שכחת סיסמא?
 

לאב מי

לאב מי - 12/05/2010 15:26:00
הגב על מאמר זה
הבחורה התלותית, כולכם נתקלתם בה. זו שמתקשרת שעה אחרי את הדייט, זו שתדרוש לאב מי – אהבה טוטאלית ומיידית.
לאב מיהבחורה התלותית, זו שתעשה לכם רגשות אשם שלא הזמנתם אותה לארוחה שישי אצל ההורים, זו שדורשת לאב מי ללא הפסקה.

למי לא יצא פעם לפגוש בבחורה התלותית? הבחורה התלותית נראית תחילה נורמאלית לכל דבר. היא יכולה להיות משעשעת, מצחיקה, מושכת ובעיקר זורמת עם העניינים. אבל ברגע שהיא מקבלת אצבע, קצה חוט לאהבה, היא כבר דורשת את כל היד, וצועקת בקול רב- לאב מי !

צעקתה של הבחורה התלותית - לאב מי. ברגע שמתחיל להיות קצת יותר רציני, כבר דורשת את מלוא תשומת הלב והמשאבים של בן הזוג להוכחת אהבתו. היא תתקשר שעה לאחר שהסתיים הדייט לשאול מדוע לא התקשרת לאחל לה לילה טוב? היא תעשה לך רגשות אשם שלא הזמנת אותה כבר בשבוע הראשון לקשר, להיכרות בארוחת שישי עם ההורים. היא תדרוש מחמאות והבעת רגשות, ובמילים אחרות תאמר לך– לאב מי באופן טוטאלי או בכלל לא.

דרישת לב מי שייכת לבחורות שאת עצמן לא ממש אוהבות, הן זקוקות לך שתבוא ותמלא אותן בקצת אהבה. ללא זו, הן מאוד חסרות בטחון, צועקות לב מי לב מי במלוא הגרון. לפעמים זה נשמע כמו שתלטנות ותובענות, אולם בסופו של דבר זו פשוט תלות. הן זקוקות לך שתמלא את חייהן, שתעזור להן להרגיש בעלות ערך ומשמעות, אהובות ונערצות.

לא פשוט לספק דרישה של לב מי ללא הפסק, לא פשוט להיות בטווח האש ולהלך "על קליפות ביצים" בכל מילה או מעשה. אבל בפעם הבאה שהיא תבוא אליך, שאותה בחורה תלותית תצוץ בחייך, תזכור להתייחס לדרישת לב מי באופן נעים, מבלי לעשות לה חיים קשים, גם אם בסופו של דבר תגיד לה שזה לא מתאים...

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • אהבה בשבועות - חג השבועות הוא הרבה יותר מחג של גבינות וביכורי קציר חיטים, זהו למעשה מועד שבו אנו חוגגים את האוניברסאליות של האהבה!
  • גן העדן של הפנויים - הפנויים יכולים לעבור את החיים ללא מודעות לקשייהם במערכות יחסים, כי הם תמיד יכולים לחתוך את הקשר ולברוח. באמת גן עדן?
  • קלאב 50 - האהבה פורחת לא רק כשצעירים. אם גם אתם מחפשים אהבה, לא ראשונה או שנייה, אל תהססו למועדון להצטרף ולעשות פשוט כיף.
  • לי ולך - שיתוף במערכות יחסים זה סוגיה רגישה. לי ולך לא תמיד יש את אותו הטעם ואת אותם תחביבים. מה עושים?
  • לרכוש מנוי באתר הכרויות - במאמר זה אסביר לכם את דעתי למה כדאי לרכוש מנוי באתר הכירויות ומהם ההבדלים בין אתר היכרויות חינמי לאתר בתשלום.
  • איך להשיג דייט שני? - לא צריך להקסים בחורה בכדי להשיג איתה דייט שני. טקטיקה פשוטה שיש לנקוט בדייט הראשון ומשיגים דייט שני ללא מאמץ.


כל התגובות למאמר:
1. התגובה נשלחה על ידי אורית , בתאריך 08/08/2010 21:08:20
בקיצור צריך לזכור שבחורים לא אוהבים תלותיות
זה מעמיס אותם יותר מדיי,ואז הם יעדיפו לעזוב מאשר להתמודד.
עכשיו אתם מבינים איזה שפנים הגברים?
2. התגובה נשלחה על ידי אורן , בתאריך 26/11/2010 17:53:05
זה נדיר
מנסיוני זה לא קורה הרבה להתקל בכאלה
3. התגובה נשלחה על ידי אלין , בתאריך 25/02/2011 16:40:00
מחפסת אהבה
אני יפיופה אמיתית
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©