שכחת סיסמא?
 

למה הוא לא מתקשר

למה הוא לא מתקשר ? - 06/08/2012 10:50:30
הגב על מאמר זה
המתנה לטלפון עלולה להיות סיפור כאוב, בפניכם מקרה שהגיע למערכת על בחורה שנמצאת על המתנה.
למה הוא לא מתקשר אני שונאת את זה שהחיים מעלים לי את הציפיות והתקוות ואז מורידים לי אותן בבת אחת! יש איזה בחור חתיך שאני תמיד קולטת במסיבות ובפאבים שאני הולכת אליהם. תמיד העיניים שלנו מצטלבות ואפשר להרגיש את המתח בינינו. לפני שבוע הייתי במסיבה עם החברות שלי. שתינו קצת לפני זה ואמרתי לעצמי שהפעם אני חייבת לגשת אליו. קלטתי אותו במסיבה ולהפתעתי הוא החליט סוף, סוף לגשת אלי. הוא אמר לי שהוא כבר מסתכל עלי זמן רב ושהוא היה שמח מאוד אם אנחנו נוכל להכיר ואולי אפילו לצאת.
מבחוץ שיחקתי אותה אדישה אבל מבפנים התרגשתי ממש. הבאתי לו את מספר הטלפון שלי והמשכתי את הערב כשכולי מבסוטית לגמרי. כל-כך מבסוטה שגם כשהתחיל איתי אחרי זה בחור חמוד החלטתי לנפנף אותו. הלכתי לישון עם חיוך וציפייה לקבל שיחה בימים הקרובים.
בבוקר התעוררתי ושהסתכלתי בפלאפון שמחתי לראות שהוא כבר שלח לי הודעה שהוא חשב עלי כל הלילה והוא שמח שסוף-סוף דיברנו. הוא שאל אם נוכל להיפגש אפילו באותו היום. למרות שהרגשתי קצת לחוצה לקיר, הוא ממש מצא חן בעיני. שלחתי לו מיד תשובה חיובית ואמרתי שאני אהיה מוכנה בעשר.
הפגישה התחילה בצורה בנאלית בבית קפה בעיר. השיחה זרמה בצורה טובה ולאחר מכן זרמנו למיקום רומנטי בחיק הטבע. חזיתי שאם הפגישה מתנהלת בצורה כזו כנראה שהוא חושב שנלך לכיוון הפיזי ושהוא בטח ינסה להגניב איזו נשיקה בחלק השני של הפגישה. שוב הוא הפתיע אותי ולא ניסה שום דבר, פשוט כלום!
הרגשתי שאני כבר מתחממת בעצמי וניסיתי לשלוח לו רמזים פיזיים ולהעלות נושאי שיחה מיניים. הוא לא הגיב והמשיך לשוחח על נושאים רציניים שלא קשורים בכלל למיניות. אפילו כשהוא הוריד אותי ליד הבית הוא בירך אותי לשלום בנשיקה על הלחי. הלכתי לישון במחשבות שהוא החליט שהוא לא מעוניין ופשוט משך את הפגישה מתוך נימוס.
בבוקר שוב הופתעתי לגלות הודעה ממנו שבה הוא כתב שהוא ממש נהנה וישמח אם נוכל להיפגש גם בערב הזה.
הפעם הפגישה הייתה חלומית בהרבה וכללה ארוחה במסעדה רומנטית שלאחריה טיול רגלי בחוף הים. הפעם גם התנשקנו ואני חייבת להגיד שזו הנשיקה הכי טובה שהייתה לי בחיים.
יום לאחר מכן שוב יצאנו ולמרבה הפתעתי הוא לא ניסה למשוך את הכיוון הפיזי לרמה יותר רצינית. הוא ממש פינק אותי ואפילו הביא לי מתנה.
עד כאן הכול טוב נכון? הבעיה היא שמאז הפגישה השלישית הזו הוא לא התקשר אלי בכלל! אני תוהה אם ירד לו העניין ממני או שהוא פשוט מחכה שאני אתקשר.

מה דעתכם? מדוע הבחור לא מתקשר? נשמח לשמוע במידה ויש לכם סיפורים על חוויות דומות.

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • לך תתרגל איתה - אתם נשואים מעל 6 שנים ושואלים את עצמכם, איך ההורים שלכם שרדו 40 שנות נישואין? באמת איך?
  • כשהלב לא נותן להמשיך - היתם במערכת יחסים ארוכה של שנה וחצי והיא הסתיימה בשברון לב, אתם באמת רוצים להמשיך, איך עושים זאת?
  • אומנות החיזור אחרי האישה - לזכות בתשומת ליבן וחיבתן של בנות המין היפה יש לפעול בצורה מתוחכמת ומחושבת – אמנות החיזור אחרי האישה.
  • הציפיות וההמתנה למפגש - אתם נמצאים בשלב ציפיות וההמתנה למפגש הקרב ובא ואינכם מצליחים להירגע? חבל. מדובר בשלב מהנה שיש למצות עד תום.
  • הפרפרים והריגושים - הפרפרים והריגושים שמופיעים בתחילתו של קשר מבשרים לנו על בואה של האהבה. כיצד ניתן להבחין אם מדובר בתחילתה של אהבה?


כל התגובות למאמר:
1. התגובה נשלחה על ידי רותם , בתאריך 11/08/2012 21:35:34
רותם 22
אני יודעת שזה קשה מאוד בחור לא מתקשר גם זה קרה הכרתי בחור מזה חמוד אני אוהבת אותו מאוד אני כל היום שולחת לו הודעות היום אחד שלח לו הודעה הוא לא מחזיר הודעה קשה מאוד אין מה לעשות צריך למשיך לחפש:
2. התגובה נשלחה על ידי אלירן , בתאריך 20/08/2012 21:09:14
שלום לך חמודה שלי :@
שלום לך חמודה שלי
3. התגובה נשלחה על ידי גילי 72 , בתאריך 25/08/2012 14:48:26
הולך אחד באים 10 אל תתאכזבי זה יגיע
מה דעתך להתקשר אליך ולא לחכות שהוא יתקשר:
4. התגובה נשלחה על ידי dorin 41 , בתאריך 26/08/2012 10:44:24
אולי הוא נשוי ואולי סתפ משעמם לו בחיים בקיצור את לא הבעיה...
נחמד .. לא יותר מזה .. הלאה הנשים הרבה יותר חכמות ממה שחושבים .. אני לא הייתי מוסרת פון ובטח לא בפאב .....
5. התגובה נשלחה על ידי יצחק , בתאריך 26/08/2012 21:59:37
מוזר
פשוט מוזר . סליחה על הביטוי הוא לא דפק וזרק . הוא השקיע בך ואם הוא כבר נישק אותך אז הוא כן מוצא בך משהוא . או שהוא מת חתפו אותו נקלע לאיזה צרה , או שנסרף לו הפלפון ואין לו שום גיבוי של המספר שלך, למרות שזה לא בעיה למצו היום אנשים באינתרנת . או שהוא חרה של בנן אדם
6. התגובה נשלחה על ידי מאיר , בתאריך 19/09/2012 13:51:50
כניראה שמצא מישהיא אחרת
לא חסר דגיים בנחל
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©