לחיות את הרגע

מערכות יחסים

חברותיי הקרובות לא פעם ניסו לייעץ לי לגשת אל הגבר ולהגיד לו מראש את מה שאני צריכה ורוצה, האמנם? האם זו דרך נכונה להשיג אהבה? נכון להיום אני לא חושבת שכך הם פני הדברים, אין ערבויות לשום דבר ולכן אתן לא באמת יכולות לתכנן לעצמכן את מערכת היחסים.

לתכנן רגש?

בפסקה הקודמת דיברנו על שיטה לתכנת את מערכת היחסים שלנו, אם הדברים היו מתנהלים כך שהרי היינו יכולים לתכנת גם את הרגש, אף אחד לא באמת יכול לתכנת את רגשותיו, היום האהבה פורחת וייתכן מאוד שמחר היא תדעך, צריך לקחת בחשבון את כל המצבים ולכן חשוב ביותר להנות מהרגש, אתם לא תוכלו ואינכם יכולים לתכנן את הרגש הרבה בעיקר גם בגלל שבעבר לא עשיתם זאת, זה לא עניין של קדמה, מדובר כאן ברגש.

להנות מהווה ולהניח לעתיד

כמה פעמים נתקלתם בחייכם בדברים שהחלו ונגמרו לפני שהחלו, זו גם סיבה מספקת עבורכם להבין מדוע עליכם להנות מההווה העכשווי, אתם לא באמת יכולים לדעת או להנחות את העתיד, באהבה כמו באהבה הרגעים המרגשים ביותר הם רגעי ההתחלה, זה לא אומר שאהבה תמשיך לפרוח בלבכם גם בהמשך אך ההתחלות יש להם נטייה להזכיר לכם מה גרם לכם להתאהב מלכתחילה.

איך מניחים לעתיד בצד?

על מנת שתוכלו להניח את העתיד בצד אתם צריכים ראשית כל להבין מדוע אתם אינכם מניחים לעצמכם, מה הסיבה האמיתית לכך? פחד, פחד ושוב פחד. יש לנו פחדים מלנתק לא פעם את הרגלים מהקרקע ולהמריא אל נסתרי הרגש, המון אנשים חוששים מלאבד שליטה ולו לרגע, אם תתנו לעצמכם את הזכות לאבד שליטה ולו פעם אחת תגלו הפתעות ושחרור עצמי שלא ידעתם מעולם, הנתק הזה של כפות הרגלים מהאדמה ולו רגע יעניק לכם את החופש ואת התחושה העכשווית שלו, הוא יגרום לכם להצליח להשאיר מאחור ולחיות בשלמות עם הנמצא כרגע.


יש המון אנשים שבונים לעצמם לוח זמנים שעל פיו הם בוחרים לחיות, האם זה הדבר הנכון לעשות? כבר אמרנו שלא, אין לתכנן את העתיד,אתם לא באמת יודעים מה יקרה שם והאם יהיה לכם זמן לאהוב בעתיד כפי שאתם אוהבים בהווה. זרמו עם זרם האהבה, אל תחכו לעתיד על מנת לבחון את הרגש, חיו את הרגע, התרגשו מהגשם בחורף וממשב הרוח הנעימה באביב, תהנו מטיול במימי הים בקיץ ואל תשכחו להתנשק אל מול השקיעה או הזריחה שתוביל אתכם אל העתיד רק אם תאמינו באמת ובתמים בהווה.

מפחדים לחיות את הרגע? ספרו לנו על כך, נשמח לשמוע.

לחיות את הרגע

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

לאהוב שלא באופן אקראי

לאהוב שלא באופן אקראי

פורסם בתאריך: 27/09/2012 13:42:48

תקופת החגים, מביאה איתה את הצורך לאהוב מחדש. חג הסוכות הינו חג המסמן את הסוכה והאהבה האקראית.

ממוקדי דייטים או זוגיות?

ממוקדי דייטים או זוגיות?

פורסם בתאריך: 24/07/2011 10:45:40

אתרי הכרויות הם כלי מצוין למציאת קשר זוגי, אך השימוש בכלי זה עושה את ההבדל בין לחפש דייטים לבין למצוא זוגיות.

"להתאהב בכל יום מחדש" - פרק ב´ כמו שלא הכרתם

פורסם בתאריך: 12/01/2015 09:58:07

אהבה אחרי גירושין יכולה להיות פרק חדש ומסעיר בחיים, תלוי בתבלינים. בואו ביימו לכם אהבה מהסרטים והתחילו פרק ב´ מרתק וחלומי.

הכרויות בקליק

הכרויות בקליק

פורסם בתאריך: 10/04/2011 11:18:56

הדרך קלה ביותר להיכרות היא דרך המחשב. שיטת הכרות באינטרנט שמאפשרת הכרות מהירה דרך העכבר – היכרויות בקליק.

אהבה ברגע

אהבה ברגע

פורסם בתאריך: 27/08/2010 00:05:19

האם גם האהבה הפכה ממשהו נדיר שיש לשמור עליו למשהו זמין וברור מאליו? ואם כך הדבר, האם יש כאלה שכבר איבדו בה עניין?

בחור רציני

בחור רציני

פורסם בתאריך: 24/02/2010 20:25:35

אין בחורה שלא נכשלה לפחות פעם במבחן הבודק יכולת זיהוי של כנות ועומק הקשר. איך עושים את זה נכון.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר