מכתבי אהבה

מכתבי אהבה וירטואליים

אך החיים, כמו תמיד מפתיעים, מזמנים לנו הזדמנויות פז לקבל בחזרה אהבה גדולה. רוצים לדעת איך? נגלה לכם את הסוד, פשוט מושיטים יד אל העכבר ומקליקים אל עולם חדש של הכרויות באינטרנט בו אפשר למצוא בני זוג שבדיוק כמוכם, פשוט רוצים למצוא אהבה ואדם לאהוב.

"מה שהיה, תשכח מזה, תן לי את היום הזה"

בעבר ציפינו להכיר בני זוג ולהתחיל מערכת יחסית באופן מקרי יחסית, פגישה ברכבת או בנמל תעופה, בבית קפה או סתם בבר בלילה חורפי. במילים אחרות חיכינו "שיתחילו איתנו" או "התחלנו" בעצמנו וכך נוצר הקשר הראשוני. היום אפשר להכריז על השיטה הזו כמיושנת משהו וגם כלא מאד יעילה, רוב הפעמים אנו נדחים מסיבות כאלו ואחרות ולא מעט פעמים אנו מגלים כי הבן אדם שפנה אלינו או זה שפנינו אליו הוא לא באמת חולק איתנו מכנה משותף גדול.

זו הסיבה שהשיטה של הכרויות באינטרנט הם הדבר החם והמצליח ביותר במאה העשרים ואחת. אתרי ההכרויות מאפשרים לנו לסנן ולצמצם את האפשרויות לכדי מישהו באותו הסטטוס שלנו, מכל הבחינות, גיל, מראה חיצוני, מקום מגורים, לימודים או עבודה. אנחנו אפילו יכולים לשמוע מה הוא חושב על עצמו וגם לדעת מה הוא מחפש באופן כללי.

לאחר ההכרות הראשונית ומשנוצר הקשר מתגלגלים להם מכתבי אהבה וירטואליים מהמחשב שלך אל שלו, סימון של מעטפה בתיבה האישית שלכם גורמת לפעימות לב, המילים החמות והקסם שבתחילת הקשר מרגשות אתכם מאד ובצדק. למעשה אלו מכתבי אהבה מודרנים המחליפים את שיחות הטלפון הראשונות של פעם.

איזו אהבה תרצו להזמין?

היופי שבהכרות הזו טמון בעובדה שמראש ניתן לדעת מה כוונת בן הזוג הפוטנציאלי המתכתב איתנו, הרי אפשר לחפש רומן של חורף, אהבה גדולה, חברות ללא מחוייבות או אפילו בן זוג לחתונה באותו המקום. עכשיו משהכרתם מישהו חדש, כתבתם לו והוא כתב לכם בחזרה תוכלו להיפגש ולהתחיל להכיר לעומק.

בדייטים הראשונים שלא כמו באינטרנט נחשפים עוד ועוד חלקים מאשיותו של כל אחד. אנחנו מכירים את הצחוק המתגלגל של בן הזוג, יודעים מה היא אוהבת לאכול ואיזו גלידה חביבה עליה ביותר. אתם יכולים לבלות יחד במועדון או בבר, ללכת לטייל בחוף הים בדיוק כמו שחלמתם ואפילו להמשיך ולשלוח זה לזה מכתבי אהבה מרגשים, הפעם עם עט ודף ולהטמין אותם תחת הכרית, לחכות שהוא יתגלה בבוקר ופשוט לאהוב ולהיות נאהבים. הרי זה מה שכולם רוצים בסופו של דבר לא?

מכתבי אהבה

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

ללכת בעקבות הלב

ללכת בעקבות הלב

פורסם בתאריך: 09/10/2013 09:31:52

כשהוא עזב את הארץ, הדברים הפכו קשים מנשוא ללא מעט אנשים. כשהוא חזר, הדברים השתנו לבלתי היכר.

למה הוא לא מתקשר ?

למה הוא לא מתקשר ?

פורסם בתאריך: 06/08/2012 10:50:30

המתנה לטלפון עלולה להיות סיפור כאוב, בפניכם מקרה שהגיע למערכת על בחורה שנמצאת על המתנה.

איך להכיר באינטרנט

איך להכיר באינטרנט

פורסם בתאריך: 19/04/2021 11:58:48

מחפשים אהבה? במאמר זה תמצאו את המידע שיעזור לכם להכיר באינטרנט, מבלי לצאת מהבית לפחות בשלב הראשוני

זוגי

זוגי

פורסם בתאריך: 07/03/2010 09:52:15

"בן זוגי הכין לי אתמול ארוחה מהסרטים" - מה בן זוגך עשה בשבילך? כל הזמן תחרויות והשוואות...

הגיל האידיאלי לחתונה

הגיל האידיאלי לחתונה

פורסם בתאריך: 28/01/2013 11:46:26

חתונה הינה תחנה משמעותית ביותר בחיינו. בין אם נרצה ובין אם לא, אנו משתנים. אז מה הוא הגיל האידיאלי לחתונה?

מזל טוב

מזל טוב

פורסם בתאריך: 28/04/2011 11:43:52

לאחר הצעת הנישואין, הזוג המאורס מתחיל במירוץ החתונה. מי יעזור לכם בתכנן החתונה ומה עליכם לעשות, הכל במאמר הבא.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר