שכחת סיסמא?
 

הדברים שבאמת חשובים לנו הנשים

מה חשוב לנשים בקשר - 09/07/2014 11:17:36
הגב על מאמר זה
נשים, עולם בפני עצמו ולא תמיד ניתן להבין מה חשוב להן ומה יותר. מה חשוב לנשים בקשר?
מה חשוב לנשים בקשרמה חשוב להן? נשים

מה חשוב לנשים בקשר? כאמור, כבר נאמר כי נשים וגברים באים שלא מאותו הכוכב ולא תמיד הם מציגים הסכמות כאלה ואחרות נוכח היותם שונים. בעוד האישה נוהגת מהראש, הגבר נוהג מהראש האחר, קוראים לזה הראש הקטן. האומנם? האם גברים פועלים מהפן היצרי שלהם בעוד נשים פועלות מהחלק הרגשי? יש לא מעט סברות המציגות כי נשים וגברים חושבים קצת אחרת. האם כולם חושבים אותו הדבר? כאן למעשה מעלים את העובדה כי לא חייב לחשוב אותו דבר וזה לא משנה אם אתם גברים או נשים. אם כל אדם הוא בפני עצמו, בטח ולבטח נשים תהיינה בעלות מחשבה אחרת וכך גם דרישותיהן.

מה הן רוצות? נשים

מה חשוב ל נשים בקשר? בעוד הן אוהבות את הדברים האחרים, הן תרצנה את מלוא תשומת ליבו של הגבר שיגיע זמנן. הן תרצנה ממנו שיעניק להן עד כמה שאפשר ושלא נפסח חלילה על הפן החומרי. יש לא מעט נשים המתלוננות כי הגבר שלהן לא קונה להן מספיק פרחים, מתנות וכל היוצא בזה. האם הכול נמדד במתנות? לצד המתנות, יש בהחלט גברים שיכולים לפנק את האישה שלהם במילה טובה והם לא בהכרח ייחשבו כקמצנים. הקמצנות מעידה על רגש מועט. אנשים שיהיו קמצנים בכיסם, לא תמיד יהיו קמצנים בליבם. הכול מתחיל ונגמר בנסיבות ובחירות כאלה ואחרות. האם אפשר אחרת? מה הן בסך הכול דורשות ממי שהן באמת אוהבות? מה גורם להן לפזול לצדדים ומדוע חסכים עלולים לסכן את מצב הרוח שלהן?

על בגידות ועל רצונות אמיתיים

לרוב, אם תשמעו גבר נבגד, לבטח תלחצו לו על נקודה חלשה מאוד. האומנם? מדוע אישה בוגדת כאשר הסטטיסטיקה המוכרת אומרת שאישה בוגדת מהרגש? אז אולי חלק מהמקרים יעידו על בגידה כתוצאה מסתם שעמום ומאידך, רוב הנשים בוגדות בגלל שמשהו חסר להן. אז מה כל כך חסר? זה מתחיל במילה טובה שיכולה להעצים ולהרקיע שחקים. אחר כך מגיע שלב של פרחים, כן, פרחים בערב שבת ופרגון אין סופי. כאשר האישה נחשפת לפרגון המיוחל, היא רוצה לתת מעצמה עוד ועוד ולא מחפשת להשלים את הפערים והחסכים שיצר בה הגבר האוהב לכאורה. כשהיא רוצה חיבוק ונענית בשלילה, מישהו לוקח אותה מובן מאליו ואז הפרצה "לעשייה אחרת" פתוחה ומזומנה בקלות יתרה. לעיתים הבגידה מספקת חיים חדשים וגורמת לצד השני להרהר במצב ומאידך, יש מצבים בהם אין להחזיר או להשיב את הגלגל למקומו הראוי.

מה נשים באמת צריכות על מנת להשלים את האידיליה של זוגיות לשמה? ספרו לנו על כך ואנו נשמח להרחיב על כך.


אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • לא לחכות לגבר החלומות - אם כן, לחכות או לא לחכות לגבר החלומות? האם האביר על הסוס הלבן תם זמנו או שמא בטל תוקפו?
  • אהבה לפי גלגל המזלות - מה מעניק גלגל המזלות בפועל? גלגל המזלות מעניק לא מעט אפשרויות על מנת להבין את האהבה הגדולה ביותר.
  • מה חשוב לגברים בקשר - גברים ונשים ומה שביניהם. מה חשוב לגברים בקשר ובמה הם כל כך שונים מנשים? האם ניתן להבין אותם, את הלך המחשבה ומה הם רוצים מאיתנו הנשים ומהקשר...?
  • אהבה בקיץ - אהבה בקיץ? יש לא מעט אנשים אשר ירצו להוכיח כי האהבה אפשרית גם בקיץ. אפשר לנסות גם אחרת.
  • אני אוהבת את החופש שבי - מדוע אנשים כל כך קנאים לפרטיות שלהם? מה מניע אותם להישאר בחופש תמידי? האם אהבה זה כואב? האם זו הסיבה שרוב האנשים בוחרים אחרת?
  • לדבר על אהבה - המון אנשים מסרבים לדבר על אהבה, לשם שינוי, יש אנשים שלא מסרבים והם אפילו אומרים זאת בכל רם. מה מונע מלא מעט אנשים לדבר על רגש?


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©