לב שבור

טרגדיה או הזדמנות?

כל אחת מאיתנו חוותה לפחות פעם בחיים את הרגע הזה בו כל עולמה קרס... לנעמה זה קרה יום בהיר אחד כשהיא חזרה הביתה לדירה בה היא גרה עם החבר שלה, גדי. על המיטה היא מצאה פתק מקומט שנכתב על דף שנקרע ממחברת בצורה מרושלת ובו נכתב: "לא ידעתי איך להפרד... עדיין לא יודע מה לומר מלבד שזה נגמר."

באותו רגע נעמה קרסה. הם עברו לגור ביחד רק לפני חודש והיא חשבה שהכול מתנהל בצורה מושלמת. הם אמנם לא התראו כל כך הרבה אבל זה כי שניהם היו עסוקים, לה היה הרבה לחץ בעבודה ולו לימודים וחברים שהיו נורא חשובים לו. היא לא הפסיקה להזכר בכל הדברים הטובים שהיו בקשר ביניהם. בטיולים שלהם ביחד, בארוחות, בשיחות ובסקס. איך היא אהבה את החיוך הזה שלו כשהוא היה רואה אותה ואת הקול המלטף שלו כשהיו מדברים רק שניהם בלי אף אחד אחר.

היא לא הפסיקה להזכר בכל מילה, בכל מבט בכל הדברים הטובים שהיו להם. כך היא העבירה חודשים על גבי חודשים. זו הטרגדיה של האהבה, אי אפשר לאהוב שום דבר יותר ממשהו שמתגעגעים אליו. מצד שני, אי אפשר להתגעגע למשהו שמעולם לא היה שלך.

יום בהיר אחד, נעמה קמה בבוקר, טיפחה את עצמה לראשונה מזה זמן רב ויצאה מהבית עם חיוך. לא, גדי לא חזר בו מההחלטה הכואבת לעזוב בלי להסביר למה, לא היה לה גם גבר חדש בחייה ודבר לא השתנה מלבד העובדה שפתאום היא נזכרה גם בכל הדברים הפוגעים שהוא היה עושה, בעובדה שהחברים שלו היו חשובים לו יותר ממנה, שהוא לא היה רומנטי, לא ידע להשקיע בה, לא הבין לליבה, הם מעולם לא ניהלו שיחות עמוקות ובקיצור הוא הפסיק להיות הגבר אתו היא ראתה את עצמה מבלה את חייה. כאב הפרידה הפך לאחד השיעורים החשובים בחייה בו היא התחילה להבין מיהו אותו גבר אתו היא רוצה להיות, גם אם היא עדיין לא מכירה אותו.

כמה שבועות מאוחר יותר, נעמה חזרה הביתה אחרי בילוי מוצלח עם חברות ובמחשב שלה חיכתה לה הודעה ממישהו שראה את הפרופיל שלה באתר ההיכרויות ונדלק. הם התחילו לדבר ובסופו של דבר גם נפגשו והתחילו לצאת. לפגישה הראשונה הוא לקח אותה לארוחה רומנטית במסעדה, הפגישה השנייה כללה פיקניק על חוף הים וכעבור זמן מה הם נסעו לטיול ראשון לפריז. הם היו נשארים ערים לילות שלמים ומדברים על הכול, צחי הבין אותה כפי שגדי מעולם לא היה מסוגל. הוא היה אותו הגבר עליו חשבה ואותו דמיינה אז, ברגעי השפל אחרי הפרידה מגדי.

אני לא יודעת אם סיפור האהבה בין נעמה לצחי יצליח להחזיק מעמד או לא, מה שחשוב הוא שהיא הפכה את שברון הלב שלה להזדמנות למצוא אהבה חדשה, טובה יותר, כנה יותר ואמיתית יותר.

ואת? מיהו אותו גבר אותו את רוצה? איזה גבר מגיע לך? יכול להיות שזה החתיך הזה שהרגע שלח לך הודעה באתר?

לב שבור

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

הכרויות בלילה

הכרויות בלילה

פורסם בתאריך: 07/04/2010 09:31:49

לפני שלוש שנים בדיוק, בחופשת הפסח, הכרתי את אהבת חיי ברשת. איך לנצל את הלילות למציאת אהבה ברשת.

למצוא אהבה בראש השנה

למצוא אהבה בראש השנה

פורסם בתאריך: 15/09/2014 17:29:51

עוד חג שמח הגיע! אתם עדיין לבד? כנסו וקיראו כיצד ניתן לשלב את הקשר הבא שלכם עם ראש השנה. המדריך המלא בפנים!

איך להתחיל עם בחורה?

איך להתחיל עם בחורה?

פורסם בתאריך: 08/12/2009 12:01:06

בכדי להסב את תשומת ליבה ולהבדיל את עצמו לטובה מבין כל שאר הגברים, מה כדאי לרשום לה? ומה עדיף שלא?

התמודדות עם משברי זוגיות

התמודדות עם משברי זוגיות

פורסם בתאריך: 18/11/2012 15:54:53

החיים מטלטלים אותנו באופן מתמיד בין הנאה ושמחה לבין קושי וסבל. אספנו מספר טיפים על התמודדות עם משברי זוגיות.

אהבה ואור

אהבה ואור

פורסם בתאריך: 26/11/2013 17:10:02

אדם אשר אהבה בליבו לא צריך את האורות כי הם ממילא מצויים בליבו.

לחוצת חתונה וזה מרתיע אותו

לחוצת חתונה וזה מרתיע אותו

פורסם בתאריך: 01/09/2011 12:46:34

כל החברות שלך כבר התחתנו ופתאום גם את מרגישה לחוצת חתונה. מדוע הרצון שלך להתחייבות מרתיע אותו כל-כך?

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר