לך תתרגל איתה

איך שורדים כל כך הרבה שנים

פעם בהחלט היתה תקופה שהיינו ילדים, והיה אפשר לראות זוג זקנים המשלבים את ידם יד ביד ומטיילים לאורך החוף, היו כנים, כמה פעמים שיצא לכם לראות זוגות קסומים כאלה המעוררים את קנאתכם?

כשכבר התיישבתם לידם, העזתם ושאלתם אותם על סיפור אהבתם ועל סוד ההצלחה, לרוב הזקנות החכמות היו אומרות לכם, צריך לוותר הרבה, אין מה לעשות, כשאחד כועס, עדיף שהשני ידבר בלחש וההיפך ועוד ועוד עצות כאלה ואחרות איך להתמודד אל מול מקרים כאלה ואחרים שהיו יכולים לכאורה לפוצץ מערכת של נישואין אידיאלית.

אחר כך היו עולות המחשבות, על איך באמת האהבה עדיין קיימת גם אחרי 40 שנה? לא מתרגלים לבן הזוג בסופו של דבר, שאחרי הכל, קמים, אוכלים, ישנים ושוב חוזר חלילה.
יש נשים שיעידו על זה שהן הלכו במשך שנים למקווה לטבול לאחר נידה ושהריחוק הזה מהבעל שלהן במשך שבועיים ימים, הצית כל פעם את אש התשוקה ביניהם, העניין הזה, של לא לגעת, לא להתקרב ואפילו לשון במיטות נפרדות, הצית כל פעם מחדש את הגעגוע וזה על פי טענתן שימר את מערכת הנישואין ואת העניין שהתעורר כל פעם מחדש.

יש נשים שטענו כי הרגילו את הגבר שלהן במשך שנים לקנות להן פרחים בכל יום שישי והן מבחינתן היו דואגות לעשות ארוחות ערב רומנטיות מדי פעם , או לקשט את המיטה בורדים שוקולד ונרות על מנת להשכיח את ההרגל של חיי היום יום ולהתקרב כל פעם מחדש באמצעות חיבור אל הרגש.

חסרונותיו של ההרגל

אין ספק שלהרגל יש את החסרונות שלו, אמנם נתנו דוגמא של זוג זקנים שנשוי מעל 40 שנה, אבל בואו לא נשכח שהזוג הזה עבר קשיים וחווה מורדות ועליות בתקופת הנישואין אבל בחר להבליג, אתם לא באמת יודעים אם הכל היה שם על מי מנוחות או שאולי מישהו מהם אפילו לא גילה לכם שבתוך תוכו היתה לו כמיהה לרומן סוער על מנת לדכא מעט את הריגוש הקיים או שאולי פנטזיות כאלה ואחרות על שחקניות קולנוע מהעבר או אפילו נשים יפות המתהלכות ברחוב.

כשאתם נשואים ויש לכם ילדים, לא תמיד יש לכם זמן להקדיש זמן אחד לשניה, אתם טרודים בתשלומי חשבון הבנק, הדירה וגני הילדים ושסיימתם את זה, לפתע צץ לכם עניין חדש שאחד הילדים חולה, דבר שגורם לכם לא לישון לילה שלם, מעייף אתכם כשאתם קמים לשגרת עבודה ובטח לא נותן לכם את היכולת להתייחס אחד לשניה.

אין לפתור את בעית ההרגל

את בעית ההרגל אפשר לפתור כשמתייחסים לבעיה עצמה, למשל, אם הילד חולה ואחד מכם מצא את עצמו קם אליו כל הלילה, הגיע הזמן לחלוקת הנטל, מעכשיו גם בן הזוג יקום בלילה , דבר שיגרום לכם להיות ערניים ביום ועם רצון להיזכר שאתם לפעמים מתגעגעים אחד לשניה והעיקר שההרגל ישאיר אתכם בחיים.

אם יש לכם רעיונות איך להצית את האהבה מחדש , אנחנו כאן בשביל לשמוע מה יש לכם להגיד.

לך תתרגל איתה

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

למה לא לעבור לגור יחד

למה לא לעבור לגור יחד

פורסם בתאריך: 16/04/2010 18:47:57

לגור יחד? לפעמים עדיף ביחד אבל כל אחד לחוד. מה עשוי להיות מעיק בלגור יחד? מסתבר שלא מעט דברים.

לאהוב שלא באופן אקראי

לאהוב שלא באופן אקראי

פורסם בתאריך: 27/09/2012 13:42:48

תקופת החגים, מביאה איתה את הצורך לאהוב מחדש. חג הסוכות הינו חג המסמן את הסוכה והאהבה האקראית.

פנינה קטנה ומיוחדת לנשים

פנינה קטנה ומיוחדת לנשים

פורסם בתאריך: 11/12/2010 17:16:37

אלפי מסרים פרסומיים מגיעים אליכן בכל עת. איך למצוא את האתרים שמתאימים לכן? פורטל נשים - בשביל נשים.

חוקי המשיכה

חוקי המשיכה

פורסם בתאריך: 25/04/2010 00:33:00

באהבה אין חוקים. האומנם? מדענים רבים עמלו בכדי לגלות מהו המגנט שמחבר זוגות יחד והאם יש חוקיות בענייני אהבה?

איך להגיד שאנחנו לא מעונינים?

איך להגיד שאנחנו לא מעונינים?

פורסם בתאריך: 02/02/2010 10:15:48

חשוב לא לעשות זאת מתוך אימפולס. תרשו לעצמכם יום אחד נוסף של מחשבות. איך עושים את זה נכון?

לחיות את הרגע

לחיות את הרגע

פורסם בתאריך: 18/02/2013 13:09:09

רובנו מנסים להוציא לוח זמנים למערכת היחסים שלנו, האם זה מתבקש? או שאולי עדיף לקבל את ההווה ורק אחר כך את העתיד

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר