להתחתן בחגים

חתונה בחגים

חלום החתונה בחגים

להתחתן בחגים

כשהחגים בפתח, התחושה היא אותה תחושה בעבור כול הרווקים והרווקות. כולם חשים את תחושת הפספוס של הזוגיות. כולם רוצים להתחתן בחגים אך לא תמיד צולח הדבר. הרבה לפני החתונה, כולם חפצים באהבה אחת גדולה. אהבה שתגרום להם לקום ולחייך את הבוקר שלפני ראש השנה. כולם רוצים להתחיל אותה, את השנה עם חיוך ובעיקר עם אהבה. יש כאלה שיגידו שהם מחכים לצמיחה של השושנה בגינה, יש כאלה שיעידו כי הם רוצים את האהבה ואת פריחתה אצלם בלב. האדם יכול להיוותר ללא אהבה רק לתקופות מסוימות. גם כשמדובר בלבד, מדובר במשהו זמני בלבד. לא טוב היות האדם לבדו ולא פעם הוא נותר לבדו שלא מהסיבות שהוא בוחר.

כולם רוצים להינשא בחג

בגדול, אם תשאלו כול אחת ואחד, הם יעידו כי הם חפצים לקבל את הצעת הנישואין על שולחן ראש השנה כשמסביב כל האהובים והחברים הקרובים. היכולת הזאת, להיות עם מישהו שאוהבים בערב החג ובכול שרשרת החגים הבאה לטובה, הינו ניצחון גדול של הלבד המוחץ. לאהוב בראש השנה, אחר כך להתחתן בחג הסוכות וכמה שנים אחר כך, לקחת את הילד להקפות ולהיזכר בהצעה הראשונה שבה הציעו לכם לבוא בברית האהבה. אם תשאלו את מרבית הרווקות, כולן תגדנה לכם שיש בהן רצון ללבוש את השמלה הצחורה. להעמיד חופה וקידושין בסמוך לראש השנה, להסב סביב שולחן נוכח הסוכה המדהימה והבעל והאישה החדשים. אהבה חדשה, נישואין תחת ענפי החג.

לחיות בזוגיות

בשאר ימות השנה, קיימת תחושה של שגרה, של עבודה, אף אחד לא באמת שם לב ללבד שלו. כשמגיעים להם חגי תשרי, לפתע מרגישים את הלבד. כולם אצים להם ומחפשים אלטרנטיביות שתסייענה להם למצוא את האהבה האמיתית. זה כאילו שבכול שאר ימות השנה, הדברים עוברים ליד אך שמגיעים החגים, משתנה המשחק. בכול רווק או רווקה יש את הכמיהה ללטף מישהו חדש ליד השולחן. אף אחד לא באמת רוצה להיוותר לו לבד בתקופה הכי מרגשת בשנה. היכולת ללבוש יחדיו את לובן החג, לקבל את פני השנה החדשה ולטעום את טעמו המתוק של התפוח המהול בדבש, הם סיפור של חגי תשרי וראש השנה.

האם להתפשר?

בוודאי שלא, אין להתפשר, גם כשמדובר בערב החג. מאמר זה עוסק ברצון ובכמיהה לזוגיות נוכח כל תקופת החגים ועדיין, לא בכול מחיר. אף אחד לא ירצה שיחבק אותו האדם הלא מתאים, גם אם כולם מוקפים בזוגיות חגיגית. עדיין, הדשא של השכן אינו ירוק יותר, אתם לא באמת יודעים מה גורם לאחרים להיוותר בזוגיות. אז נכון שהם לכאורה נראים מאושרים וקרובים בחג ועדיין, מה קורה לאחר מכן? איך הם מעבירים את שאר ימות השנה? בסופו של דבר, זה כיף בהחלט להיות בזוגיות , אך לא בכול מחיר.

להתחתן בחגים

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

איך לבשל לה

איך לבשל לה

פורסם בתאריך: 03/06/2012 17:48:41

תמיד רציתם לבשל לה ולהרשים אותה, אבל לא ידעתם איך בדיוק? היכנסו ולמדו איך עושים זאת נכון.

מזל סרטן (22 ביוני – 22 ביולי)

מזל סרטן (22 ביוני – 22 ביולי)

פורסם בתאריך: 11/11/2009 06:31:49

מזל סרטן, ממזלות המים, מאופיין במופנמות, רגישות גבוהה ואהבה לבית וחום. התאמת הסרטן למזלות אחרים.

דייטים חמים של קיץ

דייטים חמים של קיץ

פורסם בתאריך: 01/08/2011 11:51:40

אנשים מחפשים כל הזדמנות אפשרית בשביל להכיר אנשים חדשים איתם הם יכולים להתיידד. הקיץ הוא הזמן האולטימטיבי לכך.

אי אפשר לקנות אהבה

אי אפשר לקנות אהבה

פורסם בתאריך: 03/06/2013 14:10:11

האם סיפורי אהבה עדיין שרירים וקיימים בפועל? מהי אהבה? מה על האביר על הסוס? אהבה.

איך להתחיל עם בחורה?

איך להתחיל עם בחורה?

פורסם בתאריך: 08/12/2009 12:01:06

בכדי להסב את תשומת ליבה ולהבדיל את עצמו לטובה מבין כל שאר הגברים, מה כדאי לרשום לה? ומה עדיף שלא?

הכרויות 2007

הכרויות 2007

פורסם בתאריך: 04/04/2010 00:15:04

באתרים רבים אפשר למצוא אהבה. ואם גם אתם רוצים, תוכלו למצוא אותי באתר זיגוטה. יומנה של גולשת.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר