שכחת סיסמא?
 

חיפוש אחר האהבה

חיפוש אחר האהבה - 26/02/2012 14:38:01
הגב על מאמר זה
נמצאים בחיפוש אחר האהבה? לפעמים זה ממש מתסכל לחפש, לחפש ולא למצוא כלום. איך מתמודדים עם זה?
חיפוש אחר האהבהאני די בטוח שחלקכם הגדול נמצא כאן כחלק מהחיפוש מתמיד שלו/ה אחר אהבה. אין בכך כל רע, אהבה הינה אחד הדברים החשובים והמהנים בחיינו. אהבה יכולה אמנם להיות קשה ומרירה, אך יחד עם זאת כולנו נסכים שהיא שווה את זה. אחד החלקים המתסכלים ביותר בנושא אהבה הוא החיפוש אחריה. רבים מאיתנו מתחילים את החיפוש כשהם מלאים באנרגיות רבות, אך באמצע התהליך מתייאשים ומתפשרים. לא שפשרה היא מילה גסה, היא גם חלק מהתהליך, אבל אסור להגיע אליה מתוך מצב של חוסר ברירה. אז איך שומרים על אנרגיה לאורך כל התהליך של חיפוש האהבה?

חיפוש אחר אהבה – אופטימיות.

מתחילת החיפוש, דרך החיפוש עצמו ועד לסופו, תמיד צריך לשמור על אופטימיות. זאת, גם בעבור הבריאות הנפשית שלכם וגם עבור העלאת סיכויי ההצלחה.
אם תרשו לעצמכם להיות בתחושה מבואסת, כאילו שום דבר לא הולך והכול חרא, אתם תתבאסו מהר מאוד. מלבד זאת, אתם גם תקרינו את התחושה הזו החוצה כך שגם האנשים מסביבכם וגם אלו שאיתם תצאו לדייטים ירגישו זאת ויעדיפו לעבור למישהו אחר.
השתדלו לשמור על אופטימיות לאורך התהליך והשתדלו גם להקרין אותה החוצה. אחד הטעויות הגדולות שאנשים עושים היא להתלונן יותר מידי. זה בסדר להתלונן לחברים וכאלה אם היה דייט באסה, אבל אל תגזימו.

חיפוש אחר אהבה – למידה.

רק דילוג מאדם אחד למשנהו לא מוביל לתוצאות איכותיות. מה שאתם רוצים זה לנסות ללמוד מכל פגישה בנוגע להעדפות והצרכים שלכם. ככל שתבינו בצורה ברורה יותר ויותר את הדברים החשובים הללו תוכלו להגיע לאחוזי הצלחה גבוהים בהרבה.
יצאתם לדייט? מצוין תחשבו מראש על אילו קריטריונים אתם תבססו את ההחלטה שלכם בנוגע לפגישות המשך. אפילו אם אתם פוסלים מישהו, נסו להבין לפי אילו קריטריונים פסלתם אותם, שזה לא יהיה סתם.
תוצר לוואי של מכוונות הלמידה הזו יהיה גם תחושה ניחוחה יותר והתנהגות בטוחה יותר בהתאם.

חיפוש אחר אהבה – התמודדות עם הצלחה.

הצלחה זה סוף החיפוש נכון? אז זה שלא בדיוק. זה שמצאתם בן/בת זוג, לא אומר עדיין שמצאתם את האהבה.
התמדה בקשר הינה דבר חשוב מאין כמוהו. כפי שחלק גדול מכם כבר מכירים, ברגע שנכנסים לקשר, פתאום אנחנו מתחילים להסתכל ימינה ושמאלה ואולי גם לראות דברים טובים יותר. בעזרת התמדה והתמקדות בדברים הטובים החשובים שהקשר מעניק לנו, נוכל לזכות בסופו של דבר באותה אהבה מיוחלת שלה אנו כה מצפים.
אני מאחל לכם הצלחה במציאת אהבת חייכם. המסע קשה ומאתגר, אך התוצאה הסופית שווה את הכול.

מרגישים יותר טוב עם הקשיים בחיפוש? ספרו לנו על החוויות שלכם מחיפוש אחר האהבה.

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • אהבה מעבר לים - בחיפושינו אחר האהבה אנו נמשכים לעיתים למחוזות רחוקים. כמו אהבה מעבר לים, אך היא דורשת מאיתנו התמודדות מסוג שונה.
  • לשמור על זוגיות מוצלחת - זו תמיד הנאה לראות זוגיות מוצלחת. אבל עם ההנאה תמיד יש קמצוץ של קנאה. איך עושים את זה איך לשמור על זוגיות מוצלחת?
  • האם כדאי לחזור אחרי פרידה - בפרידה, נראה שזהו, נגמר הקשר לתמיד. אבל פעמים רבות יש אפשרות לתת לקשר עוד צ´אנס.האם כדאי לחזור אחרי פרידה?
  • חלומות משותפים - חלומות משותפים עם בני הזוג הם דרך מעולה לחזק את הזוגיות שלכם. לא מבינים על מה אני מדבר? כנסו ותראו!
  • הכרויות ברשת - הכרויות ברשת זה כבר לא דבר חדש שמיועד רק לשימושם של יודעי דבר. נסו, ותיווכחו בעצמכם עד כמה מדובר בשיטה יעילה.
  • חופש ראשון יחד - הזוגיות שלכם מושלמת? כולם מקנאים? חופש ראשון יחד מהווה לכם אבן בוחן חשובה בנוגע להמשך הצלחתו של הקשר.


כל התגובות למאמר:
1. התגובה נשלחה על ידי דורי , בתאריך 02/03/2012 10:35:52
ו
רק אדם אשר חווה אהבת אמת זאת שהאחר מנגן על מיתרי לבו ידע את דרכו בחיפוש והנה שני ספרים שיעזרו להבין: אומנות ההקשבה לפעימות הלב ו אם אשחך
2. התגובה נשלחה על ידי דורי , בתאריך 19/03/2012 10:52:02
תגובה
אני עדיין מאמינה שיש את אלה שמרטטים את מיתר לבנו וזאת תחושה שכאשר אנו פוגשים אותי אנחנו נמסים. ההתחברות לאדם כזה ניא כמו להתחבר לדינמו החיים.
כל השאר זה אנשים שחושבים לא טוב היות האדם לבדוו
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©