מה קרה אחרי דייט ראשון

דייט ראשון שנגמר באכזבה

סיפורו של גבר מאוכזב

הגיע אלינו סיפור קצר על גבר מאוכזב. הוא חשב שזכה לסיכוי בקשר עם אהבת חלומותיו והיה בטוח שדווקא יפשל. למרבה הפתעתו היא נענתה לחיזוריו והסכימה לדייט שהתנהל בצורה מעולה.

אני לא מבין למה יש לי כזה מזל מחורבן! כשהגעתי למקום העבודה שלי כולן שם היו יפיפיות ולא היה לי צל של ספק שלא משנה כמה אשתדל אין לי סיכוי איתן. שלא תבינו לא נכון, זה לא שאני איזה מכוער-שמן-מעצבן, אני אחלה בחור שבעולם שיודע לאהוב ולפנק. בחור משכיל עם שני תארים שעובד בעבודה מכניסה ומכובדת. אבל תמיד אני מפשל בקטע הזוגי. אפילו לפני הקטע הזוגי, כבר בשלב של ההיכרות הראשונית, אני עושה פדיחות ודוחה ממני בנות זוגות פוטנציאליות.

גם במקרה הזה חשבתי שלא יהיה לי אומץ. התחילה לעבוד אצלנו במשרד בחורה מדהימה. לא רק שהיא הייתה יפה בהרבה מהאחרות היא גם הייתה חכמה ומקצועית מהן בהרבה. היא הייתה בדרגה שלי והיה ברור לכולם שאם היא רוצה היא יכולה להגיע עד לפסגה בארגון, בין אם דרך הסדינים, דרך זוגיות עם הדרגים הבכירים ובכלל לפי היכולות המדהימות שלה. עכשיו כשאתם רואים בחורה מהממת שכזו עם יכולות כאלו מדהימות אתם לא חושבים, טוב עכשיו הזמן לגשת אליה ולהזמין אותה לדייט.

שבוע לאחר שהיא הגיעה, ציוותו אותנו ביחד לעבוד על פרויקט משותף. הייתי כל-כך שמח רק לשהות במחיצתה שלא שמתי לב אפילו לכך שאנחנו מסתדרים מצוין ואפילו מתקרבים. השבועות עברו והשיחות בינינו יצאו מעבר לגבולות העבודה ועברו לנושאים אישיים בהרבה. לא האמנתי אבל התחלתי לחוש כי היא מעוניינת בי. התביישתי מאוד אבל אמרתי שהפעם לא צריך לתת לבושה שלי לעצור בעדי מלזכות באפשרות לקשר עם נערת חלומותיי.

התגברתי על החששות והצעתי לה לצאת איתי לדייט. התגובה שלה היית כועסת, היא כעסה על-כך שחיכיתי כל-כך הרבה זמן בכדי להציע לה את זה.
הפגישה הייתה מדהימה. אכלנו במסעדה האהובה על שנינו, את המאכלים האהובים על שנינו בדרך לשם שמענו את המוזיקה ששנינו אוהבים ברכב ולאחר מכן גם הלכנו לאיזו חורשה ששנינו מאוד אוהבים. אפילו זכיתי ממנה לנשיקה בסוף הדייט. הרגשתי כאילו אני על גג העולם. אבל לצערי לא היה לכך המשך. יום אחרי, היא עברה לעבוד בפרויקט אחר בסניף אחר של החברה. מכיוון שהיא לא שינתה מיקום מגורים חשבתי שזה לא אמור לשנות בכלל אבל מאז היא לא עונה לי לטלפונים או להודעות. אין לי מושג מה השתנה, אין לי מושג מה קרה אחרי הדייט הראשון.

מה הייתם מייעצים לבחור שלנו לעשות? כיצד אתם מתמודדים עם מצבים כאלו, מוותרים או ממשיכים לנסות?

מה קרה אחרי דייט ראשון

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

נענע

נענע

פורסם בתאריך: 21/04/2010 17:56:45

אין כמו לשתות כוס תה עם נענע בערב סגריר של חורף קר, מחובקים על הספה, מלטפים ואוהבים. אך מה אם הוא לא "כוס התה" שלך?

אתרי הכרויות למגזר הדתי

אתרי הכרויות למגזר הדתי

פורסם בתאריך: 17/05/2022 14:07:07

היי, נעים מאוד שמי הדסה, בת 25, ואני מחפשת בחור...
מכירים את המשפט הזה? ובכן נגמרו החיפושים!

אהבה נכזבת - טיפים מהדייטרית הסדרתית

אהבה נכזבת - טיפים מהדייטרית הסדרתית

פורסם בתאריך: 15/10/2014 09:08:11

רוצים לגלות איך אפשר להפוך אהבה נכזבת ליתרון? הדייטרית הסדרתית חושפת סודות ומגלה הכול. קרה גם לכם? כדאי לכם לקרוא את זה.

יפים יפות

יפים יפות

פורסם בתאריך: 25/02/2010 09:30:04

יפים יפות, כמו בשאר תחומי החיים, אינם צריכים להתאמץ יתר על המידה גם לצורך היכרויות - הכל בחיים מגיע להם ביתר קלות

ליזום ולהישאר בחיים

ליזום ולהישאר בחיים

פורסם בתאריך: 25/11/2014 17:55:28

הבלוגרית שלנו חוזרת, והפעם מדברת על הדברים החשובים באמת. מדוע נשים לא פונות אל גברים? מה קרה ליזמה הנשית?

זוגי

זוגי

פורסם בתאריך: 07/03/2010 09:52:15

"בן זוגי הכין לי אתמול ארוחה מהסרטים" - מה בן זוגך עשה בשבילך? כל הזמן תחרויות והשוואות...

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר