שכחת סיסמא?
 

למצוא אהבה בראש השנה

למצוא אהבה בראש השנה - 15/09/2014 17:29:51
הגב על מאמר זה
עוד חג שמח הגיע! אתם עדיין לבד? כנסו וקיראו כיצד ניתן לשלב את הקשר הבא שלכם עם ראש השנה. המדריך המלא בפנים!
ראש השנההחג הראשון ביותר בשנה

רוב האנשים יעידו כי ראש השנה מסמל את הסמליות של ההתחלות החדשות. כפי שיש לעמים האחרים את תחילת השנה האזרחית, שהרי לנו ביהדות יש את תחילת החיים ופתיחת הדרך החדשה הבאה לידי ביטוי בחודש תשרי הקרב ובא. המון אנשים מעדיפים להצביע על חודש תשרי ולהעיד עליו כי הוא חג אחד מעל כולם. מה מעניק החג ביחס לכל שאר החגים? מדוע רוב האנשים אוהבים את חג ראש השנה? מה הוא מסמל עבורם ועבורנו ביהדות ואפילו באהבה?

לחיי שנה חדשה

אהבות חדשות באות לידי ביטוי גם בבחירת הזמן והשנה. למעשה בראש השנה באים כל האיחולים הקשורים בזיווג הגון, ילודה ואפילו פרנסה מחודשת. את הזמן הזה קוצב למעשה מישהו אי שם ומחליט עבורנו כי כך תראה לה השנה. האם תהייה מחויכת? האם נמצא אהבה? האם נמצא עבודה חדשה? עושה רושם כי ראש השנה נקרא על מנת להכתיב חיים חדשים בפועל. אנשים בוחרים בחג הזה המסמל הצלחות חדשות וכך הם למעשה מכתיבים את כל השנה כולה באשר היא. האם ניתן למצוא את האהבה שלנו וליהנות ממנה כמו שניהנים מאכילת תפוח בדבש? שנה חדשה המביאה איתה לא מעט פריחות ודברים חדשים למדי. שנה של אהבה והתחלה חדשה.

יתרונות של שנה - ראש השנה

בפתיחת החג כמו מתרחשים המון דברים, עושה רושם כי עונת הקיץ עומדת להסתיים ובמקומה מתחילה לה שנה חדשה עם בקשה לאהבה, לגשם ובעיקר לקצת איכות בחיים. אהבה גדולה היא הבקשה של רוב האנשים. הם כמו תרים אחר זוגיות בריאה ומשותפת של חג ואהבה המהולים אחד בשני. אהבה בלתי רגילה בזכות כניסתה של השנה החדשה. ראש השנה. חג בלתי נתפס המסמל התחלות חדשות שאין לוותר עליהן. אפשרי למצוא אהבה בראש השנה, וההתחלות הן כמו סימון נוסף לחג המסתמן בפתח. מדברים על חג הראשון בשנה ומכאן שמגיעות השאיפות להתחלות החדשות המדברות על אהבה גדולה, שיתוף פעולה מנצח ואפילו חיוך אחד גדול ומרגש של מגוון פרפרים גדולים ושמחים בבטן. אהבה בלתי נשכחת. רוב האנשים העידו כי הם מצאו את אהבת חייהם בחג הראשון או מיד לאחריו. זה כאילו שרוב התפילות מתקבצות לשערי השמיים וראש השנה הוא החג אשר מסייע להן להגיע להיכל הבקשות הגדול ביותר בעולם. קוראים לזה אהבה. ואולי זו התחלה חדשה...

לקוות לטוב ביותר - ראש הדברים

השאיפה היא להיוותר אופטימיים ולא משנה מה. לא משנה אם מדברים על חג כזה או אחר ומאידך, כאשר ראש השנה בפתח, אפשר לקוות למצוא אהבה חדשה, העלה במשרה ובדרגה ואפילו ילודה חדשה לפני הכניסה לבית החדש. ואולי השנה, דווקא השנה - תצליחו למצוא אהבה בראש השנה.

לחיי התחלות חדשות כבר אמרנו? אם משהו השתנה אצלכם בראש השנה, ספרו לנו ואנו נשמח לשמוע על כך ולשתף את כל השאר.


אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • טיולים רומנטיים בחג הסוכות - חג סוכות הגיע ומבשר בדיוק את הזמן להצביע ברגליים ולטייל בארץ על כל מרחביה. היכן? כל המקומות האטרקטיביים כבר כאן.
  • אהבה או כסף - חשבתם פעם כמה כסף אתם משקיעים באהבה שלכם? אומרים שיש מחיר לאהבה, אז יצאנו לבדוק כמה היא עולה לכם. התוצאות לפניכם.
  • הזוגיות טובה לבריאות – המתכון שישמור עליכם בארוחת החג - חיפשתם את המתכון המושלם לזוגיות בריאה ומנצחת ולא מצאתם? מצאנו עבורכם מתכון של עוגה רומנטית. אנחנו הכנו ;) יצא טעים!!!
  • אהבת נעורים - כאשר מדברים על אהבת נעורים, מדברים על כל התשוקה הבא וכמו נשאר בלב במקום ובזמן הנכון. האם לכל אחד יש אהבת נעורים? ואיך אפשר אם בכלל.. לשחזר אותה
  • לא לחכות לאשת החלומות - לא לחכות לאשת החלומות? האם אנשי החלומות אכן קיימים? מה ההבדל בין גבר לאישה במקרים הבאים?
  • לא לחכות לגבר החלומות - אם כן, לחכות או לא לחכות לגבר החלומות? האם האביר על הסוס הלבן תם זמנו או שמא בטל תוקפו?


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©