שכחת סיסמא?
 

לשמור על האהבה בגיל השלישי

אהבה בגיל השלישי - 12/06/2011 13:43:41
הגב על מאמר זה
זוגות צעירים מבטיחים ביום חתונתם שהם ישמרו אהבה ואמונים לנצח, אך האם האהבה נגמרת ואיך אפשר לשמור עליה?
אהבה בגיל השלישימהם הקשיים העומדים בפני אנשים שמעוניינים לשמור על האהבה גם בגיל השלישי

בגיל השלישי, לאחר כמה עשרות שנים בהם נשואים לאותו אדם, לעיתים האהבה שמרגישים כלפי בן הזוג שונה מזו שהייתה קיימת כלפי בן הזוג בתחילת הקשר.לעיתים חל שינוי גדול מאוד, אבל המטרה האמיתית למרות כל הסכסוכים שצפויים לקרות במהלך הדרך זה לשמור על האהבה בכל גיל ובכל מצב, ולדעת שהצד השני הוא החלק השני שלכם ובלעדיו אתם לא תוכלו להסתדר אפילו לא לשנייה אחת.
אנשים בגיל השלישי חווים לא מעט חוויות במהלך חייהם שמשפיעות לא מעט על הזוגיות שלהם לטוב ולרע, ולכן הקשר שלהם עם בני זוגם כולל פרט לאהבה גם עוד גורמים רבים.

לעיתים, במהלך חייהם, דחקו בני הגיל השלישי את האהבה לבני זוגם לטובת אינטרסים אישיים, שלום הבית וגידול הילדים וכעת, כאשר הם מגיעים לגיל השלישי, מתפנה להם סוף סוף זמן ויכולת להחזיר את האהבה לקשר שלהם ולתחזק אותו בצורה נכונה ועם הרבה מאוד אהבה שהם נותנים אחד לשני.

אולם לא לכל בני הזוג קל כל כך כעת, בגיל השלישי לאחר הרבה מאוד זמן שהם דחקו את האהבה לבני זוגם, לשקם או במקרים היותר קיצוניים להתחיל מחדש לפתח אהבה כלפי בני זוגם בצורה שדומה ולו במעט לזו שחוו בתחילת הקשר.

כיצד לשמור על האהבה גם בגיל השלישי

על מנת שבני הגיל השלישי ימנעו ממצב בו הם צריכים להתחיל מחדש לפתח רגשות כלפי בני זוגם, ישנם הרבה מאוד טיפים שמייעצים כיצד לשמור על האהבה גם בגיל השלישי בצורה המוצלחת ביותר.

תחילה, מומלץ לבני הזוג בגיל השלישי לנצל את הזמן הרב שהתפנה להם, פרט לבילוי עם הנכדים גם לבילויים זוגיים שיחזקו את הקשר ביניהם ללא מחויבויות נוספות שיטרידו את מנוחתם בזמן החופשה.
בנוסף, מומלץ מדי יום לבצע מחוות קטנות כלפי בני הזוג על מנת להפתיע אותם ולשמור על ריגושים בחייהם

אהבות חדשות בגיל השלישי

עוד בעיה שהיא נחלתם של בני הגיל השלישי היא מוות של בני הזוג עקב מחלות או זקנה שפוגעת בהם ולעיתים מונעת מהם למצוא אהבה חדשה ומונעות מהם לנצל את הדברים הטובים בחיים כמו להתאהב במשהו, והם מרגישים שזה נגמר מבחינתם והעולם חרב.

למרות שלא קל להתחיל קשר חדש בגיל השלישי, אהבה חדשה בגיל השלישי יכולה לעזור לשפר בהרבה את איכות החיים של בני הגיל השלישי.

נשמח מאוד אם תשתפו אותנו בדעות שלכם לגבי התאהבות ואהבה בגיל השלישי, איך שומרים על הקשר? איך מתחזקים אותו , ומה דעתכם בנושא.

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • כלה להשגה - אם אינך מצליחה לשכנע את בן הזוג שלך להתחתן, כדאי שתקראי את זה. אספנו עבורך מספר דרכים שיגרמו לו להציע לך נישואין.
  • אז מהי הנשיקה שלך? - אחד הריגושים החזקים ביותר בזוגיות היא הנשיקה, ובעיקר הנשיקה הראשונה. אז איך מנשקים וגורמים לצד השני להתרגש?
  • לפגוש את האקס - כל בחורה שחוותה פרידה כואבת - הרצון לפגוש את האקס הוא הדבר האחרון שבא לה לעשות. איך בכל זאת עושים את זה?
  • מה עדיף לא לדעת על המחזר - ישנם מצבים בהם את רוצה לדעת פרטים רבים על זה שמחזר, אך האם יש דברים שלא היית רוצה לדעת על המחזר שלך?
  • להתחיל עם בחורה בחוף הים - הקיץ כאן - איך נתחיל עם בחורה בחוף הים? בישירות? בעקיפין? הדרכים הכי טובות למציאת אהבה כבר בקיץ הקרוב.
  • להתחיל עם בחורה בלימודים - ישנן דרכים שונות להתחיל עם בחורה במסגרת הלימודים, יש לזכור שללימוד באותה מסגרת יש בו הרבה מן המשותף.


כל התגובות למאמר:
1. התגובה נשלחה על ידי מלי , בתאריך 29/06/2011 08:59:18
אהבה בגיל השלישי
האהבה מתה אך נשאר רק ההרגל - וחבל מאוד
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©