הטוב, הרע והמכוער - מה נשים רוצות לעזאזל?

מה נשים רוצות? גבר מטרוסקסואל או דווקא הגבר המחוספס?

שאלנו חמש נשים מיהו הגבר המושלם עבורן. הן היו חלוקות בדעותיהן, אך הסכימו בעניין אחד.

גברים, את הכתבה הזו אנו מקדישים לכם. באיזו תחום לא עסקו בשאלה מיהו הגבר האידיאלי? מהספרות וההיסטוריה, דרך הטלוויזיה והקולנוע. הגיע הזמן לחשוף מה באמת נשים רוצות? ומה הן בדיוק מחפשות? חקרנו, חיפשנו, ושאלנו. כן, כן, תפסנו את הנשים לשיחה צפופה בין העבודה לבין הפדיקור, המניקור והספא. התוצאות היו מעניינות ביותר אנחנו חייבים לציין. אז לפני שאתם רצים למכון הכושר הקרוב לביתכם, כדאי שתקראו את מה שהיה להן להגיד לגבי הגבר המושלם. היה מסקרן.

מה זה כל ה"ניו-איג´" הזה? הגבר המושלם:


גברים יקרים, זה הזמן להודות. בעשור שניים האחרונים חלקינו פיתחנו טרנד – "הגבר הניו אייג´י" קוראים לזה. אנחנו מטופחים יותר, מורחים קרמים אחרי המקלחת, מורטים את שיערות הגבות ואפילו לובשים חולצות ורודות למען השם. הידרדרנו? לא בטוח. תאמינו או לא, הבנות דווקא די מרוצות מהעניין. הגבר האידיאלי הניו אייג´י הוא להיט בעיניהן, אך הכול במידה כמובן.

השאלה: אתן בעד "הגבר החדש" שמוריד שיערות בחזה, מורט גבות ומורח קרמים?

תשובות:"לי אין בעיה" – אומרת גלית – " לפעמים גם בן הזוג שלי מורח קרמים, אני אפילו מסדרת לו גבות מידי פעם, אבל אני עדיין רוצה גבר שרירי. לא אכפת לי שיהיו לו מעט שיערות בחזה; ואם יש לו "בייבי פייס", שיהיו קצת מחוספסות. נועם חושבת בדיוק כמו גלית: "אני אוהבת "בייבי פייס" וכן, הגבר המושלם בעייני הוא גבר מטופח. גבר שמתלבש יפה, מריח טוב, מוציא "שחורים" מהפנים מידי פעם ומורח קרמים. גם לבנים יש עור יבש לא?
אז? טיפוח עצמי שומר על זוגיות בריאה! אנחנו צריכים לטפח את עצמנו, אך מבלי לאבד את הגבריות והפאסון כמובן.


באד בויז! ברוך אלוהי החספוס והשרירים – הגבר האידיאלי:


הבנות לא מבינות דבר אחד חשוב. את רוב הגברים, או לפחות את חלקם, לא מעניין טיפוח, שופינג או שאר דברים שהן מומחיות בהן. ההנאה שלנו כוללת כדורגל, ספורט אתגרי, לשבת בסלון ולקרוא בלייזר, טיולי שטח עם האופנוע, לשחק במחשב, באקס בוקס או בPlayStation. טיפוח כבודו במקומו מונח, אך מה בדיוק הן היו עושות אם היו נתקעות באמצע הכביש עם פנצ´ר בגלגל?

השאלה: עם זקן או בלי? שרירים וקוביות בבטן או הגבר הממוצע? "בייבי פייס" או חספוס?
עינת מחייכת:"אני דווקא אוהבת ´בייבי פייס´, אבל לא משנה לי אם לגבר שלי יהיה זקן או זיפים. לגבי הקוביות בבטן אני מתלבטת, אבל שרירים בידיים בטוח. אני צריכה גבר שישמור עליי". שלי: "אני מסכימה עם עינת לגבי הקוביות בבטן. הגבר האידיאלי לא נמדד בכך. אני כן מעדיפה שרירים בידיים ועוד איך, בדיוק מאותה הסיבה, ואני כן אוהבת את המראה המחוספס". ליאור מהנהנת בשלילה. " לי דווקא לא חשוב שרירים, "בייב פייס" או וקוביות בבטן. בוא נודה על האמת, אנחנו לא בהוליווד".

והמסקנה היא: לא הייתה הסכמה חד משמעית האם הגבר המושלם הוא בעל הפנים העדינות או דווקא המחוספס. לרוב הן יעדיפו את המראה השרירי והמחוספס, אך לא מחייב. אין כלל כלשהו. מה שבטוח הוא שהן צריכות להרגיש מוגנות ושהגבר שלהן מחבק עוטף אותן.


שירו של לפלף:


נו מה לעשות, לא לכולנו יש זמן להגיע אל חדר הכושר ולפתח שרירים. יש גם גברים נמוכים, רזים, שלא נראים הכי מפתים ומסוקסים. בנינו, גם לא כל הבנות מטפחות את עצמן ודואגות לעצמן כראוי. לכן, הגבר האידיאלי יכול להיות גם הגבר ה"חנון" – תלוי איזו בחורה שואלים. גלי, נועם וליאור ענו פה אחד על השאלה " האם הגבר המושלם בעיניהן יכול להיחשב ל"חנון"? תשובתן היא כי כל עוד הוא לבוש על פי טעמן, נראה מסודר ונקי לטעמן ונוצרת כימיה, הוא התקבל בברכה.


אז מה נשים באמת רוצות? מיהו הגבר המושלם?


אז כן, דעתן של הנשים לא הייתה גורפת. בעיני חלק מהן הגבר האידיאלי הוא שרירי, מחוספס וגבוה. חלקן חושבות כי גבר בעל "בייבי פייס" הוא הגבר המושלם, אך עדיין חשובים להן השרירים. כמו כן, חלקן גם אוהבות גברים שלא נראים כמו כוכבים הוליוודיים. בדבר אחד כולן מסכימות (וגם אנחנו, לא?) נשים נשארות נשים והן צריכות להרגיש בטוח עם הגבר שלהן. חשוב להן שהוא ישמור עליהן ויקנה להן תחושה של גאווה. מן הצד השני, היום, גם אנחנו הגברים אוהבים נשים עצמאיות, דעתניות וחזקות.

הגבר האידיאלי? יש בכלל דבר כזה? גם אם כן וגם אם לא, תמיד שווה להקשיב לדעתן של הנשים ולנסות ולהתחקות אחר הגבר המושלם. אתם מוזמנים לשתף אותנו בחוויות שלכם.

הטוב, הרע והמכוער - מה נשים רוצות לעזאזל?

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

רשת חברתית

רשת חברתית

פורסם בתאריך: 05/10/2009 22:12:04

מהי בעצם רשת חברתית? בסופו של דבר זה סוג של אתר היכריות. הכרות עם אנשים חדשים לפי תחומי עניין משותפים.

אהבה מעבר לים

אהבה מעבר לים

פורסם בתאריך: 19/03/2012 11:52:19

בחיפושינו אחר האהבה אנו נמשכים לעיתים למחוזות רחוקים. כמו אהבה מעבר לים, אך היא דורשת מאיתנו התמודדות מסוג שונה.

האם אתה אוהב אותי

האם אתה אוהב אותי

פורסם בתאריך: 29/04/2013 16:11:14

את השאלה הזו כולם שמעו לא פעם, מדוע נשים צריכות את החיזוק והאם מדובר רק בהן?

אהבה כפולה

אהבה כפולה

פורסם בתאריך: 11/08/2011 16:30:58

אהבה כפולה נשמעת מושכת אבל היא יכולה להתפתח לבעיה גדולה שתפגע בכל הצדדים המעורבים. האם זה שווה את זה?

זוגיות שלילית – אבחון וניתוק

זוגיות שלילית – אבחון וניתוק

פורסם בתאריך: 03/04/2013 11:23:41

לעיתים רוצה הגורל ואנו נופלים ברשתה של זוגיות שלילית. לפניכם תהליך אבחון וניתוק בכדי לצאת מזוגיות זו.

 שלוש ערים רומנטיות – ולנטיינס דיי חוצה יבשות

שלוש ערים רומנטיות – ולנטיינס דיי חוצה יבשות

פורסם בתאריך: 15/02/2015 14:43:35

החלטנו לשים קץ לבורסת ההימורים ולבחור אחת ולתמיד מהן שלוש הערים הרומנטיות ביותר בעולם כולו. יצאנו למסע בין שתי יבשות. ניחוש מי ניצחה בסוף?

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר