חלומות משותפים

אנשים רבים לא מבינים את המשמעות האמיתית של זוגיות. הם חושבים שזוגיות זה פשוט דרך ממוסדת לקיים יחסי מין וילדים. חברים, זו לא זוגיות. זוגיות היא אחד הדרכים הממוסדות בחיינו אשר נועדה לקדם אותנו אל עבר אושר אישי והצלחה. החיים בחוץ קשים מאוד, בעזרת זוגיות טובה יש סיכוי גבוה יותר שנצליח לשרוד אותם. אחת מאבני הדרך לזוגיות טובה הינה חלומות משותפים. יש מספר דגשים בנושא ואשמח להביא אותם בפניכם.

חלומות משותפים – שיתוף.

לחלקכם זה ודאי ישמע מאוד מצחיק, אבל בשביל חלומות משותפים צריך שתהיה נכונות לשתף. לא יודע אם יצא לכם להכיר אנשים כאלו, אבל יש הרבה אנשים שלא מעוניינים לחשוף את החלומות שלהם עם אנשים אחרים, אפילו בני זוגם!
אז רק כדי שזה יהיה ברור, בשביל זוגיות טובה ומוצלחת צריך חלומות משותפים ובשביל חלומות משותפים צריך לשתף. בכלל, שיתוף צריך להיות אחד המרכיבים הבסיסיים של הזוגיות שלכם.
אפילו אם החלומות שלכם נשמעים לכם פתטיים ומפגרים, שתפו אותם. כמובן שיש גבול לכל דבר, אבל הרבה פעמים מה שנשמע לכם בראש כדבר שלילי יכול להיתפס על-ידי בן/בת הזוג כשאיפה מקובלת ואף מדליקה.

חלומות משותפים – התחשבות.

זוכרים שדיברנו לפני רגע על זה שאולי החלומות שלכם קצת מביכים אבל עדיין תצפו שבן/ת הזוג יקבלו אותם? אז אותו דבר תקף גם לגביכם. אפילו אם החלום נשמע מוזר ומשעשע, זה עדיין החלום של בן/בת הזוג שלכם ולכן מגיע לו את הכבוד הראוי.
פעמים רבות יוצא שהחלומות המשותפים של שני בני הזוג לא דומים בכלל, או שבמקרים קיצוניים יותר, הגשמתו של אחד כרוכה בביטולו של השני.
איך מתמודדים? שוב, התחשבות. הרעיון הוא להגיע לחלומות אשר משותפים לשניכם בסופו של דבר, להשקיע מאמץ משותף ולהגשים אותם. כל זה לא יעבוד ללא רמה גבוהה של התחשבות מצד שני הצדדים.

חלומות משותפים – הגשמה.

כאמור, אתם צריכים לרצות להגשים את החלומות המשותפים שלכם ביחד. לא מדובר רק באחד ששותק וסובל בזמן שהשני משיג את שלו וההפך, התנהגות כזו מחטיאה את המטרה.
רכישת בית, הבאת ילד/ה ומשימות גדולות שכאלו דורשות מיקוד משותף. אך גם בדברים קטנים יותר, כמו למשל טיול חלומי לחוץ-לארץ. הטיול שתמיד חלמתם עליו, יכול להתגשם, אמנם במתכונת קצת שונה, אבל עדיין להיות חלומי.
הגשמה של החלומות המשותפים תקרב אתכם בתור זוג בצורה חזקה ואמיתית, בצורה שאף דבר אחר לא יוכל להשתוות אליה.

שיתוף, הקרבה, הבנה והגשמה של החלומות המשותפים שלכם תוביל אתכם לאיכות חיים אחרת. ספרו לנו על חלומות משותפים שיצא לכם להגשים.

חלומות משותפים

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

אהבה מעבר לים

אהבה מעבר לים

פורסם בתאריך: 19/03/2012 11:52:19

בחיפושינו אחר האהבה אנו נמשכים לעיתים למחוזות רחוקים. כמו אהבה מעבר לים, אך היא דורשת מאיתנו התמודדות מסוג שונה.

המדרון שמוביל לפרידה

המדרון שמוביל לפרידה

פורסם בתאריך: 01/07/2013 11:55:22

יש כל מיני סוגים של פרידות, חלק מהירות יותר ופחות. חשוב לדעת לזהות האם התחלנו להתגלגל במדרון שמוביל לפרידה.

איך לשמור על זוגיות מוצלחת?

איך לשמור על זוגיות מוצלחת?

פורסם בתאריך: 01/12/2009 19:42:01

לא קל למצוא את אהבת חייכם ויותר מזה – לא קל לשמור עליה! כמה טיפים לשמירה על זוגיות מוצלחת.

איך להרשים בחורה

איך להרשים בחורה

פורסם בתאריך: 20/03/2010 13:41:11

חשוב לדעת איך להיות חלקלקים ובעלי טאקט. כיצד לעשות זאת, או ליתר דיוק - כיצד לא לעשות זאת?

מה נשתנה?

מה נשתנה?

פורסם בתאריך: 01/04/2010 23:35:58

מה נשתנה הלילה הזה מכל הלילות? איך נמנעים מערב שכולו מרור.

לדבר על אהבה

לדבר על אהבה

פורסם בתאריך: 19/06/2014 10:02:25

המון אנשים מסרבים לדבר על אהבה, לשם שינוי, יש אנשים שלא מסרבים והם אפילו אומרים זאת בכל רם. מה מונע מלא מעט אנשים לדבר על רגש?

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר