להרפות או לאהוב

להרפות או לאהוב - מה עדיף?

מה עושים במצב שהאהבה חזקה אך לא טובה?


האם ראוי לעזוב או להילחם על הקשר בכל מחיר? הכול תלוי ביכולת שלכם לשחרר ולהרפות. אהבה באה מהמקום שבו תוכלו להשכיל ולהבין כי לשחרר משמע לאהוב. המון אנשים מחפשים לאהוב מהמקום המתאים להם ביותר. האם נכון לעשות כך? לא בהכרח. כאשר מדברים על אהבה, מדברים על היכולת לשחרר מישהו באמת. אם הוא יאהב אתכם, הוא ישוב אליכם, אם לא, כנראה שמעולם לא היה אחד כזה.

לבחור או להיבחר?

אם מישהו בוחר בכם מבלי לתת לכם את ההזדמנות, שהרי אתם בבעיה. מישהו לא באמת אוהב אתכם. יש כמה סימנים לדעת אם לאותו האדם יש אהבה גדולה אליכם.זה קורה כשאתם רוצים להישאר, ללכת או פשוט להגיד את מה שאתם חושבים לנכון ולא להישפט. מעטים האנשים שנותנים ומעניקים את זכות הבחירה למי שהם אוהבים באמת. מה עושים? כיצד פותרים את הדברים והופכים אותם שונים? האם אפשר לעשות זאת אחרת? אהבה אמיתית נמדדת בפן האחר לגמרי. אהבה למעשה באה לידי ביטוי ביכולת שלכם להיבחר על ידי עצמכם בלבד. לאהוב מישהו מבלי שהוא ילחץ עליכם על פי טעמו או בחירותיו שלו הוא.

כיצד תדעו שזה אמיתי

אם תפגשו אדם אשר יקבל אתכם כפי שאתם, ללא הבדלים כאלה ואחרים, דעו כי בחרתם נכונה. כך גם אם תפגשו אדם שישחרר אתכם ללכת מבלי "להיעלב" או לפגוע בכם על מנת להרגיש מנוצח נוכח האגו הנפגע. כך למעשה תדעו שיש אנשים שאוהבים ללא תנאים או סייגים. למעשה יהיה עליכם לשאוף ולבחור אנשים אשר המונח אהבה שלהם קשור בחופש וביכולת לתת לאחר לבחור היכן להימצא אם בכלל. אהבה אמיתית איננה תלויה בדבר וזוהי למעשה אמרה שלא הומצאה על ידיכם אלא על ידי רבים וטובים אחרים שלא שייכים לדור הנוכחי. מה אתם עושים עם זה? כיצד אתם מיישמים ומבינים שזוהי למעשה התוצאה הטובה ביותר לבדוק את רזי האהבה האמיתית?

לבחור בצורה הטובה ביותר

התשובה לכך פשוטה ביותר, כל שעליכם לעשות הוא להיבחר בעדינות רק אם אתם אכן מסכימים לכך. אם מישהו לא ירצה להיבחר על ידיכם, אל תכעסו עליו, נסו להבין את הצרכים שלו וקחו בחשבון כי עומד מולכם אדם אחר, בעל אופי אחר, אל תתעקשו יתר על המידה, מה שצריך לקרות לרוב קורה, אם הוא לא קרה עד כה, ייתכן שלא מתפקידו להתרחש. קחו את הדברים בפשטות ואל תפגעו אם מישהו לא מעז לבחור אתכם לכאורה. הכול יתרחש בזמן שלו ועל פי היכולות שהטבע יציע בסיכומם של הדברים.

האם רציתם להיבחר ולא נבחרתם? ספרו לנו על כך, נשמח לשמוע את סיפורכם.

להרפות או לאהוב

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

הלילה הראשון שלנו ביחד

הלילה הראשון שלנו ביחד

פורסם בתאריך: 28/03/2010 15:56:26

אתם לא רוצים לפשל בלילה הראשון שלכם ביחד. מה לא לומר כדי לעבור בהצלחה את הלילה הראשון יחד. טיפים ועצות.

להתחיל עם בחורה בלימודים

להתחיל עם בחורה בלימודים

פורסם בתאריך: 26/05/2011 09:45:44

ישנן דרכים שונות להתחיל עם בחורה במסגרת הלימודים, יש לזכור שללימוד באותה מסגרת יש בו הרבה מן המשותף.

אהבה ואור

אהבה ואור

פורסם בתאריך: 26/11/2013 17:10:02

אדם אשר אהבה בליבו לא צריך את האורות כי הם ממילא מצויים בליבו.

לא משנה הגיל העיקר האהבה

לא משנה הגיל העיקר האהבה

פורסם בתאריך: 24/06/2012 17:29:22

נו טוב, כמעט שכתבתי לא משנה הגיל העיקר התרגיל, אלא שלא מדובר כאן בתרגיל ,אלא במציאת אהבה.

טיפים להצלחה בדייט הראשון

טיפים להצלחה בדייט הראשון

פורסם בתאריך: 02/08/2021 13:02:59

יש המון דברים שכדאי לדעת לפני דייט ראשון וחלק מהעניין זה גם ניסיון. חשוב לדעת על מה לשים דגש, מה כן לעשות ומה לא.

מוטקה

מוטקה

פורסם בתאריך: 14/04/2010 11:28:06

שמות חיבה - מתישהו במערכת היחסים זה נרקם, לרוב לא במתכוון. יש בהם הבעת חיבה, רוך ואינטימיות. אינטראקציה בין זוגות אוהבים.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר