שכחת סיסמא?
 

להרפות או לאהוב - מה עדיף?

להרפות או לאהוב? - 11/12/2013 16:34:48
הגב על מאמר זה
מתי ראוי לעזוב? האם צריך להישאר ולא לוותר על הקשר? הכול תלוי ביכולת שלכם להבין את האהבה.
להרפות או לאהוב
האם ראוי לעזוב או להילחם על הקשר בכל מחיר? הכול תלוי ביכולת שלכם לשחרר ולהרפות. אהבה באה מהמקום שבו תוכלו להשכיל ולהבין כי לשחרר משמע לאהוב. המון אנשים מחפשים לאהוב מהמקום המתאים להם ביותר. האם נכון לעשות כך? לא בהכרח. כאשר מדברים על אהבה, מדברים על היכולת לשחרר מישהו באמת. אם הוא יאהב אתכם, הוא ישוב אליכם, אם לא, כנראה שמעולם לא היה אחד כזה.

לבחור או להיבחר?

אם מישהו בוחר בכם מבלי לתת לכם את ההזדמנות, שהרי אתם בבעיה. מישהו לא באמת אוהב אתכם. יש כמה סימנים לדעת אם לאותו האדם יש אהבה גדולה אליכם.זה קורה כשאתם רוצים להישאר, ללכת או פשוט להגיד את מה שאתם חושבים לנכון ולא להישפט. מעטים האנשים שנותנים ומעניקים את זכות הבחירה למי שהם אוהבים באמת. מה עושים? כיצד פותרים את הדברים והופכים אותם שונים? האם אפשר לעשות זאת אחרת? אהבה אמיתית נמדדת בפן האחר לגמרי. אהבה למעשה באה לידי ביטוי ביכולת שלכם להיבחר על ידי עצמכם בלבד. לאהוב מישהו מבלי שהוא ילחץ עליכם על פי טעמו או בחירותיו שלו הוא.

כיצד תדעו שזה אמיתי

אם תפגשו אדם אשר יקבל אתכם כפי שאתם, ללא הבדלים כאלה ואחרים, דעו כי בחרתם נכונה. כך גם אם תפגשו אדם שישחרר אתכם ללכת מבלי "להיעלב" או לפגוע בכם על מנת להרגיש מנוצח נוכח האגו הנפגע. כך למעשה תדעו שיש אנשים שאוהבים ללא תנאים או סייגים. למעשה יהיה עליכם לשאוף ולבחור אנשים אשר המונח אהבה שלהם קשור בחופש וביכולת לתת לאחר לבחור היכן להימצא אם בכלל. אהבה אמיתית איננה תלויה בדבר וזוהי למעשה אמרה שלא הומצאה על ידיכם אלא על ידי רבים וטובים אחרים שלא שייכים לדור הנוכחי. מה אתם עושים עם זה? כיצד אתם מיישמים ומבינים שזוהי למעשה התוצאה הטובה ביותר לבדוק את רזי האהבה האמיתית?

לבחור בצורה הטובה ביותר

התשובה לכך פשוטה ביותר, כל שעליכם לעשות הוא להיבחר בעדינות רק אם אתם אכן מסכימים לכך. אם מישהו לא ירצה להיבחר על ידיכם, אל תכעסו עליו, נסו להבין את הצרכים שלו וקחו בחשבון כי עומד מולכם אדם אחר, בעל אופי אחר, אל תתעקשו יתר על המידה, מה שצריך לקרות לרוב קורה, אם הוא לא קרה עד כה, ייתכן שלא מתפקידו להתרחש. קחו את הדברים בפשטות ואל תפגעו אם מישהו לא מעז לבחור אתכם לכאורה. הכול יתרחש בזמן שלו ועל פי היכולות שהטבע יציע בסיכומם של הדברים.

האם רציתם להיבחר ולא נבחרתם? ספרו לנו על כך, נשמח לשמוע את סיפורכם.
אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • אהבה כמו של פעם - כולם כמהים להיזכר בקשרים המתוקים שהיו להם פעם. למה הם הסתיימו להם בבוקר בהיר אחד? כנסו ונסו להבין...
  • לדעת להגיד לא - האם שווה להגיד לא? מתי הלא הופך למעשה לכן משתלם אחד גדול? כמה דברים שלא ידעתם על המילה.
  • הדרך להגיד שלום לעבר - בכל פעם אתם חוזרים לזרועות אהוב ישן, אהבה שאמורה הייתה להישכח ולא הצלחנו להתגבר עליה
  • אהבה ואור - אדם אשר אהבה בליבו לא צריך את האורות כי הם ממילא מצויים בליבו.
  • להרגיש את האהבה - אהבה - מי אמר שצריך את הכול שאפשר להשיג רק חלק קטן? האם אפשר להיות עם ולהרגיש בלי?
  • לאן לא ללכת בדייט ראשון - הרבה מאד מהצלחת הדייט היא המיקום, לאן כדאי ולאן לא כדאי ללכת בפגישה ראשונה


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©