ללכת בעקבות הלב

ללכת בעקבות הלב והאהבה


כשמישהו נוטש לטובת עבודה, זה תמיד קשה. בפרט שמדברים על מישהו שאוהב אתכם. אתם לרוב בטוחים שהוא לא ישכח אתכם, אבל אז, מגיחים להם החיים ומספרים קצת אחרת. אתם מרגישים שהחיים לא תמיד מתכננים את המציאות כפי שחשבתם. שינויים, הם לרוב יכולים להשאיר את הכול מאחור. אפילו את האהבה הגדולה ביותר.

גם ללב יש תחליף

כשהם כבר נוסעים, הם ממעטים לזכור את מה שהשאירו מאחור. פתאום, הם נזכרים בכל היופי שעומד מולם. ההיצע כל כך גדול שאת כוס החלב לכאורה, הם מעדיפים להשאיר הרבה מאחור. זהו, לחיי התחלות חדשות. עד כמה שזה נשמע לא נעים לאוזן, יש המון אנשים המתחילים את החיים מקו אחר לגמרי. הם בוחרים להשאיר הכול מאחור. הם מודעים לכך כי לא ישובו עוד. אז נכון שברגעים הראשונים הכאב כמו לא עוזב ומאידך, לאחר שמתרגלים לשגרת החיים, מבינים כל אפילו ללב יש את התחליף הטוב ביותר. קוראים לזה רפואה, זמן, מרפא ואפילו מקבץ של חברים או אהבות חדשות לגמרי.

הסיפור שלנו נגמר

אם תשאלו את מיכל, היא לבטח תספר לכם על הסיפור שלה. היא אהבה אותו במשך כמה שנים טובות. הם עמדו להתחתן ואז התגלה כי האהבה כבר לא שם. הם חזרו והלכו ושוב חזרו והלכו. לא היה לזה סוף. הם הרגישו מותשים מכול הסיפור והחליטו להיפרד. נוכח נסיעתה לחו"ל, החליטה מיכל כי זה הזמן המתאים ביותר לפרוש כנפיים. היא לקחה את עצמה והחליטה שזהו, היא ממשיכה הלאה. היא מנצלת את הזמן הזה לגלות כי אהבה זה כואב אבל זה בהחלט עובר.

לגלות את החיים מחדש

מיכל נסעה למדינות האחרות והחליטה להיפרד. הפרידה לא הייתה קלה אך לימדה את שני הצדדים כי לכל דבר יש אולי סוף אך הוא בהחלט יכול להניב הצלחה והתחלה חדשה. אז אולי זה קשה לפתח את הלב ואת הפעימות מחדש ומאידך, לאחר כמה זמן, הדברים משתנים ומקבלים צורה אחרת לגמרי. הם למעשה מגלים כי לכל אדם יש תחליף. כך גם חשבה ויישמה מיכל. היא מצאה את אהבת חייה אי שם בניו יורק והבינה שגם לאחר כמה שנים טובות, החיים בהחלט יכולים להראות אחרת. היא התאהבה עד מעל ראשה והוכיחה לחצי עולם כי אהבות תפקידן להיוותר לנצח אם כי לא בהכרח. היא הבינה כי אפשר להתקדם הלאה. היא ניצחה את העצבות ואת הפחד מלהישאר לבד. היא פרסה כנפיים ונתנה לעצמה את הצ´אנס. נכון להיום היא בזרועות האהבה החדשה וכל מילה נוספת מיותרת.

האם גם אתם חוויתם חוויה דומה? צרו קשר וספרו לנו על כך.

ללכת בעקבות הלב

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

הכרויות ברשת

הכרויות ברשת

פורסם בתאריך: 12/02/2012 16:34:16

הכרויות ברשת זה כבר לא דבר חדש שמיועד רק לשימושם של יודעי דבר. נסו, ותיווכחו בעצמכם עד כמה מדובר בשיטה יעילה.

כל הדרכים ליהנות ולהישאר ידידים

כל הדרכים ליהנות ולהישאר ידידים

פורסם בתאריך: 15/02/2017 12:48:01

הכרתם מישהו חדש באתר הכרויות? סביר להניח שאין לכם עניין להתחיל קשר עמוק כמובן אלא לשמור על סטטוס מיוחד בו פשוט עושים חיים, מבלים יחד, נהנים ונעלמים מתי שרק מתחשק. אך עם הזמן נוצרת סוג של חברות, כיצד מצליחים לשמור על ההנאה והבילוי מבלי להתחיל בסאגת חשבונות שמחסלת את הידידות?

לדבר על אהבה

לדבר על אהבה

פורסם בתאריך: 19/06/2014 10:02:25

המון אנשים מסרבים לדבר על אהבה, לשם שינוי, יש אנשים שלא מסרבים והם אפילו אומרים זאת בכל רם. מה מונע מלא מעט אנשים לדבר על רגש?

אהבה בפסח וחג החירות

אהבה בפסח וחג החירות

פורסם בתאריך: 10/03/2013 16:50:16

מה אומרת לכם המילה אהבה? האם החירות של חג הפסח מסמלת את החופש? נסתרות דרכי האהבה.

הציפיות וההמתנה למפגש

הציפיות וההמתנה למפגש

פורסם בתאריך: 02/08/2012 17:06:44

אתם נמצאים בשלב ציפיות וההמתנה למפגש הקרב ובא ואינכם מצליחים להירגע? חבל. מדובר בשלב מהנה שיש למצות עד תום.

עוברים לגור יחד

עוברים לגור יחד

פורסם בתאריך: 02/04/2012 13:16:29

המשפט "עוברים לגור יחד" יכול לעורר בחלקנו שמחה רבה ובחלקנו השני פחד ואפילו חלחלה.איך מתמודדים עימו?

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר