לב שבור

טרגדיה או הזדמנות?

כל אחת מאיתנו חוותה לפחות פעם בחיים את הרגע הזה בו כל עולמה קרס... לנעמה זה קרה יום בהיר אחד כשהיא חזרה הביתה לדירה בה היא גרה עם החבר שלה, גדי. על המיטה היא מצאה פתק מקומט שנכתב על דף שנקרע ממחברת בצורה מרושלת ובו נכתב: "לא ידעתי איך להפרד... עדיין לא יודע מה לומר מלבד שזה נגמר."

באותו רגע נעמה קרסה. הם עברו לגור ביחד רק לפני חודש והיא חשבה שהכול מתנהל בצורה מושלמת. הם אמנם לא התראו כל כך הרבה אבל זה כי שניהם היו עסוקים, לה היה הרבה לחץ בעבודה ולו לימודים וחברים שהיו נורא חשובים לו. היא לא הפסיקה להזכר בכל הדברים הטובים שהיו בקשר ביניהם. בטיולים שלהם ביחד, בארוחות, בשיחות ובסקס. איך היא אהבה את החיוך הזה שלו כשהוא היה רואה אותה ואת הקול המלטף שלו כשהיו מדברים רק שניהם בלי אף אחד אחר.

היא לא הפסיקה להזכר בכל מילה, בכל מבט בכל הדברים הטובים שהיו להם. כך היא העבירה חודשים על גבי חודשים. זו הטרגדיה של האהבה, אי אפשר לאהוב שום דבר יותר ממשהו שמתגעגעים אליו. מצד שני, אי אפשר להתגעגע למשהו שמעולם לא היה שלך.

יום בהיר אחד, נעמה קמה בבוקר, טיפחה את עצמה לראשונה מזה זמן רב ויצאה מהבית עם חיוך. לא, גדי לא חזר בו מההחלטה הכואבת לעזוב בלי להסביר למה, לא היה לה גם גבר חדש בחייה ודבר לא השתנה מלבד העובדה שפתאום היא נזכרה גם בכל הדברים הפוגעים שהוא היה עושה, בעובדה שהחברים שלו היו חשובים לו יותר ממנה, שהוא לא היה רומנטי, לא ידע להשקיע בה, לא הבין לליבה, הם מעולם לא ניהלו שיחות עמוקות ובקיצור הוא הפסיק להיות הגבר אתו היא ראתה את עצמה מבלה את חייה. כאב הפרידה הפך לאחד השיעורים החשובים בחייה בו היא התחילה להבין מיהו אותו גבר אתו היא רוצה להיות, גם אם היא עדיין לא מכירה אותו.

כמה שבועות מאוחר יותר, נעמה חזרה הביתה אחרי בילוי מוצלח עם חברות ובמחשב שלה חיכתה לה הודעה ממישהו שראה את הפרופיל שלה באתר ההיכרויות ונדלק. הם התחילו לדבר ובסופו של דבר גם נפגשו והתחילו לצאת. לפגישה הראשונה הוא לקח אותה לארוחה רומנטית במסעדה, הפגישה השנייה כללה פיקניק על חוף הים וכעבור זמן מה הם נסעו לטיול ראשון לפריז. הם היו נשארים ערים לילות שלמים ומדברים על הכול, צחי הבין אותה כפי שגדי מעולם לא היה מסוגל. הוא היה אותו הגבר עליו חשבה ואותו דמיינה אז, ברגעי השפל אחרי הפרידה מגדי.

אני לא יודעת אם סיפור האהבה בין נעמה לצחי יצליח להחזיק מעמד או לא, מה שחשוב הוא שהיא הפכה את שברון הלב שלה להזדמנות למצוא אהבה חדשה, טובה יותר, כנה יותר ואמיתית יותר.

ואת? מיהו אותו גבר אותו את רוצה? איזה גבר מגיע לך? יכול להיות שזה החתיך הזה שהרגע שלח לך הודעה באתר?

לב שבור

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

ההבדל הגדול בין בליינד דייט לבין הכרויות באתרי הכרויות

ההבדל הגדול בין בליינד דייט לבין הכרויות באתרי הכרויות

פורסם בתאריך: 18/10/2021 14:43:49

כיצד כדאי להכיר בני זוג, ומה בכלל ההבדל בין היכרות דרך בליינד דייט והיכרויות דרך אתרי הכרויות? אנחנו כאן כדי לעשות לכם סדר בהכל

מזל שור (21 באפריל – 20 במאי)

מזל שור (21 באפריל – 20 במאי)

פורסם בתאריך: 06/11/2009 13:08:43

בני מזל שור הם חלק ממזלות האדמה. הם תמיד מאורגנים, מסודרים ויודעים בדיוק מה הם רוצים. התאמת מזל שור.

לך תתרגל איתה

לך תתרגל איתה

פורסם בתאריך: 27/08/2012 13:19:02

אתם נשואים מעל 6 שנים ושואלים את עצמכם, איך ההורים שלכם שרדו 40 שנות נישואין? באמת איך?

מה פירוש המילה אינטימיות

מה פירוש המילה אינטימיות

פורסם בתאריך: 22/11/2012 11:14:08

קווים מסוימים שלפיהם מגדירים האם שני אנשים נמצאים בזוגיות. אחת ממילות המפתח היא אינטימיות, מה פרוש המילה אינטימיות?

דברים רומנטיים לבן הזוג

דברים רומנטיים לבן הזוג

פורסם בתאריך: 05/02/2010 18:44:10

הדבר הכי רומנטי והכי לא שיגרתי יכול להיות מחווה כה קטנה כמו להשאיר פתק בבוקר על המקרר... מה עוד?

לא משנה הגיל העיקר האהבה

לא משנה הגיל העיקר האהבה

פורסם בתאריך: 24/06/2012 17:29:22

נו טוב, כמעט שכתבתי לא משנה הגיל העיקר התרגיל, אלא שלא מדובר כאן בתרגיל ,אלא במציאת אהבה.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר