מערכת זוגית חדשה

שלב ביסוס היסודות

לפניכם מגוון טיפים לביסוס מערכת זוגית חדשה ואיתנה

צלחתם כמה דייטים והגעתם לשלב שבו ניתן להגדיר את מערכת היחסים שלכם עם הפרטנר כמערכת יחסים זוגית אתם עומדים בפני השלב של ביסוס היסודות הראשונים של הזוגיות שלכם, מתוך תקווה שהיא תהיה לשנים ארוכות קדימה. לפניכם מגוון טיפים לביסוס מערכת זוגית חדשה ואיתנה.

גם רומא לא נבנתה ביום אחד
חשוב לזכור שלא בונים ומבססים מערכת זוגית חדשה בין רגע. זה למעשה תהליך שדרוש לו זמן והיכרות אחד עם השני. ההיכרות מבוססת על שיחות, צבירת חוויות משותפות ורגשות שיש לאחד כלפי השני. כאשר תבינו שמדובר בתהליך אתם למעשה תשתחררו ותאפשר לעצמכם ולפרטנר שלכם להיות כנים ופתוחים. הכנות והפתיחות הם שיוצרים ביסוס של המערכת הזוגית לאורך זמן.

הגדירו מטרה
נכון שהמטרה של זוגיות ארוכה היא לרוב להקים בית ומשפחה, אך אתם יכולים גם להגדיר לעצמכם מטרות משנה בדרך לשם. כך למשל תוכלו לשים לכם כמטרה לעבור לגור ביחד, או להכיר את המשפחה אחד של השני, או לטייל ביחד בסופ"ש. כאשר יש מטרות קטנות הרבה יותר קל לצעוד לעבר המטרה הגדולה.
מבין מגוון רחב של טיפים לביסוס מערכת זוגית חדשה ישנו טיפ חשוב שקשור לחוויה המשותפת לא מעט פעמים אחד הפרטנרים אומר שכיף לו אבל שזה לא זה. אלמנט הכיף הוא חשוב אבל חשוב לזכור שאנחנו לא מדברים כאן על כיף עם חברים בפאב או בטיול, אלא המילה כיף כאן פירושה שיש הנאה משותפת של בני הזוג להיות יחדיו. ולכן כדי שהמונח "כיף" יצבור שורשים עמוקים חשוב לעבוד על הזוגיות באמת.

תיאום ציפיות
זה אולי מזכיר קצת ראיון עבודה וחוזה העסקה אבל גם בזוגיות כמו בעבודה חשוב לתאם ציפיות. חשוב להבין שזה לא סביר לצפות מהפרטנר שלכם שיבין אתכם בכל דבר. כמו שבעבודה, או מול ההורים או מול החברים אתם לבטח חוויתם מקרים בהם אתם לא הבנתם את הצד השני או שהצד השני לא הבין אתכם, אז בדיוק אותו הדבר בזוגיות. חשוב לדבר על הדברים. ישנם מקרים בהם אחד מבני הזוג מצפה לרגישות והבנה מצד הפרטנר לגבי נושא מסוים, אך בפועל מה שקורה שהפרטנר לא מבין את חשיבות העניין עבור הבן זוג, ולכן יש פערים ברמת ההבנה והשיח על אותו נושא ספיציפי.

אל תסחבו את העבר שלכם
נכון שמי שאנחנו זה תולדה של כל מה שעברנו לאורך השנים, אבל חשוב להגיע לזוגיות נקיים מבחינת רגשות לאקסים. כאשר הרגש שלנו מחובר לחוויה זוגית מהעבר אנחנו לא נוכחים במאה אחוז בהווה וזה פוגע בביסוס מערכת זוגית חדשה.

ישנם אלפי טיפים לביסוס מערכת זוגית חדשה אבל מספיק שתאמצו לכם כמה טיפים מרכזיים כדי להצליח ולבנות זוגיות בריאה שצומחת ומתקדמת.


מערכת זוגית חדשה

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

איך להשיג דייט שני?

איך להשיג דייט שני?

פורסם בתאריך: 04/05/2010 11:34:50

לא צריך להקסים בחורה בכדי להשיג איתה דייט שני. טקטיקה פשוטה שיש לנקוט בדייט הראשון ומשיגים דייט שני ללא מאמץ.

להתחתן בחגים

להתחתן בחגים

פורסם בתאריך: 16/09/2012 13:25:11

כולם רוצים להתחתן בחגים או לקבל הצעת נישואין בחגים. אך הדבר לא תמיד צולח.

ערב חברה מארגנים בעזרת פורטל קרמל

ערב חברה מארגנים בעזרת פורטל קרמל

פורסם בתאריך: 20/03/2019 14:29:30

על מנת לארגן את ערבי החברה והגיבוש על הצד הטוב יותר, במהירות רבה וכמו כן במחיר משתלם תוכלו להיעזר בפורטל קרמל.

איך להתחיל עם בחורה?

איך להתחיל עם בחורה?

פורסם בתאריך: 08/12/2009 12:01:06

בכדי להסב את תשומת ליבה ולהבדיל את עצמו לטובה מבין כל שאר הגברים, מה כדאי לרשום לה? ומה עדיף שלא?

אמצו חיית מחמד

אמצו חיית מחמד

פורסם בתאריך: 21/01/2013 12:24:22

אחת הדרכים לחזק את הקשר הזוגי שלכם היא על ידי אימוץ של חיית מחמד. אז למה אתם מחכים?

הלנה

הלנה

פורסם בתאריך: 07/03/2010 09:45:43

עדיף לא להיות אישה הלנה אצל גבר כבר בפגישה הראשונה, חשוב לאתגר את הגבר.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר