שכחת סיסמא?
 

ללכת בעקבות הלב

ללכת בעקבות הלב - 09/10/2013 09:31:52
הגב על מאמר זה
כשהוא עזב את הארץ, הדברים הפכו קשים מנשוא ללא מעט אנשים. כשהוא חזר, הדברים השתנו לבלתי היכר.
ללכת בעקבות הלב
כשמישהו נוטש לטובת עבודה, זה תמיד קשה. בפרט שמדברים על מישהו שאוהב אתכם. אתם לרוב בטוחים שהוא לא ישכח אתכם, אבל אז, מגיחים להם החיים ומספרים קצת אחרת. אתם מרגישים שהחיים לא תמיד מתכננים את המציאות כפי שחשבתם. שינויים, הם לרוב יכולים להשאיר את הכול מאחור. אפילו את האהבה הגדולה ביותר.

גם ללב יש תחליף

כשהם כבר נוסעים, הם ממעטים לזכור את מה שהשאירו מאחור. פתאום, הם נזכרים בכל היופי שעומד מולם. ההיצע כל כך גדול שאת כוס החלב לכאורה, הם מעדיפים להשאיר הרבה מאחור. זהו, לחיי התחלות חדשות. עד כמה שזה נשמע לא נעים לאוזן, יש המון אנשים המתחילים את החיים מקו אחר לגמרי. הם בוחרים להשאיר הכול מאחור. הם מודעים לכך כי לא ישובו עוד. אז נכון שברגעים הראשונים הכאב כמו לא עוזב ומאידך, לאחר שמתרגלים לשגרת החיים, מבינים כל אפילו ללב יש את התחליף הטוב ביותר. קוראים לזה רפואה, זמן, מרפא ואפילו מקבץ של חברים או אהבות חדשות לגמרי.

הסיפור שלנו נגמר

אם תשאלו את מיכל, היא לבטח תספר לכם על הסיפור שלה. היא אהבה אותו במשך כמה שנים טובות. הם עמדו להתחתן ואז התגלה כי האהבה כבר לא שם. הם חזרו והלכו ושוב חזרו והלכו. לא היה לזה סוף. הם הרגישו מותשים מכול הסיפור והחליטו להיפרד. נוכח נסיעתה לחו"ל, החליטה מיכל כי זה הזמן המתאים ביותר לפרוש כנפיים. היא לקחה את עצמה והחליטה שזהו, היא ממשיכה הלאה. היא מנצלת את הזמן הזה לגלות כי אהבה זה כואב אבל זה בהחלט עובר.

לגלות את החיים מחדש

מיכל נסעה למדינות האחרות והחליטה להיפרד. הפרידה לא הייתה קלה אך לימדה את שני הצדדים כי לכל דבר יש אולי סוף אך הוא בהחלט יכול להניב הצלחה והתחלה חדשה. אז אולי זה קשה לפתח את הלב ואת הפעימות מחדש ומאידך, לאחר כמה זמן, הדברים משתנים ומקבלים צורה אחרת לגמרי. הם למעשה מגלים כי לכל אדם יש תחליף. כך גם חשבה ויישמה מיכל. היא מצאה את אהבת חייה אי שם בניו יורק והבינה שגם לאחר כמה שנים טובות, החיים בהחלט יכולים להראות אחרת. היא התאהבה עד מעל ראשה והוכיחה לחצי עולם כי אהבות תפקידן להיוותר לנצח אם כי לא בהכרח. היא הבינה כי אפשר להתקדם הלאה. היא ניצחה את העצבות ואת הפחד מלהישאר לבד. היא פרסה כנפיים ונתנה לעצמה את הצ´אנס. נכון להיום היא בזרועות האהבה החדשה וכל מילה נוספת מיותרת.

האם גם אתם חוויתם חוויה דומה? צרו קשר וספרו לנו על כך.

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • פתקים של אהבה - הוא תמיד משאיר לה פתקים נחמדים בכל מקום, הוא יודע מה זה גורם לה לחשוב. הפתקים מונחים בכל מיני צורות וגוונים...
  • אהבה או נוחיות? - האם גם אתן ניהלתן מערכת יחסים שלא ידעתם לאן היא הולכת? האם אנחנו יחד מאהבה או נוחיות? איך מתמודדים עם זה?
  • פלירטוט - לא מה שחשבתם - פלירטוט או פלירתות? האם כדאי לפלרטט? איך לעשות זאת נכון? הכנסו ואולי תלמדו כמה סודות...
  • מי משלם בדייט הראשון? - מי משלם, אני או הוא? מי משלם בדייט? השאלה הנצחית... כאן תקבלו כמה תשובות מעניינות שיעזרו לכם להבין....
  • אהבה חדשה בראש השנה - החגים הם תקופה שבה מרגישים ביתר עצמה את הצורך בחברה, בבן זוג, במישהו או מישהי קרובים להיות איתם בחג...


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©