כשהלב לא נותן להמשיך

סיומה של מערכת יחסים

איך יוצאים מזוגיות שנגמרת בשברון לב

אתם לא מסתדרים וזו עובדה, סיימתם את מערכת היחסים וכל אחד מכם הלך לדרכו, הימים שעוברים עליכם לא קלים אבל ההגיון מורה לכם להמשיך, אתם מודעים לכאב אבל הנחמה הגדולה קיימת בדלת חדשה ואהבה חדשה שאולי תבוא במקום.

איך בעצם ממשיכים?

יש כמה דרכים להמשיך, כמה מהן יתפרשו בפניכם כדרכים של בריחה אך לא כך הדבר. האפשרות להמשיך ולהשאיר מאחור את הקשר הדואב היא רק כששניכם מוכנים וערוכים לכך, אי אפשר באמת לסיים קשר כמו שלא ניתן להתחיל איתו כשאין הסכמה הדדית שכך הדבר, יש המון זוגות שיספרו לכם כי כשהם רוצים להפרד אין להם את האפשרות כי תמיד צד אחד מתקשה להרפות וממשיך להשתמש בדרכים לא דרכים על מנת לשמר את הקשר הקלוקל.

אחת הדרכים להמשיך היא גם לעבור עיר, כן, כן, אם אין ברירה ובן הזוג שלכם אובססיבי ולא יכול להרפות התחילו בחיים חדשים, ארזו את פקלאותיכם והמשיכו הלאה, התחילו התחלה חדשה, אל תחששו אפילו לעזוב עבודה, מערכת יחסים עקובה מדם יכולה להשפיע לכם בסופו של דבר גם על מקום העבודה וגם משם תפלטו אם לא תמגרו את הבעיה.
המעבר למקום אחר יניב לכם איתו התחלות חדשות ומנצחות ואף יפתח לכם הכרויות עם אנשים חייכנים, אופטימיים וחדשים שיראו לכם את הדרך לחיים חדשים שלא תיארתם לעצמכם, לאחר שתנסו לבצע צעד כזה אתם בהחלט תגידו שיש חיים אחרי.

ואם זה לא עוזר?

אשתף אתכם ואספר כי לי יש חבר שניסה לעבור לעיר אחרת, האישה שהיתה איתו לא הרפתה והדבר הפך למטרד, למרות שהחליט לעזוב את העיר האישה של עברו לא הניחה לו והמשיכה לשאול הודעות מניפולטיביות לתיבת המייל שלו בנוסח, "מקווה שהכל בסדר איתך" ושניה אחרי הודעות של "הכל בגללך", אם אפשר להמשיך כך? בוודאי שלא אך גם לזה יש פתרון.


סגרו את המייל הישן- אם תצטרכו פשוט סגרו את תיבת האימייל, הודיעו לחברים הקרובים שאתם סוגרים את המייל הישן ומסרו את התיבה החדשה, לידיעה הכי קל לפתוח תיבה חדשה והיא חינמית, מאידך, אם יש לכם בעיה להעביר את המייל המשמש אתכם גם לעבודות תמיד תוכלו לייעד את המיילים המגיעים מהמקום הבלתי רצוי אל תוך תיבת הספאם, אמא שלי אומרת שכשלא רואים ולא שומעים לרוב לא מרגישים.

בכל אופן, דעו לכם שהכל מתחיל ונגמר בכם, אם תתיגעו חזק ברצון של להתחיל מחדש ולהשאיר את העבר מאחור אתם לבטח תצליחו, אל תחששו מלסגור את הדלת והתרגשו מהדבר הלא נודע והמרגש החדש שעשוי לבקר אתכם, מי ייתן ותאהבו מחדש והפעם הדלת לא תסגר לעולם.

אם גם לכם היתה בעיה דומה נשמח אם תספרו לנו עליה.

כשהלב לא נותן להמשיך

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

איך להשיג דייט שני?

איך להשיג דייט שני?

פורסם בתאריך: 04/05/2010 11:34:50

לא צריך להקסים בחורה בכדי להשיג איתה דייט שני. טקטיקה פשוטה שיש לנקוט בדייט הראשון ומשיגים דייט שני ללא מאמץ.

אהבה ואור

אהבה ואור

פורסם בתאריך: 26/11/2013 17:10:02

אדם אשר אהבה בליבו לא צריך את האורות כי הם ממילא מצויים בליבו.

להתחיל עם בחורה בלימודים

להתחיל עם בחורה בלימודים

פורסם בתאריך: 26/05/2011 09:45:44

ישנן דרכים שונות להתחיל עם בחורה במסגרת הלימודים, יש לזכור שללימוד באותה מסגרת יש בו הרבה מן המשותף.

חופש ראשון יחד

חופש ראשון יחד

פורסם בתאריך: 05/02/2012 16:14:59

הזוגיות שלכם מושלמת? כולם מקנאים? חופש ראשון יחד מהווה לכם אבן בוחן חשובה בנוגע להמשך הצלחתו של הקשר.

יחסי הכוחות בין בני זוג

יחסי הכוחות בין בני זוג

פורסם בתאריך: 25/02/2013 12:43:50

האם נכון להגדיר יחסים בין בני זוג, אשר נבנים מתוך אהבה ורצון משותף לחיות יחד, כיחסי כוחות

למה לא לעבור לגור יחד

למה לא לעבור לגור יחד

פורסם בתאריך: 16/04/2010 18:47:57

לגור יחד? לפעמים עדיף ביחד אבל כל אחד לחוד. מה עשוי להיות מעיק בלגור יחד? מסתבר שלא מעט דברים.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר