כלה להשגה

אספנו עבורך מספר דרכים שיגרמו לו להציע לך נישואין

הדרך לחתונה

מערכת יחסים בין בני זוג צריך לתחזק כל הזמן ללא הרף, תחילה יוצאים למסעות ובתי קפה, לאחר מכן עוברים לגור יחד ופתאום מגיע הרגע שכל מה שיש הוא בעצם שגרה משעממת, עבודה ולימודים ולכן בכדי להפיג את השעמום ולהתסיס את הקשר יש להתקדם הלאה.

לאחר שגרים ביחד ומכירים אחד את השני ההתקדמות יכולה לבוא לידי ביטוי בדרכים שונות אך הדרך הבולטת ביותר היא חתונה, וכמובן שהמלאכה מתבצעת בידי בת הזוג בקשר לרוב.

אין בחורה שלא חולמת על היום בו היא כלה, לבושה בשמלה לבנה וצועדת לחופה בגן אירועים יפיפה, זהו היום הכי מאושר בחייה של כל בחורה, אליו מתכוננים ימים ולילות, אלפי הכנות.

איך נשכנע אותו להתחתן

כדאי שנתחיל לשכנע את הבחור בדרכים פשוטות אשר פועלות על הרגש. אם הבחור עדיין לא מבין, כדאי לעבור לדרכי פעולה נוספים על ידי הפעלה של הסביבה הקרובה.

ראשית יש להחצין את הרגשות, כלומר בכל פעם שיש משהו שקשור לחתונה כלשהי כדאי לרמוז ולהתרגש מכך, רמזים עבים אך עדינים ייעשו את העבודה.

דרך פשוטה נוספת שמומלצת לבחורות היא להראות לו את העתיד, כלומר להאיר את תשומת ליבו שכל החברים שלו מתחתנים וכולם יהיו עסוקים בבית עם הנשים, ולו בתור רווק יהיה נורא קשה לצאת עם החברים ולבלות, שיטה זאת גורמת לו להבין שכולם עושים זאת וזוהי הדרך המקובלת וכמו כן ההשפעה של החברים חשובה.

אפשר גם לתחמן מעט ולפנות לאמא שלו, אמהות תמיד אוהבות חתונות והשפעתן גדולה יותר, מה גם שאמהות מכירות את הילדים שלהם ולכן יכולות ללחוץ על הבחור, והאמהות רוצות את זה יותר משני הצדדים לפעמים לכן כדאי לתת לאמא לעשות את העבודה.

שיטה נוספת היא לגרום לו לחשוב על זה גם אם לא התכוון קודם לכן, אם האישה תציב לו עובדה כלשהי שאתם מתחתנים או שישקול בכבדות את ההצעה או שיחול שינוי במצבכם, סביר להניח שהוא ישקול זאת ברצינות אלא אם כן הוא איננו מתכוון כלל להתחתן, כמובן שיש לבצע זאת בעדינות.

כלה להשגה - קלה להשגה!

אם כל השכנועים לגבי החתונה לא עזרו, אמא שלו התערבה אך עדיין הוא מסרב, והאישה הראתה לו את התמונה הכוללת אך עדיין אינו מבין ואפילו הפגנת רגשות עזים לגביי הנושא, כדאי לברר האם הוא מוכן להתחתן והאם הוא חושב על זה.

אם הבחור מוכן להתחתן אך לא מוכן להציע עדיין ניתן לבחור בשתי דרכים כברירת מחדל להתמודדות עם מקרה זה, הראשונה היא להמתין לבשלות עד שהוא יהיה מוכן לחתונה, והדרך השנייה היא שהאישה תציע לו בעצמה להתחתן, כלומר למה לחכות אם אותה אישה יכולה להציע לו נישואים, אנו חיים בעידן המודרני ולכן זהו דבר מקובל וידוע, אם כי אינו נפוץ כל כך. אבל מה זה בעצם משנה אם באמת קיימת האהבה?

נודה לכם מאוד אם תתנו לנו טיפים נוספים איך כדאי לגרום לגבר סוף סוף להסכים להתחתן ולעשות את הצעד החשוב.

כלה להשגה

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

להרפות או לאהוב?

להרפות או לאהוב?

פורסם בתאריך: 11/12/2013 16:34:48

מתי ראוי לעזוב? האם צריך להישאר ולא לוותר על הקשר? הכול תלוי ביכולת שלכם להבין את האהבה.

צימר בצפון

צימר בצפון

פורסם בתאריך: 22/11/2010 19:55:50

צימר - רק מלהגיד את המושג הזה מתחילים לנשום. מחפשים צימרים בצפון? איך לבחור נכון צימר בצפון, הכל בכתבה שלפניכם.

לשרוד עם בחורה דייט נוסף

לשרוד עם בחורה דייט נוסף

פורסם בתאריך: 28/02/2010 10:54:58

איך להתמיד עם בחורה דייט אחר דייט? עליכם לדעת מה לעשות, אך באותה מידה ואולי אף יותר- מה לא לעשות!

אטרף מבנות

אטרף מבנות

פורסם בתאריך: 22/03/2010 09:12:06

האם אטרף הוא בהכרח דבר רע? ישנם סוגים שונים של "הכרויות אטרף". מה הם אותם סוגים?

מקומות בילוי להכרויות

מקומות בילוי להכרויות

פורסם בתאריך: 13/10/2009 10:15:06

איך מתחילים עם בחורה? איפה אפשר להכיר בחורה? איזה אספנו לכם מספר מקומות בילוי מומלצים להיכרויות.

5 שלבים שיעזרו לכם להכיר בעולם הווירטואלי

5 שלבים שיעזרו לכם להכיר בעולם הווירטואלי

פורסם בתאריך: 26/04/2021 11:16:14

איך תוכלו למצוא אהבה בעולם הווירטואלי. גלו את 5 השלבים להכרות מוצלחת בעולם הווירטואלי.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר