להתחתן בחגים

חתונה בחגים

חלום החתונה בחגים

להתחתן בחגים

כשהחגים בפתח, התחושה היא אותה תחושה בעבור כול הרווקים והרווקות. כולם חשים את תחושת הפספוס של הזוגיות. כולם רוצים להתחתן בחגים אך לא תמיד צולח הדבר. הרבה לפני החתונה, כולם חפצים באהבה אחת גדולה. אהבה שתגרום להם לקום ולחייך את הבוקר שלפני ראש השנה. כולם רוצים להתחיל אותה, את השנה עם חיוך ובעיקר עם אהבה. יש כאלה שיגידו שהם מחכים לצמיחה של השושנה בגינה, יש כאלה שיעידו כי הם רוצים את האהבה ואת פריחתה אצלם בלב. האדם יכול להיוותר ללא אהבה רק לתקופות מסוימות. גם כשמדובר בלבד, מדובר במשהו זמני בלבד. לא טוב היות האדם לבדו ולא פעם הוא נותר לבדו שלא מהסיבות שהוא בוחר.

כולם רוצים להינשא בחג

בגדול, אם תשאלו כול אחת ואחד, הם יעידו כי הם חפצים לקבל את הצעת הנישואין על שולחן ראש השנה כשמסביב כל האהובים והחברים הקרובים. היכולת הזאת, להיות עם מישהו שאוהבים בערב החג ובכול שרשרת החגים הבאה לטובה, הינו ניצחון גדול של הלבד המוחץ. לאהוב בראש השנה, אחר כך להתחתן בחג הסוכות וכמה שנים אחר כך, לקחת את הילד להקפות ולהיזכר בהצעה הראשונה שבה הציעו לכם לבוא בברית האהבה. אם תשאלו את מרבית הרווקות, כולן תגדנה לכם שיש בהן רצון ללבוש את השמלה הצחורה. להעמיד חופה וקידושין בסמוך לראש השנה, להסב סביב שולחן נוכח הסוכה המדהימה והבעל והאישה החדשים. אהבה חדשה, נישואין תחת ענפי החג.

לחיות בזוגיות

בשאר ימות השנה, קיימת תחושה של שגרה, של עבודה, אף אחד לא באמת שם לב ללבד שלו. כשמגיעים להם חגי תשרי, לפתע מרגישים את הלבד. כולם אצים להם ומחפשים אלטרנטיביות שתסייענה להם למצוא את האהבה האמיתית. זה כאילו שבכול שאר ימות השנה, הדברים עוברים ליד אך שמגיעים החגים, משתנה המשחק. בכול רווק או רווקה יש את הכמיהה ללטף מישהו חדש ליד השולחן. אף אחד לא באמת רוצה להיוותר לו לבד בתקופה הכי מרגשת בשנה. היכולת ללבוש יחדיו את לובן החג, לקבל את פני השנה החדשה ולטעום את טעמו המתוק של התפוח המהול בדבש, הם סיפור של חגי תשרי וראש השנה.

האם להתפשר?

בוודאי שלא, אין להתפשר, גם כשמדובר בערב החג. מאמר זה עוסק ברצון ובכמיהה לזוגיות נוכח כל תקופת החגים ועדיין, לא בכול מחיר. אף אחד לא ירצה שיחבק אותו האדם הלא מתאים, גם אם כולם מוקפים בזוגיות חגיגית. עדיין, הדשא של השכן אינו ירוק יותר, אתם לא באמת יודעים מה גורם לאחרים להיוותר בזוגיות. אז נכון שהם לכאורה נראים מאושרים וקרובים בחג ועדיין, מה קורה לאחר מכן? איך הם מעבירים את שאר ימות השנה? בסופו של דבר, זה כיף בהחלט להיות בזוגיות , אך לא בכול מחיר.

להתחתן בחגים

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

הגיל האידיאלי לחתונה

הגיל האידיאלי לחתונה

פורסם בתאריך: 28/01/2013 11:46:26

חתונה הינה תחנה משמעותית ביותר בחיינו. בין אם נרצה ובין אם לא, אנו משתנים. אז מה הוא הגיל האידיאלי לחתונה?

האם כדאי לחזור אחרי פרידה

האם כדאי לחזור אחרי פרידה

פורסם בתאריך: 05/03/2012 10:55:45

בפרידה, נראה שזהו, נגמר הקשר לתמיד. אבל פעמים רבות יש אפשרות לתת לקשר עוד צ´אנס.האם כדאי לחזור אחרי פרידה?

מי אוהב יותר?

מי אוהב יותר?

פורסם בתאריך: 04/02/2013 12:37:26

מי אוהב יותר? האם זה נכון מה שאומרים שהאישה היא תמיד זו שאוהבת יותר והגבר הוא זה שנמנע מאהבה?

איך תדעי שזה זה

איך תדעי שזה זה

פורסם בתאריך: 11/02/2013 11:31:48

אימי תמיד היתה אומרת, מסתבר שאין שום דבר בטוח עד שהתחושות והאהבה הופכים אותו לאחד כזה.

אהבה במרחק נגיעה

אהבה במרחק נגיעה

פורסם בתאריך: 01/03/2021 14:05:21

לשמור נגיעה בעולם הדייטינג,
לצאת ולנסות להכיר את האדם שעומד מולך, לנסות להבין אם הוא מתאים לך ולבחון את הדברים אך ורק על סמך הרגש, המראה והשיחה ולעולם לא על סמך מגע.

איך להשיג דייט שני?

איך להשיג דייט שני?

פורסם בתאריך: 13/12/2021 14:08:19

לפעמים לא צריך להקסים בחורה בכדי להשיג איתה דייט שני. לעיתים זו טקטיקה פשוטה שיש לנקוט בדייט הראשון. איך משיגים דייט שני ללא מאמץ.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר