מה קרה אחרי דייט ראשון

דייט ראשון שנגמר באכזבה

סיפורו של גבר מאוכזב

הגיע אלינו סיפור קצר על גבר מאוכזב. הוא חשב שזכה לסיכוי בקשר עם אהבת חלומותיו והיה בטוח שדווקא יפשל. למרבה הפתעתו היא נענתה לחיזוריו והסכימה לדייט שהתנהל בצורה מעולה.

אני לא מבין למה יש לי כזה מזל מחורבן! כשהגעתי למקום העבודה שלי כולן שם היו יפיפיות ולא היה לי צל של ספק שלא משנה כמה אשתדל אין לי סיכוי איתן. שלא תבינו לא נכון, זה לא שאני איזה מכוער-שמן-מעצבן, אני אחלה בחור שבעולם שיודע לאהוב ולפנק. בחור משכיל עם שני תארים שעובד בעבודה מכניסה ומכובדת. אבל תמיד אני מפשל בקטע הזוגי. אפילו לפני הקטע הזוגי, כבר בשלב של ההיכרות הראשונית, אני עושה פדיחות ודוחה ממני בנות זוגות פוטנציאליות.

גם במקרה הזה חשבתי שלא יהיה לי אומץ. התחילה לעבוד אצלנו במשרד בחורה מדהימה. לא רק שהיא הייתה יפה בהרבה מהאחרות היא גם הייתה חכמה ומקצועית מהן בהרבה. היא הייתה בדרגה שלי והיה ברור לכולם שאם היא רוצה היא יכולה להגיע עד לפסגה בארגון, בין אם דרך הסדינים, דרך זוגיות עם הדרגים הבכירים ובכלל לפי היכולות המדהימות שלה. עכשיו כשאתם רואים בחורה מהממת שכזו עם יכולות כאלו מדהימות אתם לא חושבים, טוב עכשיו הזמן לגשת אליה ולהזמין אותה לדייט.

שבוע לאחר שהיא הגיעה, ציוותו אותנו ביחד לעבוד על פרויקט משותף. הייתי כל-כך שמח רק לשהות במחיצתה שלא שמתי לב אפילו לכך שאנחנו מסתדרים מצוין ואפילו מתקרבים. השבועות עברו והשיחות בינינו יצאו מעבר לגבולות העבודה ועברו לנושאים אישיים בהרבה. לא האמנתי אבל התחלתי לחוש כי היא מעוניינת בי. התביישתי מאוד אבל אמרתי שהפעם לא צריך לתת לבושה שלי לעצור בעדי מלזכות באפשרות לקשר עם נערת חלומותיי.

התגברתי על החששות והצעתי לה לצאת איתי לדייט. התגובה שלה היית כועסת, היא כעסה על-כך שחיכיתי כל-כך הרבה זמן בכדי להציע לה את זה.
הפגישה הייתה מדהימה. אכלנו במסעדה האהובה על שנינו, את המאכלים האהובים על שנינו בדרך לשם שמענו את המוזיקה ששנינו אוהבים ברכב ולאחר מכן גם הלכנו לאיזו חורשה ששנינו מאוד אוהבים. אפילו זכיתי ממנה לנשיקה בסוף הדייט. הרגשתי כאילו אני על גג העולם. אבל לצערי לא היה לכך המשך. יום אחרי, היא עברה לעבוד בפרויקט אחר בסניף אחר של החברה. מכיוון שהיא לא שינתה מיקום מגורים חשבתי שזה לא אמור לשנות בכלל אבל מאז היא לא עונה לי לטלפונים או להודעות. אין לי מושג מה השתנה, אין לי מושג מה קרה אחרי הדייט הראשון.

מה הייתם מייעצים לבחור שלנו לעשות? כיצד אתם מתמודדים עם מצבים כאלו, מוותרים או ממשיכים לנסות?

מה קרה אחרי דייט ראשון

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

אהבה כמו של פעם

אהבה כמו של פעם

פורסם בתאריך: 29/01/2014 11:38:17

כולם כמהים להיזכר בקשרים המתוקים שהיו להם פעם. למה הם הסתיימו להם בבוקר בהיר אחד? כנסו ונסו להבין...

צימר בצפון

צימר בצפון

פורסם בתאריך: 22/11/2010 19:55:50

צימר - רק מלהגיד את המושג הזה מתחילים לנשום. מחפשים צימרים בצפון? איך לבחור נכון צימר בצפון, הכל בכתבה שלפניכם.

אהבה או סליחה?

אהבה או סליחה?

פורסם בתאריך: 02/04/2014 17:43:54

האם קרה לכם שמישהו ניצל את טוב לבכם נוכח אהבתכם אליו? היה לכם קשה אבל בסופו של דבר... סלחתם?

יוצאים יחד לקניות

יוצאים יחד לקניות

פורסם בתאריך: 26/03/2012 12:35:13

לצאת לקניות בליווי בן/בת הזוג יכול להיות תענוג גדול והפריה משותפת, או התכסחות שמובילה במקרה הטוב לחוסר נעימות.

לצאת לדייטים

לצאת לדייטים

פורסם בתאריך: 30/10/2011 15:49:28

איך להגדיל את ההיצע לדייטים ואת הסיכוי ליצור זוגיות? התשובה: על ידי פתיחות. פשוט, נכון?

ממוקדי דייטים או זוגיות?

ממוקדי דייטים או זוגיות?

פורסם בתאריך: 24/07/2011 10:45:40

אתרי הכרויות הם כלי מצוין למציאת קשר זוגי, אך השימוש בכלי זה עושה את ההבדל בין לחפש דייטים לבין למצוא זוגיות.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר