לך תתרגל איתה

איך שורדים כל כך הרבה שנים

פעם בהחלט היתה תקופה שהיינו ילדים, והיה אפשר לראות זוג זקנים המשלבים את ידם יד ביד ומטיילים לאורך החוף, היו כנים, כמה פעמים שיצא לכם לראות זוגות קסומים כאלה המעוררים את קנאתכם?

כשכבר התיישבתם לידם, העזתם ושאלתם אותם על סיפור אהבתם ועל סוד ההצלחה, לרוב הזקנות החכמות היו אומרות לכם, צריך לוותר הרבה, אין מה לעשות, כשאחד כועס, עדיף שהשני ידבר בלחש וההיפך ועוד ועוד עצות כאלה ואחרות איך להתמודד אל מול מקרים כאלה ואחרים שהיו יכולים לכאורה לפוצץ מערכת של נישואין אידיאלית.

אחר כך היו עולות המחשבות, על איך באמת האהבה עדיין קיימת גם אחרי 40 שנה? לא מתרגלים לבן הזוג בסופו של דבר, שאחרי הכל, קמים, אוכלים, ישנים ושוב חוזר חלילה.
יש נשים שיעידו על זה שהן הלכו במשך שנים למקווה לטבול לאחר נידה ושהריחוק הזה מהבעל שלהן במשך שבועיים ימים, הצית כל פעם את אש התשוקה ביניהם, העניין הזה, של לא לגעת, לא להתקרב ואפילו לשון במיטות נפרדות, הצית כל פעם מחדש את הגעגוע וזה על פי טענתן שימר את מערכת הנישואין ואת העניין שהתעורר כל פעם מחדש.

יש נשים שטענו כי הרגילו את הגבר שלהן במשך שנים לקנות להן פרחים בכל יום שישי והן מבחינתן היו דואגות לעשות ארוחות ערב רומנטיות מדי פעם , או לקשט את המיטה בורדים שוקולד ונרות על מנת להשכיח את ההרגל של חיי היום יום ולהתקרב כל פעם מחדש באמצעות חיבור אל הרגש.

חסרונותיו של ההרגל

אין ספק שלהרגל יש את החסרונות שלו, אמנם נתנו דוגמא של זוג זקנים שנשוי מעל 40 שנה, אבל בואו לא נשכח שהזוג הזה עבר קשיים וחווה מורדות ועליות בתקופת הנישואין אבל בחר להבליג, אתם לא באמת יודעים אם הכל היה שם על מי מנוחות או שאולי מישהו מהם אפילו לא גילה לכם שבתוך תוכו היתה לו כמיהה לרומן סוער על מנת לדכא מעט את הריגוש הקיים או שאולי פנטזיות כאלה ואחרות על שחקניות קולנוע מהעבר או אפילו נשים יפות המתהלכות ברחוב.

כשאתם נשואים ויש לכם ילדים, לא תמיד יש לכם זמן להקדיש זמן אחד לשניה, אתם טרודים בתשלומי חשבון הבנק, הדירה וגני הילדים ושסיימתם את זה, לפתע צץ לכם עניין חדש שאחד הילדים חולה, דבר שגורם לכם לא לישון לילה שלם, מעייף אתכם כשאתם קמים לשגרת עבודה ובטח לא נותן לכם את היכולת להתייחס אחד לשניה.

אין לפתור את בעית ההרגל

את בעית ההרגל אפשר לפתור כשמתייחסים לבעיה עצמה, למשל, אם הילד חולה ואחד מכם מצא את עצמו קם אליו כל הלילה, הגיע הזמן לחלוקת הנטל, מעכשיו גם בן הזוג יקום בלילה , דבר שיגרום לכם להיות ערניים ביום ועם רצון להיזכר שאתם לפעמים מתגעגעים אחד לשניה והעיקר שההרגל ישאיר אתכם בחיים.

אם יש לכם רעיונות איך להצית את האהבה מחדש , אנחנו כאן בשביל לשמוע מה יש לכם להגיד.

לך תתרגל איתה

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

הטוב, הרע והמכוער – מה נשים רוצות לעזאזל?

הטוב, הרע והמכוער – מה נשים רוצות לעזאזל?

פורסם בתאריך: 10/11/2014 13:31:56

והפעם הגברים על הגריל. מי ינצח? הטוב? הרע או המכוער? חמש שנים עונות על שאלות שתמיד רצינו לשאול.

לא רוצה להתחתן

לא רוצה להתחתן

פורסם בתאריך: 16/02/2010 20:04:59

להמשיך איתו בכל זאת? מה לעשות כשנראה לך סוף- סוף שחלומך עומד להתגשם, והבועה מתפוצצת?

יפים יפות

יפים יפות

פורסם בתאריך: 25/02/2010 09:30:04

יפים יפות, כמו בשאר תחומי החיים, אינם צריכים להתאמץ יתר על המידה גם לצורך היכרויות - הכל בחיים מגיע להם ביתר קלות

עולם ההכרויות של 2021 בצל הקורונה

עולם ההכרויות של 2021 בצל הקורונה

פורסם בתאריך: 30/12/2020 10:27:09

עולם שלם של דייטים בזמן הקורונה התגלה לנו, מצאנו דרכים חדשות ויצירתיות להיפגש ולהכיר, מעניין מה יהיה בשנת 2021

זוגיות יציבה – הנחת יסודות

זוגיות יציבה – הנחת יסודות

פורסם בתאריך: 13/05/2013 13:31:36

זוגיות יציבה נבנית על יסודות חזקים. הנחת יסודות אלו הינה תהליך ארוך שמתחיל מרגע הפגישה הראשונה.

קלאב 50

קלאב 50

פורסם בתאריך: 12/05/2010 15:33:54

האהבה פורחת לא רק כשצעירים. אם גם אתם מחפשים אהבה, לא ראשונה או שנייה, אל תהססו למועדון להצטרף ולעשות פשוט כיף.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר