ליזום ולהישאר בחיים

העצמה! בלוגרית נחשפת ומגלה לנו את סוד להכיר גברים

נשים יוזמות מצליחות יותר. הבלוגרית שלנו מסבירה לנו איך?

"סחתיין על היזמה" הוא הגיב להודעה ששלחתי לו באתר ההיכרויות שאני מנויה בו. האמת הופתעתי לקרוא את תגובתו. מדוע שלא אפנה לגברים שמוצאים חן בעייני? הרי אני מחפשת קשר רציני, ובעיקר רוצה להיות לאהוב ולהיות נאהבת. החלטתי שאני לא אחכה לאביר על הסוס הלבן שידפוק על דלתי, וכשאפתח אותה הוא יעמוד מחויך וישא אותי בזרועותיו אל עבר השקיעה. בשלב כלשהו בחיי הבנתי שאגדות כבודן במקומן מונח, אך במציאות בה אני חייה, אם לא אנקוט יזמה אשאר אחת מאותן נשים רווקות ואהיה ממורמרת על מר גורלי. אז מה כל כך מפתיע בכך שנשים רוצות להיות אחראיות על חייהן וליזום קשרים זוגיים? על העצמת נשים שמעתם? לצערי ישנן עוד המון נשים יפות אשר מתביישות לפנות אל גברים ולעשות את הצעד הראשון.

"אם אין אני לי מי לי"...


מאז ומעולם לא הייתה לי שום בעיה ליזום קשרים. אני מאותן נשים שכאשר הן רוצות משהו הן משיגות אותו ולא משנה באיזה מחיר (או.קיי... יש כמה קווים אדומים גם לי). אני חושבת שמהיותי קטנה גדלתי על ערכים של שיווין; ידעתי שיש לי כוח, שגם אני יכולה ליזום ו"אם אין אני לי מי לי". אני מכירה כמה חברות שלי, נשים יפות, משכילות ונבונות, שחושבות בדיוק ההיפך ממני. הן אמנם פתחו כרטיסים באתרי ההיכרויות השונים והן יוצאות לדייטים, אך הן תמיד מחכות שגברים יפנו אליהן ולעולם לא יעשו את הראשון. הלוואי וזה היה נגמר בכך, לצערי הן מחזיקות בדעה כי הגבר הוא שצריך לשלם בדייט הראשון כדי שירגישו מחוזרות ושיש להן על מי לסמוך. אני לא אשקר, מידי פעם גם אני נסחפת ומסגלת לי אמונות שכאלו, אך איזו מן העצמת נשים זו? איזה מסר אנחנו מעבירות לבנות שלנו ולעולם כולו?

דעות קדומות אאוט!


בעקבות אותה התגובה שהזכרתי בתחילת דבריי, חשבתי המון על משחקי המינים. למה בעצם נשים מפחדות ליזום? אולי הן חושבות כי הגברים מרגישים מחויבים יותר כאשר הם אלו העושים את הצעד הראשון? אולי באמת גברים רציניים יותר, ופתוחים יותר לקשר כן ואמיתי, כאשר הם אלו הפונים אל הנשים? אז נשים יפות ויקרות, אני גאה לומר כי מהתגובות שקיבלתי, גברים גם כן משוואים להיענות מצידינו. הבחור שהזכרתי בתחילת הטור אינו היחיד שהגיב כך. אני חושבת שגברים דווקא מעריכים נשים שפונות אליהם ומחמיאות להם. אז אולי בכל זאת כדאי לנו לעשות את הצעד הראשון? אני בטוחה שלא נפסיד מכך. לאלו מאיתנו שמתביישות, אולי דווקא הפלטפורמה של אתרי היכרויות היא הפלטפורמה להפגין העצמת נשים ובעיקר כוח נשי?

יזמית קטנה וחיננית:


בין אם אני דוגלת במודע בנושא העצמת נשים וביזמה נשית ובין אם לאו, אני יודעת בוודאות דבר אחד. אני מעוררת את סקרנותם של בני המין השני. על אף היותי יזמית בלב ובנשמה, את הצעד המשמעותי הראשון, עשיתי לפני כמה זמן לאחר שהשתתפתי בסדנת תקשורת והעצמה אישית. לאחר הסדנה חזרתי במלוא המרץ אל אתרי ההיכרויות, "שדרגתי" את הכרטיס שלי והחלטתי שאני אהיה מאותן נשים "שחקניות" שמפקידות את הגורל אך ורק בידן. התגובות די נלהבות אני חייבת לציין. המלל המופיע בכרטיס שלי וההודעות המסקרנות שאני שולחת, העניקו לי לא אחת דייטים מעניינים ומסקרנים, בתקווה שממש אוטוטו אחזור חזרה למעגל הזוגיות. אני מאחלת לכל בנות מיני, נשים יפות ואהובות, לאזור כוח ולא לחכות – ליזום כל הדרך אל האהבה שלהן ופשוט לזכות.

גם אתן יזמתן? גם לכן החמיאו הגברים על היזמה שלכן? הפגינו כוח נשי וספרו לנו על כך. נשמח לסיפורים ולתגובות שלכן
ליזום ולהישאר בחיים

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

סדנאות לערבי חברה

סדנאות לערבי חברה

פורסם בתאריך: 20/03/2019 14:25:37

אחת מהפעילויות המומלצות לערבי חברה של העובדים הוא סדנה קבוצתית וחווייתית, אבל איזו סדנא כדאי לבחור? הכל במאמר שלפניכן.

לעבור לגור ביחד

לעבור לגור ביחד

פורסם בתאריך: 11/04/2010 02:01:36

האם אתם תרכשו רכב ללא נסיעת מבחן? מוזמנים לגלות מה מדליק בלגור יחד ומה בעצם היתרונות במגורים משותפים.

הציפיות וההמתנה למפגש

הציפיות וההמתנה למפגש

פורסם בתאריך: 02/08/2012 17:06:44

אתם נמצאים בשלב ציפיות וההמתנה למפגש הקרב ובא ואינכם מצליחים להירגע? חבל. מדובר בשלב מהנה שיש למצות עד תום.

לתכנן מסע לזוגיות

לתכנן מסע לזוגיות

פורסם בתאריך: 28/09/2011 09:39:33

רבים מאד מהמשרתים בצבא, חולמים על מסע בעולם לאחר השחרור, אז למה לא לתכנן מסע אל הזוגיות?

הכרויות באינטרנט – בעד או נגד?

הכרויות באינטרנט – בעד או נגד?

פורסם בתאריך: 03/02/2010 23:49:19

עוד פגישה כושלת? אהבה ממבט ראשון? הכל יכול להיות בהיכרויות דרך האינטרנט... כדאי או לא כדאי?

אהבה במרחק נגיעה

אהבה במרחק נגיעה

פורסם בתאריך: 01/03/2021 14:05:21

לשמור נגיעה בעולם הדייטינג,
לצאת ולנסות להכיר את האדם שעומד מולך, לנסות להבין אם הוא מתאים לך ולבחון את הדברים אך ורק על סמך הרגש, המראה והשיחה ולעולם לא על סמך מגע.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר