שכחת סיסמא?
 

הדברים שחשובים לגברים בקשר

מה חשוב לגברים בקשר - 27/07/2014 16:38:27
הגב על מאמר זה
גברים ונשים ומה שביניהם. מה חשוב לגברים בקשר ובמה הם כל כך שונים מנשים? האם ניתן להבין אותם, את הלך המחשבה ומה הם רוצים מאיתנו הנשים ומהקשר...?
מה חשוב לגברים בקשרזהו מאמר על גברים ועל בחירות.

גברים בוחרים להרגיש אחרת. ביחס לנשים, הם חשים אולי את הרגש באותה המידה ומאידך, יש להם העדפות אחרות שביחס אליהן הדברים שונים. גברים בוחרים קצת אחרת. הם בוחרים לנהל שיחות קצרות וחשוב להן שלא לדוש בדברים עוד ועוד. הם למעשה יכולים לתמצת את השיחה למשפט אחד ומעדיפים להשאיר את הוויכוחים הרבה מאחור. גברים? בחירות? חשוב להם השקט והחופש שלהם. כל הגברים בלי יוצא מן הכלל לא יכולים לחיות ללא הרגש ומאידך ללא החופשה. הם זקוקים להיות נאהבים בדיוק כמו נשים אך לא מוותרים על החופש. חופש, זו למעשה המילה העיקרית שעליה קשה ביותר לוותר. הם אוהבים נשים אך מעדיפים להיות לא פעם במרחב הפתוח.

קשרים ומחויבות

רוב הגברים לא יעידו כי הם מעדיפים מחויבות אך בהחלט שלא מוותרים על הרגש ועל כל מה שמתרחש מסביב. הם אוהבים לאהוב, לא פוסחים על הרגש אך לרוב מחפשים את הלבד שלהם. הם אוהבים את הרגש. הם אוהבים את המגע ומאידך, אוהבים שנותנים להם את מרחב המחייה .אם תערכו סקר עם בין גברים, הם לבטח יספרו לכם כי הם לא מוותרים על החופש שלהם. לא משנה עד כמה תהיה גדולה האהבה, החופש הוא קודם לכול. הם לא יוותרו עליו ויהי מה. הם אוהבים לאהוב בדרך מאוד ברורה. גבר בקשר יכול להיות שונה מאד מאשר כשהוא רווק, גבר רוצה חופש. גברים יכולים להיות יציבים ובפרט שאף אחד לא ייקח מהם את החירות. האם חופש הוא שם המשחק של הגברים? בעוד הנשים מעדיפות להיות כל הזמן וכל היום ביחד, הגברים ירצו אישה שתזכיר להם לא פעם את אימא שלהם. הם בהחלט יעדיפו את הגבולות.

על גבולות ועל כל השאר

גברים אוהבים שמציבים להם גבולות. גם אם לא יעידו כי זה חשוב להם, הם יעדיפו אישה שתעמוד על שלה ולא תוותר על עקרונותיה, רצונותיה ובעיקר החופש שלה. גבולות הם למעשה דבר חשוב מאז ומתמיד ולא מעט אנשים יעידו כי קשה בלעדיהם. יש אנשים שלא יוכלו לחיות נוכח הגבולות ומאידך, לא יוותרו עליהם בסופו של יום. לצד האהבה, רוצה הגבר את האישה של פעם. הוא רוצה שהיא תהיה שם אי מתי שירצה בכך. הוא רוצה אותה במלוא מובן המילה, אך בהחלט מעדיף את החופש היקר שלו. לצד האהבה הגדולה, אפשר לנהל מערכת יחסים חופשית ומאידך מחויבת באותה המידה. כך למעשה עולה כי אפשר לנהל אהבה בצורה חופשית, לדבר במשפטים קצרים וכמובן להיות מעשיים יותר. גברים מצפים בסיכום דבר שנשים תהיינה כמוהם. האם זה אפשרי?

לכל דבר יתרון וחסרון בעוד גברים יהיו גברים ונשים, תהיינה נשים. ספרו ושתפו אותנו בדעתכם נשמח לשמוע.


אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • לא לחכות לאשת החלומות - לא לחכות לאשת החלומות? האם אנשי החלומות אכן קיימים? מה ההבדל בין גבר לאישה במקרים הבאים?
  • לא לחכות לגבר החלומות - אם כן, לחכות או לא לחכות לגבר החלומות? האם האביר על הסוס הלבן תם זמנו או שמא בטל תוקפו?
  • אהבה לפי גלגל המזלות - מה מעניק גלגל המזלות בפועל? גלגל המזלות מעניק לא מעט אפשרויות על מנת להבין את האהבה הגדולה ביותר.
  • מה חשוב לנשים בקשר - נשים, עולם בפני עצמו ולא תמיד ניתן להבין מה חשוב להן ומה יותר. מה חשוב לנשים בקשר?
  • אהבה בקיץ - אהבה בקיץ? יש לא מעט אנשים אשר ירצו להוכיח כי האהבה אפשרית גם בקיץ. אפשר לנסות גם אחרת.
  • אני אוהבת את החופש שבי - מדוע אנשים כל כך קנאים לפרטיות שלהם? מה מניע אותם להישאר בחופש תמידי? האם אהבה זה כואב? האם זו הסיבה שרוב האנשים בוחרים אחרת?


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©