שכחת סיסמא?
 

חתונה בחגים

להתחתן בחגים - 16/09/2012 13:25:11
הגב על מאמר זה
כולם רוצים להתחתן בחגים או לקבל הצעת נישואין בחגים. אך הדבר לא תמיד צולח.
להתחתן בחגיםלהתחתן בחגים

כשהחגים בפתח, התחושה היא אותה תחושה בעבור כול הרווקים והרווקות. כולם חשים את תחושת הפספוס של הזוגיות. כולם רוצים להתחתן בחגים אך לא תמיד צולח הדבר. הרבה לפני החתונה, כולם חפצים באהבה אחת גדולה. אהבה שתגרום להם לקום ולחייך את הבוקר שלפני ראש השנה. כולם רוצים להתחיל אותה, את השנה עם חיוך ובעיקר עם אהבה. יש כאלה שיגידו שהם מחכים לצמיחה של השושנה בגינה, יש כאלה שיעידו כי הם רוצים את האהבה ואת פריחתה אצלם בלב. האדם יכול להיוותר ללא אהבה רק לתקופות מסוימות. גם כשמדובר בלבד, מדובר במשהו זמני בלבד. לא טוב היות האדם לבדו ולא פעם הוא נותר לבדו שלא מהסיבות שהוא בוחר.

כולם רוצים להינשא בחג

בגדול, אם תשאלו כול אחת ואחד, הם יעידו כי הם חפצים לקבל את הצעת הנישואין על שולחן ראש השנה כשמסביב כל האהובים והחברים הקרובים. היכולת הזאת, להיות עם מישהו שאוהבים בערב החג ובכול שרשרת החגים הבאה לטובה, הינו ניצחון גדול של הלבד המוחץ. לאהוב בראש השנה, אחר כך להתחתן בחג הסוכות וכמה שנים אחר כך, לקחת את הילד להקפות ולהיזכר בהצעה הראשונה שבה הציעו לכם לבוא בברית האהבה. אם תשאלו את מרבית הרווקות, כולן תגדנה לכם שיש בהן רצון ללבוש את השמלה הצחורה. להעמיד חופה וקידושין בסמוך לראש השנה, להסב סביב שולחן נוכח הסוכה המדהימה והבעל והאישה החדשים. אהבה חדשה, נישואין תחת ענפי החג.

לחיות בזוגיות

בשאר ימות השנה, קיימת תחושה של שגרה, של עבודה, אף אחד לא באמת שם לב ללבד שלו. כשמגיעים להם חגי תשרי, לפתע מרגישים את הלבד. כולם אצים להם ומחפשים אלטרנטיביות שתסייענה להם למצוא את האהבה האמיתית. זה כאילו שבכול שאר ימות השנה, הדברים עוברים ליד אך שמגיעים החגים, משתנה המשחק. בכול רווק או רווקה יש את הכמיהה ללטף מישהו חדש ליד השולחן. אף אחד לא באמת רוצה להיוותר לו לבד בתקופה הכי מרגשת בשנה. היכולת ללבוש יחדיו את לובן החג, לקבל את פני השנה החדשה ולטעום את טעמו המתוק של התפוח המהול בדבש, הם סיפור של חגי תשרי וראש השנה.

האם להתפשר?

בוודאי שלא, אין להתפשר, גם כשמדובר בערב החג. מאמר זה עוסק ברצון ובכמיהה לזוגיות נוכח כל תקופת החגים ועדיין, לא בכול מחיר. אף אחד לא ירצה שיחבק אותו האדם הלא מתאים, גם אם כולם מוקפים בזוגיות חגיגית. עדיין, הדשא של השכן אינו ירוק יותר, אתם לא באמת יודעים מה גורם לאחרים להיוותר בזוגיות. אז נכון שהם לכאורה נראים מאושרים וקרובים בחג ועדיין, מה קורה לאחר מכן? איך הם מעבירים את שאר ימות השנה? בסופו של דבר, זה כיף בהחלט להיות בזוגיות , אך לא בכול מחיר.

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • תכנוני אהבה לשנה החדשה - השנה היהודית התחילה ועתה נשאר לנו להחליט כיצד אנו מעוניינים לפעול בשנה זו. מספר דגשים לשנה חדשה בסימן של זוגיות.
  • לאהוב שלא באופן אקראי - תקופת החגים, מביאה איתה את הצורך לאהוב מחדש. חג הסוכות הינו חג המסמן את הסוכה והאהבה האקראית.
  • על אהבה ועל מחשבה - יום הכיפור כבר בפתח ולכם נותרה תהייה באשר לאהוב שזנחתם ? זה הזמן לבקש ממנו שיסלח לכם.
  • אהבה זאת מילה או רגש - השאלה היא האם אהבה זאת מילה או רגש? האם מדובר במס שפתיים עבור הזוגיות, או בתחושה חזקה ואמיתית.
  • אלבום בתמונות - האהבה עדיין חיה באלבום התמונות ובכל פעם שהיא מעיפה מבט הרגשות מציפות אותה מחדש.


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©