להרפות או לאהוב

להרפות או לאהוב - מה עדיף?

מה עושים במצב שהאהבה חזקה אך לא טובה?


האם ראוי לעזוב או להילחם על הקשר בכל מחיר? הכול תלוי ביכולת שלכם לשחרר ולהרפות. אהבה באה מהמקום שבו תוכלו להשכיל ולהבין כי לשחרר משמע לאהוב. המון אנשים מחפשים לאהוב מהמקום המתאים להם ביותר. האם נכון לעשות כך? לא בהכרח. כאשר מדברים על אהבה, מדברים על היכולת לשחרר מישהו באמת. אם הוא יאהב אתכם, הוא ישוב אליכם, אם לא, כנראה שמעולם לא היה אחד כזה.

לבחור או להיבחר?

אם מישהו בוחר בכם מבלי לתת לכם את ההזדמנות, שהרי אתם בבעיה. מישהו לא באמת אוהב אתכם. יש כמה סימנים לדעת אם לאותו האדם יש אהבה גדולה אליכם.זה קורה כשאתם רוצים להישאר, ללכת או פשוט להגיד את מה שאתם חושבים לנכון ולא להישפט. מעטים האנשים שנותנים ומעניקים את זכות הבחירה למי שהם אוהבים באמת. מה עושים? כיצד פותרים את הדברים והופכים אותם שונים? האם אפשר לעשות זאת אחרת? אהבה אמיתית נמדדת בפן האחר לגמרי. אהבה למעשה באה לידי ביטוי ביכולת שלכם להיבחר על ידי עצמכם בלבד. לאהוב מישהו מבלי שהוא ילחץ עליכם על פי טעמו או בחירותיו שלו הוא.

כיצד תדעו שזה אמיתי

אם תפגשו אדם אשר יקבל אתכם כפי שאתם, ללא הבדלים כאלה ואחרים, דעו כי בחרתם נכונה. כך גם אם תפגשו אדם שישחרר אתכם ללכת מבלי "להיעלב" או לפגוע בכם על מנת להרגיש מנוצח נוכח האגו הנפגע. כך למעשה תדעו שיש אנשים שאוהבים ללא תנאים או סייגים. למעשה יהיה עליכם לשאוף ולבחור אנשים אשר המונח אהבה שלהם קשור בחופש וביכולת לתת לאחר לבחור היכן להימצא אם בכלל. אהבה אמיתית איננה תלויה בדבר וזוהי למעשה אמרה שלא הומצאה על ידיכם אלא על ידי רבים וטובים אחרים שלא שייכים לדור הנוכחי. מה אתם עושים עם זה? כיצד אתם מיישמים ומבינים שזוהי למעשה התוצאה הטובה ביותר לבדוק את רזי האהבה האמיתית?

לבחור בצורה הטובה ביותר

התשובה לכך פשוטה ביותר, כל שעליכם לעשות הוא להיבחר בעדינות רק אם אתם אכן מסכימים לכך. אם מישהו לא ירצה להיבחר על ידיכם, אל תכעסו עליו, נסו להבין את הצרכים שלו וקחו בחשבון כי עומד מולכם אדם אחר, בעל אופי אחר, אל תתעקשו יתר על המידה, מה שצריך לקרות לרוב קורה, אם הוא לא קרה עד כה, ייתכן שלא מתפקידו להתרחש. קחו את הדברים בפשטות ואל תפגעו אם מישהו לא מעז לבחור אתכם לכאורה. הכול יתרחש בזמן שלו ועל פי היכולות שהטבע יציע בסיכומם של הדברים.

האם רציתם להיבחר ולא נבחרתם? ספרו לנו על כך, נשמח לשמוע את סיפורכם.

להרפות או לאהוב

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

אהבה ברגע

אהבה ברגע

פורסם בתאריך: 27/08/2010 00:05:19

האם גם האהבה הפכה ממשהו נדיר שיש לשמור עליו למשהו זמין וברור מאליו? ואם כך הדבר, האם יש כאלה שכבר איבדו בה עניין?

ולנטיין יום לאהבה

ולנטיין יום לאהבה

פורסם בתאריך: 14/02/2013 16:52:50

כיצד ניתן לקחת יום ולהפוך אותו מיוחד? כיצד ניתן לתת לאהבה מקום ראוי? כמה טיפים לתשומת לבכם.

להתחיל עם בחורה ברחוב

להתחיל עם בחורה ברחוב

פורסם בתאריך: 08/05/2011 16:53:07

ישנן דרכים רבות להתחיל עם בחורה, אך אחת הדרכים המדליקות ביותר היא להתחיל עם בחורה ברחוב. איך עושים את זה נכון?

אהבה כמו של פעם

אהבה כמו של פעם

פורסם בתאריך: 29/01/2014 11:38:17

כולם כמהים להיזכר בקשרים המתוקים שהיו להם פעם. למה הם הסתיימו להם בבוקר בהיר אחד? כנסו ונסו להבין...

לי ולך

לי ולך

פורסם בתאריך: 12/05/2010 15:23:02

שיתוף במערכות יחסים זה סוגיה רגישה. לי ולך לא תמיד יש את אותו הטעם ואת אותם תחביבים. מה עושים?

לדבר על אהבה

לדבר על אהבה

פורסם בתאריך: 19/06/2014 10:02:25

המון אנשים מסרבים לדבר על אהבה, לשם שינוי, יש אנשים שלא מסרבים והם אפילו אומרים זאת בכל רם. מה מונע מלא מעט אנשים לדבר על רגש?

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר