יצירת זוגיות

למה כל קשר מסתיים לאחר מספר דייטים

בכתבה הבאה נמנה כמה מהדברים שמחבלים לכם ביצירת זוגיות

כל הסביבה שלכם נמצאת בזוגיות ולפעמים גם אחת ממוסדת, רק אתם נמצאים עוד בחיפושים אחר בחיר או בחירת ליבכם ואתם לא מבינים למה זה לא מצליח! למה כל התחלה של קשר מסתיים לאחר דייט, מספר דייטים או מקסימום חודש. אתם מתחילים לבדוק מה לא בסדר בכם, כשהמיקוד צריך להיות לא על מה לא בסדר בכם, אלא על הדברים שמחבלים לכם ביצירת זוגיות.

בכתבה הבאה נמנה כמה מהדברים הללו:

1. אתם פוסלים מהר

הרבה פעמים אנו נמצאים במצב שיצאנו כבר לעשרות דייטים ועדיין לא מצאנו זוגיות, כי רוב הפעמים אנחנו פשוט פוסלים אדם על המון דברים שלא מסתדרים לנו. בעניין זה חשוב לדעת שאנו לא שואלים את עצמנו את שאלת השאלות, האם עם הדבר הספציפי שבגללו אנו פוסלים את הדייט, האם אנו יכולים לחיות איתו. האם מדובר בקו אדום או שזה לא נורא. ברגע שנשאל את עצמנו את השאלה הזו, הסבירות היא שנגיע למצב שבו אנו פוסלים רק כאשר עברו הקווים האדומים שלנו. ואם כבר מדברים על קווים אדומים, זה הזמן לדבר גם עליהם.

2. הקווים האדומים במציאת זוגיות

הקווים האדומים שלנו הם למעשה הגדרות של תכונות וסל ערכים שחשובים לנו. תכונות שחסרות באדם שמולנו או תכונות שלא תואמות את עולמנו, מביאים אותנו לפסול אדם. החשוב הוא להגדיר לעצמנו מהו קו אדום ומתי אנחנו לא מתפשרים ולא מאפשרים לפתוח לעוד תכונות ששונות מאתנו. החשוב הוא להגדיר קווים אדומים שאנו לא יכולים לחיות איתם.

3. אתם מדברים על עצמכם יותר מידי

כשמחפשים זוגיות, לרוב מחפשים אדם שישמע אותנו ויכיל אותנו, אך כל דבר חייב להיות במינון. עלינו לספר על עצמנו, אך גם לשמוע את הצד השני. דייטים שבהם צד אחד מדבר אוטוסטרדה ולא נותן לצד השני להביע או להתבטא, הם לרוב דייטים שמסתיימים ואין להם המשך.

4. ביישנות יתר

לעיתים אנו נמצאים בקיצון השני שבו אנו מגיעים לדייט, סגורים מידי, ביישנים מידי ולא מאפשרים להתקרב אלינו. זה מחבל לנו מאוד ולא מאפשר להכיר את הצד השני. מומלץ להתגבר על ביישנות היתר, לדבר כדי שיכירו אתכם ולשמוע גם את הצד השני. כמו בטנגו, צעד אחד אתם, צעד אחר מי שרוקד אתכם.

5. שחצנות

אני ואני ואני, מילים שחוזרים על עצמם בדייטים כושלים. לרוב מדובר באדם שמדבר רק על עצמו ועל ההישגים שלו, כאשר הוא מתעלם מהאדם שיושב מולו. התעלמות כזו גורמת לצד השני לא לרצות להמשיך את הדייט.

לסיכום, דייטים עשויים להיות מורכבים, עלינו להקשיב לצד השני במינון, לדבר במינון ולאפשר להכיר אותנו, כפי שהיינו רוצים להכיר את הצד השני. אם תהיו מודעים לדברים שמחבלים בדייט, סביר שתצליחו להגיע לזוגיות.

יצירת זוגיות

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

אומנות הפיתוי

אומנות הפיתוי

פורסם בתאריך: 20/04/2011 15:54:12

על הקורסים של אומנות הפיתוי שמעתם? מספר שיטות שעוזרות ליצור אינטראקציה מוצלחת בין גברים לנשים למטרות רומנטיות.

שימוש בהומור להצלחה במציאת בן זוג

שימוש בהומור להצלחה במציאת בן זוג

פורסם בתאריך: 23/09/2021 15:42:24

שימוש בהומור הוא מנגנון מצוין בכל מצב נפשי בו נמצאים כדי להפיג מתח, חשש או חרדה והוא כמובן יעזור לכם גם כדי להצליח למצוא בני זוג איכותיים

הכרויות ברשת

הכרויות ברשת

פורסם בתאריך: 12/02/2012 16:34:16

הכרויות ברשת זה כבר לא דבר חדש שמיועד רק לשימושם של יודעי דבר. נסו, ותיווכחו בעצמכם עד כמה מדובר בשיטה יעילה.

כשהלב לא נותן להמשיך

כשהלב לא נותן להמשיך

פורסם בתאריך: 19/08/2012 15:50:35

היתם במערכת יחסים ארוכה של שנה וחצי והיא הסתיימה בשברון לב, אתם באמת רוצים להמשיך, איך עושים זאת?

לשרוד עם בחורה דייט נוסף

לשרוד עם בחורה דייט נוסף

פורסם בתאריך: 28/02/2010 10:54:58

איך להתמיד עם בחורה דייט אחר דייט? עליכם לדעת מה לעשות, אך באותה מידה ואולי אף יותר- מה לא לעשות!

צימר בצפון

צימר בצפון

פורסם בתאריך: 22/11/2010 19:55:50

צימר - רק מלהגיד את המושג הזה מתחילים לנשום. מחפשים צימרים בצפון? איך לבחור נכון צימר בצפון, הכל בכתבה שלפניכם.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר