שכחת סיסמא?
 

מותר ואסור בדייט ראשון

מותר ואסור בדייט ראשון - 24/02/2011 09:45:12
הגב על מאמר זה
מותר ואסור בדייט ראשון - מה עושים לפני הדייט, מה לספר במהלך הדייט ואיך להגיב במידה ומעוניינים בקשר גם לאחר הדייט.
מותר ואסור בדייט ראשוןהפגישה הראשונה היא שפעמים רבות תקבע אם יהיה לכם עתיד ביחד כזוג. על פי מחקרים עולה כי בשניות הראשונות בו אנו רואים את בני המין השני אנו כבר מרגישים (או לא מרגישים) במשיכה. למרות המחקרים הללו, שלטעמי אגב ניתנת להם חשיבות יתרה, ההליך העובר על שני אנשים בפגישה ראשונה הוא הרבה יותר מורכב. משיכה פיזית, קל מאוד ליצור ומרבית מערכות היחסים שנבנות על בסיס אותה משיכה פיזית לבדה, נוטים להסתיים מהר מאוד כאשר לא נמצאים תחומי עניין דומים, התאמה רגשיות או אופי מתאים.

סוגים שונים של קשרים
אנו חיים בעידן חופשי ובחרה שנחשבת למתירנית, אין זה סוד שקיימים סוגי קשרים רבים חלקים נוטים להיות בעיקר מיניים ואחרים עמוקים ומורכבים יותר. כמובן שאין פה המלצה לנהוג כך או אחרת, אך אם הגעתם לכאן ואתם קוראים מילים אלו, אז אתם וודאי מעוניינים בקשר זוגי רומנטי ורציני לטווח ארוך.

כיצד בוחרים פרטנרים מתאימים?
בתור בגירים, שעברו בשלום את גילאי ההתבגרות רווי ההורמונים וקלות הדעת, יש לכם וודאי בטח דמות אידיאלית לפרטנרים שאתם חושבים שיתאימו לכם. כמובן שיש הבדל גדול בין האידיאל והאביר על הסוס הלבן (או העלמה במצוקה) עליהם אנו חולמים לבין בני הזוג שהחיים יזמנו לנו. אני אעיז ואומר שזה לא לגמרי שגוי להגיד כי מערכות יחסים דורשות השקעה, התפשרות וויתורים רבים, אך התמורה ללא כל ספק שווה את המאמץ . הגדירו לעצמכם שלוש תכונות אופי עיקריות, אותן הייתם רוצים לראות בבני הזוג שלכם ונסו למצוא פרטנר דומה.

במהלך הדייט
סיפור כל קורות החיים שלכם במהלך הדייט הראשון, עלול להיות מעיק ואף בלתי נסבל עבור בני זוגכם לדייט. היו קשובים והתעניינו בקשר לחייו של הפרטנר. על פי רוב מהקשבה ניתן ללמוד יותר מאשר רצף דיבורים על עצמכם. אם תישאלו שאלה, תענו בכנות, ליושר יש כוח אדיר, אפילו אם האמת היא לא האידיאלית ביותר. השתדלו להגביל את צריכת האלכוהול למשקה אחד או שניים והימנעו מארוחות בשלב הזה, מלכתחילה תכנונו את הארוחות שלכם, כך שלא תגיעו לדייט רעבים, בנוסף שימרו על דייט קצר (עד שעתיים).

יצירת קשר אחרי הדייט הראשון
אפילו אם אתם מרגישים ש"זה זה". את ההודעה של אחרי הדייט השתדלו לשמור לבוקר ולא להגזים בשירה, חשיפת רגשות ופואטיקה מיותרת (לפחות בשלב הזה). במהלך צהריי היום העוקב, במידה ואתם מעוניינים כמובן, שלחו הודעת SMS פשוטה בה אתם מציינים כמה נעים היה להכיר. אל תנהלו שיחות ב SMS מאחר וזה מוריד מערככם ולא נחשב לדבר ראוי במיוחד במצבים כאלו.

לא מעוניינים בפרטנרים ?
גם במצבים בהם הגעתם לדייט ואתם מיד יודעים שהאדם שממולכם הוא לא מה שאתם מחפשים, אל תמהרו לעזוב. כבדו את האדם שממולכם, הוא או היא פינו זמן טרחו להגיע וזה המינימום שאתם יכולים לעשות. לאחר חצי שעה תוכלו לסיים את המשקה שהזמנתם ולומר בנימוס שאתם מחפשים משהו אחר (אתם לא חייבים לספק הסברים מיותרים, אך בכל זאת עשו את זה בנימוס). גם אם האדם שממולכם יהיה פגוע לימים הקרובים, הוא יעריך את זה שלא הבאתם אותו להאמין שיש סיכוי ולמעשה הולכתם אותו שולל.

כל שנותר לנו זה לאחל לכם המון בהצלחה. נשמח לשמוע את הסיפורים והלקחים שלכם מדייטים ראשונים שעברתם...

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • רומנטיקה - כאשר מדברים על רומנטיקה, מדברים על היופי שבאהבה, על הרגעים הקטנים שעושים את הכל לגדול, אז מהי אותה רומנטיקה?
  • התאמה זוגית נומרולוגית - אתם יוצאים לדייט ומגלים שהבחורה הפעם אכן מתאימה לכם. חשבתם למה יש התאמה זוגית? ולמה דווקא עם שירה ולא עם דפנה?
  • איך תמשכי יותר תשומת לב - רוצה לשדר בטחון עצמי כדי למשוך אלייך את הגבר המתאים? הנה מספר טיפים לשיפור החיצוניות והפנימיות שלך.
  • אהבה או כסף? - נראה כי המילים כסף ואהבה תמיד היו קשורות האחת לשנייה בדרך כלשהי, למרות שלא לגמרי מובן למה.
  • נפרדתם? לעשות את זה חכם - פרידה זה לא כיף. באמצעות כמה חוקים בלתי כתובים צלחו את ים הסוף הזה, פחות שפופים, דואבים ועל סף התפרקות.
  • אהבה - איתה ובלעדיה - אהבה זה סוג של הימור. לא רוצה להמר? תמשיך להישאר לבד בלילות החורף הקרים - בלי שותפה לחיבוק, לסרט ולשוקו חם.


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©