כשהלב לא נותן להמשיך

סיומה של מערכת יחסים

איך יוצאים מזוגיות שנגמרת בשברון לב

אתם לא מסתדרים וזו עובדה, סיימתם את מערכת היחסים וכל אחד מכם הלך לדרכו, הימים שעוברים עליכם לא קלים אבל ההגיון מורה לכם להמשיך, אתם מודעים לכאב אבל הנחמה הגדולה קיימת בדלת חדשה ואהבה חדשה שאולי תבוא במקום.

איך בעצם ממשיכים?

יש כמה דרכים להמשיך, כמה מהן יתפרשו בפניכם כדרכים של בריחה אך לא כך הדבר. האפשרות להמשיך ולהשאיר מאחור את הקשר הדואב היא רק כששניכם מוכנים וערוכים לכך, אי אפשר באמת לסיים קשר כמו שלא ניתן להתחיל איתו כשאין הסכמה הדדית שכך הדבר, יש המון זוגות שיספרו לכם כי כשהם רוצים להפרד אין להם את האפשרות כי תמיד צד אחד מתקשה להרפות וממשיך להשתמש בדרכים לא דרכים על מנת לשמר את הקשר הקלוקל.

אחת הדרכים להמשיך היא גם לעבור עיר, כן, כן, אם אין ברירה ובן הזוג שלכם אובססיבי ולא יכול להרפות התחילו בחיים חדשים, ארזו את פקלאותיכם והמשיכו הלאה, התחילו התחלה חדשה, אל תחששו אפילו לעזוב עבודה, מערכת יחסים עקובה מדם יכולה להשפיע לכם בסופו של דבר גם על מקום העבודה וגם משם תפלטו אם לא תמגרו את הבעיה.
המעבר למקום אחר יניב לכם איתו התחלות חדשות ומנצחות ואף יפתח לכם הכרויות עם אנשים חייכנים, אופטימיים וחדשים שיראו לכם את הדרך לחיים חדשים שלא תיארתם לעצמכם, לאחר שתנסו לבצע צעד כזה אתם בהחלט תגידו שיש חיים אחרי.

ואם זה לא עוזר?

אשתף אתכם ואספר כי לי יש חבר שניסה לעבור לעיר אחרת, האישה שהיתה איתו לא הרפתה והדבר הפך למטרד, למרות שהחליט לעזוב את העיר האישה של עברו לא הניחה לו והמשיכה לשאול הודעות מניפולטיביות לתיבת המייל שלו בנוסח, "מקווה שהכל בסדר איתך" ושניה אחרי הודעות של "הכל בגללך", אם אפשר להמשיך כך? בוודאי שלא אך גם לזה יש פתרון.


סגרו את המייל הישן- אם תצטרכו פשוט סגרו את תיבת האימייל, הודיעו לחברים הקרובים שאתם סוגרים את המייל הישן ומסרו את התיבה החדשה, לידיעה הכי קל לפתוח תיבה חדשה והיא חינמית, מאידך, אם יש לכם בעיה להעביר את המייל המשמש אתכם גם לעבודות תמיד תוכלו לייעד את המיילים המגיעים מהמקום הבלתי רצוי אל תוך תיבת הספאם, אמא שלי אומרת שכשלא רואים ולא שומעים לרוב לא מרגישים.

בכל אופן, דעו לכם שהכל מתחיל ונגמר בכם, אם תתיגעו חזק ברצון של להתחיל מחדש ולהשאיר את העבר מאחור אתם לבטח תצליחו, אל תחששו מלסגור את הדלת והתרגשו מהדבר הלא נודע והמרגש החדש שעשוי לבקר אתכם, מי ייתן ותאהבו מחדש והפעם הדלת לא תסגר לעולם.

אם גם לכם היתה בעיה דומה נשמח אם תספרו לנו עליה.

כשהלב לא נותן להמשיך

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

כל מה שרציתם לדעת על קופידון

כל מה שרציתם לדעת על קופידון

פורסם בתאריך: 03/08/2020 10:23:27

אם גם אתם מעוניינים לדעת יותר על קופידון, מוזמנים לגלות במאמר זה את כל מה שרציתם לדעת על קופידון.

אהבה נכזבת - טיפים מהדייטרית הסדרתית

אהבה נכזבת - טיפים מהדייטרית הסדרתית

פורסם בתאריך: 15/10/2014 09:08:11

רוצים לגלות איך אפשר להפוך אהבה נכזבת ליתרון? הדייטרית הסדרתית חושפת סודות ומגלה הכול. קרה גם לכם? כדאי לכם לקרוא את זה.

הכל מתוק בהתחלה

הכל מתוק בהתחלה

פורסם בתאריך: 28/10/2012 14:54:41

קשרים, קשרים, אתה מתחיל ועוד לפני שזה שם אתה כבר לא שם, איבודן של דרכים. ההתחלה מתוקה ומה קורה אחכ...

ליזום ולהישאר בחיים

ליזום ולהישאר בחיים

פורסם בתאריך: 25/11/2014 17:55:28

הבלוגרית שלנו חוזרת, והפעם מדברת על הדברים החשובים באמת. מדוע נשים לא פונות אל גברים? מה קרה ליזמה הנשית?

איך להצטלם נכון

איך להצטלם נכון

פורסם בתאריך: 18/04/2022 13:40:54

אם שאלתם את עצמכם לא פעם את השאלה - איך להצטלם נכון...
פשוט תמשיכו לקרוא עד לסוף.

עובדות מוזרות על נשיקות

עובדות מוזרות על נשיקות

פורסם בתאריך: 17/06/2012 14:28:31

חושבים שאתם יודעים כמה דברים על נשיקות? אתם כנראה יודעים. אבל ספק אם אתם מכירים את העובדות הבאות

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר