שכחת סיסמא?
 

לעבור לגור ביחד

לעבור לגור ביחד - 11/04/2010 02:01:36
הגב על מאמר זה
האם אתם תרכשו רכב ללא נסיעת מבחן? מוזמנים לגלות מה מדליק בלגור יחד ומה בעצם היתרונות במגורים משותפים.
לגור ביחדישנם זוגות אשר לא מעוניינים לעבור לגור יחד לפני החתונה (ולא רק במגזר הדתי). לעומתם ישנם זוגות אשר לא יעלו על דעתם להתחתן לפני שגרו קודם לכן יחד ובדקו את הסחורה.

קשה לומר מהי בהכרח הגישה הנכונה היות ולכל זוג מערך תפעול שונה. אולם, אוכל לפרוס בפניכם שיקולים שונים על מנת שתשכילו לעשות את ההחלטה הנכונה לכם.

מהם בעצם היתרונות במגורים משותפים:
אין ספק שיש משהו מאוד נוח בלגור יחד עם מישהו שבכל מקרה אנו נמצאים איתו רוב הזמן, וזהו שיקול משמעותי. גם ככה ישנים אחד אצל השנייה כמעט כל יום, גם ככה משלמים סתם שכר דירה כשחצי מהזמן לא נמצאים שם. אז למה לא לחסוך נסיעות, לחסוך להביא ולהחזיר דברים כל פעם. כנראה בני האדם דומים לבעלי החיים יותר ממש שחשבנו. קשה לנו לעיתים להשתלט על היצרים ולשלוט בצרכינו. לכן, אנו אוהבים שאוהבינו יהיו לנו נגישים וקרובים ככל הניתן. אנו לא אוהבים להתאמץ מדי בכדי להשיג את רצונותינו, כך שאם נוכל להשיגם בחדר הסמוך- למה לא בעצם?

בתוך שיקול הנוחות נכנס גם עניין אי הנעימות מדיירים אחרים. אם גרים עם שותפים או לא עלינו עדיין עם ההורים, לא צריך להרגיש לא נעים יותר שהחבר/ה מתנחל/ת כל הזמן בדירה. ו/או שלא לדבר על סצנות מביכות עם הורים למי שעדיין לא צלח לצאת מהקן.
אלו הסיבות הטכניות.

מבחינת מערכת היחסים עצמה, יש הטוענים כי עדיף לבחון טוב יותר את הקשר על ידי מגורים משותפים (אתם לא עושים נסיעת מבחן לפני שאתם קונים רכב?).
חשוב לבדוק איך באמת נראים החיים המשותפים, ניהול משק בית, ניהול חשבונות וכו´. בנוסף, כאשר גרים יחד, ישנה מוטיבציה גדולה יותר לעבוד על הבעיות היות ופרידה אשר תהיה כרוכה בלצאת מבית משותף תהיה קשה יותר.

יש הטוענים כי מגורים משותפים ללא חתונה עשויים ליצור מתח ומריבות. אם כך, בעצם מדוע למנוע את הבלתי נמנע? אם המגורים המשותפים יגרמו לפרידה כנראה שזה לא נועד להיות בכל מקרה. אז עדיף לגלות זאת לפני הנישואים. מצד שני, אם המעבר יצליח תוכלו להיכנס לנישואים ביתר וודאות וביטחון.

אז נסיעת מבחן? אולי יותר כמו לקחת את הרכב למוסך- ההחלטה כבר לא בידינו, נותר לנו רק לתהות האם הרכב טוטאל- לוס או ניתן לתיקון.

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • לוק פור לאב - ערב אחד נכנסתי לאתר היכרויות כלשהו והתחלתי לצ´וטט. פתאום צץ לו איזה אחד עם כינוי קצת גרנדיוזי לדעתי "לוק פור לאב"...
  • מוטקה - שמות חיבה - מתישהו במערכת היחסים זה נרקם, לרוב לא במתכוון. יש בהם הבעת חיבה, רוך ואינטימיות. אינטראקציה בין זוגות אוהבים.
  • שידוכים ברשת - שדכנט - אל תטעו! השדכן לא נמוג מן העולם המודרני, אלא רק התחלף במה שנקרא שדכנט. כלומר, שידוכים ברשת (Net).
  • הכרויות בלילה - לפני שלוש שנים בדיוק, בחופשת הפסח, הכרתי את אהבת חיי ברשת. איך לנצל את הלילות למציאת אהבה ברשת.
  • מה נשתנה? - מה נשתנה הלילה הזה מכל הלילות? איך נמנעים מערב שכולו מרור.
  • חג הפסחא הנוצרי - חג הפסחא הנוצרי והקשר שלו לחג הפסח ולמצוות פרו ורבו.


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©