מכתבי אהבה

מכתבי אהבה וירטואליים

אך החיים, כמו תמיד מפתיעים, מזמנים לנו הזדמנויות פז לקבל בחזרה אהבה גדולה. רוצים לדעת איך? נגלה לכם את הסוד, פשוט מושיטים יד אל העכבר ומקליקים אל עולם חדש של הכרויות באינטרנט בו אפשר למצוא בני זוג שבדיוק כמוכם, פשוט רוצים למצוא אהבה ואדם לאהוב.

"מה שהיה, תשכח מזה, תן לי את היום הזה"

בעבר ציפינו להכיר בני זוג ולהתחיל מערכת יחסית באופן מקרי יחסית, פגישה ברכבת או בנמל תעופה, בבית קפה או סתם בבר בלילה חורפי. במילים אחרות חיכינו "שיתחילו איתנו" או "התחלנו" בעצמנו וכך נוצר הקשר הראשוני. היום אפשר להכריז על השיטה הזו כמיושנת משהו וגם כלא מאד יעילה, רוב הפעמים אנו נדחים מסיבות כאלו ואחרות ולא מעט פעמים אנו מגלים כי הבן אדם שפנה אלינו או זה שפנינו אליו הוא לא באמת חולק איתנו מכנה משותף גדול.

זו הסיבה שהשיטה של הכרויות באינטרנט הם הדבר החם והמצליח ביותר במאה העשרים ואחת. אתרי ההכרויות מאפשרים לנו לסנן ולצמצם את האפשרויות לכדי מישהו באותו הסטטוס שלנו, מכל הבחינות, גיל, מראה חיצוני, מקום מגורים, לימודים או עבודה. אנחנו אפילו יכולים לשמוע מה הוא חושב על עצמו וגם לדעת מה הוא מחפש באופן כללי.

לאחר ההכרות הראשונית ומשנוצר הקשר מתגלגלים להם מכתבי אהבה וירטואליים מהמחשב שלך אל שלו, סימון של מעטפה בתיבה האישית שלכם גורמת לפעימות לב, המילים החמות והקסם שבתחילת הקשר מרגשות אתכם מאד ובצדק. למעשה אלו מכתבי אהבה מודרנים המחליפים את שיחות הטלפון הראשונות של פעם.

איזו אהבה תרצו להזמין?

היופי שבהכרות הזו טמון בעובדה שמראש ניתן לדעת מה כוונת בן הזוג הפוטנציאלי המתכתב איתנו, הרי אפשר לחפש רומן של חורף, אהבה גדולה, חברות ללא מחוייבות או אפילו בן זוג לחתונה באותו המקום. עכשיו משהכרתם מישהו חדש, כתבתם לו והוא כתב לכם בחזרה תוכלו להיפגש ולהתחיל להכיר לעומק.

בדייטים הראשונים שלא כמו באינטרנט נחשפים עוד ועוד חלקים מאשיותו של כל אחד. אנחנו מכירים את הצחוק המתגלגל של בן הזוג, יודעים מה היא אוהבת לאכול ואיזו גלידה חביבה עליה ביותר. אתם יכולים לבלות יחד במועדון או בבר, ללכת לטייל בחוף הים בדיוק כמו שחלמתם ואפילו להמשיך ולשלוח זה לזה מכתבי אהבה מרגשים, הפעם עם עט ודף ולהטמין אותם תחת הכרית, לחכות שהוא יתגלה בבוקר ופשוט לאהוב ולהיות נאהבים. הרי זה מה שכולם רוצים בסופו של דבר לא?

מכתבי אהבה

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

המילה אבל ומשמעותה

המילה אבל ומשמעותה

פורסם בתאריך: 20/05/2013 11:31:44

המשפט הזה מוכר ללא מעט אנשים, אני אוהבת אותך אבל, מה אומר המשפט הזה מה פשרו באמת?

אהבה בפסח וחג החירות

אהבה בפסח וחג החירות

פורסם בתאריך: 10/03/2013 16:50:16

מה אומרת לכם המילה אהבה? האם החירות של חג הפסח מסמלת את החופש? נסתרות דרכי האהבה.

מזל טלה (21 במרץ – 20 באפריל)

מזל טלה (21 במרץ – 20 באפריל)

פורסם בתאריך: 05/11/2009 19:19:37

בני מזל טלה - משויכים למזלות האש ויש בהם מלא אנרגיה ושמחת חיים. עתיד הקשר בין בני המזל השונים.

עדיין לא בזוגיות?

עדיין לא בזוגיות?

פורסם בתאריך: 14/08/2011 14:17:20

לקראת טו באב וחגים אחרים, רבים מהפנויים ופנויות נשאלים לא פעם: איך זה שאתם עדיין לבד? אז למה אתם באמת לבד?

גופ ונפש

גופ ונפש

פורסם בתאריך: 18/04/2010 16:33:02

היכן אחד מתחיל והשני נגמר? מצב גופני לא טוב מערער את הנפש. מה עושים כשזה הנפש שמערערת את מצבנו הגופני, ואיך כל זה קשור לאהבה?

אהבה בקיץ

אהבה בקיץ

פורסם בתאריך: 02/07/2014 15:34:58

אהבה בקיץ? יש לא מעט אנשים אשר ירצו להוכיח כי האהבה אפשרית גם בקיץ. אפשר לנסות גם אחרת.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר