פרופיל באתר הכרויות

איך תוכל להפוך אותו לאטרקטיבי יותר ומושך

ריכזנו עבורכם שלל טיפים שיעזרו לכם לשדרג בלי הרבה מאמץ

יש לך פרופיל באתר הכרויות ואין לך שמץ של מושג איך תוכל להפוך אותו לאטרקטיבי יותר ומושך? ריכזנו עבורך שלל טיפים שיעזרו לך לשדרג אותו בלי הרבה מאמץ.

טיפ מספר 1 – תמונה אחת שווה אלף מילים

אחד הדברים שבעזרתם אנו בוחרים בני זוג היא תמונה. כאשר אדם פותח פרופיל באתרי הכרויות והוא לא שם תמונה או ששם תמונה מאוד ישנה או שרואים אותו באופן מטושטש, הצד השני מרגיש כי מנסים להסתיר כאן משהו. לרוב, הבחורה שמחפשת בן זוג, תעדיף לעבור על פני פרופיל כזה.
אם אתם רוצים שהפרופיל שלכם יהיה יותר אטרקטיבי, שימו תמונה טובה שלכם. תוכלו להצטלם במיוחד או לבחור תמונה שאתם ממש אוהבים ומחמיאה לכם.

טיפ מספר 2 – לפרט על עצמך זה טוב!

בכל הקשור לפרטים על עצמנו, כדאי לדעת כי לפרט על עצמנו זה דבר טוב. בסופו של דבר, הצד השני רוצה להכיר אתכם וכמה שיותר. גם בצד שלה יש חששות וכשיש פירוט של הצד השני, הרבה יותר קל לגשת לשיחה אחר כך כי יש על מה לדבר.
אל תהיו ענייניים וטכניים מידי. התייחסו אל הפרופיל שלכם כאל טקסט שיש לכתוב. שימו בו קצת הומור שעוזר לצד השני להסתקרן וספרו מי אתם. כמובן, אל תשתפכו יותר מידי, גם זה יהיה פחות טוב. פשוט כתבו על עצמכם במידה טובה, כך שאם אתם הייתם קוראים את הפרופיל של עצמכם, מיד הייתם רוצים ליצור קשר.

טיפ מספר 3 – לציין נקודות עניין שיכולות לעניין את הצד השני

באתרי הכרויות, עוברים מפרופיל ופרופיל ובוררים. לפעמים, אנו לא קוראים את בהתחלה את כל מה שכתוב בפנים והולכים דווקא אל נקודות העניין המעניינות והעיקריות. לכן, כאשר אתם כותבים את הפרופיל שלכם, נסו למצוא נקודות עניין שיכולות לעניין את הצד השני. אלו יכולים להיות תחביבים או איך אתם רואים זוגיות. נקודות עניין אלו, יהיו אחר כך נקודות שיחה מעניינות בעת פגישה או שיחת טלפון ראשונית ויעזרו לשבור את הקרח.

טיפ מספר 4 – להציג את היתרונות שלך

מה אנחנו מחפשים בבן או בת זוג? בעיקר את הדברים הטובים שבהם. אנו רוצים שלמי שיהיה לצדנו יהיו יתרונות. הפרופיל האישי שלכם הוא המקום להציג את היתרונות האלו. ומהם יתרונות שיכולים לעניין את הצד השני? אם אתם עובדים בעבודה מעניינת – זה יכול להיות יתרון, אם אתם בעלי תואר אקדמי – זה יתרון יחסי גדול, אם יש לכם בית משלכם – זה בהחלט יכול להראות לצד השני שיש כאן אדם מיושב שמחפש בת זוג ליחסים רציניים. נסו למצוא את כל היתרונות שאתם הייתם רוצים למצוא בבן או בת הזוג והציגו אותם.
חשוב לציין, אלו לא חייבים להיות יתרונות חומריים. בוודאי שאפשר ואפילו מומלץ להציג גם יתרונות רגשיים. אם אתם אנשים קשובים, בעלי סבלנות, זה בהחלט המקום לציין זאת.

טיפ מספר 5 – לכתוב מה אתה מחפש

כל בחור וכל בחורה שנמצאים באתר הכרויות לצורך יחסים רציניים היו רוצים שלא יבזבזו להם את הזמן. ואיך נדע שאדם מסוים לא מבזבז לנו את הזמן? הפרופיל האישי שלכם יכול להגדיר בדיוק מה אתם מחפשים ולהוריד קצת מהלחץ של הצד השני. אם אתם מחפשים בחורה לצורך הקמת בית, כדאי לציין זאת. אם אתם מחפשים להכיר מישהי לחברות עמוקה, גם את זה כדאי לציין. ככל שתפרטו מה אתם מחפשים, תקבלו הכרויות יותר ממוקדות.

פרופיל באתר הכרויות

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

הלילה הראשון שלנו ביחד

הלילה הראשון שלנו ביחד

פורסם בתאריך: 28/03/2010 15:56:26

אתם לא רוצים לפשל בלילה הראשון שלכם ביחד. מה לא לומר כדי לעבור בהצלחה את הלילה הראשון יחד. טיפים ועצות.

האהבה והזיכרון

האהבה והזיכרון

פורסם בתאריך: 14/04/2013 13:37:51

בכל אחד ואחת מאתנו קיים הזיכרון והכמיהה לדבר הבלתי נשכח. געגועים, למי אין באמת געגועים בלב לאהוב שהלך?

מפגשים מהסוג הנשי

מפגשים מהסוג הנשי

פורסם בתאריך: 09/03/2010 17:26:49

בחור פוגש בחורה, בחור מתאהב בבחורה, מאבד את עצמו לדעת... אך עדיין בחורה היא דבר חיובי שאי אפשר בלעדיה!

אהבה בחורף

אהבה בחורף

פורסם בתאריך: 10/02/2010 19:19:15

איך להעביר את החורף עם בן/בת זוג. הפינוק מושך אותנו רק להישאר מכורבלים מתחת לפוך. למה לעשות זאת לבד?

שפת גוף

שפת גוף

פורסם בתאריך: 20/05/2012 16:29:57

כשאתם באינטראקציה עם אחרים, שפת גופכם אומרת המון. למדו לזהות את הסימנים החשובים שמסגירים מה אתם מרגישים.

להרגיש את האהבה

להרגיש את האהבה

פורסם בתאריך: 21/11/2013 16:05:12

אהבה - מי אמר שצריך את הכול שאפשר להשיג רק חלק קטן? האם אפשר להיות עם ולהרגיש בלי?

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר