הדייט הראשון

יש המון טיפים שכדאי לדעת לפני דייט ראשון

אם חשוב לכם לדעת על מה לשים דגש, הכתבה הזאת עבורכם!

אם אתם מחפשים זוגיות ויוצאים לדייטים בטח שאלתם את עצמכם מה אתם צריכים שיהיה לכם על מנת להצליח בדייט ראשון. יש המון דברים שכדאי לדעת לפני דייט ראשון וחלק מהעניין זה גם ניסיון. חשוב לדעת על מה לשים דגש, מה כן לעשות ומה לא.

תהיו אתם

אחד הטיפים החשובים הוא שמה שפשוט - פשוט עובד. וזה אומר שלא צריך לבוא ולנסות להרשים את הצד השני בקריירה שיש לכם, בחסכונות שצברתם או באוטו החדש שקניתם. חשוב פשוט להיות אתם ולדבר בגובה העיניים, ממש כמו שאתם מדברים במפגש עם חברי ילדות. כמובן שזה לא בדיוק אותו דבר כי בכל זאת יש את האלמנט של שיחה קרובה עם אדם שאתם לא מכירים אבל חשוב להחזיק במודעות את עיקרון הפשטות.
כאשר כל אחד מנסה לפאר את עצמו זה עלול ליצור איום וריחוק על הצד השני – גם אם בצורה לא מודעת. בנוסף, אם תפארו את עצמכם ותציגו מצג לא אמיתי, הרי שיום אחד זה יתפוצץ והפרטנר יגלה את זה. ולכן מכל הבחינות כדאי מאוד פשוט להיות אתם.

אתם לא בריאיון עבודה

רבים מגיעים לחוצים לדייט ראשון כאילו הם נכנסים לראיון עבודה בחברה בינלאומית. חשוב להבין שבניגוד לראיון עבודה שבו אתם מקבלים רק הזדמנות אחת לרוב, הרי שבדייט זה לא שחור או לבן. תמיד ניתן ליצור קשר עם הצד השני אחרי הדייט, לקיים שיחה טלפונית ועוד. בראיון עבודה באמת אין לכם את ערוצי התקשורת הללו אחרי הריאיון, אבל בדייט כן יש לכם. ולכן עצם הידיעה וההבנה של זה שהדייט הוא לא התקשורת היחידה שאתם יכולים ליצור עם הפרטנר – יש בה אלמנט מרגיעה שמחבר אתכם לעצמכם.

אל תשאלו שאלות אינטימיות מדי

מבין עשרות טיפים להצלחה בדייט ראשון אחד הטיפים החשובים הוא הבא: כל אחד מאיתנו הוא שונה ולכן חשוב מאוד לשמור על גבולות ולא לשאול שאלה שאולי מבחינתנו היא לגיטימית, אבל מבחינת הצד השני היא חודרנית מדי עבור דייט ראשון. הכוונה לשאלות בנושאי זוגיות, שכר וכו´. זה גם דבר שניתן לחוש אותו תוך כדי הדייט וחשוב להיות ערים לכך.

שפת הגוף

נכון שחשוב להיות אתם אבל אתם לא יכולים לשבת בדייט כמו שאתם יושבים על הספה בבית בערב. התשדלו לשבת זקוף, להישיר מבט, ולהיות מנומסים. חשוב לשים לב שלא לחדור למרחב הפרטי של הפרטנר - זה יכול לבוא לידי ביטוי בהנחת ידיים עמוקה מדי על השולחן בבית הקפה או ברכינה לעבר הפרטנר שהיא יתר על המידה.
אין בדייט ראשון כללים של נוסחה ולכם טיפים להצלחה בדייט ראשון הם גם במובן של ניסוי ותהייה. זכרו שאתם לא צריכים לפאר את עצמכם - אלא פשוט להיות אתם.

הדייט הראשון

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

מכתבי אהבה וירטואליים

מכתבי אהבה וירטואליים

פורסם בתאריך: 15/02/2017 12:50:26

לפעמים אנחנו חושבים שאיחרנו את רכבת האהבה, שכבר לא נמצא מישהו שיחבק אותנו בלילות קרים או ילך איתנו לטיול על חוף הים, יחגוג איתנו ימי הולדת לאורך שנים ויעניק מתנה מושלמת כמו יום כיף בספא.

האהבה שהוא החמיץ

האהבה שהוא החמיץ

פורסם בתאריך: 06/05/2013 10:15:09

כאשר הוא נטש את המערכה הייתי בטוחה כי האהבה נגמרה עבורי. מה קורה אחרי שאהוב נוטש טרם זמנו.

אטרף

אטרף

פורסם בתאריך: 25/02/2010 09:28:31

כמו אטרף של מכירת סוף עונה, כך יהיה גם האטרף למכירת החיסול של האנשים השווים באתרי הכירויות. מהו אותו אטרף?

אהבה ישנה

אהבה ישנה

פורסם בתאריך: 30/04/2014 11:34:00

כולם זוכרים את אותה אהבה ישנה, האם אפשר להותיר את הזיכרון בצד? מה לגבי האהבה הנוכחית? איך מחזיקים אותה למרות הגעגוע לעבר?

תמונה באתרי הכרויות

תמונה באתרי הכרויות

פורסם בתאריך: 18/04/2012 16:04:58

תמונה באתרי הכרויות זה דבר חשוב . למה אתם שואלים ? ובכן , תמונה יכולה להוביל אתכם למציאת זוגיות נכונה ואהבה .

טיפים להצלחה באתרי הכרויות

טיפים להצלחה באתרי הכרויות

פורסם בתאריך: 25/10/2021 11:09:01

נרשמנו לאתר היכרויות - איך ממשיכים עכשיו? במדריך זה ננסה לתת לכם מספר טיפים לגבי הצלחה באתר היכרויות.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר