פרטיות באתרי הכרויות

עולה השאלה בנוגע לשמירת הפרטיות

איך ניתן להיות באתרי הכרויות וגם לשמור על הפרטיות שלנו

אתרי הכרויות הפכו כבר ממזמן להיות אחת מהאפשרויות הטובות ביותר ליזום מפגשי היכרות זוגיים עם אנשים אחרים, בין אם מדובר על קשר זוגי רציני, קשר זוגי שאיננו מחייב אף אחד מהצדדים, קשרים זוגיים למטרות בילוי וחברות בלבד, קשרים זוגיים לאלו שרוצים לפתוח פרק ב בזוגיות וכן לכל מטרה זוגית אחרת. כיוון שזו פלטפורמה פופולרית בשימוש בקרב גולשים רבים, כך עולה השאלה בנוגע לשמירת הפרטיות באתרים אלו המכילים כמעט את כל המידע האישי על אלו שפותחים פרופיל משתמש באתר.
אז כיצד ניתן להשתמש באתרי הכרויות אך גם לשמור על הפרטיות שלנו במקביל? הנה כמה טיפים חשובים שכדאי לדעת וליישם.

מציינים פרטים אישיים כלליים בלבד
פתיחת פרופיל משתמש באתר כרוכה מן הסתם בציון של פרטים ומידע אישי, זאת כדי להצליח ולבצע התאמה טובה ביותר עם בני זוג פוטנציאליים המשתמשים באתר. יחד עם זאת יש לקחת בחשבון כי הפרטים האלו נגישים לכולם, ולכן יש לשים לב אלו פרטים מציינים בפרופיל שפותחים בכל אתר הכרויות. ההמלצה היא לרשום רק פרטים כלליים בלבד כמו שם, גיל, מאפיינים חיצוניים (גובה, צבע עיניים ושיער וכו´) וכן גם תחביבים ותחומי עניין.
חשוב מאוד לא לרשום כתובת מגורים, כתובת אימייל וכן מספר טלפון כיוון שאלו יכולים להגיע לידיים הלא נכונות. את הפרטים האלו תוכלו למסור באופן פרטי לבני זוג שתרצו להמשיך איתם בקשר ההיכרות, לאחר שווידאתם כי מדובר באנשים אמיתיים ולא פרופילים פיקטיביים באתר.

העלאת תמונה לאתרי הכרויות – כן או לא?

אתרי הכרויות מאפשרים למשתמשים להעלות תמונות אישיות לפרופיל המשתמש באתר, כדי להמחיש למשתמשים האחרים את המראה החיצוני וכך להעלות את הסיכויים למציאת התאמה זוגית. תמונה שחשופה לכל ברשת היא מעט מרתיעה באופן טבעי, ולכן הרבה מתלבטים אם כדאי להעלות את התמונה לאתר או לשלוח אותה רק באופן פרטי.
במידה ומדובר על אתרי הכרויות איכותיים ואמינים, ניתן להעלות תמונות לפרופיל ללא חשש כיוון שאתרים כאלו שומרים על פרטיותכם ולא יאפשרו לאנשים אחרים לעשות שימוש לא חוקי בתמונות שלכם.

לא ממהרים לחשוף פרטים אישיים במהלך התכתבות באתר

גם לאחר הקמת פרופיל ומציאת בני זוג מעניינים ליצור איתם קשר דרך האתר, חשוב להבין את הסכנות בחשיפה של פרטים אישיים לאנשים שלא מכירים, ובמיוחד היכרות דרך הרשת. לכן במהלך ההתכתבויות הראשונות יש להיות זהירים ולשים לב האם מדובר על אדם אמיתי מהצד השני, או פרופיל פיקטיבי שרק מנסה לדלות מכם מידע אישי. בכל מקרה אין למסור לצד השני פרטים אישיים שלכם כמו כתובת מגורים או פרטי בנק, לפחות עד לאחר שאתם מבססים את הקשר הזוגי ביניכם ובטוחים כי מהות הקשר היא בהתאם למה שחיפשתם מלכתחילה.

בחרו אתרי הכרויות שמתחייבים לשמירת הפרטים האישיים שלכם


כדי להבטיח כי הפרטיות שלכם נשמרת במהלך השימוש באתרי ההיכרויות, העדיפו לבחור לגלוש רק באתרים שמתחייבים לשמור על פרטיותכם בצורה מקיפה ואיכותית. לדוגמה במהלך ההרשמה באתר תצטרכו למסור כתובת אימייל או מספר טלפון, כדי לבצע את ההרשמה ולוודא כי מדובר באדם אמיתי ולא מישהו פיקטיבי, ולפני שתעשו זאת וודאו כי האתר מציין כי לא ייעשה שימוש פומבי בפרטים שתרשמו אלא רק לצורך זיהוי ראשוני לשימוש באתר.

פרטיות באתרי הכרויות

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

לא לחכות לאשת החלומות

לא לחכות לאשת החלומות

פורסם בתאריך: 27/08/2014 17:40:50

לא לחכות לאשת החלומות? האם אנשי החלומות אכן קיימים? מה ההבדל בין גבר לאישה במקרים הבאים?

"אני עשיתי את זה?!" – מצחיק ומשעשע מתמיד

פורסם בתאריך: 01/03/2015 13:49:44

כשתכנית טלוויזיה איכותית סוגרת את השאלטר, תמיד כיף להיזכר בתכניות שאהבנו. מסע בזמן וחגיגה של ממש.

חמש דרכים לשבור את הקרח

חמש דרכים לשבור את הקרח

פורסם בתאריך: 15/02/2017 12:44:57

זו הפעם הראשונה שלכם באתר הכרויות? מחפשים רומן לא מחייב או קשר קצר במיוחד אך חוששים לקפוץ למים? אפשר להבין אתכם. ההכרות הראשונית בקשר מהסוג הזה עלולה להיות מביכה למדי, קשה לדעת מה לומר או איך להתנהג, בעיקר מכיוון שמדובר בקשר שונה בתכלית ממה שאנחנו מכירים בדרך כלל, קשר המוביל לזוגיות.

רבים אבל בכל זאת אוהבים

רבים אבל בכל זאת אוהבים

פורסם בתאריך: 02/12/2009 21:42:50

ריב הוא חלק בלתי נמנע ממערכת זוגית טובה ובריאה. כיצד להשאיר אותו כזה? מספר טיפים לריבים בריאים יותר.

לצאת לעצמאות

לצאת לעצמאות

פורסם בתאריך: 21/04/2010 17:40:33

חופשי זה לא תמיד לגמרי לבד. בעזרת האיזון הנכון אפשר למצוא את המתכון, איך יוצאים לעצמאות ולחופש ונשארים בתוך הקשר?

אהבה חדשה בראש השנה

אהבה חדשה בראש השנה

פורסם בתאריך: 01/09/2013 14:57:28

החגים הם תקופה שבה מרגישים ביתר עצמה את הצורך בחברה, בבן זוג, במישהו או מישהי קרובים להיות איתם בחג...

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר