כל הדרכים להתמודד עם לב שבור

4 שיטות להשכיח את האקסים

מאז ומעולם זאת תמיד הייתה דרכו של עולם יש התחלה ויש סוף. הדבר נכון גם לגבי זוגיות ואהבה. ישנה אהבה שנמשכת כמעט חיים שלמים וישנם אהבות שנגמרות ככה פתאום ותופסות אותנו בהפתעה ומעמידות אותנו באחד מהרגעים הכי מטלטלים, כואבים והמומים של החיים.

פרידה היא הרבה יותר מרק הסיום של הקשר שחוויתם למשך אותה התקופה, פרידה היא גם כל הזמן וההשקעה והלב שהנחתם על השולחן ואפשרתם לו להיות במצב הכי פגיע שלו, פרידה היא גם אותם החלומות שכבר רקמתם והסיפורים שיצרתם וקיוויתם שיתגשמו עם הפרטנר שעמד לצידכם.

פרידה גם מביאה איתה המון חוסר וודאות, השינו הפתאומי שום של הסטאטוס האישי שלכם, החברויות שהגיעו עם הצד השני שכנראה יעלמו, הפחדים והחששות של להתחיל שוב הכל מהתחלה ומה יהיה, לפעמים הכאב עצום יותר כאשר מדובר גם בזוגות שגרו כבר ביחד וצריכים לפרק גם את החיים שהתחלתם ליצור ביחד.

אז איך אפשר להתמודד עם לב שבור? הנה כמה דרכים:


נותנים לזה זמן –

זה בסדר רגע לקחת את הזמן, אפשר אפילו להגיד להתאבל על מה שהלך ולא ישוב, לכאוב רגע את אותם החלומות. יותר מזה אסור לנו לצפות מעצמנו להתנהג כאילו כלום לא קרה ולנסות לשדר עסקים כרגיל וההפך הוא הנכון אם ננסה לטמון את הראש בחול ולהתעלם הכאב לא רק שלא יחלוף אלא ימצא דרכים אחרות להתגבר ולצאת החוצה.

עושים צ´ק אפ עם הרגשות והמחשבות –

פרידה מביאה אתה הרבה מחשבות שליליות: אולי לא הייתי מספיק טוב, אני לא אצליח שוב משהו כזה טוב שיאהב אותי ככה. מחשבות כאלו לא רק שלא יקדמו אתכם לשום נקודה אלא יציפו אתכם באמונות שיקריות עלכם ועל מי שאתם. נסו לזהות את הרגעים שאתם נופלים למחשבות השליליות הללו ובאותו הרגע להתמקד ולהגיד לעצמכם את המחשבות החיוביות והדברים הטובים שקיימים בכם.

אל תישארו לבד –

תמיד בפרידות יש לנו נטייה להרגיש הכי לבד שבעולם ועם ההרגשה הזאת מגיעה גם הרצון פשוט להינעל מאחורי דלתות הבית, להגיף את התריסים ולהיעלם מתחת לשמיכה בהשתנקות בכי ורחמים אין סופיים, אבל ההפך הוא הנכון. אל תבודדו את עצמכם בתקופה שבה אתם הכי רגישים וכואבים. מלאו את הסביבה שלכם בחברים קרובים שאוהבים ודואגים לכם והרשו לעצמכם רגעים של צחוק ואושר גם מתוך הכאב.

מחפשים ריבאונד –

אחד הדרכים להשכיח את האקס היא לחפש ריבאונד, מישהו או מישהי שיזרמו איתכם לאיזה סטוץ סוער וחסר כל מחשבות. לכו תדעו אולי הוא יהפוך לבן/ת זוג החדש. אתרי הכרויות הם המקום המושלם לשם כך, פשוט נרשמים ומתחילים לדפדף בין ים של אפשרויות.

לא סתם אומרים הזמן עושה את שלו, אז נכון הזמן לא יוכל לרפא עד הסוף את הפצעים והצלקות שמשאירה פרידה מאהבה שחשבנו שהיא הולכת להיות האחת, אבל הוא בהחלט מחזק את אותם השרירים ומאפשר להם להיפתח שוב לעוד ניסיון נוסף של אהבה.
כל הדרכים להתמודד עם לב שבור

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

מזל טלה (21 במרץ – 20 באפריל)

מזל טלה (21 במרץ – 20 באפריל)

פורסם בתאריך: 05/11/2009 19:19:37

בני מזל טלה - משויכים למזלות האש ויש בהם מלא אנרגיה ושמחת חיים. עתיד הקשר בין בני המזל השונים.

התאמה זוגית נומרולוגית

התאמה זוגית נומרולוגית

פורסם בתאריך: 09/03/2011 09:57:43

אתם יוצאים לדייט ומגלים שהבחורה הפעם אכן מתאימה לכם. חשבתם למה יש התאמה זוגית? ולמה דווקא עם שירה ולא עם דפנה?

עדכונים בדבר אבטחת האתר<br/>

עדכונים בדבר אבטחת האתר

פורסם בתאריך: 22/08/2023 12:21:47

חשוב היה לנו לעדכן אתכם כי בעקבות פניה של מחלקת הסייבר אל חברתנו, בוצעו עדכונים והקשחות של אבטחת האתר, כלל הסיסמאות עודכנו ועברו להתחברות רב שלבית מסוג MFA, כדי להגן על פרטיותכם ברמה הגבוה ביותר.

אימון לזוגיות

אימון לזוגיות

פורסם בתאריך: 27/12/2009 10:32:02

תמיד, יש את הדבר הזה, שמושך אחורה. איך נפרדים מהכוחות המעכבים ומתחברים לכוחות המקדמים.

רשת חברתית

רשת חברתית

פורסם בתאריך: 05/10/2009 22:12:04

מהי בעצם רשת חברתית? בסופו של דבר זה סוג של אתר היכריות. הכרות עם אנשים חדשים לפי תחומי עניין משותפים.

רווקה מאושרת

רווקה מאושרת

פורסם בתאריך: 30/07/2013 16:23:55

מה הכישורים שאישה יכולה לפתח כשהיא רווקה? מה קורה כשהיא רוצה לפגוש גבר נהדר?

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר