שכחת סיסמא?
 

החופשה הראשונה כזוג

חופש ראשון יחד - 05/02/2012 16:14:59
הגב על מאמר זה
הזוגיות שלכם מושלמת? כולם מקנאים? חופש ראשון יחד מהווה לכם אבן בוחן חשובה בנוגע להמשך הצלחתו של הקשר.
חופש ראשון יחדיש מספר שלבים קריטיים בזוגיות שבהם ניתן לבחון את אמיתיותו של הקשר. ביניהם ניתן למצוא את שלב ההיכרות עם ההורים, שלב המפגש עם החברים וגם החופש הראשון יחד. במאמר יובא בפניכם סיפור קצר על חבר קרוב שנכווה מהזוגיות שלו דווקא במקום בה היה אמור הכי ליהנות ממנה- הנופש הגדול בחוץ-לארץ. מי מכם שכבר חווה את הבעיה הזו יוכל להזדהות עם החבר, אך הקריאה מומלצת גם למי שלא חווה מפח נפש שכזה.

חופש ראשון יחד – איפה הסיכון?

מבלי לציין היכן היה מקום החופשה שלהם, רק אגיד שמדובר ביעד מאוד פופולארי אצל בני עמנו, גן עדן עלי אדמות. אבל רגע, אם הכול רק סבבה ומסיבות, וטיולים, ומקומות יפים, אז איפה הבעיה?
אז ככה, כמו שחלק גדול מאיתנו חוו בטיול הגדול שאחרי הצבא, כשיוצאים עם עוד חברים לטיול, צריך להתמודד עם רצונות שונים ומתנגשים. עכשיו, כשזה קורה עם חברים, אפשר מקסימום להתפשר פה ושם, או אפילו להיפרד לכמה זמן ואחרי זה להמשיך לטייל ביחד. אך בזוגיות, המצב יותר בעייתי.
כל ריב/ויכוח מקבל מימד אישי בהרבה. בכלל, איך זה נראה שפתאום זוג מפסיק לטייל ביחד? זה פשוט לא נתפס. עקב חוסר היכולת לצאת מן המצב הזה, נצברים מתחים שבסוף עלולים להוביל לפיצוץ.
במקרה של חבר שלי, הוא כל הזמן רצה לבלות ולנצל את האטרקציות ואילו בת זוגתו העדיפה להישאר כל היום במלון ולהתפנן.

חופש ראשון יחד – מה עם הזוגיות?

כשנמצאים בנופש, מסתובבים הרבה במקומות בילוי. כמעט כל ערב מחפשים מקום אחר לבלות בו. איפה הבעיה אתם שואלים? הרי סך הכול עושים כיף.
מכירים את בני הזוג הקנאים והעצבניים הללו? אלו שכל מבט מיותר לבחור/ה שאולי במקרה נראים קצת יותר טוב מהם מדליקה אותם. עכשיו, נסו להבין איזו כמות עצומה של פיתויים יש במקומות בילוי שכאלו. לא אומרים שתלכו אחרי הפיתויים ותבגדו, אבל כפי שאמרנו, יש כאלו שאפילו מבט קטן מכעיס אותם.
חבר שלי היה עם בת זוגתו באחד המקומות הללו, ניגשה אליו יחצני´´ת במטרה להזמין אותו למסיבה, דבר שעיצבן מאוד את בת זוגתו והוביל להתפרצות שלה על היחצני´´ת. זה היה מבחינתו הקש ששבר את גב הגמל.

חופש ראשון יחד – מה נגמר בסוף?

בסופו של דבר הסכסוך שעלה בטיול הוביל לפרידתם. לפי דעתי, זה טוב שזה קרה. הרי בסופו של דבר אם הם לא מסתדרים בטיול, איך הם יסתדרו יותר מאוחר בחייהם הזוגיים כשהקשר יגיע לשלבים רציניים יותר.


צריך לחשוב טוב לפני שיוצאים לחופש הראשון ביחד. ספרו לנו חוויות שלכם, חיוביות ושליליות, מחופשות ראשונות עם בני זוגכם.

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • חיפוש אחר האהבה - נמצאים בחיפוש אחר האהבה? לפעמים זה ממש מתסכל לחפש, לחפש ולא למצוא כלום. איך מתמודדים עם זה?
  • חלומות משותפים - חלומות משותפים עם בני הזוג הם דרך מעולה לחזק את הזוגיות שלכם. לא מבינים על מה אני מדבר? כנסו ותראו!
  • הכרויות ברשת - הכרויות ברשת זה כבר לא דבר חדש שמיועד רק לשימושם של יודעי דבר. נסו, ותיווכחו בעצמכם עד כמה מדובר בשיטה יעילה.
  • אמנות הריבאונד - פרידה לא תמיד מסמלת את סוף הקשר, לעיתים היא רק שלב שמערכת היחסים שלנו עוברת.
  • למצוא זוגיות - מגיל צעיר מרבית האנשים אינם נהנים לשהות לבד ומחפשים חברה של אנשים איתה הם יוכלו ליהנות, אז מה הוא סוד האהבה?
  • איך מתגברים על קנאה ? - קינאה היא תחושה הרסנית שעלולה להרוס לגמרי את מערכות היחסים שלנו. אז, איך מתגברים על קנאה?


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©