השני כפי שאנחנו. לא ניתן לשנות מישהו כרצוננו, ניתן לגרום למישהו לשנות את ההתנהגות כלפינו, על ידי שינוי ההתנהגות שלנו כלפיו.

אומרים שזוגות מתאימים יש רק בחנות נעליים. התאמה בזוגיות יוצרים ביחד.

כדי לעזור לכם להמיר את הדייטים לזוגיות, אשמח לענות לשאלותיכם ולתרום מניסיוני הרב שנצבר במשך שנות פעילותי בכל מה שקשור ליצירת זוגיות מוצלחת.

חיים רוטר
מומחה בהכרויות והכוונה לזוגיות חווייתית

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • עדיין לא בזוגיות? - לקראת טו באב וחגים אחרים, רבים מהפנויים ופנויות נשאלים לא פעם: איך זה שאתם עדיין לבד? אז למה אתם באמת לבד?
  • אהבה כפולה - אהבה כפולה נשמעת מושכת אבל היא יכולה להתפתח לבעיה גדולה שתפגע בכל הצדדים המעורבים. האם זה שווה את זה?
  • דייטים חמים של קיץ - אנשים מחפשים כל הזדמנות אפשרית בשביל להכיר אנשים חדשים איתם הם יכולים להתיידד. הקיץ הוא הזמן האולטימטיבי לכך.
  • חתונה בחו"ל - האפשרות להינשא בחו"ל מאפשרת להתחתן במקומות אקזוטיים ומיוחדים. האפשרויות רחבות כיד הדמיון. למי זה מתאים?
  • משחקים באהבה - משחקים באהבה הם חלק מרכזי בחיי האהבה של זוגות רבים, אבל איך זה באמת מתבטא בזוגיות שלהם?
  • כלה להשגה - אם אינך מצליחה לשכנע את בן הזוג שלך להתחתן, כדאי שתקראי את זה. אספנו עבורך מספר דרכים שיגרמו לו להציע לך נישואין.


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©