להתחתן בחגים

חתונה בחגים

חלום החתונה בחגים

להתחתן בחגים

כשהחגים בפתח, התחושה היא אותה תחושה בעבור כול הרווקים והרווקות. כולם חשים את תחושת הפספוס של הזוגיות. כולם רוצים להתחתן בחגים אך לא תמיד צולח הדבר. הרבה לפני החתונה, כולם חפצים באהבה אחת גדולה. אהבה שתגרום להם לקום ולחייך את הבוקר שלפני ראש השנה. כולם רוצים להתחיל אותה, את השנה עם חיוך ובעיקר עם אהבה. יש כאלה שיגידו שהם מחכים לצמיחה של השושנה בגינה, יש כאלה שיעידו כי הם רוצים את האהבה ואת פריחתה אצלם בלב. האדם יכול להיוותר ללא אהבה רק לתקופות מסוימות. גם כשמדובר בלבד, מדובר במשהו זמני בלבד. לא טוב היות האדם לבדו ולא פעם הוא נותר לבדו שלא מהסיבות שהוא בוחר.

כולם רוצים להינשא בחג

בגדול, אם תשאלו כול אחת ואחד, הם יעידו כי הם חפצים לקבל את הצעת הנישואין על שולחן ראש השנה כשמסביב כל האהובים והחברים הקרובים. היכולת הזאת, להיות עם מישהו שאוהבים בערב החג ובכול שרשרת החגים הבאה לטובה, הינו ניצחון גדול של הלבד המוחץ. לאהוב בראש השנה, אחר כך להתחתן בחג הסוכות וכמה שנים אחר כך, לקחת את הילד להקפות ולהיזכר בהצעה הראשונה שבה הציעו לכם לבוא בברית האהבה. אם תשאלו את מרבית הרווקות, כולן תגדנה לכם שיש בהן רצון ללבוש את השמלה הצחורה. להעמיד חופה וקידושין בסמוך לראש השנה, להסב סביב שולחן נוכח הסוכה המדהימה והבעל והאישה החדשים. אהבה חדשה, נישואין תחת ענפי החג.

לחיות בזוגיות

בשאר ימות השנה, קיימת תחושה של שגרה, של עבודה, אף אחד לא באמת שם לב ללבד שלו. כשמגיעים להם חגי תשרי, לפתע מרגישים את הלבד. כולם אצים להם ומחפשים אלטרנטיביות שתסייענה להם למצוא את האהבה האמיתית. זה כאילו שבכול שאר ימות השנה, הדברים עוברים ליד אך שמגיעים החגים, משתנה המשחק. בכול רווק או רווקה יש את הכמיהה ללטף מישהו חדש ליד השולחן. אף אחד לא באמת רוצה להיוותר לו לבד בתקופה הכי מרגשת בשנה. היכולת ללבוש יחדיו את לובן החג, לקבל את פני השנה החדשה ולטעום את טעמו המתוק של התפוח המהול בדבש, הם סיפור של חגי תשרי וראש השנה.

האם להתפשר?

בוודאי שלא, אין להתפשר, גם כשמדובר בערב החג. מאמר זה עוסק ברצון ובכמיהה לזוגיות נוכח כל תקופת החגים ועדיין, לא בכול מחיר. אף אחד לא ירצה שיחבק אותו האדם הלא מתאים, גם אם כולם מוקפים בזוגיות חגיגית. עדיין, הדשא של השכן אינו ירוק יותר, אתם לא באמת יודעים מה גורם לאחרים להיוותר בזוגיות. אז נכון שהם לכאורה נראים מאושרים וקרובים בחג ועדיין, מה קורה לאחר מכן? איך הם מעבירים את שאר ימות השנה? בסופו של דבר, זה כיף בהחלט להיות בזוגיות , אך לא בכול מחיר.

להתחתן בחגים

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

ממוקדי דייטים או זוגיות?

ממוקדי דייטים או זוגיות?

פורסם בתאריך: 24/07/2011 10:45:40

אתרי הכרויות הם כלי מצוין למציאת קשר זוגי, אך השימוש בכלי זה עושה את ההבדל בין לחפש דייטים לבין למצוא זוגיות.

בוקר משותף

בוקר משותף

פורסם בתאריך: 13/05/2012 15:45:40

בוקר משותף הוא בילוי שאינו זוכה לעדנה מספקת אצל הזוגות בישראל. כנסו למאמר ותלמדו איך לנצל את הזמן האבוד של הבוקר.

אהבה לפי גלגל המזלות

אהבה לפי גלגל המזלות

פורסם בתאריך: 12/08/2014 12:41:08

מה מעניק גלגל המזלות בפועל? גלגל המזלות מעניק לא מעט אפשרויות על מנת להבין את האהבה הגדולה ביותר.

חמש דרכים לשבור את הקרח

חמש דרכים לשבור את הקרח

פורסם בתאריך: 15/02/2017 12:44:57

זו הפעם הראשונה שלכם באתר הכרויות? מחפשים רומן לא מחייב או קשר קצר במיוחד אך חוששים לקפוץ למים? אפשר להבין אתכם. ההכרות הראשונית בקשר מהסוג הזה עלולה להיות מביכה למדי, קשה לדעת מה לומר או איך להתנהג, בעיקר מכיוון שמדובר בקשר שונה בתכלית ממה שאנחנו מכירים בדרך כלל, קשר המוביל לזוגיות.

אהבה בגיל השלישי

אהבה בגיל השלישי

פורסם בתאריך: 12/06/2011 13:43:41

זוגות צעירים מבטיחים ביום חתונתם שהם ישמרו אהבה ואמונים לנצח, אך האם האהבה נגמרת ואיך אפשר לשמור עליה?

אלבום בתמונות

אלבום בתמונות

פורסם בתאריך: 03/09/2012 10:51:24

האהבה עדיין חיה באלבום התמונות ובכל פעם שהיא מעיפה מבט הרגשות מציפות אותה מחדש.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר