שכחת סיסמא?
 

זוגיות בתקופת המונדיאל

זוגיות בתקופת המונדיאל - 14/06/2010 22:04:05
הגב על מאמר זה
זה קורה כל ארבע שנים, ולחודש בלבד, אך הנה שוב הזוגיות עומדת למבחן! איך שורדים את המונדיאל ושומרים על זוגיות תקינה?
מונדיאלהנה היא הגיעה לה שוב, תקופת המונדיאל, אחרי שארבע שנים היה לנו (הנשים) שקט ושלווה. ועם בוא התקופה שוב הזוגיות עומדת למבחן!

החלק המנחם בכל העניין הוא שזו בעיה של הרבה זוגות, וגם שזה נמשך רק חודש, אולם משום שזו תקופה כל כך אינטנסיבית ודחוסה, קשה להתעלם מההשלכות על הזוגיות, ונראה שכל בעיה קטנה שהיתה לנו בזוגיות בעבר, מקבלת לפתע עוצמה הרבה יותר גדולה.

כמובן שישנם גם זוגות ברי מזל שבהם שני בני הזוג אוהדי כדורגל מושבעים ונהנים מצפייה משותפת במשחקים (בהנחה שהם אוהדים את אותן קבוצות, כמובן...).

אך בואו נודה בעובדות שלרוב הזוגות אין את הפריבילגיה הזו וצריך להתמודד עם ההשלכות.
אז איך בכל זאת שורדים את תקופת המונדיאל ושומרים על זוגיות תקינה?

קודם כל חשוב להכין את עצמנו מראש. לקבל ולהפנים את העובדה שהזוגיות היא כרגע על "הולד" (בהשהיה) וכל ניסיון שלנו להדחיק ולהכחיש את העובדה הזו, תגבה מאיתנו מחיר כבד.

מבחינה טכנית, רצוי להצטייד בשתי טלוויזיות מראש, שכן כל ניסיון לשכנע את בן הזוג לוותר על זמן טלוויזיה בעת המשחקים תמורת סקס/ שטיפת כלים לשבוע או מסאז´ים יומיים, ידחה על הסף. במידה ויש רק טלוויזיה אחת בבית, אופציה נוספת היא פשוט לשכנע את בן הזוג שבפאב יש מסך הרבה יותר שווה, ושבכלל למה שלא יקפוץ לחבר שלו לצפייה איכותית עם הפלזמה המגניבה שרכש לא מזמן?

ברור שהעניין סביב המונדיאל הוא לא רק בשל בעיות טכניות. לפתע בן הזוג מביע תשוקה עזה שאינה מופנית אלינו, אלא לחבורה של גברים הרודפים אחרי כדור. בנוסף, גם הגמישים ביותר שבגברים, שעד היום לא הביעו איזשהו רצון מיוחד או העדפה בענייני שעות הפנאי המשותפות, לפתע מביעים עמדה נחרצת וגישה בלתי מתפשרת בענייני מטלות הבית, הבילויים והלו"ז המשותף שבאים בחפיפה עם המשחקים בטלוויזיה. לא פשוט לפתע לראות את בן זוגך מתהפך לו בתקופה כה קצרה, ומותיר אותך לאנחות כשהולך יחד עם שאר בני שבטו.

עם זאת, ככל שתתאמצי פחות להבין את התופעה המתרחשת לנגד עיניך, ותנסי פשוט להבליג עד יעבור הזעם, כן ייטב. ובואו לא נשכח גם את היתרונות של כל העניין. קודם כל, זה מפנה לנו הרבה זמן לעצמנו, לפגישה עם חברות שדחינו כי כל אחת היתה בעיסוקים עם בן הזוג. בנוסף, ישנם הרבה מקומות שמציעים הטבות בעקבות העניין. למשל, חדרי כושר שמאפשרים לנשים מנויות להביא חברות חינם לחודש, ספציפית בתקופת המונדיאל. או לחלופין הנחות בחנויות ועסקים, שמודעים לזמן השופינג והפנאי שהתפנה בתקופה זו.

אז קחו נשימה עמוקה, תזכרו שזה רק לחודש, ותשתדלו להפיק מהתקופה הזו את המיטב!

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • התאהבות - בחור פוגש בחורה, העיניים נדלקות, הלב מתחיל פועם בחוזקה והראש מפסיק לעבוד. קוראים לזה "התאהבות". חלום או מציאות?
  • בנות שמתחילות עם בנים - האם בעידן המודרני של היום לגיטימי עבור בנות להתחיל עם בנים? או שמא עדיין קיים טאבו בנושא?
  • אהבה בקיץ - הקיץ הגיע - זמן לרומנים חולפים או למציאת אהבה אמיתית? הידלקויות קצרות או משהו רציני ועמוק?
  • האביר על הסוס הלבן - מחכה לאביר על הסוס הלבן ותוהה למה הוא מתעכב? הנה כמה טיפים איך לעזור לו למצוא אותך.
  • איך יוצאים מתקופת היובש? - כולנו עברנו את זה, לאחר פרידה ממערכת יחסים או לאחר סדרת דייטים כושלים. איך שמים סוף לתקופה ללא אהבה?
  • גיי דייט - לא חשבתי שבאמת אפשר למצוא אהבה באינטרנט. עד שהחלטתי להרחיב את האופציות ולהגדיל את הסיכוי שבהימור, שבמציאת אהבה.


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©