שכחת סיסמא?
 

לשמור על זוגיות מוצלחת

לשמור על זוגיות מוצלחת - 11/03/2012 16:09:15
הגב על מאמר זה
זו תמיד הנאה לראות זוגיות מוצלחת. אבל עם ההנאה תמיד יש קמצוץ של קנאה. איך עושים את זה איך לשמור על זוגיות מוצלחת?
לשמור על זוגיות מוצלחתמזה בכלל זוגיות מוצלחת? מניסיוני, זוגיות מוצלחת היא כזו שמתקיימת בה תקשורת טובה, שוררת בה אהבה וחיבה, קיימת התאמה בין תכונות האופי וכזו שיש בה משיכה פיזית. אין ספק שחלק גדול מזוגיות כזו הוא מציאת פרטנרים מתאימים. אבל, גם כאשר כבר מצאנו את הפרטנר/ית המתאימים, יש לשמר את הקשר ולטפח אותו בכדי שיהיה מוצלח ומספק. בעזרת הבנה ומיקוד, אין שום סיבה שגם הקשר שלכם יהיה מוצלח ומספק.

לשמור על זוגיות מוצלחת – תקשורת.

יש האומרים שזה החלק הכי חשוב בשמירה על זוגיות מוצלחת. בסופו של דבר, כל קשר נהיה בעייתי ורק באמצעות תקשורת טובה אפשר לפתור את הבעיות. לפי דעתי, תקשורת טובה הינה חשובה, אך היא רק אחד מן החלקים הדרושים לשמירה על זוגיות מוצלחת.
תמיד אומרים ´´צריך לדבר על הבעיות בזוגיות עם בן הזוג´´. אבל מה, יש אנשים שלוקחים את המשפט הזה בצורתו הליטראלית לגמרי ופשוט כל פעם שצצה להם בעיה קטנה ושהם קצת מתעצבנים ישר מעלים את הנושא. דבר שפעמים רבות מוביל לריב.
אין ספק שחשוב לדבר על נושאים בעיתיים ודברים שמפריעים לכם בקשר. אבל השתמשו בטקט ומידתיות. חכו לרגע המתאים ומניסיוני, אם תסבירו את עצמכם כמו שצריך, בן/בת הזוג יבינו לליבכם ואפילו אם הם לא יוכלו להשתנות באותו הרגע, הם לפחות יעשו מאמץ.

לשמור על זוגיות מוצלחת – אהבה וחיבה.

חברים, אני לא יודע מה איתכם, אבל אני לא יכול לסבול זוגיות בלי גילויי אהבה וחיבה. מי אמר שגבר צריך להיות קשוח וקר ולא לגלות רגשות? בת הזוג שלכם צריכה לדעת שאתם אוהבים אותה. איך היא תוכל לדעת אם לא תגידו.
אותו סיפור עם נשים. עזבו אתכן ממשחקים, אתן מרגישות צורך לגלות אהבה וחיבה? אז תעשו זאת! זה לא שם אתכן בעמדה נחותה ולא כלום.
חברים, קשר זוגי נועד לספק לכם אינטימיות. שום קשר אחר לא יוכל לספר לכם את אותה תחושה אמיתית וטהורה, מלבד קשר זוגי מוצלח.

לשמור על זוגיות מוצלחת – התאמה.

הדרך הכי טובה למציאת בן/בת זוג מוצלחים,הינה הבניה מראש של הצרכים והרצונות שלנו. אם נדע מי מתאים לנו ולצרכינו נוכל להבטיח לנו סיכוי גבוה לזיווג מוצלח.
כל פעם שאתם יוצאים לדייט, תשימו את הדגשים הבאים בראש שלכם – מה אני רוצה/צריך, עד כמה הדייט היה מתאים לזה, האם גיליתי בדייט הזה פרטים חדשים לגבי ההעדפות והרצונות שלי ואם נעזוב לרגע את הטכניות – האם האדם מולי עורר בי תחושה מיוחדת.
אמנם יש הרבה דגים בים, אבל רק חלק קטן מהם ערבים לחיכנו. תדעו למה אתם מכוונים ותבזבזו פחות זמן על קשרים לא מוצלחים.

לא כזה קשה לשמור על זוגיות מוצלחת נכון? ספרו לנו טיפים שלכם לשמירה על זוגיות מוצלחת.

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • עוברים לגור יחד - המשפט "עוברים לגור יחד" יכול לעורר בחלקנו שמחה רבה ובחלקנו השני פחד ואפילו חלחלה.איך מתמודדים עימו?
  • יוצאים יחד לקניות - לצאת לקניות בליווי בן/בת הזוג יכול להיות תענוג גדול והפריה משותפת, או התכסחות שמובילה במקרה הטוב לחוסר נעימות.
  • אהבה מעבר לים - בחיפושינו אחר האהבה אנו נמשכים לעיתים למחוזות רחוקים. כמו אהבה מעבר לים, אך היא דורשת מאיתנו התמודדות מסוג שונה.
  • האם כדאי לחזור אחרי פרידה - בפרידה, נראה שזהו, נגמר הקשר לתמיד. אבל פעמים רבות יש אפשרות לתת לקשר עוד צ´אנס.האם כדאי לחזור אחרי פרידה?
  • חיפוש אחר האהבה - נמצאים בחיפוש אחר האהבה? לפעמים זה ממש מתסכל לחפש, לחפש ולא למצוא כלום. איך מתמודדים עם זה?
  • חלומות משותפים - חלומות משותפים עם בני הזוג הם דרך מעולה לחזק את הזוגיות שלכם. לא מבינים על מה אני מדבר? כנסו ותראו!


כל התגובות למאמר:
1. התגובה נשלחה על ידי מוישלה 66 , בתאריך 04/05/2012 18:31:33
זוגיות מוצלחת
זוגיות מוצלחת מתחילה שברגע שהזוג החליטו לגור ביחד ללא תנאי מוקדם הבחורה ברצונה להתחתן שלא תאחר את הרכבת הגבר חושב שהוא מאוהב בה ושניהם חיים ביחד בערך שנה ולפתע החליטו להתחתן במהלן שחיו יחד לא חשבו ולא דאגו כיצד לממן את החתונה הם דאגו כיצד הם יבלו לאחר חתונתם בערך 3 חודשים האשה נכנסה להריון וברור שמשך ההריון קשה לה מאוד לכן היא מבקשת מבעלה עזרה שיערוך שוק או לגשת למכולת והיא מצפה ממנו לחזור הבית שמא שלא תשאר לבד בשעת הריונה הבעל הלך לשוק פגש חברים ישב איתם בבית קפה ומספר על אשתו שהיא בהריון הבעל מספר שאתו לבד בבית אד מחבירו אמר לו אז מה שהיא לבד לא יקרה לה שום דבר הבעל לא ערך קניות בשוק ולא במכולת הבעל הגיע הבית וראה את אשתו לבד ושאלה אותו אם הוא ערך קניות הבעל אמר ששכח ואמר לה כאית שלא חזרתי למה לא הלכת למכולת במקום לשבת בבית ואז התחילו חילוקי הדעות ביניהם וכך הלאה עד שהתערבו הוריהם של שניהם למה אני מספר את הסיפור אפילו שגרו ביחד שנה זה לא אומר שהם מכירים אחד את השני די טוב רק לאחר שיש ילדים הכל משתנה גם היחס בין הבעל והאשה אילו היו נותנים יחס אחד לשני ואמון אחד לשני והיו מתיעצים עם הוריהם כיצד להתנהג אחד עם הני אולי היה אחרת לכן אין הבטחה שלאחר החתונה הכל יהיה בסדר צריכים שניהם להתאים את עצמם בהתחיבויות כלפי עצמם וכלפי ילדיהם וחינוכם
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©