מה קרה אחרי דייט ראשון

דייט ראשון שנגמר באכזבה

סיפורו של גבר מאוכזב

הגיע אלינו סיפור קצר על גבר מאוכזב. הוא חשב שזכה לסיכוי בקשר עם אהבת חלומותיו והיה בטוח שדווקא יפשל. למרבה הפתעתו היא נענתה לחיזוריו והסכימה לדייט שהתנהל בצורה מעולה.

אני לא מבין למה יש לי כזה מזל מחורבן! כשהגעתי למקום העבודה שלי כולן שם היו יפיפיות ולא היה לי צל של ספק שלא משנה כמה אשתדל אין לי סיכוי איתן. שלא תבינו לא נכון, זה לא שאני איזה מכוער-שמן-מעצבן, אני אחלה בחור שבעולם שיודע לאהוב ולפנק. בחור משכיל עם שני תארים שעובד בעבודה מכניסה ומכובדת. אבל תמיד אני מפשל בקטע הזוגי. אפילו לפני הקטע הזוגי, כבר בשלב של ההיכרות הראשונית, אני עושה פדיחות ודוחה ממני בנות זוגות פוטנציאליות.

גם במקרה הזה חשבתי שלא יהיה לי אומץ. התחילה לעבוד אצלנו במשרד בחורה מדהימה. לא רק שהיא הייתה יפה בהרבה מהאחרות היא גם הייתה חכמה ומקצועית מהן בהרבה. היא הייתה בדרגה שלי והיה ברור לכולם שאם היא רוצה היא יכולה להגיע עד לפסגה בארגון, בין אם דרך הסדינים, דרך זוגיות עם הדרגים הבכירים ובכלל לפי היכולות המדהימות שלה. עכשיו כשאתם רואים בחורה מהממת שכזו עם יכולות כאלו מדהימות אתם לא חושבים, טוב עכשיו הזמן לגשת אליה ולהזמין אותה לדייט.

שבוע לאחר שהיא הגיעה, ציוותו אותנו ביחד לעבוד על פרויקט משותף. הייתי כל-כך שמח רק לשהות במחיצתה שלא שמתי לב אפילו לכך שאנחנו מסתדרים מצוין ואפילו מתקרבים. השבועות עברו והשיחות בינינו יצאו מעבר לגבולות העבודה ועברו לנושאים אישיים בהרבה. לא האמנתי אבל התחלתי לחוש כי היא מעוניינת בי. התביישתי מאוד אבל אמרתי שהפעם לא צריך לתת לבושה שלי לעצור בעדי מלזכות באפשרות לקשר עם נערת חלומותיי.

התגברתי על החששות והצעתי לה לצאת איתי לדייט. התגובה שלה היית כועסת, היא כעסה על-כך שחיכיתי כל-כך הרבה זמן בכדי להציע לה את זה.
הפגישה הייתה מדהימה. אכלנו במסעדה האהובה על שנינו, את המאכלים האהובים על שנינו בדרך לשם שמענו את המוזיקה ששנינו אוהבים ברכב ולאחר מכן גם הלכנו לאיזו חורשה ששנינו מאוד אוהבים. אפילו זכיתי ממנה לנשיקה בסוף הדייט. הרגשתי כאילו אני על גג העולם. אבל לצערי לא היה לכך המשך. יום אחרי, היא עברה לעבוד בפרויקט אחר בסניף אחר של החברה. מכיוון שהיא לא שינתה מיקום מגורים חשבתי שזה לא אמור לשנות בכלל אבל מאז היא לא עונה לי לטלפונים או להודעות. אין לי מושג מה השתנה, אין לי מושג מה קרה אחרי הדייט הראשון.

מה הייתם מייעצים לבחור שלנו לעשות? כיצד אתם מתמודדים עם מצבים כאלו, מוותרים או ממשיכים לנסות?

מה קרה אחרי דייט ראשון

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

אנונימוס

אנונימוס

פורסם בתאריך: 18/04/2010 16:15:41

בעולם האמיתי לכל איש יש שם, אולם פה ברשת לכל איש יש כינוי. איך אפשר לנצל את האנונימיות ברשת לטובתנו ובאיזה שלב צריך לשים לזה סוף?

ירח דבש

ירח דבש

פורסם בתאריך: 22/03/2011 17:08:48

החופשה הראשונה שלכם כזוג נשוי. המלצות וטיפים לירח דבש שייתן לכם נקודת פתיחה טובה לחיי הנישואים החדשים.

אהבה חמה בחורף קר

אהבה חמה בחורף קר

פורסם בתאריך: 23/12/2012 16:40:57

סוף הקיץ הוא הזמן המתאים ביותר למציאת זוגיות. גלו כיצד גם אתם יכולים למצוא אהבה חמה בחורף קר ומאיים.

ללכת בעקבות הלב

ללכת בעקבות הלב

פורסם בתאריך: 09/10/2013 09:31:52

כשהוא עזב את הארץ, הדברים הפכו קשים מנשוא ללא מעט אנשים. כשהוא חזר, הדברים השתנו לבלתי היכר.

מי לוקח לי את השמיכה

מי לוקח לי את השמיכה

פורסם בתאריך: 30/04/2012 09:34:53

אחת ההנאות הגדולות ביותר של זוגיות היא שינה צד לצד. אבל פעמים רבות אני מתעורר באמצע הליל ותוהה מי לוקח לי את השמיכה

האהבה שהוא החמיץ

האהבה שהוא החמיץ

פורסם בתאריך: 06/05/2013 10:15:09

כאשר הוא נטש את המערכה הייתי בטוחה כי האהבה נגמרה עבורי. מה קורה אחרי שאהוב נוטש טרם זמנו.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר