מכתבי אהבה

מכתבי אהבה וירטואליים

אך החיים, כמו תמיד מפתיעים, מזמנים לנו הזדמנויות פז לקבל בחזרה אהבה גדולה. רוצים לדעת איך? נגלה לכם את הסוד, פשוט מושיטים יד אל העכבר ומקליקים אל עולם חדש של הכרויות באינטרנט בו אפשר למצוא בני זוג שבדיוק כמוכם, פשוט רוצים למצוא אהבה ואדם לאהוב.

"מה שהיה, תשכח מזה, תן לי את היום הזה"

בעבר ציפינו להכיר בני זוג ולהתחיל מערכת יחסית באופן מקרי יחסית, פגישה ברכבת או בנמל תעופה, בבית קפה או סתם בבר בלילה חורפי. במילים אחרות חיכינו "שיתחילו איתנו" או "התחלנו" בעצמנו וכך נוצר הקשר הראשוני. היום אפשר להכריז על השיטה הזו כמיושנת משהו וגם כלא מאד יעילה, רוב הפעמים אנו נדחים מסיבות כאלו ואחרות ולא מעט פעמים אנו מגלים כי הבן אדם שפנה אלינו או זה שפנינו אליו הוא לא באמת חולק איתנו מכנה משותף גדול.

זו הסיבה שהשיטה של הכרויות באינטרנט הם הדבר החם והמצליח ביותר במאה העשרים ואחת. אתרי ההכרויות מאפשרים לנו לסנן ולצמצם את האפשרויות לכדי מישהו באותו הסטטוס שלנו, מכל הבחינות, גיל, מראה חיצוני, מקום מגורים, לימודים או עבודה. אנחנו אפילו יכולים לשמוע מה הוא חושב על עצמו וגם לדעת מה הוא מחפש באופן כללי.

לאחר ההכרות הראשונית ומשנוצר הקשר מתגלגלים להם מכתבי אהבה וירטואליים מהמחשב שלך אל שלו, סימון של מעטפה בתיבה האישית שלכם גורמת לפעימות לב, המילים החמות והקסם שבתחילת הקשר מרגשות אתכם מאד ובצדק. למעשה אלו מכתבי אהבה מודרנים המחליפים את שיחות הטלפון הראשונות של פעם.

איזו אהבה תרצו להזמין?

היופי שבהכרות הזו טמון בעובדה שמראש ניתן לדעת מה כוונת בן הזוג הפוטנציאלי המתכתב איתנו, הרי אפשר לחפש רומן של חורף, אהבה גדולה, חברות ללא מחוייבות או אפילו בן זוג לחתונה באותו המקום. עכשיו משהכרתם מישהו חדש, כתבתם לו והוא כתב לכם בחזרה תוכלו להיפגש ולהתחיל להכיר לעומק.

בדייטים הראשונים שלא כמו באינטרנט נחשפים עוד ועוד חלקים מאשיותו של כל אחד. אנחנו מכירים את הצחוק המתגלגל של בן הזוג, יודעים מה היא אוהבת לאכול ואיזו גלידה חביבה עליה ביותר. אתם יכולים לבלות יחד במועדון או בבר, ללכת לטייל בחוף הים בדיוק כמו שחלמתם ואפילו להמשיך ולשלוח זה לזה מכתבי אהבה מרגשים, הפעם עם עט ודף ולהטמין אותם תחת הכרית, לחכות שהוא יתגלה בבוקר ופשוט לאהוב ולהיות נאהבים. הרי זה מה שכולם רוצים בסופו של דבר לא?

מכתבי אהבה

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

שוב לבד בחגים

שוב לבד בחגים

פורסם בתאריך: 28/09/2011 13:02:11

עוד שנה עברה, כולם מכינים תפריטים ומתכונים לארוחת החג - ואתם, עדיין לבד. הגיע הזמן להפסיק להיות לבד בחגים.

טיפים לביסוס מערכת זוגית חדשה

טיפים לביסוס מערכת זוגית חדשה

פורסם בתאריך: 19/07/2021 10:47:39

אתם עומדים בפני השלב של ביסוס היסודות הראשונים של הזוגיות שלכם, מתוך תקווה שהיא תהיה לשנים ארוכות קדימה

האם אתה אוהב אותי

האם אתה אוהב אותי

פורסם בתאריך: 29/04/2013 16:11:14

את השאלה הזו כולם שמעו לא פעם, מדוע נשים צריכות את החיזוק והאם מדובר רק בהן?

אהבה חדשה בראש השנה

אהבה חדשה בראש השנה

פורסם בתאריך: 01/09/2013 14:57:28

החגים הם תקופה שבה מרגישים ביתר עצמה את הצורך בחברה, בבן זוג, במישהו או מישהי קרובים להיות איתם בחג...

הציפיות וההמתנה למפגש

הציפיות וההמתנה למפגש

פורסם בתאריך: 02/08/2012 17:06:44

אתם נמצאים בשלב ציפיות וההמתנה למפגש הקרב ובא ואינכם מצליחים להירגע? חבל. מדובר בשלב מהנה שיש למצות עד תום.

נפגשים

נפגשים

פורסם בתאריך: 07/03/2010 09:54:39

כאשר גבר ואישה נפגשים לראשונה, לרוב כבר בדקה הראשונה יוכלו לחרוץ אחד את גורל השניה. בדיוק בגלל סיבה זו כדאי לקרוא כתבה זו.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר