חלומות משותפים

אנשים רבים לא מבינים את המשמעות האמיתית של זוגיות. הם חושבים שזוגיות זה פשוט דרך ממוסדת לקיים יחסי מין וילדים. חברים, זו לא זוגיות. זוגיות היא אחד הדרכים הממוסדות בחיינו אשר נועדה לקדם אותנו אל עבר אושר אישי והצלחה. החיים בחוץ קשים מאוד, בעזרת זוגיות טובה יש סיכוי גבוה יותר שנצליח לשרוד אותם. אחת מאבני הדרך לזוגיות טובה הינה חלומות משותפים. יש מספר דגשים בנושא ואשמח להביא אותם בפניכם.

חלומות משותפים – שיתוף.

לחלקכם זה ודאי ישמע מאוד מצחיק, אבל בשביל חלומות משותפים צריך שתהיה נכונות לשתף. לא יודע אם יצא לכם להכיר אנשים כאלו, אבל יש הרבה אנשים שלא מעוניינים לחשוף את החלומות שלהם עם אנשים אחרים, אפילו בני זוגם!
אז רק כדי שזה יהיה ברור, בשביל זוגיות טובה ומוצלחת צריך חלומות משותפים ובשביל חלומות משותפים צריך לשתף. בכלל, שיתוף צריך להיות אחד המרכיבים הבסיסיים של הזוגיות שלכם.
אפילו אם החלומות שלכם נשמעים לכם פתטיים ומפגרים, שתפו אותם. כמובן שיש גבול לכל דבר, אבל הרבה פעמים מה שנשמע לכם בראש כדבר שלילי יכול להיתפס על-ידי בן/בת הזוג כשאיפה מקובלת ואף מדליקה.

חלומות משותפים – התחשבות.

זוכרים שדיברנו לפני רגע על זה שאולי החלומות שלכם קצת מביכים אבל עדיין תצפו שבן/ת הזוג יקבלו אותם? אז אותו דבר תקף גם לגביכם. אפילו אם החלום נשמע מוזר ומשעשע, זה עדיין החלום של בן/בת הזוג שלכם ולכן מגיע לו את הכבוד הראוי.
פעמים רבות יוצא שהחלומות המשותפים של שני בני הזוג לא דומים בכלל, או שבמקרים קיצוניים יותר, הגשמתו של אחד כרוכה בביטולו של השני.
איך מתמודדים? שוב, התחשבות. הרעיון הוא להגיע לחלומות אשר משותפים לשניכם בסופו של דבר, להשקיע מאמץ משותף ולהגשים אותם. כל זה לא יעבוד ללא רמה גבוהה של התחשבות מצד שני הצדדים.

חלומות משותפים – הגשמה.

כאמור, אתם צריכים לרצות להגשים את החלומות המשותפים שלכם ביחד. לא מדובר רק באחד ששותק וסובל בזמן שהשני משיג את שלו וההפך, התנהגות כזו מחטיאה את המטרה.
רכישת בית, הבאת ילד/ה ומשימות גדולות שכאלו דורשות מיקוד משותף. אך גם בדברים קטנים יותר, כמו למשל טיול חלומי לחוץ-לארץ. הטיול שתמיד חלמתם עליו, יכול להתגשם, אמנם במתכונת קצת שונה, אבל עדיין להיות חלומי.
הגשמה של החלומות המשותפים תקרב אתכם בתור זוג בצורה חזקה ואמיתית, בצורה שאף דבר אחר לא יוכל להשתוות אליה.

שיתוף, הקרבה, הבנה והגשמה של החלומות המשותפים שלכם תוביל אתכם לאיכות חיים אחרת. ספרו לנו על חלומות משותפים שיצא לכם להגשים.

חלומות משותפים

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

בוקר משותף

בוקר משותף

פורסם בתאריך: 13/05/2012 15:45:40

בוקר משותף הוא בילוי שאינו זוכה לעדנה מספקת אצל הזוגות בישראל. כנסו למאמר ותלמדו איך לנצל את הזמן האבוד של הבוקר.

לטפס על כל הר – האסון בנפאל

לטפס על כל הר – האסון בנפאל

פורסם בתאריך: 21/10/2014 10:28:35

האסון בנפאל זרק את הבלוגרית שלנו שנתיים אחורה בזמן. לתקופה שהיא תכננה טיול ופחדה מהסיכונים הכרוכים בכך.

איך לשמור שהבן זוג לא יברח

איך לשמור שהבן זוג לא יברח

פורסם בתאריך: 12/12/2011 15:03:22

זוגיות היא לא גביע שמרוויחים בתחרות. אחרי שזכינו באהבת חיינו צריך לדעת איך לשמר את הקשר.

להתחיל עם בחורה - עשה ואל תעשה

להתחיל עם בחורה - עשה ואל תעשה

פורסם בתאריך: 15/09/2020 10:26:09

לאחר חצי שנה בה לא הצלחת ליזום דייט עם בחורה מעניינת, החלטת לשנות אסטרטגיה ולנסות להכיר בחורות איכותיות דרך אתר הכרויות ייעודי. איך עושים את זה נכון? הכל לפניכם.

נקמנים? תחשוב שוב לפני שיימינג בפייסבוק

נקמנים? תחשוב שוב לפני שיימינג בפייסבוק

פורסם בתאריך: 26/02/2017 17:07:46

כשייצר הנקמנות גובר, יש לנו חשק לצרוך כקבל על ופייסבוק את מה שאנחנו חשים. אך הנה שישה דברים שלא כדאי תשעשו לעולם.

גיי דייט

גיי דייט

פורסם בתאריך: 05/06/2010 11:12:44

לא חשבתי שבאמת אפשר למצוא אהבה באינטרנט. עד שהחלטתי להרחיב את האופציות ולהגדיל את הסיכוי שבהימור, שבמציאת אהבה.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר