שכחת סיסמא?
 

להתחיל עם בחורה באתר הכרויות

איך להתחיל עם בחורה? - 08/12/2009 12:01:06
הגב על מאמר זה
בכדי להסב את תשומת ליבה ולהבדיל את עצמו לטובה מבין כל שאר הגברים, מה כדאי לרשום לה? ומה עדיף שלא?
בחורה באתר הכרויותכל כך הרבה גברים ונשים נרשמים באתרי הכרויות בכדי להכיר אנשים לצורכי זוגיות, חברויות, תמיכה או כל צורך אחר שהם מחפשים. הצעד המשמעותי והחשוב ביותר הוא כאשר גבר (לדוגמא) מעוניין להתחיל להכיר בחורה בקטע רומנטי.

הוא יושב וחושב מה לכתוב לה בכדי להסב את תשומת ליבה ולהבדיל את עצמו לטובה מבין כל שאר הגברים שנמצאים באתר ומנסים להתחיל איתה. מה כדאי לרשום לה? ומה עדיף שלא? אז ככה.

נתחיל בדרך השלילה.

* עצם העובדה שאתם נמצאים באתר הכרויות אומרת שאת יכולים להסתכל על הבחורה מעבר ללוק החיצוני. אם לא עשיתם זאת, או אם הבחורה מוצאת חן בעיניכם רק ביופי החיצוני שלה – אל תרשמו לה משפט שרק מחמיא לה על היופי החיצוני. הבחורות הרבה פחות שטחיות מגברים ואם תראו להן שגם אתם כך זה יגדיל את הסיכויים שלכם.

* אל תפנו לבחורה בכינויים כמו ´מלכה´, ´בובה´, ´מותק´ וכו´. ידוע לבחורות כי אם פניתם אליהן בכינויים אלו זה אומר שכל בחורה אחרת כבר שמעה אותם גם. כמו כן, כינויים אלו נשמעים טיפשיים, ילדותיים וזולים.

* אל תתארו לבחורה בהודעה הראשונה שאתם שולחים לה את עובי השרירים שלכם ואיזה משקל אתם כבר מרימים בחדר הכושר. זהו מידע מיותר. שוב, בחורה היא הרבה פחות שטחית מגברים ולעיתים לא רק שהיא לא תתרשם אלא זה אף ידחה אותה. זה יגרום לה לחשוב כי זה הדבר היחיד שמעניין אתכם (עקב העובדה שזה מה שמצאתם לנכון לתאר בהודעה הראשונה שלכם).

* אל תשאירו לבחורה מייל או פלאפון ותצפו שהיא תשלח הודעה. תעבדו קצת בשבילה.

אז מה כדאי לכתוב לבחורה במשפט פתיחה?

* כתבו את שמכם המלא, מקום מגוריכם ובמה אתם עוסקים. למרות שאלו הן עובדות יבשות הן מראות על פתיחות עם הצד השני (הבחורה) וסוג כזה של פתיחות יגרום גם לה להיפתח בפניכם.

* גם אם אתם מנכ"לים של חברה גדולה אל תתרברבו בכסף – אם בחורה תשקול אם לצאת אתכם או לא – עדיף שהכסף שלכם לא יהיה שיקול בבחירה שלה.

* רצוי שבכתיבה שלכם תשלבו מעט הומור. זה לא מיתוס שבנות אוהבות את זה.

* לבסוף, כתבו לה כי תשמחו אם היא תגיב להודעה ואם תוכלו לדבר איתה בהמשך.


בהצלחה!

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • מתקרבת לגיל 30 ואמא מציקה - אמא מנסה לסדר לך בנים של חברות? אבא חושב ש"עברת צד"? סבתא מקטרת שנישאה בגיל 18? תהיי חזקה! זה יגיע!
  • ט"ו באב - מה מיוחד ביום הזה בעצם? מה לעשות ואיך לחגוג. הכל בכתבה הבאה שלפניכם.
  • אימון לזוגיות - תמיד, יש את הדבר הזה, שמושך אחורה. איך נפרדים מהכוחות המעכבים ומתחברים לכוחות המקדמים.
  • רבים אבל בכל זאת אוהבים - ריב הוא חלק בלתי נמנע ממערכת זוגית טובה ובריאה. כיצד להשאיר אותו כזה? מספר טיפים לריבים בריאים יותר.
  • איך לשמור על זוגיות מוצלחת? - לא קל למצוא את אהבת חייכם ויותר מזה – לא קל לשמור עליה! כמה טיפים לשמירה על זוגיות מוצלחת.
  • סיפור הכרויות - דפנה ורוחניק מצאו אהבה באמצעות רשת חברתית שהתעצמה וגדלה. בואו לשמוע כאן את הסיפור המלא.


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©