שכחת סיסמא?
 

לגרום לו להתאהב בך

לגרום לו להתאהב בך - 27/01/2010 22:16:22
הגב על מאמר זה
את הסרט "איך להיפטר מבחור בעשרה ימים" כולנו מכירות. מי מאתנו לא מחכה לחידוש "איך להשיג בחור בעשרה ימים".
להתאהבישנן אינספור דרכים לגרום לקורבן הבא להישבות בקסמייך, החל מלבוש נדיב למתבונן אך משאיר מקום לדמיון, אבזור מאתגר, שיער שופע, איפור מעודן, עיניים/ מבטים, נושאי שיחה מעניינים, שנינות, ביטחון עצמי ועוד. חשוב מאוד לדעת מה ואיך להגיד על מנת לשמור על השיחה מלהפוך ז"ל, כדי למנוע ממנו לסובב באופן אוטומטי את הראש ולתור אחר רגליים אחרות. חשוב להיות דעתנית, אך תיזכרי שהוא לא מחפש את ציפי לבני הבאה.

יחד עם זאת, הביטוי ´תמונה שווה אלף מילים´ לא הומצא בכדי. ב´תמונה´ אני מתכוונת לאופן החזותי בו את נושאת את עצמך, משמע שפת הגוף! שזו חשובה יותר מכל מה שתאמרי או לא תאמרי. הכוונה בשפת גוף היא להבעות פנים, מבטים, תנועות ידיים, יציבה, הליכה, טון דיבור, הטיית הגוף, מחוות גוף, עוויות פנים ועוד. לו רושם ראשוני היה נקרא רושם שני או שלישי, מצבינו אולי היה טוב יותר, אבל המציאות היא שכבר בשניות הראשונות בהן גבר מבחין בנו, ניתנת לנו ההזדמנות להרשים אותו עוד לפני שיוצאת לנו מילה מהפה. כמו-כן, על ידי זיהוי שפת הגוף שלו, נוכל לדעת כיצד להתנהג בהתאם, לדוגמא- אם בחור ישדר תנועות גוף מופרזות המעידות על ביטחון, נדע לשדר ביטחון גם כן, ולחילופין בחור המסתמן כשקט וחסר ביטחון, עשוי להירתע מבנות אסרטיביות ומוחצנות מדי.

גברים אוהבים לרוב, נשים בעלות תנועות מעודנות יותר, אך עם ביטחון. הזדקפי, התהלכי עם ראש מורם, שמרי על קשר עין- הראי לו שהוא ברדאר שלך, שחקי עם שערך, העבירי בו חיכוך שנראה "במקרה" , והכי הכי חשוב הוא החיוך!!!

את יכולה להיראות כמו מיליון דולר, ולשים את מיטב מלבושייך אבל אם תהיי עם פנים חמוצות, לא תמשכי אלייך אפילו את זה שתמיד מתחיל עם כל בחורה במועדון.
אולם!!! איך נוכל להשתמש בכל זאת בעידן הטכנולוגי של ימינו בו הפעם האחרונה שהכרת בחור תלת מימדי היתה בחתונה האחרונה, ובה, דודה רבקה ניסתה לשדך לך את החבר של האח של בן הנכד של סבא יצחק...

בעידן בו עיקר ההיכרויות נעשה דרך האינטרנט, חשוב להכיר כלים להתמודדות גם בדרך זו.
הכל תקף גם כאן, רק עם שינוי גרסה: הראי פאסון- אל תיכנסי לפרופיל שלו עשרות פעמים, אבל עדיין שמרי על קשר עין- היכנסי לפרופיל פעם- פעמיים, עשי לו "עיניים"- שלחי לו סמל להפגנת חיבה כמו קריצה או הודעה, חייכי גם שם- כוחם של האייקונים והסמיילים תקף גם כאן, אבל שוב, כמו במציאות, לא להגזים ולהפוך את הדף למופע ליצנות.

ואם כל זה לא עוזר- שלחי את חברתך להתחיל איתו בשמך- שתיכנס לפרופיל שלו לבדוק אותו בשבילך.

אז בהצלחה לכולנו!

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • הכרויות באינטרנט – בעד או נגד? - עוד פגישה כושלת? אהבה ממבט ראשון? הכל יכול להיות בהיכרויות דרך האינטרנט... כדאי או לא כדאי?
  • איך להגיד שאנחנו לא מעונינים? - חשוב לא לעשות זאת מתוך אימפולס. תרשו לעצמכם יום אחד נוסף של מחשבות. איך עושים את זה נכון?
  • דייט תקוע - הדייט נתקע, כל פגישה היא סוג של הימור, הכל סטטיסטיקה, לא כולן יכולות להצליח. איך שוברים את השקט?
  • מתקרבת לגיל 30 ואמא מציקה - אמא מנסה לסדר לך בנים של חברות? אבא חושב ש"עברת צד"? סבתא מקטרת שנישאה בגיל 18? תהיי חזקה! זה יגיע!
  • ט"ו באב - מה מיוחד ביום הזה בעצם? מה לעשות ואיך לחגוג. הכל בכתבה הבאה שלפניכם.
  • אימון לזוגיות - תמיד, יש את הדבר הזה, שמושך אחורה. איך נפרדים מהכוחות המעכבים ומתחברים לכוחות המקדמים.


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©