שכחת סיסמא?
 

סיומה של מערכת יחסים

כשהלב לא נותן להמשיך - 19/08/2012 15:50:35
הגב על מאמר זה
היתם במערכת יחסים ארוכה של שנה וחצי והיא הסתיימה בשברון לב, אתם באמת רוצים להמשיך, איך עושים זאת?
כשהלב לא נותן להמשיךאתם לא מסתדרים וזו עובדה, סיימתם את מערכת היחסים וכל אחד מכם הלך לדרכו, הימים שעוברים עליכם לא קלים אבל ההגיון מורה לכם להמשיך, אתם מודעים לכאב אבל הנחמה הגדולה קיימת בדלת חדשה ואהבה חדשה שאולי תבוא במקום.

איך בעצם ממשיכים?

יש כמה דרכים להמשיך, כמה מהן יתפרשו בפניכם כדרכים של בריחה אך לא כך הדבר. האפשרות להמשיך ולהשאיר מאחור את הקשר הדואב היא רק כששניכם מוכנים וערוכים לכך, אי אפשר באמת לסיים קשר כמו שלא ניתן להתחיל איתו כשאין הסכמה הדדית שכך הדבר, יש המון זוגות שיספרו לכם כי כשהם רוצים להפרד אין להם את האפשרות כי תמיד צד אחד מתקשה להרפות וממשיך להשתמש בדרכים לא דרכים על מנת לשמר את הקשר הקלוקל.

אחת הדרכים להמשיך היא גם לעבור עיר, כן, כן, אם אין ברירה ובן הזוג שלכם אובססיבי ולא יכול להרפות התחילו בחיים חדשים, ארזו את פקלאותיכם והמשיכו הלאה, התחילו התחלה חדשה, אל תחששו אפילו לעזוב עבודה, מערכת יחסים עקובה מדם יכולה להשפיע לכם בסופו של דבר גם על מקום העבודה וגם משם תפלטו אם לא תמגרו את הבעיה.
המעבר למקום אחר יניב לכם איתו התחלות חדשות ומנצחות ואף יפתח לכם הכרויות עם אנשים חייכנים, אופטימיים וחדשים שיראו לכם את הדרך לחיים חדשים שלא תיארתם לעצמכם, לאחר שתנסו לבצע צעד כזה אתם בהחלט תגידו שיש חיים אחרי.

ואם זה לא עוזר?

אשתף אתכם ואספר כי לי יש חבר שניסה לעבור לעיר אחרת, האישה שהיתה איתו לא הרפתה והדבר הפך למטרד, למרות שהחליט לעזוב את העיר האישה של עברו לא הניחה לו והמשיכה לשאול הודעות מניפולטיביות לתיבת המייל שלו בנוסח, "מקווה שהכל בסדר איתך" ושניה אחרי הודעות של "הכל בגללך", אם אפשר להמשיך כך? בוודאי שלא אך גם לזה יש פתרון.


סגרו את המייל הישן- אם תצטרכו פשוט סגרו את תיבת האימייל, הודיעו לחברים הקרובים שאתם סוגרים את המייל הישן ומסרו את התיבה החדשה, לידיעה הכי קל לפתוח תיבה חדשה והיא חינמית, מאידך, אם יש לכם בעיה להעביר את המייל המשמש אתכם גם לעבודות תמיד תוכלו לייעד את המיילים המגיעים מהמקום הבלתי רצוי אל תוך תיבת הספאם, אמא שלי אומרת שכשלא רואים ולא שומעים לרוב לא מרגישים.

בכל אופן, דעו לכם שהכל מתחיל ונגמר בכם, אם תתיגעו חזק ברצון של להתחיל מחדש ולהשאיר את העבר מאחור אתם לבטח תצליחו, אל תחששו מלסגור את הדלת והתרגשו מהדבר הלא נודע והמרגש החדש שעשוי לבקר אתכם, מי ייתן ותאהבו מחדש והפעם הדלת לא תסגר לעולם.

אם גם לכם היתה בעיה דומה נשמח אם תספרו לנו עליה.

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • אלבום בתמונות - האהבה עדיין חיה באלבום התמונות ובכל פעם שהיא מעיפה מבט הרגשות מציפות אותה מחדש.
  • חששות של פעם ראשונה - הכרתם בחור/ה מדהימים ואתם חשים דברים שלא חשתם מעולם. איך מתמודדים עם חששות של הפעם הראשונה?
  • לך תתרגל איתה - אתם נשואים מעל 6 שנים ושואלים את עצמכם, איך ההורים שלכם שרדו 40 שנות נישואין? באמת איך?
  • אומנות החיזור אחרי האישה - לזכות בתשומת ליבן וחיבתן של בנות המין היפה יש לפעול בצורה מתוחכמת ומחושבת – אמנות החיזור אחרי האישה.
  • למה הוא לא מתקשר ? - המתנה לטלפון עלולה להיות סיפור כאוב, בפניכם מקרה שהגיע למערכת על בחורה שנמצאת על המתנה.


כל התגובות למאמר:
1. התגובה נשלחה על ידי dorin 41 , בתאריך 26/08/2012 10:39:09
מה השטות של לעבור עיר
זה רציני - מי עובר עיר .. אם לאקס יש בעיה להרפות זו בעיה שלו ויש דרכים להבהיר זאת. לשברו לב - יש זמן לקבל כוחות להבי מה היה שגוי ולהמשיך הלאה כי ממשיכים הלאה ולא תוקעים את החיים בשביל אף אחד.. בלי מאמרים יפה נפש.
2. התגובה נשלחה על ידי מאור , בתאריך 09/09/2012 01:13:51
לעזוב מקום עבודה?
אני קראתי בעיון את הכתבה יש היגיון בדברים אבל לא להגזים.אני עובד 17 שנה באותו מקום.ביגלל זוגיות שכשלה אני יעזוב את מקום העבודה.מוגזם קצת לא..שנה טובה ומאושרת לכולם
3. התגובה נשלחה על ידי מאור , בתאריך 09/09/2012 01:21:34
ללכת כובע גרב.חחחחח
מי שלא מתאים לה שאני מיתגורר בקרבת מקום .או במקום העבודה שלי.והיא
תפריע לי באורח חיי .אני פשוט אכבוש כובע גרב.חחחחחחח

צריך גם לדעת מתי
4. התגובה נשלחה על ידי מיכל הר לב , בתאריך 26/09/2012 14:20:39
צריך גם לדעת להיפרד
צריך לדעת להבהיר ולא להשלות את הצד השני. מדי פעם להיות בקשר טלפוני לשאול מה נשמע, נתק מוחלט מאוד מקשה על הפרידה. בשביל להיפרד צריכים השניים להקל אחד על השני כי פרידה היא מאוד כואבת....לא להאשים את הצד השני כי הוא אשם, ולכן הלך זה יוצר תישכול . צריך לדעת לכבד אחד את השני ולא להקשות. אדם לא ימשיך להטריד את האקס כשיבין האהבה נגמרה היא תיגמר גם אצלו, מנסיון....?
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©