שכחת סיסמא?
 

לך תתרגל איתה

לך תתרגל איתה - 27/08/2012 13:19:02
הגב על מאמר זה
אתם נשואים מעל 6 שנים ושואלים את עצמכם, איך ההורים שלכם שרדו 40 שנות נישואין? באמת איך?
לך תתרגל איתה פעם בהחלט היתה תקופה שהיינו ילדים, והיה אפשר לראות זוג זקנים המשלבים את ידם יד ביד ומטיילים לאורך החוף, היו כנים, כמה פעמים שיצא לכם לראות זוגות קסומים כאלה המעוררים את קנאתכם?

כשכבר התיישבתם לידם, העזתם ושאלתם אותם על סיפור אהבתם ועל סוד ההצלחה, לרוב הזקנות החכמות היו אומרות לכם, צריך לוותר הרבה, אין מה לעשות, כשאחד כועס, עדיף שהשני ידבר בלחש וההיפך ועוד ועוד עצות כאלה ואחרות איך להתמודד אל מול מקרים כאלה ואחרים שהיו יכולים לכאורה לפוצץ מערכת של נישואין אידיאלית.

אחר כך היו עולות המחשבות, על איך באמת האהבה עדיין קיימת גם אחרי 40 שנה? לא מתרגלים לבן הזוג בסופו של דבר, שאחרי הכל, קמים, אוכלים, ישנים ושוב חוזר חלילה.
יש נשים שיעידו על זה שהן הלכו במשך שנים למקווה לטבול לאחר נידה ושהריחוק הזה מהבעל שלהן במשך שבועיים ימים, הצית כל פעם את אש התשוקה ביניהם, העניין הזה, של לא לגעת, לא להתקרב ואפילו לשון במיטות נפרדות, הצית כל פעם מחדש את הגעגוע וזה על פי טענתן שימר את מערכת הנישואין ואת העניין שהתעורר כל פעם מחדש.

יש נשים שטענו כי הרגילו את הגבר שלהן במשך שנים לקנות להן פרחים בכל יום שישי והן מבחינתן היו דואגות לעשות ארוחות ערב רומנטיות מדי פעם , או לקשט את המיטה בורדים שוקולד ונרות על מנת להשכיח את ההרגל של חיי היום יום ולהתקרב כל פעם מחדש באמצעות חיבור אל הרגש.

חסרונותיו של ההרגל

אין ספק שלהרגל יש את החסרונות שלו, אמנם נתנו דוגמא של זוג זקנים שנשוי מעל 40 שנה, אבל בואו לא נשכח שהזוג הזה עבר קשיים וחווה מורדות ועליות בתקופת הנישואין אבל בחר להבליג, אתם לא באמת יודעים אם הכל היה שם על מי מנוחות או שאולי מישהו מהם אפילו לא גילה לכם שבתוך תוכו היתה לו כמיהה לרומן סוער על מנת לדכא מעט את הריגוש הקיים או שאולי פנטזיות כאלה ואחרות על שחקניות קולנוע מהעבר או אפילו נשים יפות המתהלכות ברחוב.

כשאתם נשואים ויש לכם ילדים, לא תמיד יש לכם זמן להקדיש זמן אחד לשניה, אתם טרודים בתשלומי חשבון הבנק, הדירה וגני הילדים ושסיימתם את זה, לפתע צץ לכם עניין חדש שאחד הילדים חולה, דבר שגורם לכם לא לישון לילה שלם, מעייף אתכם כשאתם קמים לשגרת עבודה ובטח לא נותן לכם את היכולת להתייחס אחד לשניה.

אין לפתור את בעית ההרגל

את בעית ההרגל אפשר לפתור כשמתייחסים לבעיה עצמה, למשל, אם הילד חולה ואחד מכם מצא את עצמו קם אליו כל הלילה, הגיע הזמן לחלוקת הנטל, מעכשיו גם בן הזוג יקום בלילה , דבר שיגרום לכם להיות ערניים ביום ועם רצון להיזכר שאתם לפעמים מתגעגעים אחד לשניה והעיקר שההרגל ישאיר אתכם בחיים.

אם יש לכם רעיונות איך להצית את האהבה מחדש , אנחנו כאן בשביל לשמוע מה יש לכם להגיד.

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • אלבום בתמונות - האהבה עדיין חיה באלבום התמונות ובכל פעם שהיא מעיפה מבט הרגשות מציפות אותה מחדש.
  • חששות של פעם ראשונה - הכרתם בחור/ה מדהימים ואתם חשים דברים שלא חשתם מעולם. איך מתמודדים עם חששות של הפעם הראשונה?
  • כשהלב לא נותן להמשיך - היתם במערכת יחסים ארוכה של שנה וחצי והיא הסתיימה בשברון לב, אתם באמת רוצים להמשיך, איך עושים זאת?
  • אומנות החיזור אחרי האישה - לזכות בתשומת ליבן וחיבתן של בנות המין היפה יש לפעול בצורה מתוחכמת ומחושבת – אמנות החיזור אחרי האישה.
  • למה הוא לא מתקשר ? - המתנה לטלפון עלולה להיות סיפור כאוב, בפניכם מקרה שהגיע למערכת על בחורה שנמצאת על המתנה.


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©