להרפות או לאהוב

להרפות או לאהוב - מה עדיף?

מה עושים במצב שהאהבה חזקה אך לא טובה?


האם ראוי לעזוב או להילחם על הקשר בכל מחיר? הכול תלוי ביכולת שלכם לשחרר ולהרפות. אהבה באה מהמקום שבו תוכלו להשכיל ולהבין כי לשחרר משמע לאהוב. המון אנשים מחפשים לאהוב מהמקום המתאים להם ביותר. האם נכון לעשות כך? לא בהכרח. כאשר מדברים על אהבה, מדברים על היכולת לשחרר מישהו באמת. אם הוא יאהב אתכם, הוא ישוב אליכם, אם לא, כנראה שמעולם לא היה אחד כזה.

לבחור או להיבחר?

אם מישהו בוחר בכם מבלי לתת לכם את ההזדמנות, שהרי אתם בבעיה. מישהו לא באמת אוהב אתכם. יש כמה סימנים לדעת אם לאותו האדם יש אהבה גדולה אליכם.זה קורה כשאתם רוצים להישאר, ללכת או פשוט להגיד את מה שאתם חושבים לנכון ולא להישפט. מעטים האנשים שנותנים ומעניקים את זכות הבחירה למי שהם אוהבים באמת. מה עושים? כיצד פותרים את הדברים והופכים אותם שונים? האם אפשר לעשות זאת אחרת? אהבה אמיתית נמדדת בפן האחר לגמרי. אהבה למעשה באה לידי ביטוי ביכולת שלכם להיבחר על ידי עצמכם בלבד. לאהוב מישהו מבלי שהוא ילחץ עליכם על פי טעמו או בחירותיו שלו הוא.

כיצד תדעו שזה אמיתי

אם תפגשו אדם אשר יקבל אתכם כפי שאתם, ללא הבדלים כאלה ואחרים, דעו כי בחרתם נכונה. כך גם אם תפגשו אדם שישחרר אתכם ללכת מבלי "להיעלב" או לפגוע בכם על מנת להרגיש מנוצח נוכח האגו הנפגע. כך למעשה תדעו שיש אנשים שאוהבים ללא תנאים או סייגים. למעשה יהיה עליכם לשאוף ולבחור אנשים אשר המונח אהבה שלהם קשור בחופש וביכולת לתת לאחר לבחור היכן להימצא אם בכלל. אהבה אמיתית איננה תלויה בדבר וזוהי למעשה אמרה שלא הומצאה על ידיכם אלא על ידי רבים וטובים אחרים שלא שייכים לדור הנוכחי. מה אתם עושים עם זה? כיצד אתם מיישמים ומבינים שזוהי למעשה התוצאה הטובה ביותר לבדוק את רזי האהבה האמיתית?

לבחור בצורה הטובה ביותר

התשובה לכך פשוטה ביותר, כל שעליכם לעשות הוא להיבחר בעדינות רק אם אתם אכן מסכימים לכך. אם מישהו לא ירצה להיבחר על ידיכם, אל תכעסו עליו, נסו להבין את הצרכים שלו וקחו בחשבון כי עומד מולכם אדם אחר, בעל אופי אחר, אל תתעקשו יתר על המידה, מה שצריך לקרות לרוב קורה, אם הוא לא קרה עד כה, ייתכן שלא מתפקידו להתרחש. קחו את הדברים בפשטות ואל תפגעו אם מישהו לא מעז לבחור אתכם לכאורה. הכול יתרחש בזמן שלו ועל פי היכולות שהטבע יציע בסיכומם של הדברים.

האם רציתם להיבחר ולא נבחרתם? ספרו לנו על כך, נשמח לשמוע את סיפורכם.

להרפות או לאהוב

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

זכר אלפא

זכר אלפא

פורסם בתאריך: 24/03/2010 12:57:08

בקהילות אנושיות, זכר אלפא מסמל גבר עוצמתי, במעמד חברתי גבוה, נראה היטב, בנוי לתפארת מדינת ישראל, בעל בטחון עצמי מופרז.

מזל שור (21 באפריל – 20 במאי)

מזל שור (21 באפריל – 20 במאי)

פורסם בתאריך: 06/11/2009 13:08:43

בני מזל שור הם חלק ממזלות האדמה. הם תמיד מאורגנים, מסודרים ויודעים בדיוק מה הם רוצים. התאמת מזל שור.

מזל אריה (23 ביולי – 22 באוגוסט)

מזל אריה (23 ביולי – 22 באוגוסט)

פורסם בתאריך: 11/11/2009 06:39:44

האריה – מקבוצת מזלות האש, מלך החיות, יש לו כבוד עצמי ותכונות מנהיגותיות שונות. התאמותיו למזלות השונים.

קלאב 50

קלאב 50

פורסם בתאריך: 12/05/2010 15:33:54

האהבה פורחת לא רק כשצעירים. אם גם אתם מחפשים אהבה, לא ראשונה או שנייה, אל תהססו למועדון להצטרף ולעשות פשוט כיף.

להתחיל עם בחורה - עשה ואל תעשה

להתחיל עם בחורה - עשה ואל תעשה

פורסם בתאריך: 15/09/2020 10:26:09

לאחר חצי שנה בה לא הצלחת ליזום דייט עם בחורה מעניינת, החלטת לשנות אסטרטגיה ולנסות להכיר בחורות איכותיות דרך אתר הכרויות ייעודי. איך עושים את זה נכון? הכל לפניכם.

הכרויות בלילה

הכרויות בלילה

פורסם בתאריך: 07/04/2010 09:31:49

לפני שלוש שנים בדיוק, בחופשת הפסח, הכרתי את אהבת חיי ברשת. איך לנצל את הלילות למציאת אהבה ברשת.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר