שכחת סיסמא?
 

זוגי

זוגי - 07/03/2010 09:52:15
הגב על מאמר זה
"בן זוגי הכין לי אתמול ארוחה מהסרטים" - מה בן זוגך עשה בשבילך? כל הזמן תחרויות והשוואות...
כאשר שמים קבוצה של נשים יחד, אם במשרד, מסעדה, חנות או אפילו באמצע הרחוב, לפני שעוד בקושי יערכו הכרות אחת עם השניה, כבר מד הרכילות עולה לשמיים.
כל זה ידוע, אך יש להן קטע של תחרות סמויה (או גלויה), בה כל אחת מרגישה צורך להשוויץ בבן הזוג שלה. אחת מתחילה "בן זוגי פינק אותי אתמול בקפה ועוגה מעולה". אז השניה ממשיכה "כמה נחמד, בן זוגי הכין לי אתמול ארוחה מהסרטים!". השלישית לא יוצאת פראיירית וטוענת "בן זוגי הכין לי ארוחה למיטה, החמוד" בשלב זה הראשונה קולטת שהיא מפסידה בקרב ומתקנת את עצמה "בן זוגי המהמם, אחרי הקפה, פינק אותי בכזה מסאז´".
כאשר מתוך כל אלה, במקסימום, אחת קיבלה עוגיה מבעלה והלכה לספא למסאז´. השניה, בעלה הזמין פיצה, והשלישית, בעלה הביא לה יוגורט למיטה.

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • מפגשים מהסוג הנשי - בחור פוגש בחורה, בחור מתאהב בבחורה, מאבד את עצמו לדעת... אך עדיין בחורה היא דבר חיובי שאי אפשר בלעדיה!
  • עסקי שידוכים - אם עסקי שידוכים היו יכולים להביא הכנסה לכולנו, אחוז האנשים הנמצאים מתחת לקו העוני בארץ היה יורד פלאים.
  • נפגשים - כאשר גבר ואישה נפגשים לראשונה, לרוב כבר בדקה הראשונה יוכלו לחרוץ אחד את גורל השניה. בדיוק בגלל סיבה זו כדאי לקרוא כתבה זו.
  • הלנה - עדיף לא להיות אישה הלנה אצל גבר כבר בפגישה הראשונה, חשוב לאתגר את הגבר.
  • סטוצים – האמת העירומה - עם השנים, נשים הופכות ליוזמות ומשוחררות יותר, מה בעצם עומד מאחורי תחושתן הלא טובה של נשים לאחר סטוצים?
  • לשרוד עם בחורה דייט נוסף - איך להתמיד עם בחורה דייט אחר דייט? עליכם לדעת מה לעשות, אך באותה מידה ואולי אף יותר- מה לא לעשות!


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©