יצירת זוגיות

למה כל קשר מסתיים לאחר מספר דייטים

בכתבה הבאה נמנה כמה מהדברים שמחבלים לכם ביצירת זוגיות

כל הסביבה שלכם נמצאת בזוגיות ולפעמים גם אחת ממוסדת, רק אתם נמצאים עוד בחיפושים אחר בחיר או בחירת ליבכם ואתם לא מבינים למה זה לא מצליח! למה כל התחלה של קשר מסתיים לאחר דייט, מספר דייטים או מקסימום חודש. אתם מתחילים לבדוק מה לא בסדר בכם, כשהמיקוד צריך להיות לא על מה לא בסדר בכם, אלא על הדברים שמחבלים לכם ביצירת זוגיות.

בכתבה הבאה נמנה כמה מהדברים הללו:

1. אתם פוסלים מהר

הרבה פעמים אנו נמצאים במצב שיצאנו כבר לעשרות דייטים ועדיין לא מצאנו זוגיות, כי רוב הפעמים אנחנו פשוט פוסלים אדם על המון דברים שלא מסתדרים לנו. בעניין זה חשוב לדעת שאנו לא שואלים את עצמנו את שאלת השאלות, האם עם הדבר הספציפי שבגללו אנו פוסלים את הדייט, האם אנו יכולים לחיות איתו. האם מדובר בקו אדום או שזה לא נורא. ברגע שנשאל את עצמנו את השאלה הזו, הסבירות היא שנגיע למצב שבו אנו פוסלים רק כאשר עברו הקווים האדומים שלנו. ואם כבר מדברים על קווים אדומים, זה הזמן לדבר גם עליהם.

2. הקווים האדומים במציאת זוגיות

הקווים האדומים שלנו הם למעשה הגדרות של תכונות וסל ערכים שחשובים לנו. תכונות שחסרות באדם שמולנו או תכונות שלא תואמות את עולמנו, מביאים אותנו לפסול אדם. החשוב הוא להגדיר לעצמנו מהו קו אדום ומתי אנחנו לא מתפשרים ולא מאפשרים לפתוח לעוד תכונות ששונות מאתנו. החשוב הוא להגדיר קווים אדומים שאנו לא יכולים לחיות איתם.

3. אתם מדברים על עצמכם יותר מידי

כשמחפשים זוגיות, לרוב מחפשים אדם שישמע אותנו ויכיל אותנו, אך כל דבר חייב להיות במינון. עלינו לספר על עצמנו, אך גם לשמוע את הצד השני. דייטים שבהם צד אחד מדבר אוטוסטרדה ולא נותן לצד השני להביע או להתבטא, הם לרוב דייטים שמסתיימים ואין להם המשך.

4. ביישנות יתר

לעיתים אנו נמצאים בקיצון השני שבו אנו מגיעים לדייט, סגורים מידי, ביישנים מידי ולא מאפשרים להתקרב אלינו. זה מחבל לנו מאוד ולא מאפשר להכיר את הצד השני. מומלץ להתגבר על ביישנות היתר, לדבר כדי שיכירו אתכם ולשמוע גם את הצד השני. כמו בטנגו, צעד אחד אתם, צעד אחר מי שרוקד אתכם.

5. שחצנות

אני ואני ואני, מילים שחוזרים על עצמם בדייטים כושלים. לרוב מדובר באדם שמדבר רק על עצמו ועל ההישגים שלו, כאשר הוא מתעלם מהאדם שיושב מולו. התעלמות כזו גורמת לצד השני לא לרצות להמשיך את הדייט.

לסיכום, דייטים עשויים להיות מורכבים, עלינו להקשיב לצד השני במינון, לדבר במינון ולאפשר להכיר אותנו, כפי שהיינו רוצים להכיר את הצד השני. אם תהיו מודעים לדברים שמחבלים בדייט, סביר שתצליחו להגיע לזוגיות.

יצירת זוגיות

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

כלה להשגה

כלה להשגה

פורסם בתאריך: 06/07/2011 16:55:21

אם אינך מצליחה לשכנע את בן הזוג שלך להתחתן, כדאי שתקראי את זה. אספנו עבורך מספר דרכים שיגרמו לו להציע לך נישואין.

אימון לזוגיות

אימון לזוגיות

פורסם בתאריך: 27/12/2009 10:32:02

תמיד, יש את הדבר הזה, שמושך אחורה. איך נפרדים מהכוחות המעכבים ומתחברים לכוחות המקדמים.

גופ ונפש

גופ ונפש

פורסם בתאריך: 18/04/2010 16:33:02

היכן אחד מתחיל והשני נגמר? מצב גופני לא טוב מערער את הנפש. מה עושים כשזה הנפש שמערערת את מצבנו הגופני, ואיך כל זה קשור לאהבה?

הציפיות וההמתנה למפגש

הציפיות וההמתנה למפגש

פורסם בתאריך: 02/08/2012 17:06:44

אתם נמצאים בשלב ציפיות וההמתנה למפגש הקרב ובא ואינכם מצליחים להירגע? חבל. מדובר בשלב מהנה שיש למצות עד תום.

דייט תקוע

דייט תקוע

פורסם בתאריך: 30/01/2010 15:03:44

הדייט נתקע, כל פגישה היא סוג של הימור, הכל סטטיסטיקה, לא כולן יכולות להצליח. איך שוברים את השקט?

רבים אבל בכל זאת אוהבים

רבים אבל בכל זאת אוהבים

פורסם בתאריך: 02/12/2009 21:42:50

ריב הוא חלק בלתי נמנע ממערכת זוגית טובה ובריאה. כיצד להשאיר אותו כזה? מספר טיפים לריבים בריאים יותר.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר