מה הצבע האהוב שלנו אומר עלינו

הצבע שלי

אדום - צבע של כעס ותשוקה, ולחץ דם גבוה. אדום הוא צבע קדמוני. הוא מייצג דחפים קדמוניים, כמו תשוקה וזעם. אוהבי האדום פועלים, לפעמים בלי לחשוב, על פי רצונות מידיים. למעשה, הם ידועים ברצונם לסיפוקים מידיים.

כתום - צבע חושני מאוד. כתום הוא אדום מרוכך - הכתום לוקח את הדחפים הקדמוניים של האדום ומרכך אותם. צבע של התאהבויות מוקדמות, תגובות רגשיות, ומגנטיות פנימית. צבע קרוב לזהב, הצבע של הצלחה ועושר. אוהבי הכתום מעולים עם רגשות, יכולים לטפח, ויכולים לחוש את הדרך להצלחה. התשוקה שלהם תמיד פועלת. בד"כ בקטע של קשרים רציניים.

צהוב - הצבע של השמש, אנרגיה, כוח ואגו. אבל אלו לא מעידים על הרומנטיקה. לעתים מרוכזים בעצמם. אם צהוב הוא הצבע האהוב עליך, נסה למתן את השימוש במילה "אני" כשאתה מתעניין במישהו אחר. אחרת, אתה יכול להיתפש כאגואיסט. אם אתם יוצאים עם מישהו שאוהב צהוב, ודאו לספר על עצמכם, כיוון שלא יינתן לכם הרבה מקום.

ירוק - צבע האהבה. ירוק הוא צבע החיים והשפע - עלים, דשא, צמחים - זה הכול עניין של גדילה, התרחבות וחיים. הירוק הוא ידידותי, פתוח, מקבל והומניסט. לאדם זה יש לב חם. התשוקה ככל הנראה אי שם, קבורה תחת יושרה וכבוד. אם אתה אוהב ירוק, אתה שם את טובת הכלל לפני טובתך - אבל נסו התנהגות אנוכית קצת מדי פעם.

כחול - צבע של תקשורת, בהירות וקסם. הצבע הזה אומר: "אני אוהב להיות מובן". בצד הפחות חיובי, תחת לחץ, אדם "כחול" יכול לשלוח מסרים מעורבים, קושי להחליט, או בהייה בחלל תוך כדי שיחות. אם כחול הוא הצבע האהוב עליך, אף פעם לא נגמרים לך הדברים להגיד - ביטוי הוא הצד החזק שלך.

סגול - סגול מעורר את האנרגיה של הדמיון, האשליה והפנטזיה. סגול נוטה לעורר, ביישנות רומנטיקה, פלירטוט וטיזינג - הוא בונה ציפייה עם קורטוב של שובבות. החיסרון של סגול הוא ציפיות לא מציאותיות. קל יותר לחיות בעולם הפנטזיה שלך מאשר בעולם האמיתי? כמה חובבי סגול מעדיפים כך. אם אתם אוהבים סגול, אתם יכולים להיות רומנטיקנים יצירתיים או להעדיף לדמיין רומנטיקה, תלוי איך אתם מרגישים.

לבן - צבע האור - שילוב של כל הצבעים. הלבן מסמל טוהר ורוחניות. יש בו פשטות מסוימת.
אנשים שאוהבים לבן הם כנראה נקיים ומסודרים. בעוד לבן הוא לא הצבע הכי סקסי, הוא בריא בהחלט.

שחור - כמו לבן, שחור הוא שילוב של כל הצבעים, אבל במקום טוהר, הוא מייצג את הלא ידוע, התעלומה הבלתי נראית. שחור שומר אצלו את הקלפים, אבל אין להכחיש כי יש לו קשרים חזקים בתרבות שלנו עם "הצד האפל" והרוע. אם הצבע האהוב עליך הוא שחור, אתה יותר סודי מאשר מתוח בטבע שלך. השתיקה של צבע זה מאפשרת לאחרים למלא את החללים הריקים. אנשים שאוהבים שחור יכול להיות אגוזים קשה לפיצוח, אבל ייתכן מאוד שהם שווים את המאמץ.

מה הצבע האהוב עליכם? ספרו לנו.

מה הצבע האהוב שלנו אומר עלינו

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

מה שידרת ומה הוא קולט?

מה שידרת ומה הוא קולט?

פורסם בתאריך: 12/08/2010 22:21:15

את מתכוונת לומר משהו אחד, אבל כשזה מגיע אליו המסר משתבש ומתעוות. אז למה את מתכוונת ומה מתוך זה הוא קולט?

הכרויות על זרי דפנה

הכרויות על זרי דפנה

פורסם בתאריך: 22/03/2010 09:16:05

כל אחד הולך בקצב שלו בעולם ההיכרויות. מה לעשות והאם כדאי לנוח על זרי דפנה?

נענע

נענע

פורסם בתאריך: 21/04/2010 17:56:45

אין כמו לשתות כוס תה עם נענע בערב סגריר של חורף קר, מחובקים על הספה, מלטפים ואוהבים. אך מה אם הוא לא "כוס התה" שלך?

לרכוש מנוי באתר הכרויות

לרכוש מנוי באתר הכרויות

פורסם בתאריך: 06/05/2010 15:13:06

במאמר זה אסביר לכם את דעתי למה כדאי לרכוש מנוי באתר הכירויות ומהם ההבדלים בין אתר היכרויות חינמי לאתר בתשלום.

בליינד דייט

בליינד דייט

פורסם בתאריך: 20/02/2010 21:34:35

האם כבר יצאתם לפגישה עיוורת? בליינד דייט איכותי או סתם? איך עושים את זה נכון.

החצי השני

החצי השני

פורסם בתאריך: 20/02/2010 21:29:14

מהו אותו חצי שני ואיך ניתן למצוא את החצי השני שלכם.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר