שכחת סיסמא?
 

לב שבור

לב שבור - 17/08/2010 23:28:07
הגב על מאמר זה
להתגבר על לב שבור - להפוך את שברון הלב להזדמנות למצוא אהבה חדשה, טובה יותר, כנה יותר ואמיתית יותר.
לב שבורכל אחת מאיתנו חוותה לפחות פעם בחיים את הרגע הזה בו כל עולמה קרס... לנעמה זה קרה יום בהיר אחד כשהיא חזרה הביתה לדירה בה היא גרה עם החבר שלה, גדי. על המיטה היא מצאה פתק מקומט שנכתב על דף שנקרע ממחברת בצורה מרושלת ובו נכתב: "לא ידעתי איך להפרד... עדיין לא יודע מה לומר מלבד שזה נגמר."

באותו רגע נעמה קרסה. הם עברו לגור ביחד רק לפני חודש והיא חשבה שהכול מתנהל בצורה מושלמת. הם אמנם לא התראו כל כך הרבה אבל זה כי שניהם היו עסוקים, לה היה הרבה לחץ בעבודה ולו לימודים וחברים שהיו נורא חשובים לו. היא לא הפסיקה להזכר בכל הדברים הטובים שהיו בקשר ביניהם. בטיולים שלהם ביחד, בארוחות, בשיחות ובסקס. איך היא אהבה את החיוך הזה שלו כשהוא היה רואה אותה ואת הקול המלטף שלו כשהיו מדברים רק שניהם בלי אף אחד אחר.

היא לא הפסיקה להזכר בכל מילה, בכל מבט בכל הדברים הטובים שהיו להם. כך היא העבירה חודשים על גבי חודשים. זו הטרגדיה של האהבה, אי אפשר לאהוב שום דבר יותר ממשהו שמתגעגעים אליו. מצד שני, אי אפשר להתגעגע למשהו שמעולם לא היה שלך.

יום בהיר אחד, נעמה קמה בבוקר, טיפחה את עצמה לראשונה מזה זמן רב ויצאה מהבית עם חיוך. לא, גדי לא חזר בו מההחלטה הכואבת לעזוב בלי להסביר למה, לא היה לה גם גבר חדש בחייה ודבר לא השתנה מלבד העובדה שפתאום היא נזכרה גם בכל הדברים הפוגעים שהוא היה עושה, בעובדה שהחברים שלו היו חשובים לו יותר ממנה, שהוא לא היה רומנטי, לא ידע להשקיע בה, לא הבין לליבה, הם מעולם לא ניהלו שיחות עמוקות ובקיצור הוא הפסיק להיות הגבר אתו היא ראתה את עצמה מבלה את חייה. כאב הפרידה הפך לאחד השיעורים החשובים בחייה בו היא התחילה להבין מיהו אותו גבר אתו היא רוצה להיות, גם אם היא עדיין לא מכירה אותו.

כמה שבועות מאוחר יותר, נעמה חזרה הביתה אחרי בילוי מוצלח עם חברות ובמחשב שלה חיכתה לה הודעה ממישהו שראה את הפרופיל שלה באתר ההיכרויות ונדלק. הם התחילו לדבר ובסופו של דבר גם נפגשו והתחילו לצאת. לפגישה הראשונה הוא לקח אותה לארוחה רומנטית במסעדה, הפגישה השנייה כללה פיקניק על חוף הים וכעבור זמן מה הם נסעו לטיול ראשון לפריז. הם היו נשארים ערים לילות שלמים ומדברים על הכול, צחי הבין אותה כפי שגדי מעולם לא היה מסוגל. הוא היה אותו הגבר עליו חשבה ואותו דמיינה אז, ברגעי השפל אחרי הפרידה מגדי.

אני לא יודעת אם סיפור האהבה בין נעמה לצחי יצליח להחזיק מעמד או לא, מה שחשוב הוא שהיא הפכה את שברון הלב שלה להזדמנות למצוא אהבה חדשה, טובה יותר, כנה יותר ואמיתית יותר.

ואת? מיהו אותו גבר אותו את רוצה? איזה גבר מגיע לך? יכול להיות שזה החתיך הזה שהרגע שלח לך הודעה באתר?

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • כתיבת פרופיל באתר היכרויות - הרבה דברים חיוניים לחיים לא לימדו אותנו בבית ספר. אחד מהם הינו הדרך הנכונה לכתיבת פרופיל באתר הכירויות.
  • גלישה בטוחה באתרי הכירויות - האם הכל כה מושלם באתרי ההיכרויות או שיש מצבים שצריך להיזהר מהם? מדריך קצר לגלישה בטוחה באתרי היכרויות.
  • אהבה ברגע - האם גם האהבה הפכה ממשהו נדיר שיש לשמור עליו למשהו זמין וברור מאליו? ואם כך הדבר, האם יש כאלה שכבר איבדו בה עניין?
  • מה שידרת ומה הוא קולט? - את מתכוונת לומר משהו אחד, אבל כשזה מגיע אליו המסר משתבש ומתעוות. אז למה את מתכוונת ומה מתוך זה הוא קולט?
  • התאהבות - בחור פוגש בחורה, העיניים נדלקות, הלב מתחיל פועם בחוזקה והראש מפסיק לעבוד. קוראים לזה "התאהבות". חלום או מציאות?
  • בנות שמתחילות עם בנים - האם בעידן המודרני של היום לגיטימי עבור בנות להתחיל עם בנים? או שמא עדיין קיים טאבו בנושא?


כל התגובות למאמר:
1. התגובה נשלחה על ידי ליאנה , בתאריך 23/08/2010 21:45:07
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©