שכחת סיסמא?
 

התאהבות או אהבה

התאהבות - 07/08/2010 11:14:04
הגב על מאמר זה
בחור פוגש בחורה, העיניים נדלקות, הלב מתחיל פועם בחוזקה והראש מפסיק לעבוד. קוראים לזה "התאהבות". חלום או מציאות?
התאהבותאת התסריט הבא כולנו מכירים: בחור פוגש בחורה (או בחורה פוגשת בחור), העיניים נדלקות, הלב מתחיל לפעום מהר יותר, הבטן מתחילה להתהפך והראש מפסיק לעבוד. קוראים לזה "התאהבות". אין עוררין על העובדה שזו תחושה נהדרת וממכרת, רבים שואפים לחוות את ההתרגשות הזו וכשזה קורה הם נמצאים על גג העולם. רוב האנשים גם לא מוכנים להתפשר על ההרגשה הזו ואם אינה קיימת בקשר, יעדיפו לקום וללכת מאשר להשאר בקשר "ללא אהבה", כהגדרתם.

רבות דובר על ההבדלים בין אהבה להתאהבות. האחת עמוקה והשנייה רדודה, הראשונה היא לטווח ארוך לעומת השנייה שהינה זמנית וחולפת. נראה כי הקרב הוכרע לטובת האהבה וכי ניתן לוותר על ההתאהבות הראשונית, הטפשית וחסרת המשמעות. לאנשים שרודפים אחרי ההרגשה הזו ואינם מוכנים לוותר עליה קוראים "מאוהבים באהבה" שכן נראה כי כבר לא משנה להם מי האדם אליו הם מרגישים את אותם הדברים, התחושה היא הערך הנעלה. האמנם כך הם פני הדברים? באמת ניתן לוותר על הניצוץ הראשוני? הרי בלעדיו איך תוצת התשוקה, שלא לדבר על האהבה?

אני מודה, אני רומנטיקנית חסרת תקנה, ואני נשארת כזו גם בעולם הציני והשכלתני בו אנו חיים. יש שיגידו שאני מאוהבת באהבה, אבל לדעתי, לא ניתן באמת לחיות בלי להתרגש מדי פעם. זה יכול לקרות במפגש מקרי עם אדם ברחוב, בהיכרות בפאב, ואפילו עם מישהו שאתם מכירים ונמצא ממש קרוב אליכם... אבל אתם יודעים מה יפה באתר היכרויות? הוא משלב בין כל אותן אופציות, שכן יש סיכוי טוב שכל אותם אנשים שאולי ייצא לכם במקרה לפגוש ברחוב, ואולי גם כמה מכרים שלכם, נמצאים באתר ברגעים אלו ממש ומחכים להתרגש.

בהצלחה :)

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהכיר...
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • אהבה ברגע - האם גם האהבה הפכה ממשהו נדיר שיש לשמור עליו למשהו זמין וברור מאליו? ואם כך הדבר, האם יש כאלה שכבר איבדו בה עניין?
  • לב שבור - להתגבר על לב שבור - להפוך את שברון הלב להזדמנות למצוא אהבה חדשה, טובה יותר, כנה יותר ואמיתית יותר.
  • מה שידרת ומה הוא קולט? - את מתכוונת לומר משהו אחד, אבל כשזה מגיע אליו המסר משתבש ומתעוות. אז למה את מתכוונת ומה מתוך זה הוא קולט?
  • בנות שמתחילות עם בנים - האם בעידן המודרני של היום לגיטימי עבור בנות להתחיל עם בנים? או שמא עדיין קיים טאבו בנושא?
  • אהבה בקיץ - הקיץ הגיע - זמן לרומנים חולפים או למציאת אהבה אמיתית? הידלקויות קצרות או משהו רציני ועמוק?
  • זוגיות בתקופת המונדיאל - זה קורה כל ארבע שנים, ולחודש בלבד, אך הנה שוב הזוגיות עומדת למבחן! איך שורדים את המונדיאל ושומרים על זוגיות תקינה?


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות זיגוטה ©