ללכת בעקבות הלב

ללכת בעקבות הלב והאהבה


כשמישהו נוטש לטובת עבודה, זה תמיד קשה. בפרט שמדברים על מישהו שאוהב אתכם. אתם לרוב בטוחים שהוא לא ישכח אתכם, אבל אז, מגיחים להם החיים ומספרים קצת אחרת. אתם מרגישים שהחיים לא תמיד מתכננים את המציאות כפי שחשבתם. שינויים, הם לרוב יכולים להשאיר את הכול מאחור. אפילו את האהבה הגדולה ביותר.

גם ללב יש תחליף

כשהם כבר נוסעים, הם ממעטים לזכור את מה שהשאירו מאחור. פתאום, הם נזכרים בכל היופי שעומד מולם. ההיצע כל כך גדול שאת כוס החלב לכאורה, הם מעדיפים להשאיר הרבה מאחור. זהו, לחיי התחלות חדשות. עד כמה שזה נשמע לא נעים לאוזן, יש המון אנשים המתחילים את החיים מקו אחר לגמרי. הם בוחרים להשאיר הכול מאחור. הם מודעים לכך כי לא ישובו עוד. אז נכון שברגעים הראשונים הכאב כמו לא עוזב ומאידך, לאחר שמתרגלים לשגרת החיים, מבינים כל אפילו ללב יש את התחליף הטוב ביותר. קוראים לזה רפואה, זמן, מרפא ואפילו מקבץ של חברים או אהבות חדשות לגמרי.

הסיפור שלנו נגמר

אם תשאלו את מיכל, היא לבטח תספר לכם על הסיפור שלה. היא אהבה אותו במשך כמה שנים טובות. הם עמדו להתחתן ואז התגלה כי האהבה כבר לא שם. הם חזרו והלכו ושוב חזרו והלכו. לא היה לזה סוף. הם הרגישו מותשים מכול הסיפור והחליטו להיפרד. נוכח נסיעתה לחו"ל, החליטה מיכל כי זה הזמן המתאים ביותר לפרוש כנפיים. היא לקחה את עצמה והחליטה שזהו, היא ממשיכה הלאה. היא מנצלת את הזמן הזה לגלות כי אהבה זה כואב אבל זה בהחלט עובר.

לגלות את החיים מחדש

מיכל נסעה למדינות האחרות והחליטה להיפרד. הפרידה לא הייתה קלה אך לימדה את שני הצדדים כי לכל דבר יש אולי סוף אך הוא בהחלט יכול להניב הצלחה והתחלה חדשה. אז אולי זה קשה לפתח את הלב ואת הפעימות מחדש ומאידך, לאחר כמה זמן, הדברים משתנים ומקבלים צורה אחרת לגמרי. הם למעשה מגלים כי לכל אדם יש תחליף. כך גם חשבה ויישמה מיכל. היא מצאה את אהבת חייה אי שם בניו יורק והבינה שגם לאחר כמה שנים טובות, החיים בהחלט יכולים להראות אחרת. היא התאהבה עד מעל ראשה והוכיחה לחצי עולם כי אהבות תפקידן להיוותר לנצח אם כי לא בהכרח. היא הבינה כי אפשר להתקדם הלאה. היא ניצחה את העצבות ואת הפחד מלהישאר לבד. היא פרסה כנפיים ונתנה לעצמה את הצ´אנס. נכון להיום היא בזרועות האהבה החדשה וכל מילה נוספת מיותרת.

האם גם אתם חוויתם חוויה דומה? צרו קשר וספרו לנו על כך.

ללכת בעקבות הלב

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

נפגשים

נפגשים

פורסם בתאריך: 07/03/2010 09:54:39

כאשר גבר ואישה נפגשים לראשונה, לרוב כבר בדקה הראשונה יוכלו לחרוץ אחד את גורל השניה. בדיוק בגלל סיבה זו כדאי לקרוא כתבה זו.

סדנאות לערבי חברה

סדנאות לערבי חברה

פורסם בתאריך: 20/03/2019 14:25:37

אחת מהפעילויות המומלצות לערבי חברה של העובדים הוא סדנה קבוצתית וחווייתית, אבל איזו סדנא כדאי לבחור? הכל במאמר שלפניכן.

תכירו: אתר היכרויות

תכירו: אתר היכרויות

פורסם בתאריך: 22/08/2011 15:32:00

עבור אנשים רבים המילים אתר היכרויות מעוררות אי נוחות. מה שלפעמים נראה קשה מתגלה בסוף פשוט, קל ומועיל.

איך לשמר זוגיות לאורך זמן

איך לשמר זוגיות לאורך זמן

פורסם בתאריך: 13/09/2021 15:12:48

בין אם מדובר בזוגיות קצרה או שמדובר בזוגיות ממוסדת. אז איך משמרים זוגיות לאורך זמן?

מוזמנים לעלות על רכבת האהבה

מוזמנים לעלות על רכבת האהבה

פורסם בתאריך: 22/02/2016 15:09:00

אחרי הכרויות רבות, עכשיו נגלה על כל תובנות האהבה האפשריות. נעלה על רכבת האהבה ונגלה עוד ועוד.

אז מהי הנשיקה שלך?

אז מהי הנשיקה שלך?

פורסם בתאריך: 26/06/2011 15:59:33

אחד הריגושים החזקים ביותר בזוגיות היא הנשיקה, ובעיקר הנשיקה הראשונה. אז איך מנשקים וגורמים לצד השני להתרגש?

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר