שכחת סיסמא?
 

לוק פור לאב

לוק פור לאב - 14/04/2010 11:41:01
הגב על מאמר זה
ערב אחד נכנסתי לאתר היכרויות כלשהו והתחלתי לצ´וטט. פתאום צץ לו איזה אחד עם כינוי קצת גרנדיוזי לדעתי "לוק פור לאב"...
אז כמו שקצת סיפרתי בכתבה אחרת, הכרתי מישהו לפני כשלוש שנים בחופשת הפסח.
סוף סוף יש חופש, זמן מצוין לעשות דברים שלא עושים בדרך כלל, להנות משינה ארוכה ומפנקת. מה יותר טוב מיקיצה טבעית? ולא משנה מתי הולכים לישון – גם אם זה בשעות הבוקר המוקדמות... בגלל אתרי הכרויות שכאלה!

ערב אחד נכנסתי לאתר הכרויות כלשהו והתחלתי לצ´וטט. פתאום צץ לו איזה אחד עם כינוי קצת גרנדיוזי לדעתי "לוק פור לאב". ישר אמרתי לעצמי אם הוא פתטי או שמא הוא באמת מחפש אהבה אמיתית. יש הרבה שמחפשים אהבה אמיתית, אבל צריך לשמור על קצת שפיות אני חושבת.

אחרי כמה דקות שדיברנו בצ´אט הבנתי שהוא לא ממש הבחור שלי, התעצבנתי וכתבתי לו שגם אני "לוק פור לאב" אבל במקום אחר.

עשה רושם שהבחור לא ממש נעלב, כנראה כי בדיוק כמו שאני עשיתי, גם הוא דיבר עם עוד כמה במקביל. אז אם הלכה אחת, יש עוד כמה בתור... וזה מה שטוב באתרי הכרויות.
אחרי חיפושים שלקוח קצת זמן, בשעה טובה ומוצלחת אני מנסה להוציא את הביטוי "לוק פור לאב" מהראש שלי – סוף סוף מצאתי אהבה (אחח איזה חמוד הוא).

ומה אגיד לכם לסיכום? אם אתם כן לוק פור לאב, אמליץ לכם לעשות זאת באתרי הכרויות דוגמת זיגוטה.
מאוד פשוט וקל ותאמינו לי שזה שווה את זה :)

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • גופ ונפש - היכן אחד מתחיל והשני נגמר? מצב גופני לא טוב מערער את הנפש. מה עושים כשזה הנפש שמערערת את מצבנו הגופני, ואיך כל זה קשור לאהבה?
  • אנונימוס - בעולם האמיתי לכל איש יש שם, אולם פה ברשת לכל איש יש כינוי. איך אפשר לנצל את האנונימיות ברשת לטובתנו ובאיזה שלב צריך לשים לזה סוף?
  • למה לא לעבור לגור יחד - לגור יחד? לפעמים עדיף ביחד אבל כל אחד לחוד. מה עשוי להיות מעיק בלגור יחד? מסתבר שלא מעט דברים.
  • מוטקה - שמות חיבה - מתישהו במערכת היחסים זה נרקם, לרוב לא במתכוון. יש בהם הבעת חיבה, רוך ואינטימיות. אינטראקציה בין זוגות אוהבים.
  • שידוכים ברשת - שדכנט - אל תטעו! השדכן לא נמוג מן העולם המודרני, אלא רק התחלף במה שנקרא שדכנט. כלומר, שידוכים ברשת (Net).
  • לעבור לגור ביחד - האם אתם תרכשו רכב ללא נסיעת מבחן? מוזמנים לגלות מה מדליק בלגור יחד ומה בעצם היתרונות במגורים משותפים.


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©