הדייט הראשון

יש המון טיפים שכדאי לדעת לפני דייט ראשון

אם חשוב לכם לדעת על מה לשים דגש, הכתבה הזאת עבורכם!

אם אתם מחפשים זוגיות ויוצאים לדייטים בטח שאלתם את עצמכם מה אתם צריכים שיהיה לכם על מנת להצליח בדייט ראשון. יש המון דברים שכדאי לדעת לפני דייט ראשון וחלק מהעניין זה גם ניסיון. חשוב לדעת על מה לשים דגש, מה כן לעשות ומה לא.

תהיו אתם

אחד הטיפים החשובים הוא שמה שפשוט - פשוט עובד. וזה אומר שלא צריך לבוא ולנסות להרשים את הצד השני בקריירה שיש לכם, בחסכונות שצברתם או באוטו החדש שקניתם. חשוב פשוט להיות אתם ולדבר בגובה העיניים, ממש כמו שאתם מדברים במפגש עם חברי ילדות. כמובן שזה לא בדיוק אותו דבר כי בכל זאת יש את האלמנט של שיחה קרובה עם אדם שאתם לא מכירים אבל חשוב להחזיק במודעות את עיקרון הפשטות.
כאשר כל אחד מנסה לפאר את עצמו זה עלול ליצור איום וריחוק על הצד השני – גם אם בצורה לא מודעת. בנוסף, אם תפארו את עצמכם ותציגו מצג לא אמיתי, הרי שיום אחד זה יתפוצץ והפרטנר יגלה את זה. ולכן מכל הבחינות כדאי מאוד פשוט להיות אתם.

אתם לא בריאיון עבודה

רבים מגיעים לחוצים לדייט ראשון כאילו הם נכנסים לראיון עבודה בחברה בינלאומית. חשוב להבין שבניגוד לראיון עבודה שבו אתם מקבלים רק הזדמנות אחת לרוב, הרי שבדייט זה לא שחור או לבן. תמיד ניתן ליצור קשר עם הצד השני אחרי הדייט, לקיים שיחה טלפונית ועוד. בראיון עבודה באמת אין לכם את ערוצי התקשורת הללו אחרי הריאיון, אבל בדייט כן יש לכם. ולכן עצם הידיעה וההבנה של זה שהדייט הוא לא התקשורת היחידה שאתם יכולים ליצור עם הפרטנר – יש בה אלמנט מרגיעה שמחבר אתכם לעצמכם.

אל תשאלו שאלות אינטימיות מדי

מבין עשרות טיפים להצלחה בדייט ראשון אחד הטיפים החשובים הוא הבא: כל אחד מאיתנו הוא שונה ולכן חשוב מאוד לשמור על גבולות ולא לשאול שאלה שאולי מבחינתנו היא לגיטימית, אבל מבחינת הצד השני היא חודרנית מדי עבור דייט ראשון. הכוונה לשאלות בנושאי זוגיות, שכר וכו´. זה גם דבר שניתן לחוש אותו תוך כדי הדייט וחשוב להיות ערים לכך.

שפת הגוף

נכון שחשוב להיות אתם אבל אתם לא יכולים לשבת בדייט כמו שאתם יושבים על הספה בבית בערב. התשדלו לשבת זקוף, להישיר מבט, ולהיות מנומסים. חשוב לשים לב שלא לחדור למרחב הפרטי של הפרטנר - זה יכול לבוא לידי ביטוי בהנחת ידיים עמוקה מדי על השולחן בבית הקפה או ברכינה לעבר הפרטנר שהיא יתר על המידה.
אין בדייט ראשון כללים של נוסחה ולכם טיפים להצלחה בדייט ראשון הם גם במובן של ניסוי ותהייה. זכרו שאתם לא צריכים לפאר את עצמכם - אלא פשוט להיות אתם.

הדייט הראשון

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

מה הצבע האהוב עלינו

מה הצבע האהוב עלינו

פורסם בתאריך: 31/12/2012 16:27:10

לרובנו יש צבע אהוב. אבל מהו מסמל? ומה הוא יכול לגלות לנו לגבי האנשים עמם אנחנו יוצאים?

האם לבחור בה או לא?

האם לבחור בה או לא?

פורסם בתאריך: 14/10/2012 14:38:53

בהתחלה היא לא ממש נראית לך אבל יש משהו בה שמשאיר אותך לנסות, אז עולה השאלה מה עושים?

הכרת את אהבת חייך? מעולה. זה הזמן להזמין אותה לנופש בוילה...

הכרת את אהבת חייך? מעולה. זה הזמן להזמין אותה לנופש בוילה...

פורסם בתאריך: 09/06/2016 17:06:22

אז הגעתם לדייט המי יודע מי, הקרח כבר נשבר, והחלטת שבא לך להשקיע בה. זהו בדיוק הזמן לסגור וילת נופש מרהיבה, להרשים אותה ולגמור עניין!

מזל דגים (20 בפב – 20 במרץ)

מזל דגים (20 בפב – 20 במרץ)

פורסם בתאריך: 21/11/2009 18:40:51

האחרונים בגלגל המזלות – בני מזל דגים. משויכים למזלות המים ומתקשים להגיע להחלטות. מזל רגיש מאוד וביישן.

בניית זוגיות יציבה ובריאה

בניית זוגיות יציבה ובריאה

פורסם בתאריך: 09/01/2011 12:35:44

זוגיות בריאה היא זוגיות של קבלה והדדיות, אכפתיות ורגישות, חופש ורומנטיות - איך עושים את זה נכון ובונים זוגיות יציבה?

על שלום ואהבה

על שלום ואהבה

פורסם בתאריך: 02/06/2014 12:00:28

יש לא מעט אנשים המשכילים להבין כי מגיע רגע הדורש גם מהם להגיד שלום לאהבה. איך עושים את זה ולמה זה כל כך קשה?

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר