כלה להשגה

אספנו עבורך מספר דרכים שיגרמו לו להציע לך נישואין

הדרך לחתונה

מערכת יחסים בין בני זוג צריך לתחזק כל הזמן ללא הרף, תחילה יוצאים למסעות ובתי קפה, לאחר מכן עוברים לגור יחד ופתאום מגיע הרגע שכל מה שיש הוא בעצם שגרה משעממת, עבודה ולימודים ולכן בכדי להפיג את השעמום ולהתסיס את הקשר יש להתקדם הלאה.

לאחר שגרים ביחד ומכירים אחד את השני ההתקדמות יכולה לבוא לידי ביטוי בדרכים שונות אך הדרך הבולטת ביותר היא חתונה, וכמובן שהמלאכה מתבצעת בידי בת הזוג בקשר לרוב.

אין בחורה שלא חולמת על היום בו היא כלה, לבושה בשמלה לבנה וצועדת לחופה בגן אירועים יפיפה, זהו היום הכי מאושר בחייה של כל בחורה, אליו מתכוננים ימים ולילות, אלפי הכנות.

איך נשכנע אותו להתחתן

כדאי שנתחיל לשכנע את הבחור בדרכים פשוטות אשר פועלות על הרגש. אם הבחור עדיין לא מבין, כדאי לעבור לדרכי פעולה נוספים על ידי הפעלה של הסביבה הקרובה.

ראשית יש להחצין את הרגשות, כלומר בכל פעם שיש משהו שקשור לחתונה כלשהי כדאי לרמוז ולהתרגש מכך, רמזים עבים אך עדינים ייעשו את העבודה.

דרך פשוטה נוספת שמומלצת לבחורות היא להראות לו את העתיד, כלומר להאיר את תשומת ליבו שכל החברים שלו מתחתנים וכולם יהיו עסוקים בבית עם הנשים, ולו בתור רווק יהיה נורא קשה לצאת עם החברים ולבלות, שיטה זאת גורמת לו להבין שכולם עושים זאת וזוהי הדרך המקובלת וכמו כן ההשפעה של החברים חשובה.

אפשר גם לתחמן מעט ולפנות לאמא שלו, אמהות תמיד אוהבות חתונות והשפעתן גדולה יותר, מה גם שאמהות מכירות את הילדים שלהם ולכן יכולות ללחוץ על הבחור, והאמהות רוצות את זה יותר משני הצדדים לפעמים לכן כדאי לתת לאמא לעשות את העבודה.

שיטה נוספת היא לגרום לו לחשוב על זה גם אם לא התכוון קודם לכן, אם האישה תציב לו עובדה כלשהי שאתם מתחתנים או שישקול בכבדות את ההצעה או שיחול שינוי במצבכם, סביר להניח שהוא ישקול זאת ברצינות אלא אם כן הוא איננו מתכוון כלל להתחתן, כמובן שיש לבצע זאת בעדינות.

כלה להשגה - קלה להשגה!

אם כל השכנועים לגבי החתונה לא עזרו, אמא שלו התערבה אך עדיין הוא מסרב, והאישה הראתה לו את התמונה הכוללת אך עדיין אינו מבין ואפילו הפגנת רגשות עזים לגביי הנושא, כדאי לברר האם הוא מוכן להתחתן והאם הוא חושב על זה.

אם הבחור מוכן להתחתן אך לא מוכן להציע עדיין ניתן לבחור בשתי דרכים כברירת מחדל להתמודדות עם מקרה זה, הראשונה היא להמתין לבשלות עד שהוא יהיה מוכן לחתונה, והדרך השנייה היא שהאישה תציע לו בעצמה להתחתן, כלומר למה לחכות אם אותה אישה יכולה להציע לו נישואים, אנו חיים בעידן המודרני ולכן זהו דבר מקובל וידוע, אם כי אינו נפוץ כל כך. אבל מה זה בעצם משנה אם באמת קיימת האהבה?

נודה לכם מאוד אם תתנו לנו טיפים נוספים איך כדאי לגרום לגבר סוף סוף להסכים להתחתן ולעשות את הצעד החשוב.

כלה להשגה

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

אהבה כפולה

אהבה כפולה

פורסם בתאריך: 11/08/2011 16:30:58

אהבה כפולה נשמעת מושכת אבל היא יכולה להתפתח לבעיה גדולה שתפגע בכל הצדדים המעורבים. האם זה שווה את זה?

גאווה מול אהבה

גאווה מול אהבה

פורסם בתאריך: 21/10/2012 13:43:16

לעיתים תכופות האגו שלנו מונע בעדנו להתנהל מול אנשים שונים באופן קונסטרוקטיבי וחיובי. גאווה מול אהבה.

הכרויות יד שניה

הכרויות יד שניה

פורסם בתאריך: 24/03/2010 12:50:57

היכרויות יד שניה יספקו לכם אופציה להכיר נשים וגברים שסביר להניח, גם הם לא בדיוק "יד ראשונה".

טיפים לשיפור תמונת הפרופיל שלכם

טיפים לשיפור תמונת הפרופיל שלכם

פורסם בתאריך: 04/10/2021 13:58:59

איך חיוך למצלמה משפר את סיכויי ההצלחה שלכם באתר הכרויות

אהבה - איתה ובלעדיה

אהבה - איתה ובלעדיה

פורסם בתאריך: 26/01/2011 10:00:06

אהבה זה סוג של הימור. לא רוצה להמר? תמשיך להישאר לבד בלילות החורף הקרים - בלי שותפה לחיבוק, לסרט ולשוקו חם.

לאבלי

לאבלי

פורסם בתאריך: 17/05/2010 09:12:13

הגבר החדש כבר לא צריך לנצח בהורדות ידיים בכדי להיחשב לגברי. הוא אינו חושש לטפח עצמו, להיות קשוב ורגיש ולומר ככה סתם שזה פשוט לאבלי!

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר