מה חשוב לגברים בקשר

הדברים שחשובים לגברים בקשר

גברים בקשר זוגי - מה חשוב להם? איך הם רואים את הקשר?

זהו מאמר על גברים ועל בחירות.

גברים בוחרים להרגיש אחרת. ביחס לנשים, הם חשים אולי את הרגש באותה המידה ומאידך, יש להם העדפות אחרות שביחס אליהן הדברים שונים. גברים בוחרים קצת אחרת. הם בוחרים לנהל שיחות קצרות וחשוב להן שלא לדוש בדברים עוד ועוד. הם למעשה יכולים לתמצת את השיחה למשפט אחד ומעדיפים להשאיר את הוויכוחים הרבה מאחור. גברים? בחירות? חשוב להם השקט והחופש שלהם. כל הגברים בלי יוצא מן הכלל לא יכולים לחיות ללא הרגש ומאידך ללא החופשה. הם זקוקים להיות נאהבים בדיוק כמו נשים אך לא מוותרים על החופש. חופש, זו למעשה המילה העיקרית שעליה קשה ביותר לוותר. הם אוהבים נשים אך מעדיפים להיות לא פעם במרחב הפתוח.

קשרים ומחויבות

רוב הגברים לא יעידו כי הם מעדיפים מחויבות אך בהחלט שלא מוותרים על הרגש ועל כל מה שמתרחש מסביב. הם אוהבים לאהוב, לא פוסחים על הרגש אך לרוב מחפשים את הלבד שלהם. הם אוהבים את הרגש. הם אוהבים את המגע ומאידך, אוהבים שנותנים להם את מרחב המחייה .אם תערכו סקר עם בין גברים, הם לבטח יספרו לכם כי הם לא מוותרים על החופש שלהם. לא משנה עד כמה תהיה גדולה האהבה, החופש הוא קודם לכול. הם לא יוותרו עליו ויהי מה. הם אוהבים לאהוב בדרך מאוד ברורה. גבר בקשר יכול להיות שונה מאד מאשר כשהוא רווק, גבר רוצה חופש. גברים יכולים להיות יציבים ובפרט שאף אחד לא ייקח מהם את החירות. האם חופש הוא שם המשחק של הגברים? בעוד הנשים מעדיפות להיות כל הזמן וכל היום ביחד, הגברים ירצו אישה שתזכיר להם לא פעם את אימא שלהם. הם בהחלט יעדיפו את הגבולות.

על גבולות ועל כל השאר

גברים אוהבים שמציבים להם גבולות. גם אם לא יעידו כי זה חשוב להם, הם יעדיפו אישה שתעמוד על שלה ולא תוותר על עקרונותיה, רצונותיה ובעיקר החופש שלה. גבולות הם למעשה דבר חשוב מאז ומתמיד ולא מעט אנשים יעידו כי קשה בלעדיהם. יש אנשים שלא יוכלו לחיות נוכח הגבולות ומאידך, לא יוותרו עליהם בסופו של יום. לצד האהבה, רוצה הגבר את האישה של פעם. הוא רוצה שהיא תהיה שם אי מתי שירצה בכך. הוא רוצה אותה במלוא מובן המילה, אך בהחלט מעדיף את החופש היקר שלו. לצד האהבה הגדולה, אפשר לנהל מערכת יחסים חופשית ומאידך מחויבת באותה המידה. כך למעשה עולה כי אפשר לנהל אהבה בצורה חופשית, לדבר במשפטים קצרים וכמובן להיות מעשיים יותר. גברים מצפים בסיכום דבר שנשים תהיינה כמוהם. האם זה אפשרי?

לכל דבר יתרון וחסרון בעוד גברים יהיו גברים ונשים, תהיינה נשים. ספרו ושתפו אותנו בדעתכם נשמח לשמוע.

מה חשוב לגברים בקשר

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

לב שבור

לב שבור

פורסם בתאריך: 17/08/2010 23:28:07

להתגבר על לב שבור - להפוך את שברון הלב להזדמנות למצוא אהבה חדשה, טובה יותר, כנה יותר ואמיתית יותר.

מי אוהב יותר?

מי אוהב יותר?

פורסם בתאריך: 04/02/2013 12:37:26

מי אוהב יותר? האם זה נכון מה שאומרים שהאישה היא תמיד זו שאוהבת יותר והגבר הוא זה שנמנע מאהבה?

סרט של דייט

סרט של דייט

פורסם בתאריך: 04/11/2012 16:05:02

החלטתם להזמין את הדייט לערב של צפייה בסרט מול הספה? בואו לגלות איך להפוך את הערב הזה למושלם.

טרפת: שיגעון החגים והחורף

טרפת: שיגעון החגים והחורף

פורסם בתאריך: 11/12/2014 12:58:12

הבלאק פריידי והסייבר מאנדי שהתרחשו במהלך השבועות האחרונים השאירו בנו טעם לעוד משיגעון החגים. הטיפים וההמלצות מחכים לכם בפנים.

הכרויות ברשת

הכרויות ברשת

פורסם בתאריך: 12/02/2012 16:34:16

הכרויות ברשת זה כבר לא דבר חדש שמיועד רק לשימושם של יודעי דבר. נסו, ותיווכחו בעצמכם עד כמה מדובר בשיטה יעילה.

נשיקות בפגישה ראשונה

נשיקות בפגישה ראשונה

פורסם בתאריך: 02/09/2009 21:47:47

בפגישה ראשונה עם בחורה, בחירת סוג הנשיקה המתאימה היא חשובה מאוד. בכתבה זו תלמדו איך כדאי להתנשק נכון.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר