למשוך תשומת לב

איך תמשכי יותר תשומת לב

מספר טיפים לשיפור החיצוניות והפנימיות שלך

האם את מחפשת דרך למשוך תשומת לב כדי למצוא את בחיר ליבך? האם את מעוניינת להבליט את הצדדים היפים שלך ולטשטש את היפים פחות? האם את רוצה לשדר בטחון עצמי כדי למשוך אלייך את הגבר המתאים? הנה מספר טיפים לשיפור החיצוניות והפנימיות שלך:

קיימים אינספור מאמרים, ספרים, הרצאות וסדנאות בנושא שיפור עצמי, וחלקם מעבירים מסרים מבלבלים. מדוע מבלבלים? נכון שקיימים סטנדרטים מוגדרים של יופי בחברה המערבית, אך מה לעשות, לא כולנו נופלות תחת ההגדרה של הסטנדרט הזה ואפילו לא מתקרבות אליו. אז ברגע שאנחנו מקשיבות לאותן מילות חוכמה לגביי מראה חיצוני ומנסות ליישם אותן בחיי היומיום, אנחנו מבינות שאין לנו סיכוי. אנחנו צריכות פתרונות פשוטים שמתאימים לבחורה הממוצעת. פתרונות מהירים שלא דורשים מאמץ רב מדיי, אבל עדיין נצטרך לפנות זמן מה כדי ליישמם, כי מה לעשות המראה החיצוני הוא בהחלט כרטיס הביקור שלנו. הרושם הראשוני נוצר מהמראה החיצוני, כי נדלקים עלינו בגלל היופי ואוהבים אותנו בגלל האופי.

אז מה הם החוקים הבסיסיים למשיכת תשומת לב חיובית לעצמנו?

אז נכון, כמו שכבר הזכרתי, לא כל הנשים נולדו יפות כמו אנג´לינה ג´ולי, אך אין ספק שכל אישה יפה ומיוחדת בפניי עצמה. כל אישה חייבת לשבת מול המראה, לשכוח לרגע (ועדיף לעד) מכל הדברים שהיא לא אוהבת בעצמה, ופשוט לחפש את החלקים שהיא אוהבת. כל אחת תמצא לפחות חלק אחד בפנים ובגוף שהיא אוהבת. לאחר שהיא תעשה את זה, היא תדע לאיזה חלק היא רוצה למשוך לב. אז הינה כבר עכשיו אנחנו מתחילות להבין למה לאישה קשה להתאים את עצמה לסטנדרטים אוניברסאליים – כי לכל אישה יש את הייחוד והשוני שלה.

אחרי שהבנו מה הם החלקים היפים שלנו, נתחיל להבליט אותם באמצעות איפור נכון. אף אחד לא אמר שצריך לשים המון איפור, כדי להיות יפה. במקרה הזה, כמו שאומרים "Less is More". נכון שכשאנחנו יוצאות למטרת הכרויות, אפשר להתאפר באופן קצת יותר בולט, אך ביומיום, מספיק לשים קצת מייקאפ למראה אחיד של העור, מסקרה לעיניים מסקרנות, קצת סומק וליפ-גלוס לשפתיים חושניות. ניתן להתאפר בצורה כזאת בפחות מחמש דקות בכל בוקר. אחד הדברים הנוספים שמושכים ומשדרים מראה מטופח, הוא ציפורניים מטופחות ויפות. גם אם אתן לא יכולות או רוצות לגדל ציפורניים ארוכות, ומעדיפות לא ללכת על בניית ציפורניים מלאכותיות, תנקו ותטפחו את הציפורניים, תשימו שכבת לק יפה ואתן מסודרות!

בגדים ונעליים – איפה זה מתחיל ואיפה זה נגמר?

כמובן שאין סוף למספר הווריאציות המדהימות שניתן ליצור מבגדים, נעליים ואביזרים. האופציות הן אינסופיות. אבל התפקיד שלך הוא למצוא את הגזרה שמחמיאה לך, שמבליטה את הדברים שאת אוהבת בעצמך. אחרי שעשית זאת, כל שעלייך לעשות הוא לגשת לאחת מחנויות הבגדים, לקנות לעצמך מספר פריטי חובה. מהם פריטי חובה? אלה הבגדים שתמיד תוכלי להתאים ולשלב עם כל אביזר בלי לקנות מלתחה ענקית. בין הפרטים נמנים: ג´ינס יפה, חולצת סבא, חולצה שחורה, שמלה שחורה קלאסית וכדומה.

אז אחרי שאבזרנו את עצמנו במספר בגדים חדשים ומחמיאים והתאמנו לעצמנו איפור עדין ומתאים, אנחנו זקוקות לדבר החשוב ביותר עבורנו ועבור אותם גברים שאותם אנחנו צריכות למשוך - כן, כן, ניחשתן: ביטחון עצמי! אל תשכחו שאתן יפות מבחוץ, כשאתן אוהבות את עצמכן מפנים וזה שווה יותר מכל ג´ינס וכל שפתון – תרכשו לעצמכן הרבה ביטחון!

למשוך תשומת לב

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

מאוהבים בחג הפסח

מאוהבים בחג הפסח

פורסם בתאריך: 13/04/2014 17:17:59

מתי ניתן למצוא את האהבה? האם בחג הפסח? בואו נדבר על הכרויות ועל אהבה כדבר חופשי.

למה הוא לא מתקשר ?

למה הוא לא מתקשר ?

פורסם בתאריך: 06/08/2012 10:50:30

המתנה לטלפון עלולה להיות סיפור כאוב, בפניכם מקרה שהגיע למערכת על בחורה שנמצאת על המתנה.

מה שידרת ומה הוא קולט?

מה שידרת ומה הוא קולט?

פורסם בתאריך: 12/08/2010 22:21:15

את מתכוונת לומר משהו אחד, אבל כשזה מגיע אליו המסר משתבש ומתעוות. אז למה את מתכוונת ומה מתוך זה הוא קולט?

להרפות או לאהוב?

להרפות או לאהוב?

פורסם בתאריך: 11/12/2013 16:34:48

מתי ראוי לעזוב? האם צריך להישאר ולא לוותר על הקשר? הכול תלוי ביכולת שלכם להבין את האהבה.

החיוך במפגש הראשון

החיוך במפגש הראשון

פורסם בתאריך: 03/05/2012 15:11:36

אחד הסימנים המבשרים של קשר טוב הינו החיוך במפגש הראשון. יש משהו בחיוך הזה שפשוט נותן לנו הרגשה שהכול יהיה בסדר.

אהבה או נוחיות?

אהבה או נוחיות?

פורסם בתאריך: 14/10/2013 09:46:02

האם גם אתן ניהלתן מערכת יחסים שלא ידעתם לאן היא הולכת? האם אנחנו יחד מאהבה או נוחיות? איך מתמודדים עם זה?

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר