להתחתן בחגים

חתונה בחגים

חלום החתונה בחגים

להתחתן בחגים

כשהחגים בפתח, התחושה היא אותה תחושה בעבור כול הרווקים והרווקות. כולם חשים את תחושת הפספוס של הזוגיות. כולם רוצים להתחתן בחגים אך לא תמיד צולח הדבר. הרבה לפני החתונה, כולם חפצים באהבה אחת גדולה. אהבה שתגרום להם לקום ולחייך את הבוקר שלפני ראש השנה. כולם רוצים להתחיל אותה, את השנה עם חיוך ובעיקר עם אהבה. יש כאלה שיגידו שהם מחכים לצמיחה של השושנה בגינה, יש כאלה שיעידו כי הם רוצים את האהבה ואת פריחתה אצלם בלב. האדם יכול להיוותר ללא אהבה רק לתקופות מסוימות. גם כשמדובר בלבד, מדובר במשהו זמני בלבד. לא טוב היות האדם לבדו ולא פעם הוא נותר לבדו שלא מהסיבות שהוא בוחר.

כולם רוצים להינשא בחג

בגדול, אם תשאלו כול אחת ואחד, הם יעידו כי הם חפצים לקבל את הצעת הנישואין על שולחן ראש השנה כשמסביב כל האהובים והחברים הקרובים. היכולת הזאת, להיות עם מישהו שאוהבים בערב החג ובכול שרשרת החגים הבאה לטובה, הינו ניצחון גדול של הלבד המוחץ. לאהוב בראש השנה, אחר כך להתחתן בחג הסוכות וכמה שנים אחר כך, לקחת את הילד להקפות ולהיזכר בהצעה הראשונה שבה הציעו לכם לבוא בברית האהבה. אם תשאלו את מרבית הרווקות, כולן תגדנה לכם שיש בהן רצון ללבוש את השמלה הצחורה. להעמיד חופה וקידושין בסמוך לראש השנה, להסב סביב שולחן נוכח הסוכה המדהימה והבעל והאישה החדשים. אהבה חדשה, נישואין תחת ענפי החג.

לחיות בזוגיות

בשאר ימות השנה, קיימת תחושה של שגרה, של עבודה, אף אחד לא באמת שם לב ללבד שלו. כשמגיעים להם חגי תשרי, לפתע מרגישים את הלבד. כולם אצים להם ומחפשים אלטרנטיביות שתסייענה להם למצוא את האהבה האמיתית. זה כאילו שבכול שאר ימות השנה, הדברים עוברים ליד אך שמגיעים החגים, משתנה המשחק. בכול רווק או רווקה יש את הכמיהה ללטף מישהו חדש ליד השולחן. אף אחד לא באמת רוצה להיוותר לו לבד בתקופה הכי מרגשת בשנה. היכולת ללבוש יחדיו את לובן החג, לקבל את פני השנה החדשה ולטעום את טעמו המתוק של התפוח המהול בדבש, הם סיפור של חגי תשרי וראש השנה.

האם להתפשר?

בוודאי שלא, אין להתפשר, גם כשמדובר בערב החג. מאמר זה עוסק ברצון ובכמיהה לזוגיות נוכח כל תקופת החגים ועדיין, לא בכול מחיר. אף אחד לא ירצה שיחבק אותו האדם הלא מתאים, גם אם כולם מוקפים בזוגיות חגיגית. עדיין, הדשא של השכן אינו ירוק יותר, אתם לא באמת יודעים מה גורם לאחרים להיוותר בזוגיות. אז נכון שהם לכאורה נראים מאושרים וקרובים בחג ועדיין, מה קורה לאחר מכן? איך הם מעבירים את שאר ימות השנה? בסופו של דבר, זה כיף בהחלט להיות בזוגיות , אך לא בכול מחיר.

להתחתן בחגים

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

"להתאהב בכל יום מחדש" - פרק ב´ כמו שלא הכרתם

פורסם בתאריך: 12/01/2015 09:58:07

אהבה אחרי גירושין יכולה להיות פרק חדש ומסעיר בחיים, תלוי בתבלינים. בואו ביימו לכם אהבה מהסרטים והתחילו פרק ב´ מרתק וחלומי.

מעבדות לחירות

מעבדות לחירות

פורסם בתאריך: 29/03/2010 10:44:32

למרות שבתוכנו כבר הבנו שזה לא מתאים, עדיין קשה לשחרר. כיצד מתנתקים מקשר הרסני ובלתי מספק?

תמונה באתרי הכרויות

תמונה באתרי הכרויות

פורסם בתאריך: 18/04/2012 16:04:58

תמונה באתרי הכרויות זה דבר חשוב . למה אתם שואלים ? ובכן , תמונה יכולה להוביל אתכם למציאת זוגיות נכונה ואהבה .

רומנטיקה

רומנטיקה

פורסם בתאריך: 16/03/2011 18:14:51

כאשר מדברים על רומנטיקה, מדברים על היופי שבאהבה, על הרגעים הקטנים שעושים את הכל לגדול, אז מהי אותה רומנטיקה?

דייט תקוע

דייט תקוע

פורסם בתאריך: 30/01/2010 15:03:44

הדייט נתקע, כל פגישה היא סוג של הימור, הכל סטטיסטיקה, לא כולן יכולות להצליח. איך שוברים את השקט?

על אהבה ועל מחשבה

על אהבה ועל מחשבה

פורסם בתאריך: 24/09/2012 11:10:08

יום הכיפור כבר בפתח ולכם נותרה תהייה באשר לאהוב שזנחתם ? זה הזמן לבקש ממנו שיסלח לכם.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר