פרופיל באתר הכרויות

איך תוכל להפוך אותו לאטרקטיבי יותר ומושך

ריכזנו עבורכם שלל טיפים שיעזרו לכם לשדרג בלי הרבה מאמץ

יש לך פרופיל באתר הכרויות ואין לך שמץ של מושג איך תוכל להפוך אותו לאטרקטיבי יותר ומושך? ריכזנו עבורך שלל טיפים שיעזרו לך לשדרג אותו בלי הרבה מאמץ.

טיפ מספר 1 – תמונה אחת שווה אלף מילים

אחד הדברים שבעזרתם אנו בוחרים בני זוג היא תמונה. כאשר אדם פותח פרופיל באתרי הכרויות והוא לא שם תמונה או ששם תמונה מאוד ישנה או שרואים אותו באופן מטושטש, הצד השני מרגיש כי מנסים להסתיר כאן משהו. לרוב, הבחורה שמחפשת בן זוג, תעדיף לעבור על פני פרופיל כזה.
אם אתם רוצים שהפרופיל שלכם יהיה יותר אטרקטיבי, שימו תמונה טובה שלכם. תוכלו להצטלם במיוחד או לבחור תמונה שאתם ממש אוהבים ומחמיאה לכם.

טיפ מספר 2 – לפרט על עצמך זה טוב!

בכל הקשור לפרטים על עצמנו, כדאי לדעת כי לפרט על עצמנו זה דבר טוב. בסופו של דבר, הצד השני רוצה להכיר אתכם וכמה שיותר. גם בצד שלה יש חששות וכשיש פירוט של הצד השני, הרבה יותר קל לגשת לשיחה אחר כך כי יש על מה לדבר.
אל תהיו ענייניים וטכניים מידי. התייחסו אל הפרופיל שלכם כאל טקסט שיש לכתוב. שימו בו קצת הומור שעוזר לצד השני להסתקרן וספרו מי אתם. כמובן, אל תשתפכו יותר מידי, גם זה יהיה פחות טוב. פשוט כתבו על עצמכם במידה טובה, כך שאם אתם הייתם קוראים את הפרופיל של עצמכם, מיד הייתם רוצים ליצור קשר.

טיפ מספר 3 – לציין נקודות עניין שיכולות לעניין את הצד השני

באתרי הכרויות, עוברים מפרופיל ופרופיל ובוררים. לפעמים, אנו לא קוראים את בהתחלה את כל מה שכתוב בפנים והולכים דווקא אל נקודות העניין המעניינות והעיקריות. לכן, כאשר אתם כותבים את הפרופיל שלכם, נסו למצוא נקודות עניין שיכולות לעניין את הצד השני. אלו יכולים להיות תחביבים או איך אתם רואים זוגיות. נקודות עניין אלו, יהיו אחר כך נקודות שיחה מעניינות בעת פגישה או שיחת טלפון ראשונית ויעזרו לשבור את הקרח.

טיפ מספר 4 – להציג את היתרונות שלך

מה אנחנו מחפשים בבן או בת זוג? בעיקר את הדברים הטובים שבהם. אנו רוצים שלמי שיהיה לצדנו יהיו יתרונות. הפרופיל האישי שלכם הוא המקום להציג את היתרונות האלו. ומהם יתרונות שיכולים לעניין את הצד השני? אם אתם עובדים בעבודה מעניינת – זה יכול להיות יתרון, אם אתם בעלי תואר אקדמי – זה יתרון יחסי גדול, אם יש לכם בית משלכם – זה בהחלט יכול להראות לצד השני שיש כאן אדם מיושב שמחפש בת זוג ליחסים רציניים. נסו למצוא את כל היתרונות שאתם הייתם רוצים למצוא בבן או בת הזוג והציגו אותם.
חשוב לציין, אלו לא חייבים להיות יתרונות חומריים. בוודאי שאפשר ואפילו מומלץ להציג גם יתרונות רגשיים. אם אתם אנשים קשובים, בעלי סבלנות, זה בהחלט המקום לציין זאת.

טיפ מספר 5 – לכתוב מה אתה מחפש

כל בחור וכל בחורה שנמצאים באתר הכרויות לצורך יחסים רציניים היו רוצים שלא יבזבזו להם את הזמן. ואיך נדע שאדם מסוים לא מבזבז לנו את הזמן? הפרופיל האישי שלכם יכול להגדיר בדיוק מה אתם מחפשים ולהוריד קצת מהלחץ של הצד השני. אם אתם מחפשים בחורה לצורך הקמת בית, כדאי לציין זאת. אם אתם מחפשים להכיר מישהי לחברות עמוקה, גם את זה כדאי לציין. ככל שתפרטו מה אתם מחפשים, תקבלו הכרויות יותר ממוקדות.

פרופיל באתר הכרויות

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

דאבל דייט

דאבל דייט

פורסם בתאריך: 20/02/2010 21:31:31

דאבל דייט הינו הכירויות בשניים. איך עושים את זה כמו שצריך?

לטפס על כל הר – האסון בנפאל

לטפס על כל הר – האסון בנפאל

פורסם בתאריך: 21/10/2014 10:28:35

האסון בנפאל זרק את הבלוגרית שלנו שנתיים אחורה בזמן. לתקופה שהיא תכננה טיול ופחדה מהסיכונים הכרוכים בכך.

אהבה או נוחיות?

אהבה או נוחיות?

פורסם בתאריך: 14/10/2013 09:46:02

האם גם אתן ניהלתן מערכת יחסים שלא ידעתם לאן היא הולכת? האם אנחנו יחד מאהבה או נוחיות? איך מתמודדים עם זה?

תקשורת נכונה בדייטים

תקשורת נכונה בדייטים

פורסם בתאריך: 14/01/2013 12:15:24

אחת הדרכים המרכזיות להיכרויות בימינו היא באמצעות פגישות אישיות. הכנו מדריך קצר שנועד ללמד אתכם תקשורת נכונה בדייטים.

מצמיחים עלים ירוקים ומתחדשים

מצמיחים עלים ירוקים ומתחדשים

פורסם בתאריך: 02/02/2015 14:15:28

ממש כמו העצים בשלכתם, הגיע הזמן להתנער מכל המחשבות השליליות ולהצמיח עלים חדשים. טו בשבט בסימן התחדשות ואהבה. תקראו כמה שזה מקסים.

מוזמנים לעלות על רכבת האהבה

מוזמנים לעלות על רכבת האהבה

פורסם בתאריך: 22/02/2016 15:09:00

אחרי הכרויות רבות, עכשיו נגלה על כל תובנות האהבה האפשריות. נעלה על רכבת האהבה ונגלה עוד ועוד.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר