מה הצבע האהוב שלנו אומר עלינו

הצבע שלי

אדום - צבע של כעס ותשוקה, ולחץ דם גבוה. אדום הוא צבע קדמוני. הוא מייצג דחפים קדמוניים, כמו תשוקה וזעם. אוהבי האדום פועלים, לפעמים בלי לחשוב, על פי רצונות מידיים. למעשה, הם ידועים ברצונם לסיפוקים מידיים.

כתום - צבע חושני מאוד. כתום הוא אדום מרוכך - הכתום לוקח את הדחפים הקדמוניים של האדום ומרכך אותם. צבע של התאהבויות מוקדמות, תגובות רגשיות, ומגנטיות פנימית. צבע קרוב לזהב, הצבע של הצלחה ועושר. אוהבי הכתום מעולים עם רגשות, יכולים לטפח, ויכולים לחוש את הדרך להצלחה. התשוקה שלהם תמיד פועלת. בד"כ בקטע של קשרים רציניים.

צהוב - הצבע של השמש, אנרגיה, כוח ואגו. אבל אלו לא מעידים על הרומנטיקה. לעתים מרוכזים בעצמם. אם צהוב הוא הצבע האהוב עליך, נסה למתן את השימוש במילה "אני" כשאתה מתעניין במישהו אחר. אחרת, אתה יכול להיתפש כאגואיסט. אם אתם יוצאים עם מישהו שאוהב צהוב, ודאו לספר על עצמכם, כיוון שלא יינתן לכם הרבה מקום.

ירוק - צבע האהבה. ירוק הוא צבע החיים והשפע - עלים, דשא, צמחים - זה הכול עניין של גדילה, התרחבות וחיים. הירוק הוא ידידותי, פתוח, מקבל והומניסט. לאדם זה יש לב חם. התשוקה ככל הנראה אי שם, קבורה תחת יושרה וכבוד. אם אתה אוהב ירוק, אתה שם את טובת הכלל לפני טובתך - אבל נסו התנהגות אנוכית קצת מדי פעם.

כחול - צבע של תקשורת, בהירות וקסם. הצבע הזה אומר: "אני אוהב להיות מובן". בצד הפחות חיובי, תחת לחץ, אדם "כחול" יכול לשלוח מסרים מעורבים, קושי להחליט, או בהייה בחלל תוך כדי שיחות. אם כחול הוא הצבע האהוב עליך, אף פעם לא נגמרים לך הדברים להגיד - ביטוי הוא הצד החזק שלך.

סגול - סגול מעורר את האנרגיה של הדמיון, האשליה והפנטזיה. סגול נוטה לעורר, ביישנות רומנטיקה, פלירטוט וטיזינג - הוא בונה ציפייה עם קורטוב של שובבות. החיסרון של סגול הוא ציפיות לא מציאותיות. קל יותר לחיות בעולם הפנטזיה שלך מאשר בעולם האמיתי? כמה חובבי סגול מעדיפים כך. אם אתם אוהבים סגול, אתם יכולים להיות רומנטיקנים יצירתיים או להעדיף לדמיין רומנטיקה, תלוי איך אתם מרגישים.

לבן - צבע האור - שילוב של כל הצבעים. הלבן מסמל טוהר ורוחניות. יש בו פשטות מסוימת.
אנשים שאוהבים לבן הם כנראה נקיים ומסודרים. בעוד לבן הוא לא הצבע הכי סקסי, הוא בריא בהחלט.

שחור - כמו לבן, שחור הוא שילוב של כל הצבעים, אבל במקום טוהר, הוא מייצג את הלא ידוע, התעלומה הבלתי נראית. שחור שומר אצלו את הקלפים, אבל אין להכחיש כי יש לו קשרים חזקים בתרבות שלנו עם "הצד האפל" והרוע. אם הצבע האהוב עליך הוא שחור, אתה יותר סודי מאשר מתוח בטבע שלך. השתיקה של צבע זה מאפשרת לאחרים למלא את החללים הריקים. אנשים שאוהבים שחור יכול להיות אגוזים קשה לפיצוח, אבל ייתכן מאוד שהם שווים את המאמץ.

מה הצבע האהוב עליכם? ספרו לנו.

מה הצבע האהוב שלנו אומר עלינו

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

אהבה או כסף

אהבה או כסף

פורסם בתאריך: 01/10/2014 11:54:22

חשבתם פעם כמה כסף אתם משקיעים באהבה שלכם? אומרים שיש מחיר לאהבה, אז יצאנו לבדוק כמה היא עולה לכם. התוצאות לפניכם.

מזל גדי (22 בדצמבר – 19 בינואר)

מזל גדי (22 בדצמבר – 19 בינואר)

פורסם בתאריך: 18/11/2009 14:50:12

הגדיים, מקבוצת מזלות האדמה, מייצגים את יכולת ההתמדה בכל תחומי החיים והם סגורים ומפחדים מפגיעה.

ההשפעה של הזוגיות על חיינו

ההשפעה של הזוגיות על חיינו

פורסם בתאריך: 31/05/2021 15:02:10

כבני אדם אנחנו אוהבים את היחס וזקוקים לסביבה שתעטוף אותנו לכן גם אנחנו מושפעים מכך המון בעיקר מהזוגיות שלנו שהינה חלק משמעותי בחיינו ולכן היא גם מקור ההשפעה המרכזי.

אהבה בעבר, בהווה ובעתיד

אהבה בעבר, בהווה ובעתיד

פורסם בתאריך: 08/04/2013 13:56:20

מה קורה לאחר שאתם יוצאים עם מישהו וההרגל תופס את מקומו של הריגוש? האם זו באמת אהבה?

"שיים און יו"

פורסם בתאריך: 03/12/2014 17:51:38

זיגוטה מעלה על סדר היום תופעה מוכרת אך לא ממש מדוברת – שיימינג. על תגידו לא ידעתם או לא שמעתם. בואו לדבר על זה.

פרטנר חדש

פרטנר חדש

פורסם בתאריך: 07/02/2010 23:55:49

בן או בת הזוג שהיינו כה רגילים אליהם, תקועים לנו בראש כמו שיר מעצבן שלא סובלים. איך מתגברים ומה עושים.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר