שכחת סיסמא?
 

חלומות משותפים

חלומות משותפים - 20/02/2012 15:32:39
הגב על מאמר זה
חלומות משותפים עם בני הזוג הם דרך מעולה לחזק את הזוגיות שלכם. לא מבינים על מה אני מדבר? כנסו ותראו!
חלומות משותפיםאנשים רבים לא מבינים את המשמעות האמיתית של זוגיות. הם חושבים שזוגיות זה פשוט דרך ממוסדת לקיים יחסי מין וילדים. חברים, זו לא זוגיות. זוגיות היא אחד הדרכים הממוסדות בחיינו אשר נועדה לקדם אותנו אל עבר אושר אישי והצלחה. החיים בחוץ קשים מאוד, בעזרת זוגיות טובה יש סיכוי גבוה יותר שנצליח לשרוד אותם. אחת מאבני הדרך לזוגיות טובה הינה חלומות משותפים. יש מספר דגשים בנושא ואשמח להביא אותם בפניכם.

חלומות משותפים – שיתוף.

לחלקכם זה ודאי ישמע מאוד מצחיק, אבל בשביל חלומות משותפים צריך שתהיה נכונות לשתף. לא יודע אם יצא לכם להכיר אנשים כאלו, אבל יש הרבה אנשים שלא מעוניינים לחשוף את החלומות שלהם עם אנשים אחרים, אפילו בני זוגם!
אז רק כדי שזה יהיה ברור, בשביל זוגיות טובה ומוצלחת צריך חלומות משותפים ובשביל חלומות משותפים צריך לשתף. בכלל, שיתוף צריך להיות אחד המרכיבים הבסיסיים של הזוגיות שלכם.
אפילו אם החלומות שלכם נשמעים לכם פתטיים ומפגרים, שתפו אותם. כמובן שיש גבול לכל דבר, אבל הרבה פעמים מה שנשמע לכם בראש כדבר שלילי יכול להיתפס על-ידי בן/בת הזוג כשאיפה מקובלת ואף מדליקה.

חלומות משותפים – התחשבות.

זוכרים שדיברנו לפני רגע על זה שאולי החלומות שלכם קצת מביכים אבל עדיין תצפו שבן/ת הזוג יקבלו אותם? אז אותו דבר תקף גם לגביכם. אפילו אם החלום נשמע מוזר ומשעשע, זה עדיין החלום של בן/בת הזוג שלכם ולכן מגיע לו את הכבוד הראוי.
פעמים רבות יוצא שהחלומות המשותפים של שני בני הזוג לא דומים בכלל, או שבמקרים קיצוניים יותר, הגשמתו של אחד כרוכה בביטולו של השני.
איך מתמודדים? שוב, התחשבות. הרעיון הוא להגיע לחלומות אשר משותפים לשניכם בסופו של דבר, להשקיע מאמץ משותף ולהגשים אותם. כל זה לא יעבוד ללא רמה גבוהה של התחשבות מצד שני הצדדים.

חלומות משותפים – הגשמה.

כאמור, אתם צריכים לרצות להגשים את החלומות המשותפים שלכם ביחד. לא מדובר רק באחד ששותק וסובל בזמן שהשני משיג את שלו וההפך, התנהגות כזו מחטיאה את המטרה.
רכישת בית, הבאת ילד/ה ומשימות גדולות שכאלו דורשות מיקוד משותף. אך גם בדברים קטנים יותר, כמו למשל טיול חלומי לחוץ-לארץ. הטיול שתמיד חלמתם עליו, יכול להתגשם, אמנם במתכונת קצת שונה, אבל עדיין להיות חלומי.
הגשמה של החלומות המשותפים תקרב אתכם בתור זוג בצורה חזקה ואמיתית, בצורה שאף דבר אחר לא יוכל להשתוות אליה.

שיתוף, הקרבה, הבנה והגשמה של החלומות המשותפים שלכם תוביל אתכם לאיכות חיים אחרת. ספרו לנו על חלומות משותפים שיצא לכם להגשים.

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • לשמור על זוגיות מוצלחת - זו תמיד הנאה לראות זוגיות מוצלחת. אבל עם ההנאה תמיד יש קמצוץ של קנאה. איך עושים את זה איך לשמור על זוגיות מוצלחת?
  • האם כדאי לחזור אחרי פרידה - בפרידה, נראה שזהו, נגמר הקשר לתמיד. אבל פעמים רבות יש אפשרות לתת לקשר עוד צ´אנס.האם כדאי לחזור אחרי פרידה?
  • חיפוש אחר האהבה - נמצאים בחיפוש אחר האהבה? לפעמים זה ממש מתסכל לחפש, לחפש ולא למצוא כלום. איך מתמודדים עם זה?
  • הכרויות ברשת - הכרויות ברשת זה כבר לא דבר חדש שמיועד רק לשימושם של יודעי דבר. נסו, ותיווכחו בעצמכם עד כמה מדובר בשיטה יעילה.
  • חופש ראשון יחד - הזוגיות שלכם מושלמת? כולם מקנאים? חופש ראשון יחד מהווה לכם אבן בוחן חשובה בנוגע להמשך הצלחתו של הקשר.
  • אמנות הריבאונד - פרידה לא תמיד מסמלת את סוף הקשר, לעיתים היא רק שלב שמערכת היחסים שלנו עוברת.


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©