להתאהב

לגרום לו להתאהב בך

איך לגרום לו להתאהב בך? שאלה מצויינת שעליה נסביר לכם בכתבה הבאה.

ישנן אינספור דרכים לגרום לקורבן הבא להישבות בקסמייך, החל מלבוש נדיב למתבונן אך משאיר מקום לדמיון, אבזור מאתגר, שיער שופע, איפור מעודן, עיניים/ מבטים, נושאי שיחה מעניינים, שנינות, ביטחון עצמי ועוד. חשוב מאוד לדעת מה ואיך להגיד על מנת לשמור על השיחה מלהפוך ז"ל, כדי למנוע ממנו לסובב באופן אוטומטי את הראש ולתור אחר רגליים אחרות. חשוב להיות דעתנית, אך תיזכרי שהוא לא מחפש את ציפי לבני הבאה.

יחד עם זאת, הביטוי ´תמונה שווה אלף מילים´ לא הומצא בכדי. ב´תמונה´ אני מתכוונת לאופן החזותי בו את נושאת את עצמך, משמע שפת הגוף! שזו חשובה יותר מכל מה שתאמרי או לא תאמרי. הכוונה בשפת גוף היא להבעות פנים, מבטים, תנועות ידיים, יציבה, הליכה, טון דיבור, הטיית הגוף, מחוות גוף, עוויות פנים ועוד. לו רושם ראשוני היה נקרא רושם שני או שלישי, מצבינו אולי היה טוב יותר, אבל המציאות היא שכבר בשניות הראשונות בהן גבר מבחין בנו, ניתנת לנו ההזדמנות להרשים אותו עוד לפני שיוצאת לנו מילה מהפה. כמו-כן, על ידי זיהוי שפת הגוף שלו, נוכל לדעת כיצד להתנהג בהתאם, לדוגמא- אם בחור ישדר תנועות גוף מופרזות המעידות על ביטחון, נדע לשדר ביטחון גם כן, ולחילופין בחור המסתמן כשקט וחסר ביטחון, עשוי להירתע מבנות אסרטיביות ומוחצנות מדי.

גברים אוהבים לרוב, נשים בעלות תנועות מעודנות יותר, אך עם ביטחון. הזדקפי, התהלכי עם ראש מורם, שמרי על קשר עין- הראי לו שהוא ברדאר שלך, שחקי עם שערך, העבירי בו חיכוך שנראה "במקרה" , והכי הכי חשוב הוא החיוך!!!

את יכולה להיראות כמו מיליון דולר, ולשים את מיטב מלבושייך אבל אם תהיי עם פנים חמוצות, לא תמשכי אלייך אפילו את זה שתמיד מתחיל עם כל בחורה במועדון.
אולם!!! איך נוכל להשתמש בכל זאת בעידן הטכנולוגי של ימינו בו הפעם האחרונה שהכרת בחור תלת מימדי היתה בחתונה האחרונה, ובה, דודה רבקה ניסתה לשדך לך את החבר של האח של בן הנכד של סבא יצחק...

בעידן בו עיקר ההיכרויות נעשה דרך האינטרנט, חשוב להכיר כלים להתמודדות גם בדרך זו.
הכל תקף גם כאן, רק עם שינוי גרסה: הראי פאסון- אל תיכנסי לפרופיל שלו עשרות פעמים, אבל עדיין שמרי על קשר עין- היכנסי לפרופיל פעם- פעמיים, עשי לו "עיניים"- שלחי לו סמל להפגנת חיבה כמו קריצה או הודעה, חייכי גם שם- כוחם של האייקונים והסמיילים תקף גם כאן, אבל שוב, כמו במציאות, לא להגזים ולהפוך את הדף למופע ליצנות.

ואם כל זה לא עוזר- שלחי את חברתך להתחיל איתו בשמך- שתיכנס לפרופיל שלו לבדוק אותו בשבילך.

אז בהצלחה לכולנו!

להתאהב

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

רשת חברתית

רשת חברתית

פורסם בתאריך: 05/10/2009 22:12:04

מהי בעצם רשת חברתית? בסופו של דבר זה סוג של אתר היכריות. הכרות עם אנשים חדשים לפי תחומי עניין משותפים.

להתחיל עם בחורה במועדון

להתחיל עם בחורה במועדון

פורסם בתאריך: 22/05/2011 11:36:12

אם אתם עדיין לא יודעים איך להתחיל עם בחורה במועדון / פאב, המאמר הזה נכתב בדיוק בשבילכם. כנסו והשכילו.

מה נשתנה?

מה נשתנה?

פורסם בתאריך: 01/04/2010 23:35:58

מה נשתנה הלילה הזה מכל הלילות? איך נמנעים מערב שכולו מרור.

אהבה או סליחה?

אהבה או סליחה?

פורסם בתאריך: 02/04/2014 17:43:54

האם קרה לכם שמישהו ניצל את טוב לבכם נוכח אהבתכם אליו? היה לכם קשה אבל בסופו של דבר... סלחתם?

דרכים לארגון מפגש בעידן של ריחוק חברתי

דרכים לארגון מפגש בעידן של ריחוק חברתי

פורסם בתאריך: 08/03/2021 13:22:33

לרגע היה נדמה שאפשר לומר שלום לדייטים ומפגשים, אך במקום זאת נולדו פתרונות יצירתיים למפגשים וירטואליים שאפשרו לפנויים והפנויות לייצר סוג של הכרות ומעיין דייט גם בתקופה זו.

הכרויות והתאמת בני זוג על פי מזלות

הכרויות והתאמת בני זוג על פי מזלות

פורסם בתאריך: 02/11/2009 11:03:22

התאמה אסטרולוגית - בכתבה זו תוכלו לבדוק את התאמת המזל שלכם למזל בן הזוג מבחינה רומנטית.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר