לב שבור

טרגדיה או הזדמנות?

כל אחת מאיתנו חוותה לפחות פעם בחיים את הרגע הזה בו כל עולמה קרס... לנעמה זה קרה יום בהיר אחד כשהיא חזרה הביתה לדירה בה היא גרה עם החבר שלה, גדי. על המיטה היא מצאה פתק מקומט שנכתב על דף שנקרע ממחברת בצורה מרושלת ובו נכתב: "לא ידעתי איך להפרד... עדיין לא יודע מה לומר מלבד שזה נגמר."

באותו רגע נעמה קרסה. הם עברו לגור ביחד רק לפני חודש והיא חשבה שהכול מתנהל בצורה מושלמת. הם אמנם לא התראו כל כך הרבה אבל זה כי שניהם היו עסוקים, לה היה הרבה לחץ בעבודה ולו לימודים וחברים שהיו נורא חשובים לו. היא לא הפסיקה להזכר בכל הדברים הטובים שהיו בקשר ביניהם. בטיולים שלהם ביחד, בארוחות, בשיחות ובסקס. איך היא אהבה את החיוך הזה שלו כשהוא היה רואה אותה ואת הקול המלטף שלו כשהיו מדברים רק שניהם בלי אף אחד אחר.

היא לא הפסיקה להזכר בכל מילה, בכל מבט בכל הדברים הטובים שהיו להם. כך היא העבירה חודשים על גבי חודשים. זו הטרגדיה של האהבה, אי אפשר לאהוב שום דבר יותר ממשהו שמתגעגעים אליו. מצד שני, אי אפשר להתגעגע למשהו שמעולם לא היה שלך.

יום בהיר אחד, נעמה קמה בבוקר, טיפחה את עצמה לראשונה מזה זמן רב ויצאה מהבית עם חיוך. לא, גדי לא חזר בו מההחלטה הכואבת לעזוב בלי להסביר למה, לא היה לה גם גבר חדש בחייה ודבר לא השתנה מלבד העובדה שפתאום היא נזכרה גם בכל הדברים הפוגעים שהוא היה עושה, בעובדה שהחברים שלו היו חשובים לו יותר ממנה, שהוא לא היה רומנטי, לא ידע להשקיע בה, לא הבין לליבה, הם מעולם לא ניהלו שיחות עמוקות ובקיצור הוא הפסיק להיות הגבר אתו היא ראתה את עצמה מבלה את חייה. כאב הפרידה הפך לאחד השיעורים החשובים בחייה בו היא התחילה להבין מיהו אותו גבר אתו היא רוצה להיות, גם אם היא עדיין לא מכירה אותו.

כמה שבועות מאוחר יותר, נעמה חזרה הביתה אחרי בילוי מוצלח עם חברות ובמחשב שלה חיכתה לה הודעה ממישהו שראה את הפרופיל שלה באתר ההיכרויות ונדלק. הם התחילו לדבר ובסופו של דבר גם נפגשו והתחילו לצאת. לפגישה הראשונה הוא לקח אותה לארוחה רומנטית במסעדה, הפגישה השנייה כללה פיקניק על חוף הים וכעבור זמן מה הם נסעו לטיול ראשון לפריז. הם היו נשארים ערים לילות שלמים ומדברים על הכול, צחי הבין אותה כפי שגדי מעולם לא היה מסוגל. הוא היה אותו הגבר עליו חשבה ואותו דמיינה אז, ברגעי השפל אחרי הפרידה מגדי.

אני לא יודעת אם סיפור האהבה בין נעמה לצחי יצליח להחזיק מעמד או לא, מה שחשוב הוא שהיא הפכה את שברון הלב שלה להזדמנות למצוא אהבה חדשה, טובה יותר, כנה יותר ואמיתית יותר.

ואת? מיהו אותו גבר אותו את רוצה? איזה גבר מגיע לך? יכול להיות שזה החתיך הזה שהרגע שלח לך הודעה באתר?

לב שבור

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

לתכנן מסע לזוגיות

לתכנן מסע לזוגיות

פורסם בתאריך: 28/09/2011 09:39:33

רבים מאד מהמשרתים בצבא, חולמים על מסע בעולם לאחר השחרור, אז למה לא לתכנן מסע אל הזוגיות?

להתחתן בחגים

להתחתן בחגים

פורסם בתאריך: 16/09/2012 13:25:11

כולם רוצים להתחתן בחגים או לקבל הצעת נישואין בחגים. אך הדבר לא תמיד צולח.

עשה ואל תעשה בקשר חדש

עשה ואל תעשה בקשר חדש

פורסם בתאריך: 06/12/2010 15:18:53

קשר חדש מלווה בתחושת התרגשות אשר לעיתים גורמת לנו לפעול בצורה לא נכונה. על מה צריך להקפיד ועל מה כדאי לוותר?

שוב לבד בחגים

שוב לבד בחגים

פורסם בתאריך: 28/09/2011 13:02:11

עוד שנה עברה, כולם מכינים תפריטים ומתכונים לארוחת החג - ואתם, עדיין לבד. הגיע הזמן להפסיק להיות לבד בחגים.

מי אוהב יותר

מי אוהב יותר

פורסם בתאריך: 12/07/2012 13:20:09

מי אוהב יותר? האם זה נכון מה שאומרים שהאישה היא תמיד זו שאוהבת יותר והגבר הוא זה שנמנע מאהבה?או ההפך?

אהבת נעורים

אהבת נעורים

פורסם בתאריך: 09/09/2014 11:29:53

כאשר מדברים על אהבת נעורים, מדברים על כל התשוקה הבא וכמו נשאר בלב במקום ובזמן הנכון. האם לכל אחד יש אהבת נעורים? ואיך אפשר אם בכלל.. לשחזר אותה

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר