חלומות משותפים

אנשים רבים לא מבינים את המשמעות האמיתית של זוגיות. הם חושבים שזוגיות זה פשוט דרך ממוסדת לקיים יחסי מין וילדים. חברים, זו לא זוגיות. זוגיות היא אחד הדרכים הממוסדות בחיינו אשר נועדה לקדם אותנו אל עבר אושר אישי והצלחה. החיים בחוץ קשים מאוד, בעזרת זוגיות טובה יש סיכוי גבוה יותר שנצליח לשרוד אותם. אחת מאבני הדרך לזוגיות טובה הינה חלומות משותפים. יש מספר דגשים בנושא ואשמח להביא אותם בפניכם.

חלומות משותפים – שיתוף.

לחלקכם זה ודאי ישמע מאוד מצחיק, אבל בשביל חלומות משותפים צריך שתהיה נכונות לשתף. לא יודע אם יצא לכם להכיר אנשים כאלו, אבל יש הרבה אנשים שלא מעוניינים לחשוף את החלומות שלהם עם אנשים אחרים, אפילו בני זוגם!
אז רק כדי שזה יהיה ברור, בשביל זוגיות טובה ומוצלחת צריך חלומות משותפים ובשביל חלומות משותפים צריך לשתף. בכלל, שיתוף צריך להיות אחד המרכיבים הבסיסיים של הזוגיות שלכם.
אפילו אם החלומות שלכם נשמעים לכם פתטיים ומפגרים, שתפו אותם. כמובן שיש גבול לכל דבר, אבל הרבה פעמים מה שנשמע לכם בראש כדבר שלילי יכול להיתפס על-ידי בן/בת הזוג כשאיפה מקובלת ואף מדליקה.

חלומות משותפים – התחשבות.

זוכרים שדיברנו לפני רגע על זה שאולי החלומות שלכם קצת מביכים אבל עדיין תצפו שבן/ת הזוג יקבלו אותם? אז אותו דבר תקף גם לגביכם. אפילו אם החלום נשמע מוזר ומשעשע, זה עדיין החלום של בן/בת הזוג שלכם ולכן מגיע לו את הכבוד הראוי.
פעמים רבות יוצא שהחלומות המשותפים של שני בני הזוג לא דומים בכלל, או שבמקרים קיצוניים יותר, הגשמתו של אחד כרוכה בביטולו של השני.
איך מתמודדים? שוב, התחשבות. הרעיון הוא להגיע לחלומות אשר משותפים לשניכם בסופו של דבר, להשקיע מאמץ משותף ולהגשים אותם. כל זה לא יעבוד ללא רמה גבוהה של התחשבות מצד שני הצדדים.

חלומות משותפים – הגשמה.

כאמור, אתם צריכים לרצות להגשים את החלומות המשותפים שלכם ביחד. לא מדובר רק באחד ששותק וסובל בזמן שהשני משיג את שלו וההפך, התנהגות כזו מחטיאה את המטרה.
רכישת בית, הבאת ילד/ה ומשימות גדולות שכאלו דורשות מיקוד משותף. אך גם בדברים קטנים יותר, כמו למשל טיול חלומי לחוץ-לארץ. הטיול שתמיד חלמתם עליו, יכול להתגשם, אמנם במתכונת קצת שונה, אבל עדיין להיות חלומי.
הגשמה של החלומות המשותפים תקרב אתכם בתור זוג בצורה חזקה ואמיתית, בצורה שאף דבר אחר לא יוכל להשתוות אליה.

שיתוף, הקרבה, הבנה והגשמה של החלומות המשותפים שלכם תוביל אתכם לאיכות חיים אחרת. ספרו לנו על חלומות משותפים שיצא לכם להגשים.

חלומות משותפים

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

ההשפעה של הזוגיות על חיינו

ההשפעה של הזוגיות על חיינו

פורסם בתאריך: 31/05/2021 15:02:10

כבני אדם אנחנו אוהבים את היחס וזקוקים לסביבה שתעטוף אותנו לכן גם אנחנו מושפעים מכך המון בעיקר מהזוגיות שלנו שהינה חלק משמעותי בחיינו ולכן היא גם מקור ההשפעה המרכזי.

הטוב, הרע והמכוער – מה נשים רוצות לעזאזל?

הטוב, הרע והמכוער – מה נשים רוצות לעזאזל?

פורסם בתאריך: 10/11/2014 13:31:56

והפעם הגברים על הגריל. מי ינצח? הטוב? הרע או המכוער? חמש שנים עונות על שאלות שתמיד רצינו לשאול.

כיצד להניח את האקס בצד

כיצד להניח את האקס בצד

פורסם בתאריך: 29/02/2016 12:55:34

איך בעצם מניחים את האקס בעבר וממשיכים הלאה אולי לעבר הכרויות חדשות או תקופות חדשות מבלי להיזכר בזכרונות רעים.

איך להתחיל עם בחורה

איך להתחיל עם בחורה

פורסם בתאריך: 26/10/2010 10:36:13

אומנם אין משפט קסם איך להתחיל עם בחורה, אבל בהחלט קיימים כיוונים וגישות שונים, הכל בהתאם לבחורה שמולך.

רומנטיקה

רומנטיקה

פורסם בתאריך: 16/03/2011 18:14:51

כאשר מדברים על רומנטיקה, מדברים על היופי שבאהבה, על הרגעים הקטנים שעושים את הכל לגדול, אז מהי אותה רומנטיקה?

חוקי המשיכה

חוקי המשיכה

פורסם בתאריך: 25/04/2010 00:33:00

באהבה אין חוקים. האומנם? מדענים רבים עמלו בכדי לגלות מהו המגנט שמחבר זוגות יחד והאם יש חוקיות בענייני אהבה?

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר