מכתבי אהבה

מכתבי אהבה וירטואליים

אך החיים, כמו תמיד מפתיעים, מזמנים לנו הזדמנויות פז לקבל בחזרה אהבה גדולה. רוצים לדעת איך? נגלה לכם את הסוד, פשוט מושיטים יד אל העכבר ומקליקים אל עולם חדש של הכרויות באינטרנט בו אפשר למצוא בני זוג שבדיוק כמוכם, פשוט רוצים למצוא אהבה ואדם לאהוב.

"מה שהיה, תשכח מזה, תן לי את היום הזה"

בעבר ציפינו להכיר בני זוג ולהתחיל מערכת יחסית באופן מקרי יחסית, פגישה ברכבת או בנמל תעופה, בבית קפה או סתם בבר בלילה חורפי. במילים אחרות חיכינו "שיתחילו איתנו" או "התחלנו" בעצמנו וכך נוצר הקשר הראשוני. היום אפשר להכריז על השיטה הזו כמיושנת משהו וגם כלא מאד יעילה, רוב הפעמים אנו נדחים מסיבות כאלו ואחרות ולא מעט פעמים אנו מגלים כי הבן אדם שפנה אלינו או זה שפנינו אליו הוא לא באמת חולק איתנו מכנה משותף גדול.

זו הסיבה שהשיטה של הכרויות באינטרנט הם הדבר החם והמצליח ביותר במאה העשרים ואחת. אתרי ההכרויות מאפשרים לנו לסנן ולצמצם את האפשרויות לכדי מישהו באותו הסטטוס שלנו, מכל הבחינות, גיל, מראה חיצוני, מקום מגורים, לימודים או עבודה. אנחנו אפילו יכולים לשמוע מה הוא חושב על עצמו וגם לדעת מה הוא מחפש באופן כללי.

לאחר ההכרות הראשונית ומשנוצר הקשר מתגלגלים להם מכתבי אהבה וירטואליים מהמחשב שלך אל שלו, סימון של מעטפה בתיבה האישית שלכם גורמת לפעימות לב, המילים החמות והקסם שבתחילת הקשר מרגשות אתכם מאד ובצדק. למעשה אלו מכתבי אהבה מודרנים המחליפים את שיחות הטלפון הראשונות של פעם.

איזו אהבה תרצו להזמין?

היופי שבהכרות הזו טמון בעובדה שמראש ניתן לדעת מה כוונת בן הזוג הפוטנציאלי המתכתב איתנו, הרי אפשר לחפש רומן של חורף, אהבה גדולה, חברות ללא מחוייבות או אפילו בן זוג לחתונה באותו המקום. עכשיו משהכרתם מישהו חדש, כתבתם לו והוא כתב לכם בחזרה תוכלו להיפגש ולהתחיל להכיר לעומק.

בדייטים הראשונים שלא כמו באינטרנט נחשפים עוד ועוד חלקים מאשיותו של כל אחד. אנחנו מכירים את הצחוק המתגלגל של בן הזוג, יודעים מה היא אוהבת לאכול ואיזו גלידה חביבה עליה ביותר. אתם יכולים לבלות יחד במועדון או בבר, ללכת לטייל בחוף הים בדיוק כמו שחלמתם ואפילו להמשיך ולשלוח זה לזה מכתבי אהבה מרגשים, הפעם עם עט ודף ולהטמין אותם תחת הכרית, לחכות שהוא יתגלה בבוקר ופשוט לאהוב ולהיות נאהבים. הרי זה מה שכולם רוצים בסופו של דבר לא?

מכתבי אהבה

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

רעיונות לדייט

רעיונות לדייט

פורסם בתאריך: 19/09/2011 12:08:28

מרגישים שנמאס לכם כבר לטחון פאבים ובתי קפה? אספנו עבורכם מספר רעיונות מדליקים לדייטים.

מה חשוב לגברים בקשר

מה חשוב לגברים בקשר

פורסם בתאריך: 27/07/2014 16:38:27

גברים ונשים ומה שביניהם. מה חשוב לגברים בקשר ובמה הם כל כך שונים מנשים? האם ניתן להבין אותם, את הלך המחשבה ומה הם רוצים מאיתנו הנשים ומהקשר...?

להתחיל עם בחורה במועדון

להתחיל עם בחורה במועדון

פורסם בתאריך: 22/05/2011 11:36:12

אם אתם עדיין לא יודעים איך להתחיל עם בחורה במועדון / פאב, המאמר הזה נכתב בדיוק בשבילכם. כנסו והשכילו.

חששות של פעם ראשונה

חששות של פעם ראשונה

פורסם בתאריך: 30/08/2012 13:04:51

הכרתם בחור/ה מדהימים ואתם חשים דברים שלא חשתם מעולם. איך מתמודדים עם חששות של הפעם הראשונה?

קלאב 50

קלאב 50

פורסם בתאריך: 12/05/2010 15:33:54

האהבה פורחת לא רק כשצעירים. אם גם אתם מחפשים אהבה, לא ראשונה או שנייה, אל תהססו למועדון להצטרף ולעשות פשוט כיף.

מפגשים מהסוג הנשי

מפגשים מהסוג הנשי

פורסם בתאריך: 09/03/2010 17:26:49

בחור פוגש בחורה, בחור מתאהב בבחורה, מאבד את עצמו לדעת... אך עדיין בחורה היא דבר חיובי שאי אפשר בלעדיה!

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר