שכחת סיסמא?
 

מה את משדרת? ומה הוא קולט?

מה שידרת ומה הוא קולט? - 12/08/2010 22:21:15
הגב על מאמר זה
את מתכוונת לומר משהו אחד, אבל כשזה מגיע אליו המסר משתבש ומתעוות. אז למה את מתכוונת ומה מתוך זה הוא קולט?
טלפון שבוריחסים בין שני המינים הם כמו טלפון שבור: את מתכוונת לומר משהו אחד, אבל כשזה מגיע אליו המסר משתבש ומתעוות ויוצא משהו אחר לגמרי. הרי ברור שזה יהיה כך, בנוגה ובמאדים מדברים בשתי שפות שונות, והרי משהו תמיד נאבד בתרגום. המצב גרוע בהרבה כשהגבר מנסה להעביר את המסר לבחורה. אנחנו הבנות מעבירות כל מילה פשוטה דרך המסננת הרגשית שלנו ובסופו של דבר המסר יכול בכלל לא להגיע אלינו.

אז איך בכל זאת מסתדרים? הרי מגדל בבל קרס בדיוק מאותו חוסר תקשורת בסיסי. איך נמנע מההיסטוריה לחזור על עצמה? ובכן, לשם כך עלינו ללמוד שפה חדשה: הגברים צריכים ללמוד את שפתן של תושבות נוגה, והבנות את השפה של מתיישבי מאדים. ותאמינו לי, זה הרבה יותר פשוט מכל שפה אחרת שתלמדו בחייכם, שכן בזמננו ההבדלים בין המינים כבר באמת לא משמעותיים כל כך.

הבחור המודרני מבין את הצורך שלך לטפח את עצמך וגם יודע להבחין במצבי הרוח השונים שלך, לפעמים הוא אפילו יתעניין באופן בו את מורטת את גבותייך ומה הקוסמטיקאית שלך מעוללת לעורך. הבחורה המודרנית כבר למדה להתמודד עם החיים באופן עצמאי והפכה לשותפה מלאה לגבר שלצידה. עבור שני המינים זוגיות כבר לא מספקת צורך בהגנה והנאה בלבד אלא יוצרת שותפות חזקה ממנה מרויחים שני הצדדים.

ואם בכל זאת את מרגישה שהוא לא מבין אותך או את לא מבינה אותו, פשוט תגידו את מה שאתם מרגישים אחד לשני מבלי להתבצר כל אחד בעמדה שלו. בסופו של דבר תוכלו ליצור שפה משותפת בין שני הכוכבים.

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • גלישה בטוחה באתרי הכירויות - האם הכל כה מושלם באתרי ההיכרויות או שיש מצבים שצריך להיזהר מהם? מדריך קצר לגלישה בטוחה באתרי היכרויות.
  • אהבה ברגע - האם גם האהבה הפכה ממשהו נדיר שיש לשמור עליו למשהו זמין וברור מאליו? ואם כך הדבר, האם יש כאלה שכבר איבדו בה עניין?
  • לב שבור - להתגבר על לב שבור - להפוך את שברון הלב להזדמנות למצוא אהבה חדשה, טובה יותר, כנה יותר ואמיתית יותר.
  • התאהבות - בחור פוגש בחורה, העיניים נדלקות, הלב מתחיל פועם בחוזקה והראש מפסיק לעבוד. קוראים לזה "התאהבות". חלום או מציאות?
  • בנות שמתחילות עם בנים - האם בעידן המודרני של היום לגיטימי עבור בנות להתחיל עם בנים? או שמא עדיין קיים טאבו בנושא?
  • אהבה בקיץ - הקיץ הגיע - זמן לרומנים חולפים או למציאת אהבה אמיתית? הידלקויות קצרות או משהו רציני ועמוק?


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©