ללכת בעקבות הלב

ללכת בעקבות הלב והאהבה


כשמישהו נוטש לטובת עבודה, זה תמיד קשה. בפרט שמדברים על מישהו שאוהב אתכם. אתם לרוב בטוחים שהוא לא ישכח אתכם, אבל אז, מגיחים להם החיים ומספרים קצת אחרת. אתם מרגישים שהחיים לא תמיד מתכננים את המציאות כפי שחשבתם. שינויים, הם לרוב יכולים להשאיר את הכול מאחור. אפילו את האהבה הגדולה ביותר.

גם ללב יש תחליף

כשהם כבר נוסעים, הם ממעטים לזכור את מה שהשאירו מאחור. פתאום, הם נזכרים בכל היופי שעומד מולם. ההיצע כל כך גדול שאת כוס החלב לכאורה, הם מעדיפים להשאיר הרבה מאחור. זהו, לחיי התחלות חדשות. עד כמה שזה נשמע לא נעים לאוזן, יש המון אנשים המתחילים את החיים מקו אחר לגמרי. הם בוחרים להשאיר הכול מאחור. הם מודעים לכך כי לא ישובו עוד. אז נכון שברגעים הראשונים הכאב כמו לא עוזב ומאידך, לאחר שמתרגלים לשגרת החיים, מבינים כל אפילו ללב יש את התחליף הטוב ביותר. קוראים לזה רפואה, זמן, מרפא ואפילו מקבץ של חברים או אהבות חדשות לגמרי.

הסיפור שלנו נגמר

אם תשאלו את מיכל, היא לבטח תספר לכם על הסיפור שלה. היא אהבה אותו במשך כמה שנים טובות. הם עמדו להתחתן ואז התגלה כי האהבה כבר לא שם. הם חזרו והלכו ושוב חזרו והלכו. לא היה לזה סוף. הם הרגישו מותשים מכול הסיפור והחליטו להיפרד. נוכח נסיעתה לחו"ל, החליטה מיכל כי זה הזמן המתאים ביותר לפרוש כנפיים. היא לקחה את עצמה והחליטה שזהו, היא ממשיכה הלאה. היא מנצלת את הזמן הזה לגלות כי אהבה זה כואב אבל זה בהחלט עובר.

לגלות את החיים מחדש

מיכל נסעה למדינות האחרות והחליטה להיפרד. הפרידה לא הייתה קלה אך לימדה את שני הצדדים כי לכל דבר יש אולי סוף אך הוא בהחלט יכול להניב הצלחה והתחלה חדשה. אז אולי זה קשה לפתח את הלב ואת הפעימות מחדש ומאידך, לאחר כמה זמן, הדברים משתנים ומקבלים צורה אחרת לגמרי. הם למעשה מגלים כי לכל אדם יש תחליף. כך גם חשבה ויישמה מיכל. היא מצאה את אהבת חייה אי שם בניו יורק והבינה שגם לאחר כמה שנים טובות, החיים בהחלט יכולים להראות אחרת. היא התאהבה עד מעל ראשה והוכיחה לחצי עולם כי אהבות תפקידן להיוותר לנצח אם כי לא בהכרח. היא הבינה כי אפשר להתקדם הלאה. היא ניצחה את העצבות ואת הפחד מלהישאר לבד. היא פרסה כנפיים ונתנה לעצמה את הצ´אנס. נכון להיום היא בזרועות האהבה החדשה וכל מילה נוספת מיותרת.

האם גם אתם חוויתם חוויה דומה? צרו קשר וספרו לנו על כך.

ללכת בעקבות הלב

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

איך להרשים בחורה

איך להרשים בחורה

פורסם בתאריך: 20/03/2010 13:41:11

חשוב לדעת איך להיות חלקלקים ובעלי טאקט. כיצד לעשות זאת, או ליתר דיוק - כיצד לא לעשות זאת?

תקשורת נכונה בדייטים

תקשורת נכונה בדייטים

פורסם בתאריך: 14/01/2013 12:15:24

אחת הדרכים המרכזיות להיכרויות בימינו היא באמצעות פגישות אישיות. הכנו מדריך קצר שנועד ללמד אתכם תקשורת נכונה בדייטים.

ערב חברה מארגנים בעזרת פורטל קרמל

ערב חברה מארגנים בעזרת פורטל קרמל

פורסם בתאריך: 20/03/2019 14:29:30

על מנת לארגן את ערבי החברה והגיבוש על הצד הטוב יותר, במהירות רבה וכמו כן במחיר משתלם תוכלו להיעזר בפורטל קרמל.

לב שבור

לב שבור

פורסם בתאריך: 17/08/2010 23:28:07

להתגבר על לב שבור - להפוך את שברון הלב להזדמנות למצוא אהבה חדשה, טובה יותר, כנה יותר ואמיתית יותר.

מה חשוב לגברים בקשר

מה חשוב לגברים בקשר

פורסם בתאריך: 27/07/2014 16:38:27

גברים ונשים ומה שביניהם. מה חשוב לגברים בקשר ובמה הם כל כך שונים מנשים? האם ניתן להבין אותם, את הלך המחשבה ומה הם רוצים מאיתנו הנשים ומהקשר...?

איך לגרום לה להתאהב בך?

איך לגרום לה להתאהב בך?

פורסם בתאריך: 15/09/2011 12:51:40

חושב עליה כל היום? חולם עליה בלילה? אבל אין לך שמץ של מושג איך לגרום לה להתאהב בך? אספנו בשבילך מספר טיפים.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר