שכחת סיסמא?
 

לדעת להגיד את המילה לא

לדעת להגיד לא - 07/01/2014 16:24:57
הגב על מאמר זה
האם שווה להגיד לא? מתי הלא הופך למעשה לכן משתלם אחד גדול? כמה דברים שלא ידעתם על המילה.
לדעת להגיד לאהאם שווה להגיד לא? מתי הלא הופך למעשה לכן משתלם אחד גדול? כמה דברים שלא ידעתם על מילה.

כיצד להגיד את המילה לא?

כיצד אפשר להגיד את המילה לא מבלי להיפגע? האם זה כל כך גרוע להגיד את המילה השלילית לכאורה? לעיתים אנו כל כך רוצים לרצות את כל השאר עד שאנו שוכחים את עצמנו ואת הבחירות. כיצד ניתן להפוך מאושרים? תתפלאו, כל מה שצריך לעשות טמון בלהגיד את המילה לא. מתי צריך להיות פחות נחמדים?

לדעת את הגבולות

הטיפ הראשוני הוא בהחלט לדעת את הגבולות. גם אם כל כך רוצים להגיד כן, יש לשקול להגיד מדי פעם את המילה לא. אם אתם מגלים כי אתם לא ממש יכולים לספק את הסחורה, ראוי שלא לעשות ולהגיד את הלא בזמן. אי אפשר לקחת אחריות על דברים שלא ניתן לעשותם בפועל. לא זו גם תשובה.

להיות נחמדים או לא?

להיות נחמדים זו לא תמיד בחירה נכונה. לא חייבים להיות נטולי נימוס ומאידך, אפשר למצוא את העמק השווה ולהפגין יכולות של אמת עם עצמכם ועם הסביבה. לא צריך לצאת את הדעת על מנת לרצות כל אדם באשר הוא. המילה לא תתקבל, תתפלאו לדעת. אם אתם מתקשים להגיד את המילה לא, לא יזיק אם תתרגלו את זה עם עצמכם. נסו להתרכז ביכולות המילה ובסופו של דבר, תוכלו להגיד את המילה בהצלחה רבה.

מה אתם באמת יכולים לעשות?

אז מה באמת ניתן לעשות? אם לא תדעו להגיד לא, תמצאו את עצמכם אומרים כן לשני מקרים שלא תוכלו לעמוד בהבטחה. יש לוודא כי נוח ביותר להגיד את הדברים ולא לרצות אף אחד אם אתם לא באמת יכולים. לכו עם הרגש, עשו רק את מה שאתם מרגישים. יש לדעת את האופציה והצפייה הנכונה ולא להתחייב לדברים בלתי אפשריים.

עשה ואל תעשה

יש לקחת בחשבון את עניין הצדדים. יש לתת את הדעת ולחשוב הרבה לפני. יש לדבר באופן ברור ביותר ובביטחון מלא. יש לתת את הדעת בבחירת המילה לא. לאנשים המעסיקים אתכם, תבחרו שלא להגיד לא ומאידך, לאנשים שבוחרים לתת לכם אהבה, תוכלו מראש לנסות ולשקול את המילה לא במידה ו אתם לא באמת יכולים לספק את התשובה. בסיכום דברים, יש לא מעט מצבים בהם אתם רוצים להגיד את המילה כן והלא הוא זה השולט בכם. כאשר המילה לא שולטת בכל השאר, החיים נראים קלים יותר. הכול הופך פשוט יותר ומכאן שהבחירות הופכות אף הן בחירות ולא אילוצים שמא יתרחש כך, שמא יקרה כך.


האם גם לכם קרה מצב בו מצאתם את עצמכם קרועים בין המילה לא או בין המילה כן? ספרו לנו על כך, נשמח לשמוע.אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • המלצות לטיול רומנטי בארץ - בואו ונדבר על מקומות רומנטיים בארץ. אתם רוצים לפנק ולרגש את מי שאתם אוהבים? כנסו וקבלו כמה רעיונות לטיולים מפנקים!
  • המלצות לטיול רומנטי בארץ - בואו ונדבר על מקומות רומנטיים בארץ. אתם רוצים לפנק ולרגש את מי שאתם אוהבים? כנסו וקבלו כמה רעיונות לטיולים מפנקים בישראל
  • אהבה כמו של פעם - כולם כמהים להיזכר בקשרים המתוקים שהיו להם פעם. למה הם הסתיימו להם בבוקר בהיר אחד? כנסו ונסו להבין...
  • הדרך להגיד שלום לעבר - בכל פעם אתם חוזרים לזרועות אהוב ישן, אהבה שאמורה הייתה להישכח ולא הצלחנו להתגבר עליה
  • להרפות או לאהוב? - מתי ראוי לעזוב? האם צריך להישאר ולא לוותר על הקשר? הכול תלוי ביכולת שלכם להבין את האהבה.
  • אהבה ואור - אדם אשר אהבה בליבו לא צריך את האורות כי הם ממילא מצויים בליבו.


כל התגובות למאמר:
1. התגובה נשלחה על ידי אנטי 41 , בתאריך 20/02/2014 07:37:14
אתם מבינים.. זה מאמר שמפורסם באתר
ושאנשים אמורים לקרוא ואני שמת להיות אותם אלה שכותבים משהו באתר תוכן יכול רק לחלום על זה כי אני מבוגר ואין לי ויטמין P.
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©