שכחת סיסמא?
 

מה את לא רוצה לדעת על בן הזוג שלך

מה עדיף לא לדעת על המחזר - 05/06/2011 12:45:57
הגב על מאמר זה
ישנם מצבים בהם את רוצה לדעת פרטים רבים על זה שמחזר, אך האם יש דברים שלא היית רוצה לדעת על המחזר שלך?
מה את לא רוצה לדעת
מה הם הדברים שרצוי לדעת על זה שמחזר אחרייך

בתחילת הקשר, בשלב החיזורים, כל אחד מבני הזוג מנסה להציג את עצמו בפני בן הזוג השני בצורה הכי טובה והכי מוצלחת שניתן על מנת ליצור רושם חיובי על בן הזוג.
חשוב מאוד לשים לב לדברים הנאמרים בשלב החיזורים לבן הזוג מכיוון שלעיתים לאותם דברים שנאמרו בשלב זה, יש השלכות רבות על התקדמות הקשר או על המשכו.

כאשר מתחילים קשר עם בן אדם חדש, חשוב להכיר תחילה את האופי שלו ואת תחומי העניין שלו על מנת שניתן יהיה להעריך את טיב ההתאמה, ולדעת האם יש תחומי עניין המשותפים לשניכם שייתנו לכם נושאים משותפים לדבר עליהם.
עוד דבר שחשוב לדעת על זה שמחזר אחרייך הוא מה הכוונות שלו מהקשר הזוגי: האם הוא מעוניין בקשר זמני או בקשר רציני, והאם הכוונות שלו מהקשר הזוגי תואמות גם את הכוונות שלך.

מה הם הדברים שלא רצוי לדעת על זה שמחזר אחרייך

למרות שכאשר מתחילים קשר זוגי עם אדם חדש מומלץ לדעת כמה שיותר על אותו בן אדם על מנת שניתן יהיה להחליט האם להמשיך את הקשר או לא אך ישנם מספר דברים שמומלץ לדון עליהם רק לאחר מספר פגישות כשמכירים את אותו בן זוג בצורה יותר טובה.
אחד הדברים שמוטב לא לדון עליהם כאשר מתחילים קשר זוגי עם אדם חדש הוא הקשרים הקודמים שהיו לאותו אדם עם נשים אחרות.
עוד דבר שמומלץ לא לדון עליו הוא עצות לשיפור בן הזוג שאומנם יתקבלו בברכה בשלבים מאוחרים יותר של הקשר, אולם בתחילת הקשר הם יכולים להתפרש כחוסר שביעות רצון מבן הזוג.

כיצד לנהוג במידה וגילית דברים שלא רצית לדעת על זה שמחזר אחרייך

כאשר מגלים פרטים על בן הזוג אותם לא רציתם לדעת, חשוב תחילה להעריך עד כמה פרטים אלו משמעותיים להמשך הקשר, משום שלפעמים יש מצב שהפרטים יהיו לא רלוונטיים ואנחנו נוכל להכניס את עצמנו למצב שנצטער על זה ונהרוס אולי את האפשרות לקשר טוב ובריא.

במידה ומדובר בפרטים שוליים שפשוט אינם ערבים לאוזן, ניתן להעיר לבן הזוג בעדינות אולם במידה ומדובר בפרטים שיכולים להעיב על המשך הקשר, ניתן לסיים את הקשר בעקבות זה כמובן, אך עדיין בהחלט כדאי מאוד לשקול את הדברים בצורה רצינית והכי חשוב כמובן לשתף את המחזר שלך, ואם אתם בקשר אז כדאי שתספרי לו ותשתפי אותו.

נשמח לקרוא את ההמלצות שלכם לגבי המחזרים , האלמוניים והמחזרים שכבר מגיעים למצב של קשר אמיתי איתכן.

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • אז מהי הנשיקה שלך? - אחד הריגושים החזקים ביותר בזוגיות היא הנשיקה, ובעיקר הנשיקה הראשונה. אז איך מנשקים וגורמים לצד השני להתרגש?
  • לפגוש את האקס - כל בחורה שחוותה פרידה כואבת - הרצון לפגוש את האקס הוא הדבר האחרון שבא לה לעשות. איך בכל זאת עושים את זה?
  • אהבה בגיל השלישי - זוגות צעירים מבטיחים ביום חתונתם שהם ישמרו אהבה ואמונים לנצח, אך האם האהבה נגמרת ואיך אפשר לשמור עליה?
  • להתחיל עם בחורה בחוף הים - הקיץ כאן - איך נתחיל עם בחורה בחוף הים? בישירות? בעקיפין? הדרכים הכי טובות למציאת אהבה כבר בקיץ הקרוב.
  • להתחיל עם בחורה בלימודים - ישנן דרכים שונות להתחיל עם בחורה במסגרת הלימודים, יש לזכור שללימוד באותה מסגרת יש בו הרבה מן המשותף.
  • להתחיל עם בחורה במועדון - אם אתם עדיין לא יודעים איך להתחיל עם בחורה במועדון / פאב, המאמר הזה נכתב בדיוק בשבילכם. כנסו והשכילו.


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©