לך תתרגל איתה

איך שורדים כל כך הרבה שנים

פעם בהחלט היתה תקופה שהיינו ילדים, והיה אפשר לראות זוג זקנים המשלבים את ידם יד ביד ומטיילים לאורך החוף, היו כנים, כמה פעמים שיצא לכם לראות זוגות קסומים כאלה המעוררים את קנאתכם?

כשכבר התיישבתם לידם, העזתם ושאלתם אותם על סיפור אהבתם ועל סוד ההצלחה, לרוב הזקנות החכמות היו אומרות לכם, צריך לוותר הרבה, אין מה לעשות, כשאחד כועס, עדיף שהשני ידבר בלחש וההיפך ועוד ועוד עצות כאלה ואחרות איך להתמודד אל מול מקרים כאלה ואחרים שהיו יכולים לכאורה לפוצץ מערכת של נישואין אידיאלית.

אחר כך היו עולות המחשבות, על איך באמת האהבה עדיין קיימת גם אחרי 40 שנה? לא מתרגלים לבן הזוג בסופו של דבר, שאחרי הכל, קמים, אוכלים, ישנים ושוב חוזר חלילה.
יש נשים שיעידו על זה שהן הלכו במשך שנים למקווה לטבול לאחר נידה ושהריחוק הזה מהבעל שלהן במשך שבועיים ימים, הצית כל פעם את אש התשוקה ביניהם, העניין הזה, של לא לגעת, לא להתקרב ואפילו לשון במיטות נפרדות, הצית כל פעם מחדש את הגעגוע וזה על פי טענתן שימר את מערכת הנישואין ואת העניין שהתעורר כל פעם מחדש.

יש נשים שטענו כי הרגילו את הגבר שלהן במשך שנים לקנות להן פרחים בכל יום שישי והן מבחינתן היו דואגות לעשות ארוחות ערב רומנטיות מדי פעם , או לקשט את המיטה בורדים שוקולד ונרות על מנת להשכיח את ההרגל של חיי היום יום ולהתקרב כל פעם מחדש באמצעות חיבור אל הרגש.

חסרונותיו של ההרגל

אין ספק שלהרגל יש את החסרונות שלו, אמנם נתנו דוגמא של זוג זקנים שנשוי מעל 40 שנה, אבל בואו לא נשכח שהזוג הזה עבר קשיים וחווה מורדות ועליות בתקופת הנישואין אבל בחר להבליג, אתם לא באמת יודעים אם הכל היה שם על מי מנוחות או שאולי מישהו מהם אפילו לא גילה לכם שבתוך תוכו היתה לו כמיהה לרומן סוער על מנת לדכא מעט את הריגוש הקיים או שאולי פנטזיות כאלה ואחרות על שחקניות קולנוע מהעבר או אפילו נשים יפות המתהלכות ברחוב.

כשאתם נשואים ויש לכם ילדים, לא תמיד יש לכם זמן להקדיש זמן אחד לשניה, אתם טרודים בתשלומי חשבון הבנק, הדירה וגני הילדים ושסיימתם את זה, לפתע צץ לכם עניין חדש שאחד הילדים חולה, דבר שגורם לכם לא לישון לילה שלם, מעייף אתכם כשאתם קמים לשגרת עבודה ובטח לא נותן לכם את היכולת להתייחס אחד לשניה.

אין לפתור את בעית ההרגל

את בעית ההרגל אפשר לפתור כשמתייחסים לבעיה עצמה, למשל, אם הילד חולה ואחד מכם מצא את עצמו קם אליו כל הלילה, הגיע הזמן לחלוקת הנטל, מעכשיו גם בן הזוג יקום בלילה , דבר שיגרום לכם להיות ערניים ביום ועם רצון להיזכר שאתם לפעמים מתגעגעים אחד לשניה והעיקר שההרגל ישאיר אתכם בחיים.

אם יש לכם רעיונות איך להצית את האהבה מחדש , אנחנו כאן בשביל לשמוע מה יש לכם להגיד.

לך תתרגל איתה

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

איך להכיר אנשים חדשים

איך להכיר אנשים חדשים

פורסם בתאריך: 14/05/2013 13:28:34

תמיד תהיתם כיצד אחרים פוגשים אנשים חדשים כל כך בקלות? בואו לגלות איך גם אתם יכולים לעשות זאת

אהבת נעורים

אהבת נעורים

פורסם בתאריך: 09/09/2014 11:29:53

כאשר מדברים על אהבת נעורים, מדברים על כל התשוקה הבא וכמו נשאר בלב במקום ובזמן הנכון. האם לכל אחד יש אהבת נעורים? ואיך אפשר אם בכלל.. לשחזר אותה

אתר היכרויות - שווה את הכסף

אתר היכרויות - שווה את הכסף

פורסם בתאריך: 14/11/2010 23:16:40

ההתייחסות שלנו לכסף לפעמים מצחיקה ולא הגיונית. למה? במאמר הזה נסביר לכם בדיוק למה.

מעבדות לחירות

מעבדות לחירות

פורסם בתאריך: 29/03/2010 10:44:32

למרות שבתוכנו כבר הבנו שזה לא מתאים, עדיין קשה לשחרר. כיצד מתנתקים מקשר הרסני ובלתי מספק?

אהבה היא סוג של פחד

אהבה היא סוג של פחד

פורסם בתאריך: 24/07/2013 12:11:44

אם לאהוב זה בלב מלא ולא בחצי. באשר לאהבה, היא לא תתפשר אלא על החיפוש האמת שעליו נדבר.

מי אוהב יותר

מי אוהב יותר

פורסם בתאריך: 12/07/2012 13:20:09

מי אוהב יותר? האם זה נכון מה שאומרים שהאישה היא תמיד זו שאוהבת יותר והגבר הוא זה שנמנע מאהבה?או ההפך?

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר